Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Kukimu a jeho paničce nadále bojovat

Vybráno 0 Kč 353 203 Kč
333 333 Kč
 -
645 dárců
Celkem se zapojilo
548 Kč
Průměrná výše daru
19 000 Kč
Nejvyšší dar
90 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Kukimu a jeho paničce nadále bojovat

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Renáta Kubisová
Datum přidání
22. 1. 2023
Poslední aktualita

28. 3. 2023 3:26

Poděkování dárcům – dnes je Vás 500!

Moji milí, tisíceré díky Vám všem, kteří jste si přečetli můj příběh a rozhodli se mne a moje „chlupáče“ podpořit.  Dnes je Vás 500 a zároveň se i blížíme k cílové částce. Jen díky Vám si již mohu koupit elektrický skládací odlehčený invalidní vozík Flexithrone, miniaturní kyslíkový koncentrátor Kingom P2 a laserový přístroj proti bolesti Sundom.  Pokud by se vybralo ještě více, mohla bych si pořídit i terénní invalidní elektrický vozík Meyra optimus 2 na výlety do lesa za krmením veverek. Děkuji Vám všem s pokorou. Soňa Kecová Badurová

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Ahoj všichni dobří lidé,

     Zdraví Vás asistenční pes KUKI a mám 4 roky. Starám se o moji nemocnou „paničku Soňu“ s pomocí canisterapeutky IRIN, kterou jsme adoptovali v 9 letech a signálního psa Jacka, který byl v útulku do svých dvou let a po adopci šel na speciální výcvik. Jsme smečka tří černých labrodorů a „panička“ nám říká moji Černí Andělé.

POMOZTE nám i malým darem ZMĚNIT BEZNADĚJ NA ZÁZRAK.

S nemocemi a postižením bojuje Soňa statečně s obrovským potenciálem, ale chybí jí finance na léčbu a kompenzační pomůcky, které bude po propuštění z nemocnice potřebovat a mnoho z nich pojišťovna nehradí nebo jen částečně. Nastavený systém od státu je tak rychle vyčerpaný, že na další potřeby a péči chybí pak peníze. Stala se doslova vězněm svého bolavého vyčerpaného těla a její život se obrátil vzhůru nohama stejně jako tímto i ten náš psí. Je po několika operacích mozku včetně GAMA NOŽE a dekompresi zadní jámy mozku pro ARNOLD-CHIARI MALFORMACI.  Prodělala po sobě tři MOZKOVÉ MRTVICE s těžkým ochrnutím.  Postihlo to pravou nohu i ruku, řeč a koordinaci pohybu i rovnováhu. Bojuje s OBRNOU LÍCNÍHO NERVU a má poškozený i ZRAK.  Přidružilo se plicní onemocnění – CHOPN a ASTMA. Trpí neustálými bolestmi TROJKLANNÉHO NERVU a HLAVY, kdy mezi jednotlivými atakami jsou jen krátké pauzy. Implantovali ji kardiostimulátor a před měsícem byla provedená unikátní OPERACE SRDCE – bude to její NOVÝ START DO ŽIVOTA dle slov kardiologa, protože příčinou mrtvic bylo právě srdce, kde vznikly krevní sraženiny a mohlo by se to kdykoliv zopakovat se smrtelnými následky. Je upoutaná na lůžko a nemůže v noci spát, protože ji bolesti budí.  Své situace si je bohužel plně vědomá, protože normálně myslí a vše si uvědomuje. O TO JE TO VŠECHNO PRO NÍ HORŠÍ.

     Naším cílem je jí umožnit BOJOVAT s touto situací, aby tady byla co nejdéle a mohla žít co nejdůstojněji a vrátit se ke koníčkům. Už je to tak dlouho, co jsme nebyli na společné procházce, a aby je Soňa dokázala už na jaře absolvovat, potřebuje přenosný miniaturní kyslíkový koncentrátor a speciální skládací elektrický invalidní vozík FLEXIThrone, který je odlehčený a nemuseli bychom tímto pořizovat nové větší auto.

     Psychicky ji sužuje nejistota, deprese a naprostá izolace od společnosti, protože si nemůže nic naplánovat, a pokud ano, tak schůzky často ruší na poslední chvíli.....protože během pár minut je jí zle nebo vypuknou bolesti. Všechna onemocnění ji tak dovedly ke ztrátě přátel i osobního života. Soňa mnoho dní v měsíci nedokáže ani sedět a tvořit myšlenky, ani si alespoň psát s přáteli. Milovala být mezi lidmi a vždy byla tam, kde někdo potřeboval pomoci. JEŠTĚ MĚLA MOHO PLÁNŮ, jak budeme jezdit na výlety, tolik nám toho slíbila, ale všechno je teď JINAK…

     Trápí ji velmi bolestivá NEURALGIE TROJKLANNÉHO NERVU.  Je to ostrá elektrická bolest, vystřelující v salvách. Bolest směřuje i k zubům, které jí již dávno vytrhali, než se přišlo na správnou diagnózu. 

CO BY MOHLO POMOCI?

      Nejdůležitější je nyní co nejdříve pořídit elektrický skládací odlehčený invalidní vozík a přenosný vyvíječ kyslíku s baterií, abychom mohli na procházky a ona dokázala opustit stěny ložnice a mohla mezi lidi. Také elektrický pojízdný zvedák a závěs do koupelny pro bezpečnou přepravu do a z vany.  Pomohla by akupunktura, proti bolestem rázová vlna a vysokofrekvenční laser, rehabilitace a psychoterapie.

     Soňa je velkou bojovnicí s obrovskou láskou k přírodě. Organizuje dobrovolníky k roznášce krmiva pro veverky v okolních lesích, které jsou od r. 2002 ze zákona chráněný ohrožený druh. Její Záchranná stanice veverek „Zrzečky v nouzi“ stále funguje a to již 12 let. Zachraňovala i ježky a prostě všechna zvířata miluje.  Při tom svém trápení se upnula k přírodě a vystavěla si tak vlastní svět. Jak ráda by se ještě jednou dostala do lesa, byť jen po zpevněné cestě na vozíčku a s kyslíkem… Kdyby se vybralo víc peněz, tak bychom pořídili i repasovaný/nový terénní invalidní vozík MEYRA OPTIMUS 2. K životu všichni potřebujeme smysl a cíl.

A co bych si přál já pro paničku nejvíc? Co nejméně bolestí a co nejvíce času, který si společně ještě budeme moci užívat. A s tím mi můžete pomoci jen VY VŠICHNI HODNÍ LIDÉ S LASKAVÝM SRDCEM. Jen společně to dokážeme. Nemám tušení, jak to bez Vaší pomoci všechno zvládnout.

NA CO BUDOU ZÍSKANÉ DARY POUŽITY

    Veškeré vybrané finanční prostředky budou použity výhradně na léčbu a po zlepšení zdravotního stavu i na náklady spojené s péčí o Soňu. Zejména na kompenzační pomůcky.

     DĚKUJI, že jste si přečetli náš příběh. Napsal jsem to celým svým srdcem a pravou tlapkou. PRO SVOJI „PANIČKU“ BYCH OBĚTOVAL ÚPLNĚ VŠECHNO…i ten svůj psí život.  Váš Kukísek se smečkou

ROZPIS jednotlivých snů a přání

doplatky za léky, doplňky stravy, rehabilitace, akupunktura, akupresura, psychoterapie, náklady na péči a asistenci

SEZNAM KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK

– OTTOBOCK - EXOPULZE MOLLI SUIT - 180 000,- neuromodulační oblek

– Elektrický invalidní vozík VIPER LIFT 160 000 + příslušenství do 20 000,- 

 nebo

-  FLEXIThrone - lehký skládací invalidní elektrický vozík 71 000,- 

– ELEKTRICKÝ POJÍZDNÝ ZVEDÁK EPL 175 – doplatek 2000,- z 30 000,- pokud pojišťovna schválí

– WYE MESH ZÁVĚS S OPOROU síťový – doplatek 460,- z 3 460,- 

- POLOHOVACÍ POSTEL S HRAZDOU 180×200 + antidekubitní matrace 1ks – 78 000,-

– STOLEK K LŮŽKU pojízdný jídelní RUBENS 3 – 5 500,-

–1ks - NOČNÍ STOLEK K LŮŽKU s výklopnou pracovní deskou RUBENS 2 – 14 690,- 

– Rolovací PODLOŽKA PRO PŘESUN  EZ 100 – 6 600,- 

– Zdravotní ANTIDEKUBITNÍ POLŠTÁŘ C100P – 1700,-

- SEDACÍ KRUH PUR 631 – 700,-   

- KŘESLO DO SPRCHY nastavitelné 4553 EX – 3200,-

– BIOQuant NS /zdravotnická pomůcka/, slouží k úpravě krevní reologie a zlepšení vlastností krve, odstraňuje plaq z cév, krevní sráženiny, zlepšuje kardiovaskulární systém, detoxikuje organismus – 24 900,-

– KINGray laserový přístroj s účinkem na snížení bolestí, zánětů a otoku – 30 000,- 

– VOLCANO Hybrid vaporizér – FYTOTERAPIE – 13 900,- 

– Přenosný KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR s baterií KINGOM P2 – 1,98 kg, 4h pracuje s baterií, 24h denně, adaptér do auta – 61 400,-

KDYŽ LETÍTE PROTI VĚTRU, JE TO POŘÁD LET, BYŤ KRKOLOMNÝ… 

KDYŽ PŘEŠLAPUJETE NA MÍSTĚ, JSOU TO POŘÁD KROKY, IKDYŽ NIKAM NEVEDOU--- 

KDYŽ LEŽÍTE BEZ HNUTÍ, ALE SRDCE VÁM BIJE, JE TO STÁLE ŽIVOT, IKDYŽ UŽ NIKAM                               NESMĚŘUJE…

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

28. 3. 2023 3:26

Poděkování dárcům – dnes je Vás 500!

Moji milí, tisíceré díky Vám všem, kteří jste si přečetli můj příběh a rozhodli se mne a moje „chlupáče“ podpořit.  Dnes je Vás 500 a zároveň se i blížíme k cílové částce. Jen díky Vám si již mohu koupit elektrický skládací odlehčený invalidní vozík Flexithrone, miniaturní kyslíkový koncentrátor Kingom P2 a laserový přístroj proti bolesti Sundom.  Pokud by se vybralo ještě více, mohla bych si pořídit i terénní invalidní elektrický vozík Meyra optimus 2 na výlety do lesa za krmením veverek. Děkuji Vám všem s pokorou. Soňa Kecová Badurová

3. 2. 2023 1:03

Milí dárci,

Děkujeme Vám za podporu a prosíme o sdílení odkazu na tuto sbírku, aby se o ní dozvědělo co nejvíce dobrých lidí.

K zaplacení faktury za lehký skládací elektrický invalidní vozík FLEXIThrone  nyní chybí 19 000,-

POJĎME VYMĚNIT BEZNADĚJ V ZÁZRAK!!!

S tímto vozíkem se krásně vejdeme do osobního auta úplně všichni, tedy i my její ČERNÍ ADĚLÉ

Děkuji Váš Kukísek, ten nejoddanější asistenční pes.

1. 2. 2023 16:45

Poděkování všem dárcům

Dnes byla překročená částka 50 000,- Děkujeme všem dárcům. Velice si Vaší podpory vážíme.

Současně jsme se dnes dozvěděli, že Soňa musí podstoupit operaci srdce, protože je příčinou krevních sraženin, které způsobily tři mozkové mrtvice. Bohužel se to může kdykoliv zopakovat i se smrtelnými následky.  Ředění krve způsobuje opakující se špatně zastavitelné krvácení z nosu i do podkoží a bylo pozastaveno. Čekáme na urgentní termín operace.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  21. 4. 2023 23:03
DobroDárce
300 Kč  •  20. 4. 2023 22:24
DobroDárce
100 Kč  •  19. 4. 2023 20:47
Iva T.
500 Kč  •  19. 4. 2023 18:26
Držím palce a přeji hodně štěstí!!!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2023 12:17
Milý dárce
200 Kč  •  19. 4. 2023 9:17
Laskavý dárce
100 Kč  •  19. 4. 2023 8:48
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2023 7:47
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2023 23:53
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  18. 4. 2023 22:10
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2023 21:38
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2023 18:29
Milý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2023 11:41
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  18. 4. 2023 10:40
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2023 9:55
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  18. 4. 2023 8:26
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 4. 2023 0:13
Milý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2023 23:27
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2023 23:07
Milý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2023 21:18
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  17. 4. 2023 19:18
Milý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2023 11:30
Milý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2023 11:29
Jirka H.
600 Kč  •  17. 4. 2023 0:12
Hlavně ať vše dobře dopadne
Štědrý dárce
600 Kč  •  16. 4. 2023 18:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 4. 2023 17:32
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 4. 2023 13:39
Velkorysý dárce
1 100 Kč  •  16. 4. 2023 12:38
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 4. 2023 11:02
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 4. 2023 9:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 4. 2023 9:27
DobroDárce
2 200 Kč  •  16. 4. 2023 7:51
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 4. 2023 7:20
Milý dárce
300 Kč  •  16. 4. 2023 6:08
Milý dárce
50 Kč  •  16. 4. 2023 0:35
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 4. 2023 23:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 4. 2023 22:43
DobroDárce
500 Kč  •  15. 4. 2023 22:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2023 20:50
Laskavý dárce
600 Kč  •  15. 4. 2023 20:14
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2023 18:59
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 4. 2023 18:27
Laskavý dárce
200 Kč  •  15. 4. 2023 16:51
Laskavý dárce
100 Kč  •  15. 4. 2023 13:12
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  15. 4. 2023 8:36
Hana P.
500 Kč  •  14. 4. 2023 20:23
Zdravím všechny tři andílky strážné ❤️ a děkuji za zrzečky. Držte se
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 19:42
Beáta K.
220 Kč  •  14. 4. 2023 13:40
ať můžete "drandit" s veverkama :) držte se
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 4. 2023 11:35
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 11:00
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 8:40
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 8:33
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  14. 4. 2023 7:46
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 7:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 6:26
DobroDárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 6:02
Štědrý dárce
20 Kč  •  14. 4. 2023 5:06
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  13. 4. 2023 22:46
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 22:24
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 4. 2023 22:13
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 21:50
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 4. 2023 21:48
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 4. 2023 21:47
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 4. 2023 21:46
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 21:44
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 20:06
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 4. 2023 20:04
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 19:30
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 4. 2023 19:14
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 19:06
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 18:56
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 18:45
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 4. 2023 18:13
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 17:28
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 4. 2023 7:48
Laskavý dárce
600 Kč  •  12. 4. 2023 22:31
Milý dárce
600 Kč  •  11. 4. 2023 14:32
Laskavý dárce
100 Kč  •  9. 4. 2023 23:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  9. 4. 2023 10:01
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 4. 2023 19:14
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  8. 4. 2023 18:07
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 4. 2023 17:01
Milý dárce
300 Kč  •  8. 4. 2023 16:20
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 4. 2023 16:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 4. 2023 11:58
DobroDárce
600 Kč  •  8. 4. 2023 11:43
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 4. 2023 19:57
Laskavý dárce
200 Kč  •  7. 4. 2023 19:10
Dobrosrdečný dárce
19 000 Kč  •  7. 4. 2023 14:10
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  7. 4. 2023 9:51
Laskavý dárce
300 Kč  •  7. 4. 2023 7:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  7. 4. 2023 3:41
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  7. 4. 2023 1:01
Ivana
600 Kč  •  5. 4. 2023 0:06
Držím palce, ať se rychle podaří vše vybrat
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  4. 4. 2023 23:35
Milý dárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 22:22
Andrea Lebedová
1 000 Kč  •  4. 4. 2023 21:49
Milá Soňo, věřím, držím pěsti, ať se Vám sen splní! Opatrujte se. Andrea
DobroDárce
200 Kč  •  4. 4. 2023 17:42
Velkorysý dárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 15:39
Přeji hodně štěstí 🍀
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 13:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  4. 4. 2023 12:47
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  4. 4. 2023 12:05
Milý dárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 11:13
DobroDárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 10:52
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 4. 2023 10:22
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 10:16
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  4. 4. 2023 9:45
Milý dárce
200 Kč  •  4. 4. 2023 9:29
Dita
200 Kč  •  4. 4. 2023 8:31
Držte se ❤️🍀☀️
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 4. 2023 7:40
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  4. 4. 2023 7:21
Štědrý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 22:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 20:47
Laskavý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 20:37
Milý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 19:21
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 18:53
DobroDárce
500 Kč  •  3. 4. 2023 18:32
Viki a Dodík přejí mnoho sil
Velkorysý dárce
500 Kč  •  3. 4. 2023 18:03
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 4. 2023 17:46
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 17:40
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 16:15
DobroDárce
1 000 Kč  •  2. 4. 2023 17:59
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 7:40
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  2. 4. 2023 5:55
Jana B.
200 Kč  •  30. 3. 2023 10:12
Hodně stesti a sil. Je Škoda ze takto potřebné pomůcky nehradi stát.
Milý dárce
600 Kč  •  30. 3. 2023 8:41
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  30. 3. 2023 8:31
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 3. 2023 12:10
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  29. 3. 2023 9:35
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 3. 2023 9:07
Milý dárce
300 Kč  •  28. 3. 2023 20:59
DobroDárce
300 Kč  •  28. 3. 2023 20:15
Laskavý dárce
100 Kč  •  28. 3. 2023 17:57
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 3. 2023 16:37
Milý dárce
500 Kč  •  28. 3. 2023 16:26
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  28. 3. 2023 15:39
Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 3. 2023 15:06
Dárce, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  28. 3. 2023 10:56
Milý dárce
300 Kč  •  28. 3. 2023 10:26
Milý dárce
300 Kč  •  28. 3. 2023 9:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 3. 2023 8:35
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 3. 2023 7:05
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  28. 3. 2023 5:34
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 23:44
Tereza
600 Kč  •  27. 3. 2023 22:00
Hodně sil!
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 21:59
Martina
300 Kč  •  27. 3. 2023 21:17
Držte se, aspoň malý příspěvek.
Laskavý dárce
600 Kč  •  27. 3. 2023 21:14
Ivana U.
200 Kč  •  27. 3. 2023 21:14
Jste bojovnice, držím pěsti. Bude líp.
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 3. 2023 19:07
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  27. 3. 2023 18:53
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 18:48
Jana V.
300 Kč  •  27. 3. 2023 18:47
Přeji spoustu pozitivních myšlenek a radosti v srdíčku...
DobroDárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 18:23
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 18:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 17:53
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 3. 2023 17:48
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 3. 2023 21:24
Velkorysý dárce
333 Kč  •  26. 3. 2023 20:32
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 3. 2023 17:03
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  26. 3. 2023 11:45
Milý dárce
200 Kč  •  26. 3. 2023 10:34
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  26. 3. 2023 7:08
Milý dárce
100 Kč  •  25. 3. 2023 21:21
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 3. 2023 21:08
Štědrý dárce
100 Kč  •  25. 3. 2023 21:07
DobroDárce
600 Kč  •  25. 3. 2023 20:58
Štědrý dárce
600 Kč  •  25. 3. 2023 20:13
Lenka M.
600 Kč  •  25. 3. 2023 18:58
Držíme s pejskem Matýskem palce!
Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 3. 2023 18:42
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 3. 2023 18:36
Lili
100 Kč  •  25. 3. 2023 10:20
Moc a moc se držte.
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 3. 2023 16:40
Velkorysý dárce
100 Kč  •  23. 3. 2023 8:54
Štědrý dárce
100 Kč  •  23. 3. 2023 8:28
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 3. 2023 8:18
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  23. 3. 2023 6:09
Milý dárce
600 Kč  •  22. 3. 2023 20:53
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  22. 3. 2023 18:45
Milý dárce
600 Kč  •  22. 3. 2023 11:22
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 3. 2023 19:16
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 3. 2023 9:50
Milý dárce
200 Kč  •  19. 3. 2023 7:42
DobroDárce
200 Kč  •  18. 3. 2023 22:24
Darja
270 Kč  •  18. 3. 2023 13:13
myslíme na Vás
Velkorysý dárce
100 Kč  •  18. 3. 2023 12:55
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 3. 2023 11:34
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 3. 2023 10:42
Štědrý dárce
500 Kč  •  18. 3. 2023 9:29
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 3. 2023 9:16
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 3. 2023 8:34
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 3. 2023 23:02
DobroDárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 21:53
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 3. 2023 21:35
Štědrý dárce
200 Kč  •  17. 3. 2023 20:57
Milý dárce
300 Kč  •  17. 3. 2023 15:37
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 3. 2023 10:58
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  17. 3. 2023 10:00
Milý dárce
2 000 Kč  •  17. 3. 2023 9:00
Štědrý dárce
200 Kč  •  17. 3. 2023 8:56
Martin U.
300 Kč  •  17. 3. 2023 0:09
Děkuji za všechna zvířátka, kterým jste pomohla.
Hynek
100 Kč  •  15. 3. 2023 6:09
Držím palečky
eattherich
300 Kč  •  14. 3. 2023 21:30
furrys unite
Barča a Abrísek
500 Kč  •  14. 3. 2023 19:51
Držíme pěsti i tlapky! <3 Posíláme spoustu síly <3
Katka
200 Kč  •  13. 3. 2023 13:29
Hodně štěstí🌹
Šárka k.
200 Kč  •  11. 3. 2023 18:17
přeji vám at i nadále můžete dělat to co máte ráda a at se vám zlepší váš zdravotní stav
Iveta
100 Kč  •  11. 3. 2023 14:51
Držím Vám palce 🍀
Sandra
200 Kč  •  10. 3. 2023 8:24
Držte se <3 a děkuju za ty, kterým jste za svůj život pomohla.
Aglaya
300 Kč  •  8. 3. 2023 10:18
Soně a Kukimu hodně pozitivní energie
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 3. 2023 20:45
❤️
Renáta
200 Kč  •  6. 3. 2023 11:54
Pomáhat je lidské.
Jaroslav
500 Kč  •  6. 3. 2023 11:39
Bojujte, myslíme na Vás i se zvířátky!
Zuzka
100 Kč  •  5. 3. 2023 19:21
Držte se
Katka Hajdinová
3 000 Kč  •  5. 3. 2023 16:46
Soni a Kuki, přeji hodně sil! 🙏🙏🙏
Luci
300 Kč  •  5. 3. 2023 14:37
Držím vám palce. Jste dobra duše!
Markéta S.
3 500 Kč  •  5. 3. 2023 11:48
Držte se
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 3. 2023 9:38
Hodně štěstí
Vjeju
100 Kč  •  5. 3. 2023 0:04
Aspoň maličko v dnešní "napjaté" době.. kapka v moři 💪🏻😉👍🏻 🦄🙏🏻
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  4. 3. 2023 12:02
Dobrý den,držte se.Přeji,ať se Vám vše podaří a ať jste šťastná a spokojená.Jana Lelková
JItka
100 Kč  •  4. 3. 2023 10:13
přeji hodně sil, držte se
Miluše K.
300 Kč  •  4. 3. 2023 8:26
Moc držím palce, ať na pomůcky dosáhnete a přeji hlavně zdraví. Držte se❤️
N
66 Kč  •  4. 3. 2023 6:00
Přeju hodně štěstí
Gabča
600 Kč  •  3. 3. 2023 23:19
Držím palce a tlapky ať se vybere vše 👍
Prokešová Eva
600 Kč  •  3. 3. 2023 20:56
Držím palečky, ať vše vyjde ❤️
Dasa
300 Kč  •  3. 3. 2023 20:21
Přeji hodne síly!!🥰
Gabriela H.
300 Kč  •  3. 3. 2023 17:45
Přeji vám hodně štěstí a zdraví 🙏
Veronika
100 Kč  •  1. 3. 2023 17:41
Dobrý den, zaslala jsem částku a držím Vám palce♥️
Mili
300 Kč  •  28. 2. 2023 11:30
Přeji mnoho sil
Zuzna
200 Kč  •  28. 2. 2023 7:33
Moc držím palce. Aspoň malinko ráda podpořím. Ať je brzy lépe! 🌹
Pgrey
100 Kč  •  28. 2. 2023 5:44
🍀🍀🍀
nikdo
2 000 Kč  •  17. 2. 2023 12:33
buď silná, jsme s Tebou
Dagmar
300 Kč  •  16. 2. 2023 20:53
Myslím na Vás a přeji mnoho sil.
Veronika
300 Kč  •  16. 2. 2023 19:39
Držím Vám (i pejskům ) palce. Hodně štěstí a málo bolesti.
Dana V.
300 Kč  •  16. 2. 2023 14:19
Přeji ať je zase brzy lépe.
Irena
300 Kč  •  16. 2. 2023 14:05
Buďte moc statečná!
Pavla S.
5 000 Kč  •  16. 2. 2023 12:49
Přeji hodně sil.
Inka
300 Kč  •  16. 2. 2023 8:46
držte se!
Olga
300 Kč  •  16. 2. 2023 7:59
Brzké uzdravení, ať se daří Vám i chlupáčům
Tara
500 Kč  •  28. 1. 2023 16:52
Markéta
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 20:32
Klobouk dolů před Vámi! Přeji Vám i chlupáčům ať užíváte společné chvíle. Držte se!
Lubomír
500 Kč  •  23. 1. 2023 11:49
Přeji brzké uzdravení.
Lubomír
600 Kč  •  23. 1. 2023 11:46
Ať se daří veverkám.
Michal
1 000 Kč  •  22. 1. 2023 23:48
Přeju Vám hodně síly a dobrých lidí okolo Vás.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat