Projekt ukončen:

Klip BEATY HLAVENKOVÉ a DAVIDA STYPKY in memoriam – část druhá

Vybráno 0 Kč 3 600 Kč
160 000 Kč
 -
6 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
600 Kč
Průměrná výše příspěvku
1 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Klip BEATY HLAVENKOVÉ a DAVIDA STYPKY in memoriam – část druhá

Vybráno 0 Kč 3 600 Kč
160 000 Kč
Zakladatel
Beata Hlavenková
Datum přidání
20. 10. 2023

Představení projektu

„Vdechněte život příběhu lásky a naděje“

Milí fanoušci, přispěvatelé a přátelé,

rádi bychom prolomili ticho obklopující naši sbírku na epický klip k písni "Píšu Ti” od Beaty Hlavenkové a Davida Stypky. 

Právní překážky, které projekt zastavily, přišly nečekaně a z nečekaných míst, ale zvládli jsme je a nyní jsme si jistí, že JSME V PRÁVU a rozdělanou práci můžeme dokončit.

V prvním kole sbírky se před neplánovaným přerušením podařilo za 23 dní vybrat 93 tisíc, což je skvělý výsledek a moc za něj děkujeme. Do finální částky tak zbývá ještě 160 tisíc, které doufáme, že se brzy dají dohromady, abychom mohli dokončit dílo, kterým vzdáme hold zesnulému Davidovi. Jeho pozůstalí i celá rodina stojí po celou dobu při nás a spolu s námi věří, že videoklip spatří světlo světa.

 Srdečně vás proto zveme do druhého kola sbírky a předem za vaši podporu děkujeme. Je pro nás nyní ještě důležitější než na začátku. 

Oč jde

Ve videoklipu ožívá dojemný příběh o závodě s časem – vězeň uprchlý z trestanecké planety v něm spěchá napříč galaxií zachránit svou lásku, slepou princeznu žijící na planetě, která čelí definitivní zkáze.


Jedná se o příběh lásky a naděje, který se odehrává na pozadí epických kulis vesmírného putování.

Náklady na výrobu videoklipu tohoto kalibru jsou ovšem vysoké, jelokož více než o klip půjde o krátkometrážní film hodný stříbrného plátna, proto pokud bychom náhodou překročili plánovanou vybíranou částku, uspořádáme regulérní premiéru v některém z pražských kin.

Tento projekt, který spojuje některé z nejosobitějších českých talentů své generace napříč hudebním a filmovým průmyslem, je něčím víc než tím, co se kolem Vás běžně mihne, je to důležitá připomínka.

Pojďme se spojit a ukázat jak podporu těmto vynikajícím umělcům a jejich neuvěřitelné práci, tak naši společnou schopnost toto poselství vyslat vstříc srdcím diváků.

Děkujeme za Vaši podporu!

Kdo za projektem stojí?

Beata Hlavenková – pianistka, skladatelka, zpěvačka, aranžérka a producentka, je jednou z nejvýraznějších současných muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem. Její hlavní devízou je odvaha – odvaha experimentovat, hledat nekonvenční harmonie a aranžmá. Žánrová svoboda, opírající se o hluboké povědomí o jazzu, moderní klasické hudbě, popu i písničkářství, se ve všech jejích projektech prolíná s jasně rozpoznatelnou soustředěnou a citlivou interpretací. Na kontě má vlastní alba oceněná prestižními hudebními cenami, spolupracuje jak s českými, tak světovými hudebníky, skládá hudbu pro film a divadlo, aranžuje písně pro symfonické orchestry. Ve středu toho všeho je „jiskrná muzika, která jen tak nezhasne“, jak napsal hudební publicista Tomáš S. Polívka.

Michal Matoušek – filmovými cenami ověnčený scenárista , režisér, střihač a designér. Vytvořil jedny z nejkvalitnějších videoklipů na české scéně. Spolupracoval například se skupinami a umělci jako jsou Divokej Bill, Lenka Dusilová, Underworld nebo Wohnout. Jeho um se skloubí s hereckým talentem dvou předních českých herců – Jaromíra Noska a Ester Geislerové.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vaše příspěvky půjdou přímo na technické vybavení, kostýmy, masky, studiový čas a produkční náklady. Natáčet se bude v prostoru měsíční krajiny v Hřebči, ve studiu, a také v největším dochovaném paláci na světě v Neapoli (Caserta).

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  12. 1. 2024 10:36
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  10. 1. 2024 20:39
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  10. 1. 2024 20:34
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  23. 10. 2023 22:05
Denisa
500 Kč  •  23. 10. 2023 21:50
Držím pěsti, ať se vám to podaří dotáhnout
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  23. 10. 2023 10:36

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu