Projekt ukončen:

Galaxyman a Nebeští rytíři

Vybráno 0 Kč 3 771 Kč
99 111 Kč
 -
8 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
471 Kč
Průměrná výše příspěvku
1 290 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Galaxyman a Nebeští rytíři

Zakladatel
Zuzana Krajícová
Datum přidání
1. 6. 2023

Představení sbírky

Sbírka je určena na výrobu knih Galaxyman a Nebeští rytíři. O čem kniha je? Na planetu Diamantových srdcí je vyslán mírumilovný superhrdina GALAXYMAN, aby pomohl Dorianovi Svantovítovi nejprve překonat strach a poté nalézt odvahu, aby se mohl postavit  jeho nelehkému poslání. Dorian se postupně setkává s kosmickými a dalšími bytostmi, hlavně s andělicí Adelaide a Nebeskými rytíři. Cílem knihy je pomoci mládeži pochopit své emoce a nabízí řadu témat z osobního i duševního rozvoje. Kosmické bytosti vystupují jako „hvězdní koučové“, kdy pomocí příběhů je předávána moudrost i důležité rady (jak se vypořádat se šikanou, co jsou ctnosti, jak se zklidnit a další). Kniha je pilotním produktem k připravovanému projektu osobního rozvoje mládeže. Kampaň má také za cíl zjistit, jaký je zájem o osobní a duševní rozvoj mezi mládeží a jejich rodiči.

Komu pomůžeme?

Autorka by ráda upozornila, pomocí publikace Galaxyman a Nebeští rytíři, na problematiku šikany, na nedostatečnou síť služeb pro mládež a na kolaps duševní pomoci. 

Důležitá je prevence, která ovšem začíná v resortu školství a sociálních služeb. Kniha a připravovaný projekt z Diamantové galaxie má za cíl působit preventivně a má vést ke snížení nutnosti hledat odbornou péči, neboť se správnými informacemi i komunitní podporou, lze mládež motivovat a hledat inovativní řešení skrze správné nastavení mysli i sebepoznání.

Vize

Symbolický jazyk, kterým je příběh napsán, pronikne hluboko do vašeho podvědomí. Sebepoznání je klíčovým slovem dnešních dnů. Neboť poznáme-li sami sebe, nalezneme vyšší smysl života a své místo na Zemi. Rozvoj talentů, vědomé využívání svého potenciálu takovým způsobem, aby jsme obohacovali nejen nás samotné, ale zejména lidi kolem nás, známé i neznámé, je oním posláním lidské existence. Toto si klade za základní cíl i poselství z Diamantové galaxie.

Dalším cílem je přiblížit mladé generaci slova jako morálka, ctnosti, víra, láska, naděje a mnoho dalších a vytvořit mezi mládeží trend, kde šikana bude staromódní. Místo toho bude lepší přátelství, týmová hra nebo vděčnost apod. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané finance použijeme na tisk knihy, ilustrace a sazbu. Budete vlastnit první legendární vydání knihy Galaxyman a Nebeští rytíři. Pokud se nám podaří vybrat něco navíc, rádi bychom uspořádali velkolepé křtiny, kde proběhne aukce obrazu vlastnoručně namalovaného úžasně talentovanou Kamilkou Doubkovou-ilustrátorkou knihy, kdy vybranou částku pošleme potřebným dětem na zaplacení obědů ve škole. V opačném případě necháme vyrobit jen tolik výtisků, na kolik budou finance. Vaším přispěním na knihu také dodáte autorce motivaci ke psaní dalších příběhů a práci na důležitém projektu, který si klade za cíl pomoci mládeži pochopit jejich jedinečnost a poskytnout jim erudované vedení na cestě k sebepoznání.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Přispěvatel, který je pro každou dobrost
550 Kč  •  23. 7. 2023 21:24
Milý přispěvatel
1 290 Kč  •  29. 6. 2023 17:05
Velkorysý přispěvatel
390 Kč  •  13. 6. 2023 17:34
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  6. 6. 2023 10:57
Laskavý přispěvatel
490 Kč  •  6. 6. 2023 10:33
Milý přispěvatel
450 Kč  •  5. 6. 2023 5:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
390 Kč  •  2. 6. 2023 10:17
Milý přispěvatel
111 Kč  •  1. 6. 2023 19:40

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu