Pomozte fence Amy znovu běhat

Vybráno 0 Kč 1 200 Kč
75 000 Kč
35 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Zakladatel
Kateřina Strusková
Datum přidání
31. 8. 2022

Představení sbírky

Pomozte AMY

Pomozte Amy znovu běhat....... je sbírka, kterou jsem si zde dovolila zveřejnit z důvodu velké finanční zátěže, jíž sebou nese vyšetření a popř. operace, kterou Amy (6 letá fenka franc. buldočka) potřebuje.  Jde o celkovou částku cca 70000–80000,- Kč (předoper. vyšetření, 2× CT vyšetření a samotná operace páteře ,rehabilitace).  

Všichni komu není osud Amy lhostejný, prosím přispějte jakoukoliv částkou na účet č. 171286813/0800, vedený u ČS. Veškeré výdaje poskytnuté na pomoc Amy budou doloženy na Donio i na vyžádání všem laskavým dárcům.

Komu pomůžeme?

Pomoc zajistí potřebnou veterinární péči, předoperační vyšetření, 2× CT a příp. samotnou operaci pro 6-letou fenku francouzského buldočka Amy, která po úrazu postupně ochrnuje na zadní nohy. Amy je stále plná života ale zadní nožičky ji přestávají sloužit, už téměř nechodí, operace by mohla její problém vyřešit nebo alespoň z velké části pomoci. Taktéž rehabilitace, bohužel moje finanční situace neumožňuje tak velkou částku pro Amy našetřit( jsem samoživitelka se 2 dětmi a mám ID..) ,zaplatila jsem ji ortopedické vyšetření a jedno CT ve výši 18 000 CZK, na zbytek ale nemám prostředky, máme Amy moc rádi a bylo by nám líto nevyužít všech možností jí jakkoliv pomoci, proto jsme se rozhodli zkusit peníze získat touto cestou. Všem, kteří nám přispějí jakoukoliv částkou velmi děkujeme za sebe i za Amy.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Předoperační vyšetření.

2× CT vyšetření.

Operace páteře

Rehabilitace

Amy je stále plná života, hravá a vděčná. Operace by ji mohla znovu umožnit běhat nebo alespoň z větší části ortopedický problém po úraze, který prodělala a též genetický problém páteře alespoň z části vyřešit. Rehabilitace a cvičení ve vaničce jí pomůže znovu zapojovat a posílit zadní nožičky…prosím pomozte naší Amy znovu chodit.

Veškeré výdaje poskytnuté na pomoc Amy budou doloženy na Donio i na vyžádání všem laskavým dárcům.  

Děkujeme všem

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 9. 2022 14:34
Velkorysý dárce
200 Kč  •  8. 9. 2022 19:18
DobroDárce
200 Kč  •  8. 9. 2022 8:35
Laskavý dárce
200 Kč  •  7. 9. 2022 13:38
Aneta
300 Kč  •  4. 9. 2022 19:01
Držím palce 🍀🐶

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Buďte první, kdo pomůže Dobrovýzvou


+ Přidat Dobrovýzvu

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Aneta
300 Kč  •  4. 9. 2022 19:01
Držím palce 🍀🐶
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 9. 2022 14:34
Velkorysý dárce
200 Kč  •  8. 9. 2022 19:18
DobroDárce
200 Kč  •  8. 9. 2022 8:35
Laskavý dárce
200 Kč  •  7. 9. 2022 13:38

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám