Úspěšně vybráno:

Kniha Honý a já, příběh lásky a podpora pro stavbu jurty

Vybráno 0 Kč 278 882 Kč
200 000 Kč
 -
292 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
955 Kč
Průměrná výše příspěvku
12 121 Kč
Nejvyšší příspěvek
40 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Kniha Honý a já, příběh lásky a podpora pro stavbu jurty

Vybráno 0 Kč 278 882 Kč
200 000 Kč
Zakladatel
Marie Chválová
Datum přidání
28. 3. 2023
Poslední aktualita

9. 5. 2023 9:26

Vám všem veliké DĚKUJU, projekt je úspěšně ukončený

Moji milí,

projekt na vznik knížky Honý a já, příběh lásky, byl díky vaší podpoře úspěšně ukončen. Z celého srdce vám děkuji, že jsme v tom SPOLU. V knížce se ladí poslední detaily a velmi brzy se vydá do tiskárny. 

Jaká bude její další cesta? 

24. 6. bude probíhat křest knížky v Pomezí u Poličky společně se Svatojánským pochodem, kam vás srdečně zvu, ještě vám pošlu oficiální pozvánku s přesnými informacemi. Tam si také můžeme knížku osobně předat. 

Po tomto datu budu knížky i s dalšími odměnami rozesílat poštou. 

Věřím, že v tiskárně vše klapne a žádné zpoždění nenastane a knížka se k vám v pořádku dostane.  

Pokud chcete sledovat další novinky (třeba jak to bude s tou jurtou), najdete je na FB https://www.facebook.com/zivotprosteje 

Děkuji vám, přeji krásné dny plné radosti a lásky.

S úctou, 

Maruška

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

Pojďme společně podpořit vznik knihy Honý a já, příběh lásky, jenž je vzpomínkou na laskavého člověka, milujícího tatínka a výborného lezce, Jana Chválu. Zároveň je tato kniha také osobní zpovědí a sdílí průběh vyrovnávání se se smrtí blízkého člověka. Společně s knihou můžete podpořit také společný sen dvou lidí, Marušky a Honzíka Chválových. Sen o jurtě, která bude sloužit jako místo setkávání v Pomezí u Poličky.

Co vás v knížce čeká?

Kniha vypráví velmi osobní příběh, příběh prožitý na vlastní kůži, příběh o lásce dvou spřízněných duší, kterou ani smrt nerozdělí.

Je to příběh můj a Honýho, příběh dvou mladých lidí, kteří se do sebe bláznivě zamilovali a vnímali mezi sebou hluboký cit a spřízněnost duší. Pohádková svatba a dvě krásné děti byly ztělesněním naší lásky. Hlavy i srdce plné ideálů, nápadů a snů o tom, co vše chceme v životě zažít a dokázat.

Zní to téměř idylicky, kdyby… Působí to celé pohádkově, ale…

Smrt. Přišla tak nečekaně jako blesk z azurově modrého nebe. Smrt a prázdnota. Nicota a zoufalství. Temnota.

A pak…Paprsek světla. A další a další…

Po Honýho smrti jsem prošla velkou škálou pocitů, od těch velmi náročných pádů na dno, po chvíle naplněné láskou, radostí a chutí žít. Jeho smrt mě tolik naučila. Přišlo mi do života tolik zajímavých lidí, myšlenek a nápadů.

Rozhodla jsem se Honzíkovy sny a plány zrealizovat a dotáhnout za něj. Začala jsem smrt vnímat jinak, jeho smrt začala lidi spojovat. Uskutečnili jsme krásné vzpomínkové akce, uběhli půlmaraton, začali se koupat v ledu a mnoho dalšího.

Ve své knížce popisuji, jak jsem žila rok a půl po jeho smrti a jak mě poselství sebelásky přivedlo na cestu k sobě samé.

Kde jsem po jeho smrti hledala sílu a naději? Díky čemu vím, že naši milovaní zesnulí jsou stále s námi? Jak komunikovat s pozůstalými a s dětmi, které si prošli ztrátou milované osoby? Co vše mě smrt naučila?

Těmito otázkami vás zvu k začtení se do našeho příběhu. Zvu vás k nahlédnutí do mých úvah o životě, o smrti, o svobodě, o odvaze, o hledání sebe sama. Věřím, že sdílení příběhů a zkušeností má zázračně léčivou sílu.

„I když je život občas hodně těžký, stojí za to ho žít. Život prostě je a je jen na nás, jak se k němu postavíme.“

„I to nejhorší, co nás v životě potká, má tu moc nás posunout dál. Nebo možná blíže, k sobě, k lidem, blíže k tomu, po čem touží naše duše.“

Kdo za projektem stojí?

Jsem maminka dvou krásných malých bytostí, učitelka angličtiny, ráda píšu blog a v psaní knížky jsem našla svoji terapii, když před dvěma lety zemřel můj manžel. Když jsem procitla z nejhorších pocitů, věděla jsem, že tuto knížku napíšu. Cítila jsem, že náš příběh si zaslouží být navždy uchován, pro naše děti, pro všechny blízké, kteří měli Honzíka rádi, ale také pro všechny bytosti, které se ocitly v náročné životní situaci a kterým může sdílení našeho příběhu pomoci nahlížet na svůj život i smrt jinak, kterým náš příběh dodá naději, lásku a víru v zázraky.

Po Honzíkově smrti jsem se začala řídit více srdcem a rozumem a v tichu naslouchala všemu, co ke mně přichází. Díky tomu se mi v hlavě zrodil nápad na postavení jurty, která může sloužit jako bezpečný prostor, oáza klidu, místo k odpočinku, (sebe) poznání, sdílení, tvoření, prostor pro jógu, meditace, tanec, muzikoterapie, dramaterapie, kroužky, výuku, ženské kruhy, setkávání…Aby mohla vzniknout komunita podobně laděných lidí, kteří se starají o sebe i o životní prostředí, tak, jak si Honý vždycky přál.

Na co vybrané peníze použiji?

Peníze vybrané v této kampani budou použity na financování nákladů spojených se vznikem této knížky, na korektury, tisk, distribuci a podporu autorčiny práce.

Pokud se vám nápad na postavení jurty líbí a zvládneme společně získat větší částku, než je stanovená mez, bude použita na stavbu jurty. Cena větší jurty se pohybuje od 200 000 Kč výše, k čemuž je třeba přičíst ještě náklady na zateplenou podlahu a kamna, aby její provoz mohl být celoroční.

Pokud se jurtu podaří z prostředků získaných v rámci této kampaně postavit, ráda ji nabídnu ke spolupráci lidí s podobně laděnými nápady, které bychom mohli spolu realizovat a tvořit se vzpomínkou na Honýho.

 Jaké odměny vám mohu nabídnout za vaši podporu?

Můžete přispět libovolně vysokou částkou, pokud vám to celé dává smysl, rádi byste podpořili stavbu jurty a chcete zažít radost z dobrého skutku.

Můžete si zakoupit samotnou knihu, knihu s výborným bylinkovým čajem, které míchá Honzíkova sestra Martinka podle osvědčených receptur jejich kouzelného dědečka bylinkáře (mrkni na https://www.bylinky-sen.cz/), nebo knihu s módní dámskou látkovou čelenkou či nákrčníkem do jakéhokoli počasí made by moje sestra Peťa alias Vydrís šije (mrkni na https://www.facebook.com/profile.php?id=100082409964763)

Cena se liší podle toho, zdali si knihu (případně i s odměnou) budete chtít vyzvednout osobně v Poličce a okolí, nebo vám ji zašlu až domů. 

Můžete se také stát štědrým dárcem či sponzorem a zajistit si své reklamní místo v knížce.

Dobrým skutkům se meze nekladou 😊

Více informací o knížce 

Kompletní informace o knížce včetně několika ukázek, o mých plánech s jurtou a celkově o mém psaní a přemýšlení najdete na blogu https://blog.jenicekamarenka.cz/ nebo na FB stránce https://www.facebook.com/zivotprosteje

S velkým díky za vaši podporu a sdílení a s připomínkou toho, na čem opravdu v životě záleží  – All you need is love,

Maruška

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

9. 5. 2023 9:26

Vám všem veliké DĚKUJU, projekt je úspěšně ukončený

Moji milí,

projekt na vznik knížky Honý a já, příběh lásky, byl díky vaší podpoře úspěšně ukončen. Z celého srdce vám děkuji, že jsme v tom SPOLU. V knížce se ladí poslední detaily a velmi brzy se vydá do tiskárny. 

Jaká bude její další cesta? 

24. 6. bude probíhat křest knížky v Pomezí u Poličky společně se Svatojánským pochodem, kam vás srdečně zvu, ještě vám pošlu oficiální pozvánku s přesnými informacemi. Tam si také můžeme knížku osobně předat. 

Po tomto datu budu knížky i s dalšími odměnami rozesílat poštou. 

Věřím, že v tiskárně vše klapne a žádné zpoždění nenastane a knížka se k vám v pořádku dostane.  

Pokud chcete sledovat další novinky (třeba jak to bude s tou jurtou), najdete je na FB https://www.facebook.com/zivotprosteje 

Děkuji vám, přeji krásné dny plné radosti a lásky.

S úctou, 

Maruška

29. 4. 2023 17:03

Nová odměna – knížka pro Vzdělávací institut

Zbývá nám poslední týden kampaně a byla přidána nová odměna, hodně dobro-skutková. Navázala jsem spolupráci se Vzdělávacím institutem Prachatice, který byl založen jihočeským Hospicem sv. Jana N. Neumanna, aby zajišťoval odborné konference, kurzy a různé vzdělávací akce pro ty, co jsou v praxi v denním kontaktu s umírajícími lidmi a také s pozůstalými. Vedle široké otevřenosti všem, kteří se s tématem smrti setkávají, je Vzdělávací institut úzce napojen na personál „mateřského“ Hospice sv. Jana N. Neumanna a na čtyři další terénní hospicové péče v okolí.

Zvu vás tímto k dobrému skutku, můžete zakoupit knihu pro tento institut, já jim vámi zakoupenou knížku předám a její pracovníci ji budou moci doporučovat lidem a rodinám, se kterými pracují a kterým zemřel blízký člověk. To mi dává velký smysl 🙏

Děkuji za vaši ochotu pomáhat. 

24. 4. 2023 10:17

Projekt je úspěšný a pokračuje dále

Přátelé, splnili jsme cílovou částku projektu na Donio. Patří vám obrovské DĚKUJU 🙏❤️

Co to teď znamená?

Budeme moci nechat vytisknout dostatek kusů knížky a zaplatit další náklady s tím spojené. A s příchodem léta bude kniha vytištěna a připravena k osobnímu předání či zaslání poštou. 

Silně cítím význam a smysl jurty, kterou bych chtěla postavit. Více konkrétnějších informací o tom, co by v jurtě mohlo fungovat je v novém článku na blogu tady https://blog.jenicekamarenka.cz/2023/04/24/sneni-o-jurte/ 

Kampaň pokračuje, knížku je dále možné zakoupit nebo jurtu podpořit. Peníze získané nad rámec cílové částky směřují na její stavbu! ❤️

Máme ještě dva týdny, jsme v tom SPOLU :) 

Děkuji, Maruška

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Dobrosrdečný přispěvatel
350 Kč  •  7. 5. 2023 22:09
A+K+F+M+M
350 Kč  •  7. 5. 2023 7:37
❤🧡💛💚💙
Laskavý přispěvatel
300 Kč  •  6. 5. 2023 22:26
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  6. 5. 2023 22:26
Radka N.
500 Kč  •  6. 5. 2023 21:26
Milá Maruško, moc Ti držím pěsti, aby celý projekt dobře dopadl, přeji mnoho síly, pozitivní energie a budu se těšit na Tvoji knížku.
Štědrý přispěvatel
1 500 Kč  •  6. 5. 2023 21:25
Dobrosrdečný přispěvatel
200 Kč  •  6. 5. 2023 20:22
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  6. 5. 2023 20:17
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  6. 5. 2023 19:28
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  6. 5. 2023 17:20
Laskavý přispěvatel
550 Kč  •  6. 5. 2023 15:21
Laskavý přispěvatel
350 Kč  •  6. 5. 2023 15:15
Laskavý přispěvatel
600 Kč  •  6. 5. 2023 13:48
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  6. 5. 2023 11:29
Milý přispěvatel
500 Kč  •  6. 5. 2023 9:47
Dobrosrdečný přispěvatel
350 Kč  •  5. 5. 2023 18:00
Dobrosrdečný přispěvatel
10 000 Kč  •  5. 5. 2023 9:27
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  5. 5. 2023 8:13
Milý přispěvatel
350 Kč  •  5. 5. 2023 8:09
Štědrý přispěvatel
5 555 Kč  •  5. 5. 2023 1:37
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  4. 5. 2023 21:13
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  4. 5. 2023 12:50
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  4. 5. 2023 12:47
Milý přispěvatel
500 Kč  •  4. 5. 2023 12:43
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  4. 5. 2023 9:39
Velkorysý přispěvatel
700 Kč  •  4. 5. 2023 9:16
Laskavý přispěvatel
5 000 Kč  •  3. 5. 2023 17:23
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  3. 5. 2023 17:20
Laskavý přispěvatel
2 000 Kč  •  3. 5. 2023 12:44
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  2. 5. 2023 21:14
Štědrý přispěvatel
620 Kč  •  2. 5. 2023 19:43
Štědrý přispěvatel
470 Kč  •  2. 5. 2023 11:08
Štědrý přispěvatel
4 999 Kč  •  2. 5. 2023 8:55
Dobrosrdečný přispěvatel
4 000 Kč  •  1. 5. 2023 20:18
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  1. 5. 2023 20:11
Eva + Eva
1 000 Kč  •  1. 5. 2023 19:34
Maruško, držíme palce, ať se tvůj sen stane skutečností
Milý přispěvatel
350 Kč  •  1. 5. 2023 8:09
Štědrý přispěvatel
4 000 Kč  •  1. 5. 2023 8:02
Milý přispěvatel
470 Kč  •  30. 4. 2023 22:09
Dobrosrdečný přispěvatel
470 Kč  •  30. 4. 2023 16:04
Andrea B.
350 Kč  •  30. 4. 2023 10:10
Ať se vše s láskou daří.
Adam
200 Kč  •  29. 4. 2023 10:55
Ať se vám splní všechna přání...
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  28. 4. 2023 12:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  28. 4. 2023 10:17
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  27. 4. 2023 22:56
Laskavý přispěvatel
470 Kč  •  27. 4. 2023 20:24
Dobrosrdečný přispěvatel
470 Kč  •  27. 4. 2023 19:26
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  27. 4. 2023 16:29
Milý přispěvatel
1 200 Kč  •  27. 4. 2023 15:30
Laskavý přispěvatel
350 Kč  •  27. 4. 2023 12:50
Káča
800 Kč  •  27. 4. 2023 8:21
Držte se už bude jenom lépe ;-)
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  25. 4. 2023 19:27
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  25. 4. 2023 15:26
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  24. 4. 2023 23:59
Nikola F.
1 000 Kč  •  24. 4. 2023 21:45
Moc Vám fandím a přeji vše dobré, díky, Nikola F.T.
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  24. 4. 2023 19:55
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  24. 4. 2023 14:45
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  24. 4. 2023 14:28
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  24. 4. 2023 12:38
Velkorysý přispěvatel
470 Kč  •  24. 4. 2023 11:17
Milý přispěvatel
700 Kč  •  24. 4. 2023 8:21
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  24. 4. 2023 8:20
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  24. 4. 2023 6:08
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  23. 4. 2023 23:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
470 Kč  •  23. 4. 2023 21:54
Kristy K.
500 Kč  •  23. 4. 2023 21:49
Hodne stesti!
Milý přispěvatel
350 Kč  •  23. 4. 2023 21:36
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  23. 4. 2023 21:14
Dobrosrdečný přispěvatel
200 Kč  •  23. 4. 2023 17:38
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  23. 4. 2023 16:32
Milý přispěvatel
500 Kč  •  23. 4. 2023 16:19
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  23. 4. 2023 14:11
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  23. 4. 2023 14:08
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  23. 4. 2023 13:26
Velkorysý přispěvatel
1 999 Kč  •  23. 4. 2023 10:13
Milý přispěvatel
500 Kč  •  23. 4. 2023 8:19
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  23. 4. 2023 8:08
Velkorysý přispěvatel
1 049 Kč  •  23. 4. 2023 8:01
Velkorysý přispěvatel
470 Kč  •  23. 4. 2023 6:15
Vojtěch R.
4 863 Kč  •  22. 4. 2023 23:55
Disc Golf je ZEN
Laskavý přispěvatel
350 Kč  •  22. 4. 2023 23:04
Tomas H
10 490 Kč  •  22. 4. 2023 15:05
Honzu jsem znal z krátkých setkání, velký sympaťak!
Laskavý přispěvatel
199 Kč  •  22. 4. 2023 11:59
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  22. 4. 2023 7:20
Milý přispěvatel
470 Kč  •  22. 4. 2023 0:57
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  21. 4. 2023 23:53
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  21. 4. 2023 22:27
Laskavý přispěvatel
350 Kč  •  21. 4. 2023 21:23
Laskavý přispěvatel
350 Kč  •  21. 4. 2023 21:14
Dobrosrdečný přispěvatel
5 000 Kč  •  21. 4. 2023 21:04
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  21. 4. 2023 20:57
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
99 Kč  •  21. 4. 2023 19:50
Hana O.
500 Kč  •  21. 4. 2023 18:21
Díky za to,že děláš to,co má smysl.🤍
Velkorysý přispěvatel
200 Kč  •  21. 4. 2023 15:59
Milý přispěvatel
500 Kč  •  21. 4. 2023 15:07
Dobrosrdečný přispěvatel
470 Kč  •  21. 4. 2023 13:57
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  21. 4. 2023 13:46
Milý přispěvatel
450 Kč  •  20. 4. 2023 20:03
Štědrý přispěvatel
470 Kč  •  20. 4. 2023 10:25
Štědrý přispěvatel
470 Kč  •  20. 4. 2023 9:41
Velkorysý přispěvatel
470 Kč  •  19. 4. 2023 21:40
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  19. 4. 2023 11:19
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  18. 4. 2023 23:21
Nikola M.
500 Kč  •  18. 4. 2023 21:07
Velmi silný příběh silné ženy. Přeji Vám mnoho dalších sil a ať se váš společný sen stane skutečností 🍀
Lucie M.
500 Kč  •  18. 4. 2023 18:43
H.H.
5 000 Kč  •  18. 4. 2023 7:06
Obdivuju váš přístup, držte se. Všechno je tak, jak má být. Hodně štěstí a lásky
Dobrosrdečný přispěvatel
1 200 Kč  •  17. 4. 2023 21:26
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 4. 2023 19:31
Dobrosrdečný přispěvatel
650 Kč  •  17. 4. 2023 17:05
Nela H.
1 000 Kč  •  17. 4. 2023 11:43
Moc držím palce
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  17. 4. 2023 8:30
Laskavý přispěvatel
1 500 Kč  •  16. 4. 2023 17:45
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  16. 4. 2023 10:17
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
820 Kč  •  16. 4. 2023 7:41
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  15. 4. 2023 12:14
Milý přispěvatel
2 000 Kč  •  15. 4. 2023 9:09
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  15. 4. 2023 7:16
Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  14. 4. 2023 16:00
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  14. 4. 2023 15:58
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 4. 2023 11:11
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  14. 4. 2023 8:00
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 4. 2023 6:41
Iveta M.
470 Kč  •  14. 4. 2023 6:41
Jste neskutečně silnáí žena !!!
Hany Divoka
500 Kč  •  13. 4. 2023 21:36
S láskou a nadějí, ať se krásné věci dějí ❤️
J+L+A
1 183 Kč  •  13. 4. 2023 21:27
Něco málo na tvé skvělé nápady a realizace.
Milý přispěvatel
3 000 Kč  •  13. 4. 2023 21:01
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  13. 4. 2023 20:39
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  13. 4. 2023 18:14
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 16:18
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 16:09
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 15:45
Velkorysý přispěvatel
300 Kč  •  13. 4. 2023 14:27
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  13. 4. 2023 14:00
Milý přispěvatel
500 Kč  •  13. 4. 2023 13:47
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  13. 4. 2023 12:53
Velkorysý přispěvatel
600 Kč  •  13. 4. 2023 12:46
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  13. 4. 2023 12:43
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  13. 4. 2023 12:14
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
470 Kč  •  13. 4. 2023 11:08
Dobrosrdečný přispěvatel
600 Kč  •  13. 4. 2023 10:36
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 4. 2023 10:02
Velkorysý přispěvatel
150 Kč  •  12. 4. 2023 20:50
Milý přispěvatel
350 Kč  •  12. 4. 2023 20:20
Milý přispěvatel
380 Kč  •  12. 4. 2023 19:14
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  12. 4. 2023 10:30
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  12. 4. 2023 9:26
Dobrosrdečný přispěvatel
350 Kč  •  11. 4. 2023 20:58
Milý přispěvatel
450 Kč  •  11. 4. 2023 15:45
Velkorysý přispěvatel
470 Kč  •  11. 4. 2023 15:38
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  11. 4. 2023 14:20
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  11. 4. 2023 12:10
Štědrý přispěvatel
1 999 Kč  •  11. 4. 2023 12:02
Laskavý přispěvatel
700 Kč  •  11. 4. 2023 11:20
Lenka Ř.
400 Kč  •  11. 4. 2023 10:49
🤍 děkuji za inspiraci a její poslání. (Nejen) díky tomuto se více otevírám tématu smrti a tudíž i životu.
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  11. 4. 2023 9:56
Milý přispěvatel
650 Kč  •  11. 4. 2023 9:27
Milý přispěvatel
11 111 Kč  •  11. 4. 2023 7:45
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  10. 4. 2023 20:46
Milý přispěvatel
470 Kč  •  10. 4. 2023 10:50
Milý přispěvatel
400 Kč  •  10. 4. 2023 10:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  10. 4. 2023 10:08
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  10. 4. 2023 10:06
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  10. 4. 2023 10:01
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  10. 4. 2023 7:04
Milý přispěvatel
900 Kč  •  8. 4. 2023 19:26
Štědrý přispěvatel
5 189 Kč  •  8. 4. 2023 8:55
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  7. 4. 2023 18:43
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  7. 4. 2023 13:03
Dobrosrdečný přispěvatel
1 500 Kč  •  6. 4. 2023 23:51
Velkorysý přispěvatel
99 Kč  •  6. 4. 2023 19:02
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  6. 4. 2023 12:51
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 7:43
All you need is Láska
12 121 Kč  •  5. 4. 2023 17:27
❤️❤️❤️
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  5. 4. 2023 17:07
Laskavý přispěvatel
3 000 Kč  •  4. 4. 2023 14:04
Štědrý přispěvatel
470 Kč  •  4. 4. 2023 9:13
Tereza M.
500 Kč  •  4. 4. 2023 8:24
Držím palce, ať se vám vše vydaří podle plánu.
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 20:46
Velkorysý přispěvatel
5 000 Kč  •  3. 4. 2023 20:13
Velkorysý přispěvatel
700 Kč  •  3. 4. 2023 19:41
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  3. 4. 2023 19:13
Štědrý přispěvatel
600 Kč  •  3. 4. 2023 14:08
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 10:28
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  3. 4. 2023 9:10
Dobrosrdečný přispěvatel
620 Kč  •  2. 4. 2023 21:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 4. 2023 21:08
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  2. 4. 2023 20:39
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  2. 4. 2023 20:22
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  2. 4. 2023 20:21
BackpackTheWorld.net
500 Kč  •  2. 4. 2023 15:58
Držíme palce ať se vše vydaří Maruško
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  2. 4. 2023 14:26
Milý přispěvatel
952 Kč  •  2. 4. 2023 13:55
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  2. 4. 2023 10:31
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  2. 4. 2023 8:18
Milý přispěvatel
470 Kč  •  2. 4. 2023 7:18
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  1. 4. 2023 21:48
Milý přispěvatel
470 Kč  •  1. 4. 2023 21:39
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  1. 4. 2023 17:51
Štědrý přispěvatel
900 Kč  •  1. 4. 2023 17:39
Laskavý přispěvatel
600 Kč  •  1. 4. 2023 15:49
Jana P.
350 Kč  •  30. 3. 2023 15:29
Maruško, přeji Ti, ať se sen splní a je ku prospěchu Tobě, dětem i ostatním. :-)
Nela H.
1 000 Kč  •  29. 3. 2023 9:04
Moc se těším na knížku. Jsi úžasná Maruško.
Eva D.
1 500 Kč  •  28. 3. 2023 21:10
Mařenko, věřím, že Honzík a

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu