Projekt ukončen:

Wellness Vagón na farmě je tu pro Vás!

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
680 000 Kč
 -
1 přispěvatel
Celkem se zapojilo
1 000 Kč
Průměrná výše příspěvku
1 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Wellness Vagón na farmě je tu pro Vás!

 -
Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
680 000 Kč
Zakladatel
Bc. Susanna Marie Menius Čermáková
Datum přidání
7. 12. 2022

Představení projektu

Vagón s Vaší pomocí chceme opravit a přidat k němu wellness, a poté si jej všichni můžeme užít. Nabídneme Vám v něm krátkodobé ubytování s výhledem na zvířata z farmy a naše bio výrobky.

Jak to začalo

Začalo to před 12lety, kdy jsem viděla inzerát, že se prodává statek v Jerusalémě. Přišel mi ten název zvláštní. Poprvé jsem vůbec nareagovala, až podruhé jsem vyjela. Přijela jsem do zasněženého Jerusaléma, před domkem byla metrová závěj, domek měl mokré mapy na zdech a do střechy sněžilo. Venku stála kadibudka, něco mi vevnitř řeklo, že je to ,,domov" ,a tak to začalo :-D.

Co je náš cíl?

Cílem je obohatit náš statek o krásné slunečné místo, kde lidé se budou moct relaxovat v soukromém wellness a zároveň pozorovat naše zvířátka (koně, krávy, kozy, kachny, husy, slepice), ochutnat naše bio výrobky a naučit se dělat sýr, popřípadě si  podojí kravičku.

Detaily

Vagón jsme zachránili ze šrotu a rádi bychom mu dali nový kabát, protoże duši má krásnou. Vagón stojí na farmě v Jerusalémě a čeká na záchranu a obnovu společně s wellness. Pokud máte rádi vláčky, dia obrázky z nejrůznějších cest po celém světě, popřípadě povídání o tom, jak se staví vlaky, jste vítání. Samozřejmě také pokud si chcete užít pobyt v rekonstruovaném vagónu s výhledem na zvířata(koně,krávy,kozy a drůbež), čtěte dál.No a pokud milujete si užívat celodenní wellness jen pro Vás, s finskou saunou a horkým sudem a u toho si vychutnávat bio mléčné dobroty, určitě si to naplánujte u nás. Moc nám tím pomůžete a my Vás rádi poznáme.

… a ještě něco navíc, můžete Vašim známým povídat, jak jste strávili krásný čas ve vagonu v Jerusalémě 1 pod Svatou horou,to je totiž poutní místo 2km od nás.

 Prosím pomozte nám. Děkujeme mnohokrát.

Kdo za projektem stojí?

Kdo jsme?

Jsme česko-německá čtyřčlená rodinka. Naše maminka je bývalá moderátorka nejrůznějších rádií, jako i rádia Čas, je to také písničkářka a člověk, který lidem pomáhá s generačními zátěžemi. Ale je především maminka, manželka, stavitelka a milovnice zvířat. Náš tatínek je rozený milovník vláčků. Dříve si s nima jen hrál, poté je po celém světě fotografoval, vydal i velkou foto knihu. Dnes je  pomáhá stavit. Máme také dvě princezny, 1,5 roku a 7 let.

Na co vybrané peníze použijeme?

Proč to děláme?

Chceme zachránit vagon před šrotem a udělat tím nám i Vám radost. Dnešní doba je složitá, banky neradi půjčují penízky, anebo moc draze, a proto jsme se rozhodli poprosit Vás všechny o pomoc se stavbou – opravou vagónu na hezké místo k přespání a relaxací.

Ceny odměn zahrnují poštovné/distribuci.

A pokud nás chcete kontaktovat podívejte se na webové stránky www.farma-jerusalem.cz www.susanna-marie.cz nebo objednávejte výborné produkty na www.scuk.cz popřípadě sledujte náš facebook,kde bude informace o naší nové otevírané kavárně, kde si Vaše děti budou moci pohrát a vy si budete moct pohladit kočičku :-).

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 10:16

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu