Projekt ukončen:

Film Blízká setkání

Vybráno 0 Kč 157 900 Kč
1 000 000 Kč
 -
27 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
78 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Film Blízká setkání

Datum přidání
13. 10. 2021

Představení projektu

Mottem filmu by mohl být nápis, který před mnoha lety nasprejoval anonymní autor na jednu londýnskou zeď: „Navzdory dílčím nezdarům hledání štěstí a lásky stále pokračuje…“ A stejně je tomu i v našem příběhu, kde někdy pomůže k happyendu náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá…

A o čem že to tedy bude?
O Elišce (EVA BUREŠOVÁ), která je fakt hodná holka. Možná až moc. V práci jí chybí ostré lokty a ve vztahu přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona (ANETA KREJČÍKOVÁ). Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem Petrem… Černým Petrem (JAKUB KOHÁK). „Má s tebou ten chlapec vůbec nějaké vážné plány? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka (VERONIKA FREIMANOVÁ). Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard (PETR BUCHTA) o Elišku, Klára (OLGA LOUNOVÁ) o Richarda a maminka s tatínkem (JIŘÍ LÁBUS) o blaho všech.

Kdo za projektem stojí?

Bavily vás filmy Sezn@mka, Román pro pokročilé nebo Chlap na střídačku? Tak právě za těmi stojí klíčové osobnosti naší filmařské partičky. Scénáristka Zita Marinovová, režisér Petr Zahrádka a produkční společnost MS Elements. Filmy jsou náš život a ze všeho nejvíc si přejeme, abyste odcházeli z kina s úsměvem na rtech. A kdyby nás, nedejbože, zase nějaký vir uvěznil doma na gauči, tak filmů není nikdy dost, co říkáte? Rádi bychom taky zmínili, že nefinancujeme natáčení a výrobu ze státních fondů, ale z fondů vlastních.

Na co vybrané peníze použijeme?

Je tedy potřeba si postěžovat, že na to, že hotový film zkouknete za hoďku a půl, stojí teda jeho výroba fakt hodně… To máte herce, kamery, světla, lokace, benzín, elektřinu, rekvizity, kostýmy… a jako na potvoru letos ještě všechno zdražilo. Takže nám teď, těsně před cílem, došla šťáva… teda vlastně prachy…

Penízky, které nám věnujete, použijeme na postprodukci a honoráře pro mistry filmařských profesí. Zvukaře, osvětlovače, střihače, postprodukční studia… zkrátka pro všechny ty, kteří film na place, ve střižně či ve studiu vytvoří. A když třeba zbyde, navýšíme rozpočet na reklamu. 

Nečerpáme žádné příspěvky ze Státního fondu kinematografie ani od jiných institucí, proto jsme se spojili s Donio. Aby nám přispěli jen ti, kteří právě nám přispět chtějí.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu