Přispěli jste Ríšovi na asistenta a získali tak možnost užít si večer s Karlem Zimou

Karel Zima jako patron nemocného Ríši

Spoustu času Ríša tráví při různých vyšetřeních a operacích v nemocnici a ještě trávit bude. Je už zvyklý. A taky moc statečný. Má opakovaně operovanou páteř a musí na sebe být hodně opatrný. Ríša by rád chodil do školy. A není důvod, aby nemohl – vlastně ano... chybí mu asistent, bez kterého ho do školy nechtějí přijmout. Asistence stojí měsíčně zhruba 15 tisíc korun. Díky vám, díky vašim příspěvkům, může rodina zaplatit bezmála prvního půl roku docházky.

81 000 Kč

vybráno z 81 000 kč

Komu jste pomohli?

Téměř šestiletému Ríšovi z Liberecka, který trpí neurofibromatózou. Navíc má několikrát operovanou páteř, tak na sebe musí být velmi opatrný. Což se ale obtížně kloubí s jeho hyperaktivitou. Dlouhodobě mu pomáhá Rodinné centrum Andílek z.s, se kterým jsme se pustili do spolupráce. A přidal se k nám ještě herec Karel Zima, který je patronem centra Andílek, a tak se ihned stal Ríšovým patronem ve sbírce Donio. 

Co za svou pomoc získáte? 

Nezapomenutelný večer s českým hercem Karlem Zimou. Který byl po celou dobu sbírky Ríšovým patronem. A proto také jemu chceme poděkovat. Karel slíbil jednomu z vylosovaných dárců nezapomenutelný večer, kdy (jak sám řekl) "může vše a nemusí nic".

Bude to jistě jízda a my se moc těšíme, až nám o ní ti dva budou vyprávět. A jistě vás na facebooku Donio neošidíme o pěknou fotku ze splolečného setkání patrona a dárce. 
Dva, do té doby cizí lidi, spojí něco neobyčejného. To, že někomu pomohli. Pomohli Ríšovi. Děkujeme!

Přispěli jste Ríšovi na asistenta a získali tak možnost užít si večer s Karlem Zimou

Jak to funguje

1
1. Potřeba

Donio vybere osobu nebo organizaci, která potřebuje pomoc

2
2. Příspěvek

Donio společně s vámi vybere peníze na konkrétní účel

3
3. Pomoc

Zakoupíme produkt nebo službu, kterou osoba/organizace potřebuje

4
4. Setkání

Z přispěvatelů vylosujeme 1-5 osob, kteří zažijí setkání s osobností

Další akce Donio

Pomohli jste splnit poslední Sabinčino přání a setkali jste se s Lucií Bílou na jejím koncertě v O2

Chtěli jsme pomoci Sabince s opravou domu u prarodičů. Tak, aby splňoval přísné hygienické podmínky pro pobyt v onkologické léčbě a ona nemusela být neustále v nemocnici. Sabinka ale zemřela dřív, než jsme stačili její sen splnit. A tak jsme se rozhodli splnit její poslední přání - aby byli bráškové šťastní...

Zkvalitněte život Andrejce a užijte si snídani s Klusovými

Přispěním na kočár a úpravu koupelny ulehčíte život nejen těžce postižené Andrejce, ale i její starostlivé mamince, pro kterou je péče o dcerku velmi náročná. 

Za snahu vrátit Ivu zpět do sedla čeká teď jednoho z vás trénink s Lukášem Krpálkem

Iva Záděrová miluje koně. Jako každá jezdkyně spadla mnohokrát. Jenže tento pád byl fatální. Rehabilitace na Slovensku ji dokázala vrátit cit do ramenou a Iva už sama dýchá. Je na začátku svého životního boje.