Projekt ukončen:

Kniha Celestýnčiny kouzelné kuličky – homeopatický příběh

Vybráno 0 Kč 96 608 Kč
150 000 Kč
 -
155 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
623 Kč
Průměrná výše příspěvku
5 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Kniha Celestýnčiny kouzelné kuličky – homeopatický příběh

Vybráno 0 Kč 96 608 Kč
150 000 Kč
Zakladatel
Zuzana Teplíková
Datum přidání
30. 11. 2022
Poslední aktualita

26. 2. 2023 22:45

Homeopatie dětem – rozhovor na internetovém vysílání Cesty k sobě

Vážení a milí přispěvatelé,

zbývá posledních pár hodin do ukončení sbírky. 

Pokud jste to ještě nezaznamenali, ráda bych Vás informovala o tom, že jsem natočila krátký rozhovor s internetovým vysíláním Cesty k sobě s názvem Homeopatie dětem. Mluvím v něm zejména o této nově vznikající knize. 

Můžete jej zhlédnou zde: 

https://www.cestyksobe.cz/zuzana-teplikova-homeopatie-detem/52960

Děkuji za vaši podporu!

Zuzana Teplíková

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Jedinečná kniha pro jedinečné čtenáře

„Fauna, flóra, kámen pravý, ať je člověk opět zdravý“

Okouzlující šumavská příroda, tajemné zaklínadlo, očarované kuličky a k tomu dechberoucí dobrodružství desetileté Celestýny a krásné kresby. Tak přesně taková je nově vznikající kniha, které můžete pomoci dostat se na svět i vy.

Chcete vědět víc?

Desetiletá Celestýnka žijící na jižní Moravě nečekaně stráví velkou část letních prázdnin u své tety Dobromily na Šumavě.
Na tom by možná nebylo nic zvláštního, kdyby její teta nebyla léčitelka – homeopatka. Že nevíte, co to znamená? Nevadí. Celestýnka to také nevěděla, ale díky svému zájmu o přírodu a také zvláštním snům, které se jí v tetině chaloupce zdají, to brzy zjistí.
A nejen to!

Teta Celestýnku naučí kouzelné zaklínadlo a dokonce ji zasvětí
do tajů přírodního léčení. S pomocí očarovaných kuliček
si Celestýnka dokáže hravě poradit v situacích, které by zaskočily mnohdy i dospělého. Během léta si tak dívenka zvládne nejenom osvojit léčení skřípnutých prstů, pádů z koloběžky nebo zachránit polomrtvou žábu, ale v malebném prostředí šumavské vesnice pozná i nové přátele. Pohodlně se usaďte a nechte se stránkami knihy unášet za Celestýnkou a jejím neobyčejným dobrodružstvím.

CESTA Z HLAVY NA PAPÍR
aneb jak tato kniha vznikla

Během svého života jsem hodně studovala. Ze všeho nejvíc mě ale nadchlo studium homeopatie a tento báječný alternativní způsob uzdravování se stal mou láskou. Dovedly mě k ní mé další lásky – moje  děti.

Nebyla jsem spokojená s běžně dostupnou léčbou dětských nemocí a hledala jsem východisko z tohoto nekonečného kolotoče. Poznala jsem homeopatii, „zázraky“, které umí, a začala jsem se jí intenzivně věnovat. V akutních stavech mi učarovala natolik, že mi bylo až líto, že je mezi lidmi o ní tolik předsudků, které jim brání kuličky vyzkoušet.

Dokonce i mé děti chtěly vědět, jak to celé léčení bílými kuličkami funguje. A já jsem začala vysvětlovat. Drobounké kuličky
si zamilovaly, a tak se postupně zrodil nápad přiblížit homeopatii
i dětem a napsat knihu. Ale ne ledajakou. Zvláštní, originální, zkrátka takovou, která na našem trhu chybí – o kouzelných homeopatických kuličkách.

Mé děti mě inspirovaly i při tvorbě samotného příběhu. Proto jsem každé z nich do knihy přenesla. Postavu svého syna jsem rovnou zakomponovala do příběhu, který byl zároveň částečně inspirován skutečnou událostí – jeho pádem z horské koloběžky.
Charakter dcery Valentýny jsem přenesla do hlavní hrdinky.
A po poslední dcerce, Celestýnce, jsem hlavní hrdinku pojmenovala.

MAGICKÁ TROJKA

Knihu jsem psala více než tři roky. Začátky jsem tvořila už nějakou dobu před tím, než jsme se s manželem rozhodli mít naše třetí dítě, Celestýnku. Psala jsem kousek po kousku na místě, kam už pravidelně několik let jezdíme na letní dovolenou. Na šumavské chalupě mi to šlo nejlépe. Prostředí mě inspirovalo a věty se skládaly téměř samy. Jakmile jsme se vrátili domů, už se mi tolik nedařilo. Ta správná atmosféra vhodná k tvoření byla pryč. Proto vznik Celestýnčiných kouzelných kuliček trval tak dlouho.

I naše Celestýnka vznikla nejprve jako myšlenka. Pak už psala se mnou, lebedíc si pod mým srdcem, a nakonec jsem příběh dokončila, když už tu byla s námi.

Kniha má celkem 21 kapitol. To znamená, že pokud budete číst kapitolu denně, knihu dočtete přesně za tři týdny!

Abych mohla doplnit ještě tu další trojku, potřebuji vaši pomoc. Jen díky vám se můj sen stane skutečností a zároveň malým zázrakem. Pokud k němu dojde, tak se Celestýnčiny kouzelné kuličky vykutálejí z Nakladatelství Kořeny na jaře roku 2023. A vy můžete být  právě ti, kdo jim pomůže dostat se na svět.

MLADINKÁ ILUSTRÁTORKA

Knihu provází ilustrace talentované patnáctileté studentky Bětky, kterou mi Vesmír poslal do cesty. Nevěřila jsem, že tak mladá dívka dokáže dokonale vystihnout detaily a namalovat skutečně krásné obrázky. Proto je mi ctí, že kresby mladinké Alžběty budou zdobit stránky mé knihy o Celestýnce. Hlavní hrdinka totiž také moc ráda maluje a tvoří si svůj vlastní herbář. A možná, že se jí daří zachytit rostlinky zrovna tak skvěle jako Bětce.

Něco málo o mně, tedy o autorce

Mgr. et Mgr. Zuzana Teplíková (1982)

vystudovala jsem Pedagogickou a Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. K homeopatii mě přivedly mé tři děti a péče o zdraví touto alternativní metodou mě nadchla natolik, že jsem homeopatii vystudovala na soukromé Homeopatické fakultě s klinikou v Brně.
V homeopatii se nadále soustavně vzdělávám a věnuji se jí i v praxi.
V létě roku 2019 jsem se rozhodla tento způsob uzdravování přiblížit nejen dospělým, ale i dětem. Tehdy se začal rodit příběh Celestýnky naplněný drobnými homeopatickými zázraky.

Aby se mohla vydat na cestu k vám…

Plánuji knihu Celestýnčiny kouzelné kuličky vydat v pevné vazbě
s tvrdými deskami, pravděpodobně v nákladu 500 ks. Velikost knihy bude přibližně ve formátu A5 a bude mít asi kolem 150 stran. Najdete v ní krásné barevné ilustrace.

Nyní bude rukopis potřebovat sazbu a grafickou úpravu knihy.
Vybrané finance se využijí na pokrytí nákladů na tisk, distribuci a honoráře.
V případě, že knize pomůžete finančně více, než je nastavená částka, vykutálí se jich na svět 1000 ks.

Velmi děkuji všem, kteří dočetli až sem, a chtějí pomoct knize vzniknout. Vážím si vaší finanční pomoci. I malá kapka do moře se počítá a budu za ni velmi vděčná.

Reference

"Jak milé a potěšující si v dnešní pološílené a přetechnizované době přečíst tento text, jež jistě má základní rysy literatury pro děti…

Leč i pro mnohé dospělé – hledající Dobro a pomoc. Ostatně je Malý princ literaturou pro děti či dospělé…?

Děkuji Zuzaně Teplíkové za svůj osobní a osobitý přínos ku zlepšování našeho života a světa."

MUDr. Tomáš Lebenhart


„Po prečítaní tejto knihy si neviem predstaviť lepší spôsob, ako deťom priblížiť homeopatický princíp podobnosti. Autorka pútavou formou prepája hravý svet detí s odbornými poznatkami a obrazmi homeopatík zasadených do reálnych príbehov a situácií. Kniha je plná dobrodružstva, inšpiratívnych myšlienok a praktických príkladov pre využitie homeopatík – jednoducho ideálna homeopatická príručka pre deti.“

MUDr. Vladimír Petroci

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

26. 2. 2023 22:45

Homeopatie dětem – rozhovor na internetovém vysílání Cesty k sobě

Vážení a milí přispěvatelé,

zbývá posledních pár hodin do ukončení sbírky. 

Pokud jste to ještě nezaznamenali, ráda bych Vás informovala o tom, že jsem natočila krátký rozhovor s internetovým vysíláním Cesty k sobě s názvem Homeopatie dětem. Mluvím v něm zejména o této nově vznikající knize. 

Můžete jej zhlédnou zde: 

https://www.cestyksobe.cz/zuzana-teplikova-homeopatie-detem/52960

Děkuji za vaši podporu!

Zuzana Teplíková

1. 2. 2023 21:07

Reportáž o sbírce a článek na webu Svět homeopatie

Vážení přispěvatelé, 

s radostí Vám oznamuji, že regionální televize TVS natočila reportáž o sbírce na knihu Celestýnčiny kouzelné kuličky a web Svět homeopatie zveřejnil můj článek.

Věřím, že tyto kroky pomohou dostat informaci o knize mezi další lidičky, kteří ji podpoří, a díky tomu se knihu podaří vydat.

Na reportáž se můžete podívat zde:

https://itvs24.cz/hodonin/sbirka-ma-podporit-vydani-pohadkoveho-pribehu

Článek si můžete přečíst zde:

https://svethomeopatie.cz/cs/3741-kniha-pro-deti-o-kouzelnych-kulickach

Děkuji za Vaši podporu.

Zuzana Teplíková

10. 1. 2023 22:38

Chcete si kousíček knížky Celestýnčiny kouzelné kuličky přečíst?

Na mém FB profilu si můžete přečíst krátkou pasáž z knihy, ve které se objeví Oměj šalamounek, naše nejjedovatější bylina.

31. 12. 2022 15:30

Děkuji! 25% cílové částky je vybráno

Vážení přispěvatelé,

velmi vám děkuji! Do Nového roku vstoupím s více než 25% vybrané částky na knihu Celestýnčiny kouzelné kuličky. Zbývají ještě dva měsíce do konce sbírky. Věřím, že se cílová částka vybere. Děkuji vám za jakoukoliv vaši další podporu i šíření mezi své známé. Moc si toho vážím!

Optimistický vstup do roku 2023 přeje autorka Zuzka Teplíková

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  28. 2. 2023 16:07
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  28. 2. 2023 15:13
Milý přispěvatel
499 Kč  •  28. 2. 2023 12:23
Dobrosrdečný přispěvatel
499 Kč  •  27. 2. 2023 21:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  27. 2. 2023 16:00
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  27. 2. 2023 11:53
Štědrej klučina
1 000 Kč  •  27. 2. 2023 0:43
Super nápad
Dobrosrdečný přispěvatel
999 Kč  •  26. 2. 2023 21:22
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  26. 2. 2023 13:27
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  26. 2. 2023 11:13
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  25. 2. 2023 20:05
Leontýnka
333 Kč  •  25. 2. 2023 9:44
Teto zazpíváš mi?
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  24. 2. 2023 14:44
Dobrosrdečný přispěvatel
550 Kč  •  24. 2. 2023 13:11
Štědrý přispěvatel
554 Kč  •  24. 2. 2023 7:52
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  23. 2. 2023 20:25
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  23. 2. 2023 6:03
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  22. 2. 2023 23:34
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  22. 2. 2023 21:31
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  22. 2. 2023 9:07
Jana V.
1 000 Kč  •  21. 2. 2023 12:04
Ahoj Zuzi, ani jsem nevěděla, že se zajímáš o homeopatii, držím palce, aby kniha vyšla a je to opravdu hezký název :)
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
499 Kč  •  21. 2. 2023 9:15
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  21. 2. 2023 8:27
Velkorysý přispěvatel
400 Kč  •  20. 2. 2023 21:56
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  20. 2. 2023 21:01
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 20:55
Laskavý přispěvatel
2 000 Kč  •  19. 2. 2023 20:29
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  19. 2. 2023 16:41
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 2. 2023 16:14
Laskavý přispěvatel
1 500 Kč  •  19. 2. 2023 12:03
Tereza B.
499 Kč  •  18. 2. 2023 20:53
Držím Vám palce. Je super, že děláte věci jinak, po svém, že děláte něco navíc!! :-)
Milý přispěvatel
200 Kč  •  17. 2. 2023 11:15
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  16. 2. 2023 18:36
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  16. 2. 2023 18:23
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  16. 2. 2023 8:27
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  15. 2. 2023 18:46
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  14. 2. 2023 20:22
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  14. 2. 2023 19:43
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  14. 2. 2023 18:16
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  14. 2. 2023 8:28
Milý přispěvatel
499 Kč  •  11. 2. 2023 20:05
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  11. 2. 2023 9:35
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
499 Kč  •  10. 2. 2023 10:09
Milý přispěvatel
499 Kč  •  9. 2. 2023 18:46
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  9. 2. 2023 9:04
Laskavý přispěvatel
600 Kč  •  9. 2. 2023 7:30
Dobrosrdečný přispěvatel
599 Kč  •  8. 2. 2023 20:14
Dobrosrdečný přispěvatel
499 Kč  •  8. 2. 2023 19:39
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  8. 2. 2023 19:35
Štědrý přispěvatel
599 Kč  •  8. 2. 2023 19:23
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  8. 2. 2023 15:11
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  8. 2. 2023 15:09
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  8. 2. 2023 14:46
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  8. 2. 2023 13:58
Milý přispěvatel
499 Kč  •  8. 2. 2023 8:43
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
222 Kč  •  8. 2. 2023 8:35
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  7. 2. 2023 20:15
Dobrosrdečný přispěvatel
499 Kč  •  7. 2. 2023 19:44
IVANA
300 Kč  •  7. 2. 2023 18:46
Krásná myšlenka, držím palce! 💗
Milý přispěvatel
100 Kč  •  7. 2. 2023 17:16
Milý přispěvatel
2 000 Kč  •  7. 2. 2023 10:25
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  7. 2. 2023 9:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  6. 2. 2023 15:38
Milý přispěvatel
500 Kč  •  5. 2. 2023 9:54
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  5. 2. 2023 9:44
Velkorysý přispěvatel
599 Kč  •  5. 2. 2023 9:03
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  4. 2. 2023 13:03
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  2. 2. 2023 18:41
Milý přispěvatel
600 Kč  •  2. 2. 2023 14:09
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  2. 2. 2023 11:20
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  1. 2. 2023 21:12
Štědrý přispěvatel
600 Kč  •  1. 2. 2023 19:39
Štědrý přispěvatel
300 Kč  •  1. 2. 2023 16:55
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  1. 2. 2023 14:56
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  1. 2. 2023 12:41
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  31. 1. 2023 20:27
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  31. 1. 2023 18:52
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  31. 1. 2023 10:41
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  30. 1. 2023 9:39
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  29. 1. 2023 13:47
Laskavý přispěvatel
550 Kč  •  25. 1. 2023 13:03
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  24. 1. 2023 13:45
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  21. 1. 2023 11:51
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  20. 1. 2023 20:02
Dobrosrdečný přispěvatel
515 Kč  •  20. 1. 2023 15:22
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  20. 1. 2023 13:00
Milý přispěvatel
100 Kč  •  20. 1. 2023 10:36
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 1. 2023 21:46
Velkorysý přispěvatel
100 Kč  •  19. 1. 2023 15:28
Helena H.
499 Kč  •  19. 1. 2023 9:29
Zuzi, ať se ti daří 👋
Alena Bystricka
499 Kč  •  18. 1. 2023 16:28
Zuzi, moc držím palce ať to vyjde.
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  18. 1. 2023 14:38
M, P, L
300 Kč  •  18. 1. 2023 10:11
Všechno nejlepší k narozeninám "Teto čičí"
Dobrosrdečný přispěvatel
499 Kč  •  18. 1. 2023 9:05
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 1. 2023 9:33
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  13. 1. 2023 17:38
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  13. 1. 2023 16:07
Velkorysý přispěvatel
300 Kč  •  10. 1. 2023 19:25
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  10. 1. 2023 10:55
Milý přispěvatel
100 Kč  •  10. 1. 2023 9:54
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  6. 1. 2023 22:14
Laskavý přispěvatel
700 Kč  •  5. 1. 2023 7:03
Irča
400 Kč  •  4. 1. 2023 17:40
Zuzi, jsem ráda, že si plníš svůj sen. Moc se těším, až se začtu do nádherného příběhu!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
499 Kč  •  4. 1. 2023 10:56
Velkorysý přispěvatel
499 Kč  •  3. 1. 2023 16:16
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  3. 1. 2023 9:37
Laskavý přispěvatel
100 Kč  •  1. 1. 2023 21:19
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  1. 1. 2023 20:32
Milý přispěvatel
500 Kč  •  31. 12. 2022 2:00
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  28. 12. 2022 15:34
Šárka Kučerová
300 Kč  •  22. 12. 2022 18:12
Zuzko, držím pěsti ať to vyjde.
Tomáš V.
600 Kč  •  22. 12. 2022 13:18
Přeji hodně úspěchů se zajímavou cestou, jak odkrýt zázraky těch malých kuliček všem, kdo mají oči k vidění...
Milý přispěvatel
3 000 Kč  •  22. 12. 2022 10:50
Lenka Z.
499 Kč  •  22. 12. 2022 10:48
těšíme se na super knížku
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  22. 12. 2022 5:41
Milý přispěvatel
2 000 Kč  •  21. 12. 2022 15:40
Milý přispěvatel
499 Kč  •  18. 12. 2022 14:45
Štědrý přispěvatel
2 500 Kč  •  15. 12. 2022 22:43
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 12. 2022 13:12
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 12. 2022 22:36
Alexandra S.
499 Kč  •  13. 12. 2022 20:49
Zuzi, držím palce ať se projekt vydaří. Hodně štěstí
Milý přispěvatel
499 Kč  •  13. 12. 2022 18:23
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  13. 12. 2022 14:04
Dobrosrdečný přispěvatel
499 Kč  •  13. 12. 2022 13:28
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  13. 12. 2022 13:18
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  13. 12. 2022 8:24
Petra R.
499 Kč  •  12. 12. 2022 19:54
Už se na knížku těším a držím palce :⁠-⁠)
Milý přispěvatel
100 Kč  •  12. 12. 2022 15:55
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 15:19
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  8. 12. 2022 13:19
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  7. 12. 2022 19:38
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  7. 12. 2022 10:04
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
999 Kč  •  6. 12. 2022 16:38
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  6. 12. 2022 15:40
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  5. 12. 2022 17:54
Laskavý přispěvatel
999 Kč  •  5. 12. 2022 14:48
Štědrý přispěvatel
499 Kč  •  5. 12. 2022 10:04
Lenka D.
1 500 Kč  •  4. 12. 2022 20:21
Přeju zdar knize i její autorce
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  3. 12. 2022 20:21
Milý přispěvatel
499 Kč  •  3. 12. 2022 17:54
Karel L.
500 Kč  •  3. 12. 2022 13:57
Těším se na knihu :)
Milý přispěvatel
500 Kč  •  3. 12. 2022 11:11
Jana
500 Kč  •  3. 12. 2022 8:50
Držím palce a ať se příběh líbí nejen v homeopatické komunitě.
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  2. 12. 2022 20:22
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  1. 12. 2022 21:38
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 499 Kč  •  1. 12. 2022 19:11
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  1. 12. 2022 17:43
chudý přispěvatel
100 Kč  •  1. 12. 2022 17:30
No není to moc, ale jak se říká, lepší než drátem do oka. Ať se daří ;-)
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  1. 12. 2022 17:02
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  1. 12. 2022 9:04
Milý přispěvatel
500 Kč  •  1. 12. 2022 9:00
Michal
1 000 Kč  •  1. 12. 2022 8:43
Ať se dějí zázraky!
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  30. 11. 2022 22:37
Milý přispěvatel
5 000 Kč  •  30. 11. 2022 20:11
Martina
1 600 Kč  •  30. 11. 2022 19:53
Projektu moc fandím a těším se na kafíčko s autorkou:)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu