Sbírka ukončena:

Naděje na život bez bolesti

Vybráno 0 Kč 1 800 Kč
60 000 Kč
 -
3 dárci
Celkem se zapojilo
600 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
23 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Naděje na život bez bolesti

Vybráno 0 Kč 1 800 Kč
60 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Jana Horká
Datum přidání
9. 9. 2022

Představení sbírky

Jmenuji se Jana Horká a od malinka jsem milovala všechna zvířata, ale nejvíc koně.. O svém koni jsem snila až do svých 30 ti let. A najednou jsem měla Falka a Gerena.. bohužel o Gerena jsem letos přišla kvůli dobrým lidem na koliku 😓. Falko je ČT, mám ho od 1 roku a teď mu je 16. Falko je moje srdeční záležitost.. vždycky jsme spolu všechno zvládli.. v dobrém i zlém.. i to, co nejvíc miluje.. závodit.. parkur. Ale teď se stalo něco, s čím si ani jeden nedokážeme poradit😓.

Komu pomůžeme?

Mému koní Falkovi .. Znáte ten pocit když jste s někým jedno tělo, jedna duše.. tak to jsme my dva. Nikdy mě nenechal na holičkách…a je mojí povinností mu to vrátit… Zvládli jsme spolu několikero závodů, kdy mě podržel a dosáhli jsme spolu vítězství.. A teď??? Nevím kdy, jak, ani proč se to stalo, ale jednoho dne začal kulhat a mít oteklé hlezno.. myslela jsem si, že je to jen nějaká nálevka…ale před pár dny jsme udělali rentgeny a zjistili jsme důvod..3 čipy.. úlomky kosti.. a jediná NADĚJE je OPERACE 😓. Bolí mě, když ho vidím, že by tak moc chtěl běhat na louce a skákat svoje milované překážky.. ale nejde mu to.. vždycky si jen vzdychne💔.. Moc bych si přála mu dopřát život bez bolesti…Proto jsem požádala vás o pomoc, protože moje finanční možnosti mi nedovolí takový zákrok zvládnout.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na operaci mého koně Falka… Dělá se na klinice pod celkovou anestezii laparoskopicky.. kdy se mu z nohy vyndají všechny 3 čipy, které mu tolik brání a omezují ho v pohybu…Pokud by se vybralo více, než bude potřeba.. peníze pošlu dál na pomoc dalšímu..jako vy jste pomohli mě..Falkovi… Protože, když si nebudeme pomáhat, tak nemá smysl nic.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
200 Kč  •  1. 10. 2022 13:59
Moc prispet nemuzu,ale aspon neco
Martina J.
1 000 Kč  •  24. 9. 2022 20:39
Hodně štěstí a hlavně zdraví 💞
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 9. 2022 20:04

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat