Sbírka ukončena:

Když tenisky nestačí – sbírka na sportovní vozík pro Zdendu

Vybráno 0 Kč 179 344 Kč
268 200 Kč
 -
240 dárců
Celkem se zapojilo
747 Kč
Průměrná výše daru
15 285 Kč
Nejvyšší dar
242 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Když tenisky nestačí – sbírka na sportovní vozík pro Zdendu

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Tereza Rejzková
Datum přidání
5. 4. 2023
Poslední aktualita

8. 9. 2023 9:06

Léto už je sice u konce…

Toto léto jsem si maximálně užil, žádná nemocnice, žádné nemoci, jen výlety s kamarády, prázdniny u babiček, tábory a soustředění, koupání v bazénu a lenošení doma… škoda, že léto nemůže být pořád… Ale září má taky něco do sebe, konečně mi po letní pauze zase začnou tréninky florbalu! Dneska bude první a už se na něj moooc těším! Škoda jen, že pořád jen na mém pomalém vozíčku…

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Zdenda má spinální muskulární atrofii a velký sen – naučit se chodit. A taky hrát florbal, závodit a střílet góly!

Zdenda každý den cvičí a dělá vše pro to, aby se jednou chodit naučil. Bohužel i přes všechnu snahu se ke svému snu přibližuje hodně pomalu. Zatím se zvládne plazit, lézt po čtyřech a řádit na svém invalidním vozíčku. Protože to zatím na florbal se zdravými kamarády úplně nevypadá, začal hrát powerchair hockey, jak se říká florbalu na elektrickém vozíku. Tam totiž nevadí, že Zdenda nechodí, vlastně je to docela velká výhoda. Co ale vadí, je Zdendy pomalý dětský elektrický vozík. S tím totiž pořádně hrát nejde. Aby Zdenda stačil svým spoluhráčům potřebuje vozík, který bude rychlejší, bezpečnější a hlavně splňující všechna pravidla tohoto sportu tak, aby s ním Zdenda mohl i na turnaj.

Pořídit mu tenisky, hokejku a míčky, jako jeho zdravému bráchovi bychom zvládli, bohužel pořídit speciální elektrický vozík už je nad naše síly. Pomůžete nám splnit Zdendovi obrovský sen? Moci lítat na hřišti, a nemuset pohánět vozík i jazykem… Stačit jeho spoluhráčům a moci střílet góly…

Komu pomůžeme?

Narodil jsem se a prvních pár měsíců jsem se vyvíjel jako úplně zdravé miminko. V necelém půl roce to ale začalo trochu drhnout. Zatímco mí stejně staří kamarádi „pásli koníčky“, plazili se, lezli po čtyřech, stoupali si a někteří dokonce začínali dělat své první krůčky, já jsem s obtížemi „pásl koníčky“ a válel sudy. A tak se se mnou rodiče vydali k paní doktorce, a potom k druhé a k třetí. Za 10 měsíců, než zjistili co mi je, jsem jich poznal celou řadu. Byl jsem na neurologii, na rehabilitaci, měsíc v lázních a pak konečně přišly výsledky z genetického vyšetření, které vysvětlily, proč se nemohu pořádně hýbat. Ukázalo se, že nejsem líný, jak rodičům tvrdila paní doktorka, ale že mám vzácné onemocnění spinální muskulární atrofii (SMA).

To je taková hodně ošklivá nemoc, díky které mi slábly svaly a já se nemohl hýbat jako všichni ostatní. Paní doktorka mamce s taťkou řekla, že na ni zatím není žádný lék a já se pomalu přestanu hýbat úplně. Tomu jsme ale nechtěli věřit, a tak mamka s taťkou začali hledat možnosti, jak mi pomoci sami.

Naštěstí se ukázalo, že paní doktorka neměla pravdu, a že už chvíli existoval první lék na mé onemocnění. Bohužel byl tento lék velice drahý, jedna lahvička stála skoro stejně jako náš dům. Nakonec se ale rodičům s pomocí spousty úžasných lidí podařilo přesvědčit pojišťovnu, aby mi ho platila a já se mohl jako jedno z prvních českých dětí začít léčit. Hurá!!

Dokud jsem se nezačal léčit, každým dnem jsem byl slabší a slabší. A tak jsem se moc těšil, až konečně dostanu svou injekci „na sílu“, jak jsem injekci zázračného léku říkal. A že skutečně zázračná byla. Účinky léku se ukázali skoro okamžitě, 14 dní po první injekci jsem začal kopat nohama, kterýma jsem dříve vůbec nepohnul. A pak jsem se zlepšoval každým dnem. Naučil jsem se znovu pást koníčky, sedět, plazit se, válet sudy a dokonce i lézt po čtyřech nebo vylézt schody.

Nic z toho však nejde samo od sebe, abych se zlepšoval, potřebuji kromě drahého léku také každý den poctivě cvičit a protahovat se. Lék sice zastavil zhoršování mé nemoci, ale škody co nemoc stihla napáchat už nejdou vrátit nebo jen hodně těžko. Proto s mamkou a bráchou hodně cestujeme po lázních a rehabilitacích a taťku často vidíme jen o víkendech. Na každém cvičení se ale vždycky naučím něco nového a domů přijedu o trochu silnější a samostatnější. A to za všechnu tu dřinu a cestování stojí! Kromě toho do lázní často jezdíme se stejně němocnými kamarády, a tak to je vlastně docela fajn. Ráno si zacvičíme a odpoledne máme čas na výlety.

Jak rostu, chci být čím dál samostatnější. Lézt po čtyřech už mi nestačí, po zemi totiž lezou miminka, a tak když přijdou kamarádi chci být jako velký kluk na vozíčku. Volat mamku pokaždé, když potřebuji posadit do vozíku je trochu otrava. Proto teď nejvíc trénuji různé přesuny – přesun do vozíku a z vozíku, přesun z vozíku na záchod a tak. A docela mi to jde. Vylezu si na gauč, z gauče se přemístím do vozíku, jen na ten záchod se zatím nedostanu. Ale to natrénuji! A pak už zvládnu sám úplně vše!

Kromě toho taky hraju šachy – to je totiž úplně bezva sport, v něm může i vozíčkář porazit chodící kamarády!

A taky hraju florbal, teda powerchair hockey, jak se správně říká florbalu pro vozíčkáře na elektrickém vozíku. A moc mě to baví! Tam jsou totiž jen samí vozíčkáři! A kdo není na vozíčku, má smůlu a musí čekat opodál. Na hriště totiž smí jen vozíčkáři a trénérka :-)

O tom, že budu jednou hrát florbal, jsem měl jasno už když mi byli 2 roky. To jsem na veletrhu poprvé držel v ruce florbalovou hokejku a vyzkoušel si speciální super rychlý florbalový vozík. Sice mě na něm tehdy ještě musel držel taťka, protože tyto vozíky si tam obvykle zkoušeli dospěláci, ale mě to vůbec nevadilo. Řídil jsem, jel jsem rychle a měl jsem o svém budoucím sportu jasno.

Na nástup do florbalového klubu jsem si musel chvíli počkat, všude totiž hráli florbal jen dospěláci. A tak jsem zatím rostl, čekal, cvičil… a vloni na podzim jsem se konečně dočkal a stal se členem dorostového družstva týmu Jaguars Praha.

A co vám budu povídat, je to ještě lepší, než jsem čekal. Parta dětí, všichni na vozíčku jako já. A vozík a slabé ruce nejsou nevýhoda, ale naopak výhoda. To se jen tak nevidí. Porazit bráchu a zdravé kamarády jen tak nejde, brácha mi vždycky uteče. Ale tady jsme si všichni rovni. Každý máme svůj problém a své přednosti, kdo udrží hokejku, drží hokejku, kdo má slabé ruce jako já, má hokejku přidělanou k vozíku a hraje přímo vozíkem. Nikdo není lepší nebo horší, silnější nebo slabší, krásně se vzájemně doplňujeme, všichni můžeme vyniknout, projevit se a uspět.

Jediné co mě trápí, je můj pomalý dětský elektrický vozíček. Ano, pro začátek byl bezva, naučil jsem se na něm jezdit a malým dětem ve školce jsem v něm krásně stačil. Jenže teď už jsem velký školák a florbalista. Na svém vozíčku nemám šanci stačit spoluhráčům, všichni mi ujedou, a tak musím hrát v bráně. A já bych si tak moc přál jim stačit, jezdit rychle a střílet góly.

Pořídit takový vozík však není taková sranda, jako pořídit tenisky, hokejku a míček, aby mohl hrát florbal třeba brácha. Takový vozík stojí skoro 300 000 Kč, které mamka s taťkou po zaplacení všech dalších výdajů spojených s mým onemocněním už prostě nemají.

Proto bych chtěl poprosit o pomoc i vás. Pomůžete mi, prosím, posunout se o kousek blíže ke splnění mého snu? Pořídit super florbalový vozík, moci pořádně trénovat, střílet góly a vyrazit na turnaj? Každá korunka i sdílení mi moc pomůže! Díky! Zdenda

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze z této sbírky využijeme na zakoupení na míru vyrobeného elektrického vozíku na powerchair hockey pro Zdendu, díky kterému bude Zdenda konečně stačit jeho spoluhráčům, bude moci pořádně trénovat a jednou vyrazit na turnaj.

V případě, že by se vybralo méně peněz než je cílová částka, budeme shánět další finance na doplacení vozíku za pomoci různých nadací či půjčky. Zdenda florbal miluje a bez pořádného vozíku to bohužel prostě nejde.

V případě, že by se vybralo více peněz, mohli bychom zakoupit vozík dalšímu malému florbalistovi nebo florbalistce. Nebo třeba vybavit vozíky a dalšími potřebami celý florbalový tým.

A kdyby přece jen zbylo ještě více financí, využili bychom je na zaplacení zdravotních či kompenzačních pomůcek či rehabilitací, díky kterým je Zdenda tam, kde teď je.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

8. 9. 2023 9:06

Léto už je sice u konce…

Toto léto jsem si maximálně užil, žádná nemocnice, žádné nemoci, jen výlety s kamarády, prázdniny u babiček, tábory a soustředění, koupání v bazénu a lenošení doma… škoda, že léto nemůže být pořád… Ale září má taky něco do sebe, konečně mi po letní pauze zase začnou tréninky florbalu! Dneska bude první a už se na něj moooc těším! Škoda jen, že pořád jen na mém pomalém vozíčku…

1. 8. 2023 10:22

Letní soustředění

Zatímco sbírka na vozík běží, já nezahálím a trénuji! Minulý týden jsem vyrazil na své první letní soustředění a bylo to úplně super! Každý den 4 hodiny intenzivního tréninku, zábava s kamarády, pohoda ve stanu a dokonce jsme si našli čas i na nějaké to výletování… A jak jsme se za ten týden všichni zlepšili, trenérka a rodiče jen žasli! Jsem strašně rád, že jsem členem smečky 🐆Jaguars Praha 🐆 a že mi tolik z vás pomáhá plnit můj sen. Díky moc!

4. 6. 2023 12:52

Díky moc za podporu, už máme vybranou částku na motory vozíku!

Jste úžasní! Skoro 100 z Vás se mi již rozhodlo pomoci mi splnit sen o novém super rychlém vozíčku na florbal :-) A stejně tolik z Vás mi napsalo spoustu milých vzkazů. Díky moc za to!! 

A jak  to s mým vozíkem vypadá? Minulý týden jsme měli schůzku s úžasňákem z firmy Ultina, která mi bude vozík vyrábět, abychom se domluvili, co všechno budu na svém vozíku potřebovat a jak bude vypadat! Taky už jsme nechali objednat k vozíku MOTORY! Ty totiž do Čech půjdou skoro 2 měsíce… A kolik, že takové motory stojí? Celých 60 000 Kč. Tak na ně už máme! Díky moc! 

Do cílové částky ale ještě nějaká ta kačka chybí, naštěstí nám Donio vyšlo vstříct a sbírka poběží ještě jeden měsíc. Dáme dohromady i ten zbytek?

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:19
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  30. 11. 2023 11:29
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  29. 11. 2023 10:03
Ondřej Z.
400 Kč  •  29. 11. 2023 9:35
Spoustu sportovních úspěchů
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  28. 11. 2023 22:32
Lada Petriková a Jaroslav Bílek
8 000 Kč  •  28. 11. 2023 21:17
Milý Zdendo, držíme Ti všechny palce, jsme na Tebe pyšní a máme Tě rádi! S láskou Lada a Jarda
Milý dárce
500 Kč  •  28. 11. 2023 18:42
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 11. 2023 22:13
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 11. 2023 14:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  3. 11. 2023 12:03
DobroDárce
300 Kč  •  29. 10. 2023 19:32
DobroDárce
300 Kč  •  29. 10. 2023 18:04
Laskavý dárce
300 Kč  •  29. 10. 2023 17:33
DobroDárce
600 Kč  •  29. 10. 2023 16:16
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  29. 10. 2023 16:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  29. 10. 2023 14:55
Párty banda
15 285 Kč  •  29. 10. 2023 13:55
Laskavý dárce
400 Kč  •  29. 10. 2023 12:48
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  29. 10. 2023 11:47
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  28. 10. 2023 21:10
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  28. 10. 2023 21:07
Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 10. 2023 21:06
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 10. 2023 21:05
Štědrý dárce
600 Kč  •  28. 10. 2023 20:09
DobroDárce
600 Kč  •  28. 10. 2023 19:32
DobroDárce
500 Kč  •  28. 10. 2023 19:07
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  28. 10. 2023 18:41
Milý dárce
400 Kč  •  28. 10. 2023 9:16
Milý dárce
600 Kč  •  27. 10. 2023 22:05
Kroužek
2 000 Kč  •  26. 10. 2023 15:41
Radka Kosinková
1 000 Kč  •  25. 10. 2023 14:39
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  24. 10. 2023 21:31
Štědrý dárce
500 Kč  •  23. 10. 2023 8:49
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  22. 10. 2023 20:33
DobroDárce
300 Kč  •  22. 10. 2023 14:56
Filip R
1 000 Kč  •  30. 9. 2023 21:21
Hodně úspěchu Zdendo 🫡
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  30. 9. 2023 14:31
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  29. 9. 2023 10:02
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 9. 2023 21:19
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  27. 9. 2023 10:13
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  26. 9. 2023 22:48
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 9. 2023 21:54
DobroDárce
300 Kč  •  26. 9. 2023 11:33
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  26. 9. 2023 10:19
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  26. 9. 2023 7:53
DobroDárce
600 Kč  •  26. 9. 2023 7:05
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 9. 2023 20:09
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  25. 9. 2023 15:43
DobroDárce
300 Kč  •  24. 9. 2023 21:22
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 9. 2023 21:07
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  24. 9. 2023 18:34
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 9. 2023 17:33
Velkorysý dárce
200 Kč  •  21. 9. 2023 21:35
Laskavý dárce
600 Kč  •  20. 9. 2023 20:54
Milý dárce
300 Kč  •  20. 9. 2023 14:44
Jaromira V.
300 Kč  •  19. 9. 2023 23:31
Zdendo, moc Ti fandim a obdivuji i Tvoje rodice!
Laskavý dárce
600 Kč  •  20. 8. 2023 18:52
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 8. 2023 14:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 8. 2023 12:33
Hanka
300 Kč  •  14. 8. 2023 21:42
Držím Ti palce
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 8. 2023 13:37
Štědrý dárce
600 Kč  •  14. 8. 2023 12:50
Pája
238 Kč  •  14. 8. 2023 9:19
Ať jsi blíž ke svému snu Zdendo 🙏
Milý dárce
300 Kč  •  14. 8. 2023 8:36
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 8. 2023 8:32
Velkorysý dárce
600 Kč  •  13. 8. 2023 22:32
Milý dárce
300 Kč  •  13. 8. 2023 10:24
Milý dárce
600 Kč  •  13. 8. 2023 9:30
Olga
333 Kč  •  13. 8. 2023 9:25
h
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 8. 2023 8:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 8. 2023 8:20
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 8. 2023 7:57
DobroDárce
300 Kč  •  13. 8. 2023 6:52
DobroDárce
600 Kč  •  12. 8. 2023 17:22
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 8. 2023 6:44
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 8. 2023 0:56
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 8. 2023 21:14
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 8. 2023 14:41
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  1. 8. 2023 13:50
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  1. 8. 2023 8:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 8. 2023 7:43
Lucie H.
300 Kč  •  1. 8. 2023 7:36
Hodně štěstí a zdraví, šampione🏆.
Držím palce Zdendo. Jsi frajer.
100 Kč  •  1. 8. 2023 6:05
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  31. 7. 2023 23:21
Štědrý dárce
600 Kč  •  31. 7. 2023 21:45
Laskavý dárce
200 Kč  •  31. 7. 2023 11:00
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 7. 2023 23:01
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 7. 2023 22:41
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  30. 7. 2023 21:58
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  30. 7. 2023 21:11
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  30. 7. 2023 9:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  29. 7. 2023 20:36
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 7. 2023 19:19
Vlaďka Čečková
77 Kč  •  28. 7. 2023 18:11
Ať to vyjde, Zdenko a hromadu gólů. 😉
Velkorysý dárce
200 Kč  •  19. 7. 2023 8:24
DobroDárce
600 Kč  •  17. 7. 2023 16:02
DobroDárce
100 Kč  •  17. 7. 2023 15:56
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 7. 2023 15:46
Tereza M.
300 Kč  •  17. 7. 2023 15:45
Opravdu moc drzim palce at se castka vybere,zaslouzis si to 💪💙
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  12. 7. 2023 21:41
Milý dárce
300 Kč  •  3. 7. 2023 9:47
Martina
300 Kč  •  2. 7. 2023 22:53
Hodně štěsti a radosti ze sportu Zdendo 🍀🤗❤️ať se ti daří bojovníku 🙋‍♀️ máme doma fotbalistu a mox si přeji, abys taky zažival stejnou radost a úspěchy ❤️🍀
Milý dárce
1 000 Kč  •  2. 7. 2023 17:36
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 7. 2023 17:03
DobroDárce
3 500 Kč  •  2. 7. 2023 9:30
Milý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 8:25
DobroDárce
600 Kč  •  2. 7. 2023 7:52
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 7. 2023 7:13
Milý dárce
600 Kč  •  2. 7. 2023 6:32
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  2. 7. 2023 0:02
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  1. 7. 2023 23:03
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  1. 7. 2023 22:50
DobroDárce
177 Kč  •  1. 7. 2023 22:34
Milý dárce
100 Kč  •  1. 7. 2023 21:54
Milý dárce
600 Kč  •  1. 7. 2023 21:48
Milý dárce
600 Kč  •  1. 7. 2023 20:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 7. 2023 14:24
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 7. 2023 14:09
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 7. 2023 13:58
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 7. 2023 13:42
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 7. 2023 6:14
Okolečkovaná
800 Kč  •  30. 6. 2023 18:49
Protože my, jaguáři, si pomáháme. Vítej v týmu.
Velkorysý dárce
200 Kč  •  29. 6. 2023 22:26
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 6. 2023 21:05
DobroDárce
300 Kč  •  29. 6. 2023 20:30
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 6. 2023 14:10
DobroDárce
50 Kč  •  27. 6. 2023 9:50
Laskavý dárce
200 Kč  •  20. 6. 2023 18:40
Darinka
3 500 Kč  •  17. 6. 2023 11:36
Len tak dalej, ste skveli, drzim palce!
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 6. 2023 13:06
Vašek
500 Kč  •  15. 6. 2023 21:34
Drž se Zdendo! Příspěvek na sedmimílové boty odeslán :)
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 6. 2023 12:51
Laskavý dárce
4 511 Kč  •  15. 6. 2023 7:45
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 22:00
Laskavý dárce
190 Kč  •  14. 6. 2023 18:01
Milý dárce
100 Kč  •  14. 6. 2023 12:36
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 6. 2023 12:11
Milý dárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 12:11
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 12:09
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  11. 6. 2023 21:18
Milý dárce
100 Kč  •  10. 6. 2023 19:20
Milý dárce
300 Kč  •  9. 6. 2023 19:19
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  9. 6. 2023 12:07
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 6. 2023 9:37
Štědrý dárce
600 Kč  •  7. 6. 2023 16:10
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 6:42
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 6. 2023 6:45
Velkorysý dárce
200 Kč  •  3. 6. 2023 23:00
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  3. 6. 2023 21:48
Jaroslava D.
1 000 Kč  •  3. 6. 2023 7:48
Zdendo, hodně radosti!❤️
DobroDárce
100 Kč  •  2. 6. 2023 22:26
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  2. 6. 2023 20:55
Dobrosrdečný dárce
450 Kč  •  2. 6. 2023 14:12
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  1. 6. 2023 8:59
Vladi
200 Kč  •  1. 6. 2023 8:59
Držím pěsti a věřím, že se na vozík vybere.
Hanka
50 Kč  •  1. 6. 2023 7:42
Držím pěsti a přeji hodně florbalovych úspěchů 😉
DobroDárce
1 000 Kč  •  30. 5. 2023 19:34
Miluše R.
600 Kč  •  30. 5. 2023 19:04
Ať se daří!
Velkorysý dárce
10 000 Kč  •  21. 5. 2023 7:21
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 5. 2023 20:13
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 5. 2023 22:04
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 5. 2023 14:34
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 5. 2023 11:16
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  18. 5. 2023 5:23
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  15. 5. 2023 17:46
Milý dárce
1 000 Kč  •  6. 5. 2023 22:53
Dárce, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  26. 4. 2023 22:16
Milý dárce
300 Kč  •  26. 4. 2023 10:05
DobroDárce
300 Kč  •  22. 4. 2023 22:06
Velkorysý dárce
100 Kč  •  16. 4. 2023 11:45
Velkorysý dárce
200 Kč  •  15. 4. 2023 22:08
Peťa a Míša
1 000 Kč  •  15. 4. 2023 16:21
Zdendo, florbal je skvely, at Ti dela radost!
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 9:56
Štědrý dárce
500 Kč  •  13. 4. 2023 23:57
Milý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 20:05
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  12. 4. 2023 17:34
Laskavý dárce
600 Kč  •  12. 4. 2023 10:10
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 4. 2023 8:47
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 4. 2023 21:23
Velkorysý dárce
500 Kč  •  11. 4. 2023 20:46
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  11. 4. 2023 17:00
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 4. 2023 16:46
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 4. 2023 15:57
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 4. 2023 15:02
Františka
500 Kč  •  11. 4. 2023 14:25
Hodně síly!!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  11. 4. 2023 13:49
DobroDárce
500 Kč  •  11. 4. 2023 13:19
Yvona
100 Kč  •  11. 4. 2023 13:05
Aby to Zdendovi lépe jezdilo ❤️ přeji rodině hodně štěstí a radosti
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 4. 2023 8:18
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 4. 2023 4:52
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 4. 2023 18:45
Od Elenky
DobroDárce
500 Kč  •  10. 4. 2023 11:40
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 4. 2023 8:18
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 4. 2023 7:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 4. 2023 22:42
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 4. 2023 21:27
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 4. 2023 20:24
Štědrý dárce
300 Kč  •  9. 4. 2023 16:10
Tereza M.
300 Kč  •  9. 4. 2023 16:09
Zdendo 💙 uz ted se tesim jak budes na hristi uzivat!! At se podari vybrat penize co nejdriv 🙏
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 4. 2023 16:01
Petra K.
200 Kč  •  9. 4. 2023 0:52
Držím palce!
Zdeňka
3 500 Kč  •  8. 4. 2023 9:06
Ať se zadaří, bude líp.
Hriči
2 000 Kč  •  8. 4. 2023 8:17
🙏 ať se vybere, co nejvíc 🍀
Julie V.
500 Kč  •  8. 4. 2023 1:53
Zdendo, držím pěsti ať se ti nejen tento sen splní. Už teď jsi šampión!
Jindřich H.
1 000 Kč  •  7. 4. 2023 23:29
Ať se ti Zdendo splní všechny sny... :)
Kamila
100 Kč  •  7. 4. 2023 21:57
Zdendo...to jim to brzy ukažeš jaky si sportovec :)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat