Úspěšně vybráno:

Získejte výtisk Invaze rušivých elementů!

Milník 1/3

Knížka vyjde!

Vybráno 0 Kč 40 494 Kč
5 000 Kč

Milník 2/3

Knížka bude tištěna offsetově (případný on-demand dotisk poté digitálně).

Vybráno 0 Kč 40 494 Kč
20 000 Kč

Milník 3/3

Kniha vyjde v nákladu 150 kusů v pevné vazbě.

Vybráno 0 Kč 40 494 Kč
33 000 Kč
 -
129 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
314 Kč
Průměrná výše příspěvku
4 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Získejte výtisk Invaze rušivých elementů!

Milník 1/3

Knížka vyjde!

Vybráno 0 Kč 40 494 Kč
5 000 Kč

Milník 2/3

Knížka bude tištěna offsetově (případný on-demand dotisk poté digitálně).

Vybráno 0 Kč 40 494 Kč
20 000 Kč

Milník 3/3

Kniha vyjde v nákladu 150 kusů v pevné vazbě.

Vybráno 0 Kč 40 494 Kč
33 000 Kč
Zakladatel
Tereza Kovanicová
Datum přidání
24. 6. 2023
Poslední aktualita

6. 10. 2023 22:24

Naprosto nové obrázky!

San se překonala, a kromě grafiky pro záložku překresila a oživila i ilustrace. Původní byly barevné, nyní jsou kresleny v černobílé. A objeví se i nějaké nové!

Přestože se zdá ticho po pěšině, v zákulisí se masivně pracuje.

Pokud jste si objednali imunitu proti smrtícím zaklínadlům, tedy amulet s dvacetikorunou, a dosud jste se nevyjádřili ohledně preferované barvy drátku, učiňte tak, prosím :) Už se pletou.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

„Průnik různých vesmírů je klišé takřka vesmírných rozměrů. Jak to ale dopadne, když se protknou vesmíry poněkud nesprávné? Co dělá fanynka Hvězdných válek v… Bradavicích? (překvapení, překvapení)“

Invaze rušivých elementů je v určitých kruzích chronicky známá parodická fanfikce. Má vlastní stránku na wiki Fanpolis, encyklopedii fanouškovské tvorby,  kde je také zmiňována v rámci  Historie českého Harry Potter fandomu, pojmu Meta a stránky o fenoménu Mary Sue a odkaz na Fanfiction čtenářském deníku.

Celé dílko (bez všech plánovaných bonusů) si zcela zdarma také můžete přečíst zde, kde bude zachováno do skonání světů (tj. do dalšího, tentokrát už osudového pádu počítače, na němž zmíněný hosting běží). Podívejte se, jestli je tento druh humoru vašemu srdci blízký…

Historie Invaze

Invaze rušivých elementů je dílko s historií. Zveřejňovala jsem ji na stránkách potterpovidky.cz v roce 2008. Po jejím dopsání jsem si ji chtěla pro vlastní potřebu vytisknout, protože Kindle ještě nebyl a brát s sebou všude počítač by bylo těžké, a tu jsem zjistila, že pokud bych k sobě měla ještě devět zájemců, tak mě vyjde levněji nechat si ji vydat samonákladem brožovanou než svázat do kroužkové vazby. Opatrně jsem mezi čtenáře rozhodila sítě… sešlo se přes sto zájemců. I když to tak původně nevypadalo, jen prvních 28 výtisků je číslovaných.

Samozřejmě, že dílko nemohlo být vydané normální cestou, ani jít do veřejné distribuce; jedná se o fanfikci a existuje něco jako autorský zákon. Velice pečlivě jsem rozpočetla náklady, aby byl tisk skutečně „pro vlastní potřebu“, nic jsem nevydělala a nic neporušila. O pár let později jsem nechala dodělat ještě několik dalších výtisků.

Hodně vody uplynulo v našich řekách, občas se mi náhodně ozve další zájemce a autorský zákon byl změněn. Invaze tedy může vyjít bez jakýchkoliv problémů. 

Proč si Invazi pořídit?

Dobře se u ní pobavíte, zvláště pokud se aspoň okrajově zajímáte o fenomén Harryho Pottera, tvorbu fanů s jejími světlými i temnými stránkami a/nebo československý fandom.

A proč knižně? Ono je něco na tom mít v ruce skutečnou opravdovou knihu. Nebo mít ve čtečce skutečnou, opravdovou e-knihu? Asi taky.

Aby oproti původním, neprodejným, rozpadajícím se a po fandomu stále kolujícím výtiskům obsahovala i nějakou přidanou hodnotu, doplnila jsem ji o mnohé bonusy, například esej o fenoménu Mary Sue, několik stoslůvek a obsáhlé vysvětlivky.

V jakém stavu je projekt?

Kniha jako taková je hotová a připravená k tisku. Obsahuje i obrázky, které oproti původním výtiskům budou sice černobílé, ale pořád stejně skvěle trhlé. 

… a neporušuje vydání fanfiction autorský zákon?

Stručně řečeno v tomhle konkrétním případě od 5. 1. 2023 nikoliv. To byl upraven Zákon č. 121/2000 Sb., § 38g, Licence pro karikaturu, parodii nebo pastiš: „Do práva autorského nezasahuje ten, kdo užije dílo pro účely karikatury, parodie nebo pastiše.“ Invaze rušivých elementů je parodie na HP fanfiction a zároveň pastiš na Harryho Pottera. Přesný rozbor a konkrétní definice termínů by byly poněkud dlouhé a můžu poskytnout na vyžádání.

Kdo tohle celé zosnoval?

Ahoj, já jsem Tess.

Jsem autorka Invaze rušivých elementů (a můžu to dokázat :) ).

Od roku 2000 píšu fanfikce, původně ze světa Hvězdných válek, od roku 2008 také z vesmíru Harryho Pottera. Od roku 2009 píšu i originální tvorbu, mé povídky vyšly ve sbornících Mlok 2009, Mlok 2010, Mlok 2011, Kočas 2012 a Kočas 2013, pravidelně se účastním akce Duben měsíc drabble a taky píšu pár záležitostí, které snad neskončí v šuplíku.

Už od roku 2000 také pracuji s autory a mívám přednášky o psaní. A to nejen fanfiction, přestože jsem odbornicí na fanfiction obecně a problematiku Mary Sue zvlášť.

Na co půjdou peníze a proč je částka tak nízká?

Z vybraných peněz se bude financovat vydání knížky v požadovaném počtu výtisků plus (dle celkové částky) rozumného počtu výtisků navíc.

Realisticky je možné toto vydání uskutečnit již od 20 kusů. Při dosažení alespoň 25% částky je kampaň označena za úspěšnou a její zadavatel dostane vybrané fondy. Cílová částka je tedy nastavena tak, aby vydání mohlo proběhnout právě i pokud se sejde pouze 25% požadované částky.

Čím více se však vybere, tím větší a větší možnosti se otevírají.

A co bude potom?

Knížka vychází pod záštitou nakladatelství XB-1, pokud tedy nestihnete tuto kampaň, bude ji možno objednat na jejich e-shopu, samozřejmě za vyšší cenu, případně prezenčně zakoupit na jejich akcích, například na Světu knihy (dokud prezenčně bude). Počítám však i s možností „distributorského balíčku“, kdy si váš oblíbený knihkupec bude moci objednat rozumné menší množství knih s přiměřeným rabatem. Zisk totiž není sprosté slovo. Do hromadné distribuce dílko nepůjde, převážně kvůli nehorázným částkám, jež si distributor za svou činnost nárokuje.

Kdy a jak knížku dostanu?

Knížka by měla být vydána (dle kapacity tiskárny) přibližně za jeden měsíc od ukončení kampaně. Bude možný osobní odběr v rámci Prahy, v jednání je též pro Brno a případě další lokality, a nebo si budete muset za přiměřený poplatek pronajmout sovu.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

6. 10. 2023 22:24

Naprosto nové obrázky!

San se překonala, a kromě grafiky pro záložku překresila a oživila i ilustrace. Původní byly barevné, nyní jsou kresleny v černobílé. A objeví se i nějaké nové!

Přestože se zdá ticho po pěšině, v zákulisí se masivně pracuje.

Pokud jste si objednali imunitu proti smrtícím zaklínadlům, tedy amulet s dvacetikorunou, a dosud jste se nevyjádřili ohledně preferované barvy drátku, učiňte tak, prosím :) Už se pletou.

24. 9. 2023 23:36

Poděkování a informace

Všem přispěvatelům mnohonásobně děkuji. Pro personalizované odměny se začínám pomalu spojovat.

Dosud stále visí šest příspěvků v kategorii „nezaplaceno“, takže čekám na úplné uzavření prokjektu dokud buď neprojdou platby, nebo tyto nebudou stornovány.

Co můžete očekávat:

-kniha bude v pevné vazbě

-San pracuje na záložkách na míru

-placky budou ve více variantách (volitelné)

-odměnová drabblata jsou napsána a zadavateli schválena

-sponzoři pracují na grafické podobě svých reklam

-vyzvednutí v Praze v Krakatitu, pro brněnské případné vyzvednutí v místě v jednání

-křest v Krakatitu! Autogramiáda, přítomnost autorky, tisíc slonů a možná přijde i San (přesné potvrzení data nejméně měsíc před akcí)

-prezentace na Fénixconu (Brno), autogramiáda na vyžádání, přítomost autorky, chromý lenochod a San určitě nepřijde

-pravděpodobné datum vytištění konec října / začátek listopadu

Ještě jednou díky.

19. 9. 2023 0:26

Jak je to s věnováním?

Občas se začínají objevovat dotazy: „Jak je to s věnováním?“ případně: „V podobných projektech si můžu jako jednu z odměn zakoupit variantu s osobním věnováním; proč si to nemůžu koupit u tebe?“

Odpověď je jednoduchá: Přijde mi nesprávné nechat si za osobní věnování platit, zvláště u tohoto typu projektu. Pokud budete mít zájem, tak vám při osobním setkání váš výtisk na místě na požádání zcela zdarma znehodnotím; pokud využijete k odběru knihkupectví Krakatit nebo pokud jste si koupili sovu, budete moci dle stran věnování vyjádřit své preference. V každém případě budete kontaktováni.

Tak.

(Pokud byste vysloveně cítili potřebu nějak se mi za věnování revanšovat, přijímám úplatky v podobě drobných dobrot, nebo mi můžete koupit čaj :) )

17. 9. 2023 22:55

Už se na tom pracuje!

Přispěvatelům, kteří zvolili odměnu Chci vše a drabble byl zaslán text jimi objednané stoslůvky ke schválení :)

14. 9. 2023 11:18

Potvrzena možnost osobního odběru v knihkupectví Krakatit

Pro pražské zájemce (i nepražské), kteří si nejsou jisti, že / kde se se mnou budou schopni setkat na osobní předání a nezakoupili si pronájem sovy je potvrzeno, že si své odměny budou moct vyzvednout v knihkupectví Krakatit.

Pokud někdo netuší, kde to je, tak v Jungmanově ulici, což je kousek od Můstku. Přesnou adresu pošlu do zprávy s podrobnější instrukcí k vyzvednutí.

13. 9. 2023 8:24

Invaze vyjde v pevné vazbě!

Díky objednávce mimo Donio se projekt dostal přes minimální rozumnou velikost nákladu a zároveň nutnou částku, takže místo brožované získáte knížku pevnou, s šitou vazbou.

Děkuju každému z vás :)

Kolik vlastně bude stát knížka normálně?

Předběžně počítám s doporučenou cenou 279 Kč/ks, při odběru více než 5 ks (distributorský balíček) potom 190 Kč/kniha. 32% je běžný rabat v knihkupectvích, tímto krokem se vyhneme velkému distributorovi. A ano, během kampaně je možné distributorský balíček pořídit již za cenu 179 Kč/kniha. Tedy rabat pro knihkupce krásných skoro 36%!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Draconia
199 Kč  •  21. 9. 2023 23:22
Podporuji každou špatnost! 😁 Posílám ještě nějaký 🦆🦆 na poslední chvíli 😁 Neplecha ukončena!
Lady Mauve Henderson
801 Kč  •  21. 9. 2023 23:08
The Isles are calling. And so is Venice. Four kicks for two missions, should you choose to accept them, Osprey.
Blanca
600 Kč  •  21. 9. 2023 23:05
Shiiiinyyyyy! 💜
Blanca
183 Kč  •  21. 9. 2023 23:01
Obrázky, obrázky jsou patina (ehm, platina). A dej si do toho kafe něco ostřejšího ;)
Dobrosrdečný přispěvatel
70 Kč  •  21. 9. 2023 19:52
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
199 Kč  •  21. 9. 2023 19:49
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
199 Kč  •  21. 9. 2023 13:40
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
199 Kč  •  21. 9. 2023 10:44
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
378 Kč  •  21. 9. 2023 9:53
Štědrý přispěvatel
50 Kč  •  21. 9. 2023 1:57
Dobrosrdečný přispěvatel
289 Kč  •  20. 9. 2023 20:20
Dobrosrdečný přispěvatel
70 Kč  •  20. 9. 2023 20:17
Dobrosrdečný přispěvatel
289 Kč  •  20. 9. 2023 20:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
269 Kč  •  20. 9. 2023 17:28
Dobrosrdečný přispěvatel
378 Kč  •  20. 9. 2023 15:57
Štědrý přispěvatel
45 Kč  •  20. 9. 2023 11:37
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
199 Kč  •  20. 9. 2023 11:32
Štědrý přispěvatel
600 Kč  •  20. 9. 2023 8:51
Dobrosrdečný přispěvatel
45 Kč  •  18. 9. 2023 17:03
Zuzka
256 Kč  •  18. 9. 2023 7:33
Máme dvě svý, ale nový shiny vydání muší bejt.
Milý přispěvatel
400 Kč  •  17. 9. 2023 19:27
Dobrosrdečný přispěvatel
269 Kč  •  16. 9. 2023 22:49
Laskavý přispěvatel
289 Kč  •  16. 9. 2023 9:18
Laskavý přispěvatel
100 Kč  •  15. 9. 2023 23:59
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  15. 9. 2023 23:55
Laskavý přispěvatel
199 Kč  •  15. 9. 2023 9:20
Laskavý přispěvatel
70 Kč  •  15. 9. 2023 7:01
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  15. 9. 2023 6:58
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 9. 2023 21:39
Ilona H.
70 Kč  •  14. 9. 2023 19:44
Doobjednání sovy k zásilce
Milý přispěvatel
70 Kč  •  14. 9. 2023 15:25
Milý přispěvatel
199 Kč  •  13. 9. 2023 18:18
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  13. 9. 2023 10:51
Velkorysý přispěvatel
289 Kč  •  13. 9. 2023 10:46
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  13. 9. 2023 8:36
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  12. 9. 2023 11:38
Laskavý přispěvatel
120 Kč  •  12. 9. 2023 10:49
Jadra
500 Kč  •  12. 9. 2023 7:22
snad to vyjde na pevnou vazbu XD
Milý přispěvatel
555 Kč  •  11. 9. 2023 22:40
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 9. 2023 21:51
Díky za skvělou přednášku na LexiConu 💛🖤
Velkorysý přispěvatel
70 Kč  •  11. 9. 2023 18:07
Velkorysý přispěvatel
289 Kč  •  11. 9. 2023 18:04
Laskavý přispěvatel
70 Kč  •  11. 9. 2023 17:17
Štědrý přispěvatel
259 Kč  •  11. 9. 2023 17:14
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 9. 2023 16:45
Jixipen
378 Kč  •  11. 9. 2023 10:17
Když to vypadá, že místo brožované to bude fakt KNIHA, tak teda beru. Tak snad to dopadne! :-
Misery
199 Kč  •  10. 9. 2023 23:16
Misery loves company! <3
Milý přispěvatel
100 Kč  •  10. 9. 2023 14:11
Dobrosrdečný přispěvatel
900 Kč  •  10. 9. 2023 14:05
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
199 Kč  •  9. 9. 2023 14:26
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
555 Kč  •  8. 9. 2023 14:45
Dobrosrdečný přispěvatel
269 Kč  •  7. 9. 2023 17:53
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  7. 9. 2023 10:19
Velkorysý přispěvatel
199 Kč  •  5. 9. 2023 23:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
70 Kč  •  5. 9. 2023 7:34
Dobrosrdečný přispěvatel
70 Kč  •  2. 9. 2023 23:38
Štědrý přispěvatel
199 Kč  •  2. 9. 2023 23:35
Velkorysý přispěvatel
378 Kč  •  2. 9. 2023 14:36
Štědrý přispěvatel
199 Kč  •  2. 9. 2023 11:38
Dobrosrdečný přispěvatel
199 Kč  •  25. 8. 2023 18:49
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
90 Kč  •  24. 8. 2023 15:39
Werenys
100 Kč  •  23. 8. 2023 14:33
Dvě kafe pro San
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
75 Kč  •  19. 8. 2023 19:21
Milý přispěvatel
70 Kč  •  19. 8. 2023 19:18
Laskavý přispěvatel
555 Kč  •  19. 8. 2023 19:14
Laskavý přispěvatel
555 Kč  •  4. 8. 2023 12:41
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  29. 7. 2023 10:09
Milý přispěvatel
70 Kč  •  26. 7. 2023 10:19
Dobrosrdečný přispěvatel
289 Kč  •  26. 7. 2023 10:17
Dobrosrdečný přispěvatel
90 Kč  •  26. 7. 2023 7:22
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  24. 7. 2023 20:41
Domča
301 Kč  •  23. 7. 2023 16:43
Za tento projekt ty peníze stojí!
Štědrý přispěvatel
378 Kč  •  23. 7. 2023 16:18
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  23. 7. 2023 11:14
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  22. 7. 2023 20:31
Milý přispěvatel
45 Kč  •  22. 7. 2023 20:29
Laskavý přispěvatel
45 Kč  •  22. 7. 2023 20:27
Milý přispěvatel
70 Kč  •  22. 7. 2023 20:23
Milý přispěvatel
199 Kč  •  22. 7. 2023 20:19
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  22. 7. 2023 13:50
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  20. 7. 2023 14:29
Velkorysý přispěvatel
140 Kč  •  20. 7. 2023 0:06
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  19. 7. 2023 18:15
Affaia
300 Kč  •  19. 7. 2023 10:22
Fanfiction se musí podporovat i na rodičovské! 😁
Kleio
100 Kč  •  19. 7. 2023 8:52
Dej si hodně mlíka!
Lpadawan
300 Kč  •  19. 7. 2023 6:17
Jediland mi vážně chybí ☺️
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 7. 2023 17:44
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
289 Kč  •  14. 7. 2023 17:44
Milý přispěvatel
190 Kč  •  14. 7. 2023 3:27
Laskavý přispěvatel
45 Kč  •  13. 7. 2023 21:43
Štědrý přispěvatel
45 Kč  •  13. 7. 2023 21:41
Milý přispěvatel
555 Kč  •  11. 7. 2023 19:59
Milý přispěvatel
90 Kč  •  11. 7. 2023 10:17
Štědrý přispěvatel
259 Kč  •  10. 7. 2023 23:33
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  10. 7. 2023 20:30
Milý přispěvatel
150 Kč  •  10. 7. 2023 20:28
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  10. 7. 2023 19:27
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
280 Kč  •  8. 7. 2023 16:35
Milý přispěvatel
600 Kč  •  4. 7. 2023 17:28
Aiwai
199 Kč  •  4. 7. 2023 16:53
Díky za přednášku na Ff
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  4. 7. 2023 16:52
Milý přispěvatel
777 Kč  •  1. 7. 2023 9:10
Torli
300 Kč  •  30. 6. 2023 14:17
Těším se!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  29. 6. 2023 17:13
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
199 Kč  •  28. 6. 2023 21:17
Zuzka a Cába a potěři
240 Kč  •  28. 6. 2023 21:05
máme tě rádi, Tess. Piš! :D
Zuzka
120 Kč  •  28. 6. 2023 21:03
dej San dobrý kafe (zaslouží si to!!!)
Zuzka
120 Kč  •  28. 6. 2023 21:02
dej si dobrej čaj
Zuzka
120 Kč  •  28. 6. 2023 21:00
Invaze do mobilu!
Milý přispěvatel
80 Kč  •  28. 6. 2023 20:41
Diegina
269 Kč  •  28. 6. 2023 20:30
Slovy klasika: "To je blbý, to se bude líbit!" :⁠-D
Champbacca
300 Kč  •  28. 6. 2023 19:03
Za aktualizaci Jedilandu bych dal víc.
Dobrosrdečný přispěvatel
199 Kč  •  28. 6. 2023 10:29
Kleio
45 Kč  •  27. 6. 2023 23:52
Pivo pro San!
Olga R.
70 Kč  •  26. 6. 2023 19:10
Nazdar Tess, už se těším na FF
Dobrosrdečný přispěvatel
300 Kč  •  26. 6. 2023 19:07
Milý přispěvatel
777 Kč  •  26. 6. 2023 18:51
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
199 Kč  •  26. 6. 2023 15:39
Milý přispěvatel
300 Kč  •  26. 6. 2023 14:00
Apatyka
378 Kč  •  25. 6. 2023 22:21
;)
Stevko
4 000 Kč  •  25. 6. 2023 9:43
Milý přispěvatel
500 Kč  •  24. 6. 2023 22:23
Milý přispěvatel
200 Kč  •  24. 6. 2023 22:06
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  24. 6. 2023 22:04
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 6. 2023 15:18
Štědrý přispěvatel
222 Kč  •  24. 6. 2023 9:46
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  24. 6. 2023 8:51
Milý přispěvatel
555 Kč  •  24. 6. 2023 8:05
Kleio
300 Kč  •  24. 6. 2023 1:37
Želený blesky!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu