Fenka Kyra sražena autem

Vybráno 0 Kč 1 900 Kč
15 000 Kč
51 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Zakladatel
Marie Týlová
Datum přidání
21. 9. 2022

Představení sbírky

MOC VÁS PROSÍM O POMOC…

Dne 16. 9. 2022 v 14:15 jsem odcházela z domova na autobus a chviličku po mě šla moje dcera Natálka 12 let, vyvenčit naše psí holky, Kyrušku a Jessinku, tak jak to dělá každý den běžně po škole, mela je samozřejmě na vodítku, protože žijeme ve městě, ale v dobrém úmyslu aby se proběhli je z vodítka pustila..

Bohužel věrnou Kyrušku nenapadlo nic lepšího než se rozběhnout za MÝM PACHEM AŽ NA AUTOBUD K SILNICI, KDE JI SRAZILO OSOBNÍ AUTO.. 😞😞😞

KYRUŠKA MÁ TĚŽKÝ OTŘES MOZKU, OTOK NA LEVÉ STRANĚ LEBEČNÍ A TAK ROZTŘÍŠŤENOU LEVOU PŘEDNÍ NOHU AZ K RAMENI ŽE TO NEJDE SPRAVIT BUDOU JI MUSET NOŽKU AMPUTOVAT…

Moc Vás každého PROSÍM, jestli by jste pomohli přispět jakoukoliv částkou na její operaci která je vyčíslená na 30tisic. S veškerou hospitalizací, léky, RTG, sono, zákrok,  kyslíková komora atd…

Jsem v situaci, ve které nemám kde vzít takovou velkou sumu na její léčbu… Kdo můžete, moc Vás prosím napíšu své číslo účtu a doložím sem fakturu z veteriny…  všem moc předem upřímně děkuji.. a OMLOUVÁM Se, ŽE VÁS ŽADÁM O POMOC, VŽDYCKY JSEM SI PORADILA NA SVY TRIKO, ALE TOHLE NEZVLÁDNU… 

😔🥺🥺😔😔

PŘEDEM DĚKUJI ZA PŘÍPADNOU POMOC. 😔😞

Komu pomůžeme?

Nehoda se stala 19. 9. 2022 Kyrušce jsou 2 roky, je to moc hodná, nekonfliktní fenečka, umí přes 15 náct povelů a triků…mam jí od jejích 2 měsíců.

NĚCO MÁLO O MNĚ.

Je mi 40 let, jsem samoživitelka se dvěma dětmi, jsem nekuřačka, žiji v Ústí nad Labem… nyní jsem na hmotné nouzi po operaci dělohy. Od listopadu nastupuji po do zaměstnání.  Jsem sanitářka… Děkuji všem za pomoc

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Veškeré vybrané peníze budou použity na operaci a léčbu Border kolie Kyry. Vše mohu doložit a dát nahlédnout do její zdravotní dokumentace či udělat kopie. Budu vděčná za jakoukoliv pomoc. Nemám se na koho obrátit. Pokud by Vás cokoliv zajímalo, můžete mi napsat na můj email maruskatylova@seznam.cz 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
500 Kč  •  29. 9. 2022 17:48
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 9. 2022 8:57
L.
300 Kč  •  22. 9. 2022 21:19
Brzké uzdravení zlatíčko <3
Iveta
600 Kč  •  21. 9. 2022 16:25
Hodně síly Kyře a štěstí všem
Hanka
200 Kč  •  21. 9. 2022 16:15
Brzy se uzdrav broučku.

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Buďte první, kdo pomůže Dobrovýzvou


+ Přidat Dobrovýzvu

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

L.
300 Kč  •  22. 9. 2022 21:19
Brzké uzdravení zlatíčko <3
Iveta
600 Kč  •  21. 9. 2022 16:25
Hodně síly Kyře a štěstí všem
Hanka
200 Kč  •  21. 9. 2022 16:15
Brzy se uzdrav broučku.
Velkorysý dárce
500 Kč  •  29. 9. 2022 17:48
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 9. 2022 8:57

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám