Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Laurince se vzácným onemocněním k lepšímu životu

Vybráno 0 Kč 469 000 Kč
299 999 Kč
 -
363 dárců
Celkem se zapojilo
1 292 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Denisa Odvodyová
Datum přidání
4. 11. 2022
Poslední aktualita

8. 1. 2023 15:52

Srdečné díky za ukončení sbírky pro Lauru

Krásnou neděli a zároveň vám všem chci popřát vše nejlepší  v Novém roce. Hlavně hodně zdraví, spokojenosti a životní pohody.

Chci vám moc poděkovat za mě a Laurinku, za rodiče Ivanku a Péťu a za všechny blízké Laurinky, že jste dokázali vybrat takto vysokou částku, neuvěřitelných 469 000 Kč. Když jsem zakládala sbírku, věřte, že jsem se strachem určovala částku, která by Laurince mohla stačit na finanční zabezpečení rehabilitací a různých pomůcek. A co jste dokázali ? Darovali jste mnohem více. Je to krásné a neuvěřitelné.

Všechny tyto peníze pomůžou Laurince zvládat její onemocnění lépe. Pomohou jí k efektivnímu cvičení a zabezpečení pomůcek, které potřebuje. Jelikož se všichni neznáme, ikdyž Laura nás spojila dohromady, posílám svůj mail dendous@seznam.cz. Kdo by měl zájem se zeptat, jak se Lauře daří, bude mi potěšením. Ještě jednou děkuji, děkujeme a držte nám palce. Denisa a vaše Laurinka

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Dobrý den, ráda bych Vám představila Laurinku, které byly v květnu 4 roky. Je narozená ve znamení býka, takže je to neuvěřitelná bojovnice.

Doma jí říkají Lola, Lolinka, a ty naše štěstí .

Laurinka se narodila o pár dní dříve, než měla. A tak jednoho dne, minutu po půlnoci, císařským řezem Laurinka přišla na svět. Později rodičům sdělili, že je vzácná. Pro rodiče byla a je vzácná od začátku, ale i tak trošku jinak vzácná.

Laura se narodila s velkým  lymfangiomem v oblasti krku a bylo jí zjištěno, vzácné genetické onemocnění CFC syndrom a další přidružené nemoci. CFC syndrom zahrnuje onemocnění srdce ( cardio-), specifické rysy v obličeji F (facio- ),kůži a vlasy C (kutánní).

Hned po narození jí čekala velmi dlouhá a náročná operace lymfangiomu na krku. A tím, vše teprve začalo…  Následovaly dny plné strachu, bolesti, modlení, aby byla Laura v pořádku. V nemocnici Motol strávily několik měsíců, proplakaných dní a bezesných nocí.

Po nespočetných vyšetření, intubací, CT, EKG a EEG, odběrů krve a jiných zákrocích zjistili toto vzácné onemocnění.

CFC syndrom je nezvratná porucha chromozomu. Prostě genetická chyba, která přichází bez jakéhokoliv varování. Způsobuje mentální i fyzické postižení, svalovou slabost a únavu. Dále poruchu zraku (dítě neumí zpracovat věci, které vidí), epilepsii, poruchu přijímání potravy a nespavost.

Ačkoliv je Laurinka pilná a šikovná holčička s kudrnatými vlásky, s úsměvem, který vás rozzáří a zahřeje u srdce, má ještě velkou cestu před sebou.

Laura potřebuje 24h péči, 7 dní v týdnu. Neumí mluvit, chodit, ale sednout, sednout si už zvládne úplně sama. Letos, když jí byly 4 roky, tak se sama posadila. To byla sláva a moc se jí to líbí.  

Velmi jí pomáhá cvičení, plavání s maminkou a taky to, že jezdí na koníčkovi.

Umí chytit hračku, dělat paci paci a sundavat si brýle. To je asi nyní ta nejlepší hračka co může být.

Papání Laurince moc nejde, což se ví, patří k CFC syndromu. Proto Laura dostává jídlo do sondičky , která je zavedená přes nos do žaludku. S mamkou a s taťkou trénují pilně a Laurinka zvládá už několikrát denně i stravu lžičkou.

Velkou obavu máme z epileptických záchvatů. Ačkoliv Laura pravidelně dostává léky i tak jsou záchvaty součástí jejího života. Při posledním záchvatu, byla potřeba rychlé záchranné pomoci a následná hospitalizace v Motole.

Zatím Laura nemluví, ale umí nám všem ukázat, co se jí líbí a co ne.

V noci je Laura většinou vzhůru, její výdrž je neuvěřitelná, bez spánku vydrží i 40h.. Tím se samozřejmě zvyšuje starost a strach z dalších epileptických záchvatů. Tak se rodiče střídají při hlídání a někdy si i říkají, kdo koho vlastně uspává. (NE)spinkání s Laurinkou a současné chození do pracovního procesu je o velkém časovém naplánování. Stačí jedna noc a ta nastartuje nekonečný spánkový deficit. Ale, vše má své pro a proti. Táta už není takový spáč a to se Lole líbí.

Laury maminka Ivana je zdravotní sestřička, takže to všechno zvládá na jedničku. Bohužel, ale musí v noci pracovat, aby taťka Petr, mohl pracovat přes den a Laurince mohli dopřát tu nejlepší péči. (Vše co potřebuje). A aby toho nebylo málo, táta Petr měl v létě 2022 ošklivý úraz a to popáleniny 3 st.s dlouhou hospitalizací v nemocnici. Takže, další komplikace, která jim všem zasáhla do života.

Myslíme si s Laurou, že jsou mamka s tátou někdy hodně unavení, ale nedají to na sobě vůbec znát. Ale Laura ví proč, protože je jejich štěstí největší.

Den co den, dělají rodiče vše, aby Laurinka prospívala co nejlépe, aby viděli na její tváři radost a smích. Snaží se maximálně cvičit, chodit na neurorehabilitace, ergoterapie, zajišťují hippoterapii.

Ale je potřeba ještě více.

Každý malý úspěch je pro rodiče a pro mě „tetu“ rodinou přítelkyni a nejlepší kamarádku Laurinky, vítězstvím a posun kupředu. Radujeme se s Laurou a věříme, že toho dokážeme ještě spoustu.

Proto jsem se rozhodla, vám napsat tento příběh. Všechny pomůcky, cvičení, rehabilitace a taky koníčci stojí hodně peněz a ty, už na takto důležitou péči docházejí. A já vím, jak si Laurinka moc přeje, hodně cvičit, trénovat, trávit více času s milovanými rodiči a hlavně, aby mamku s tátou překvapila, co všechno ještě zvládne. Třeba, kdyby se naučila chodit.

Srdečně děkuji za mojí statečnou, roztomilou a hlavně milovanou Laurinku.

Teta Denda

Za sebe tetu Dendu, za Laurinku s úsměvem, který vás zahřeje u srdce a za rodiče Ivanu a Petra vám z celého srdce děkuji, že jste si Laury příběh přečetli. Už tím, že jí držíte palce a představili jste si, jaká je to bojovnice s chutí dokázat vyzrát nad tímto vzácným onemocněním, už tím jste nám moc pomohli.

Děkujeme Denisa

Komu pomůžeme?

Laurince, která se narodila s velkým  lymfangiomem v oblasti krku a bylo jí zjištěno, vzácné genetické onemocnění CFC syndrom a další přidružené nemoci. CFC syndrom zahrnuje onemocnění srdce ( cardio-), specifické rysy v obličeji F (facio- ),kůži a vlasy C (kutánní).

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na neurorehabilitaci, fyzioterapii a hippoterapii, popřípadě na pomůcky, které Laurince usnadní bojovat s touto vzácnou chorobou.

 S neurorehabilitací chceme pokračovat v neurorehabilitačním centru Astra. Bohužel na tyto velmi potřebné procedury nepřispívá pojišťovna a zajištění pravidelného cvičení jde do částky  240 000 kč za rok. Kvalitní pomůcky jako pomocník do vany Splashy nebo přenosná toaletní židlička, Laurince určitě zajistí bezpečnost a pohodlí v každodenních činnostech.

Pokud by se vybrala částka vyšší, peníze budou použity na hippoterapii a jiné rehabilitační procedury.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

8. 1. 2023 15:52

Srdečné díky za ukončení sbírky pro Lauru

Krásnou neděli a zároveň vám všem chci popřát vše nejlepší  v Novém roce. Hlavně hodně zdraví, spokojenosti a životní pohody.

Chci vám moc poděkovat za mě a Laurinku, za rodiče Ivanku a Péťu a za všechny blízké Laurinky, že jste dokázali vybrat takto vysokou částku, neuvěřitelných 469 000 Kč. Když jsem zakládala sbírku, věřte, že jsem se strachem určovala částku, která by Laurince mohla stačit na finanční zabezpečení rehabilitací a různých pomůcek. A co jste dokázali ? Darovali jste mnohem více. Je to krásné a neuvěřitelné.

Všechny tyto peníze pomůžou Laurince zvládat její onemocnění lépe. Pomohou jí k efektivnímu cvičení a zabezpečení pomůcek, které potřebuje. Jelikož se všichni neznáme, ikdyž Laura nás spojila dohromady, posílám svůj mail dendous@seznam.cz. Kdo by měl zájem se zeptat, jak se Lauře daří, bude mi potěšením. Ještě jednou děkuji, děkujeme a držte nám palce. Denisa a vaše Laurinka

27. 12. 2022 14:53

Rodiče Laurinky děkují!

Přátelé ,kamarádi a všichni, kteří jste přispěli do sbírky, DĚKUJEME♥️…

Založit sbírku pro Lauru nebyl náš nápad. Odhodlat se k tomu, by nám trvalo ještě hodně dlouho. Není jednoduché si přiznat, že už je toho na vás moc. Máme však kolem sebe lidi, kteří to rozhodli za nás. A jsme za to nesmírně vděčni. Tak velkou podporu jsme opravdu nečekali. Sbírka za pár dnů končí a vybraná částka je neuvěřitelná. Skoro 450 tisíc je pro Lauru minimálně rok a půl cvičení, pro nás rok a půl jistoty. Jistoty, že budeme mít z čeho ufinancovat pomůcky, cvičení a nezbytné věci potřebné pro její další rozvoj. I přesto, že se oba snažíme, pracujeme ze všech sil, tak peníze bohužel na všechno nestačí. Víme, že doba není jednoduchá, o to víc si proto vážíme pomoci, které se nám od vás dostalo. Protože KAŽDÁ pomoc se počítá, jestli to je drobný příspěvek, nebo jen sdílení…Chceme Vám popřát hodně zdraví a sil v roce 2023 a ještě jednou upřímné a velké díky všem♥️. Ivana a Petr

18. 12. 2022 18:14

Krásnou zlatou adventní neděli 🎄

Dobrý večer a přejeme krásnou zlatou adventní neděli 🎄. Už je tady čas Vánoc a my vám s tetou Dendou přejeme krásnou a světýlkovou pohodu.

Je neuvěřitelné, že i v tuto dobu myslíte na druhé. Rodiče a všichni blízcí jsou nesmírně vděční a šťastní.

Do konce sbírky zbývá 15 dní…A neuvěřitelné se stalo SKUTEČNÝM uvěřitelným. Společnými silami jsme vybrali přes 400 000 Kč. To budu mít i na DALŠÍ jiné cvičení. SRCEČNĚ Děkujeme. Ale teta Denda říká, třeba ještě přinese něco Ježíšek 🙏🙏.

A jak se mám já? Já byla celý týden nemocná, takže žádné cvičení, žádná školka. Ale to nevadí, já to všechno doženu, protože cvičení mě moc chybí a budu pyšná na sebe i na vás, až uvidíte, jak mi cvičení pomáhá.

Byla u nás návštěva sestřiček od mamky z práce, jeee❤️, dostala jsem plno dárků. A tolik hodných tetiček mám. Tak to jsem moc ráda.

Všem vám s tetou Dendou přejeme hodně zdraví a spokojenosti a těšíme se až se vám ozveme v předvánoční čas. Protože mamka s taťkou udělali nádherný stromeček…Tolik světýlek, to nemůže Ježíšek přehlédnout ❤️. A já mu budu 100% svítit.

Děkujeme ❤️ vaše Laurinka 

4. 12. 2022 13:05

Krásnou druhou adventní neděli 🎄

Moc vás všechny zdravíme a přejeme krásnou adventní neděli.❤️                    Kromě přání krásného dne, pohody a spokojenosti, vám chceme s Laurinkou poslat pár fotek.                                                                   Čekání na cvičení Týden utekl jako voda a Laura pilně cvičila. Opět byla cvičit v neurorehabilitačním centru Astra. Tentokrát se Štěpánem. Jo jo,  to byla spokojenost veliká.❤️Dále byla Laura na koníčkách. Zima je prostě nezastaví. I na koních dělá Laura pokroky. Krásně drží tělo a cítí se bezpečně.A jak vidíte na fotkách ani doma Laurinka nezahálí. Další novinkou je, že táta Petr začal po tom velkém úrazu už chodit do práce.                                                                     A jako všichni se Laura s maminkou a taťkou připravují na Mikuláše a Ježíška. Až bude vše připraveno, určitě pošle Laurinka fotku. Protože všechny světýlka připravuje Laura.Krásnou neděli přeje L+D❤️děkujeme za podporu 

26. 11. 2022 20:53

Krásný první adventní víkend 🎄

Krásný první adventní víkend vám chceme s Dendou popřát. Užijte ho v pohodě a s láskou❤️.

Kromě tohoto přání, vám chceme napsat, jak jsem pilně cvičila, ať vidíte, že vaše podpora je moc důležitá. Ale to určitě uvidíte, posílám i pár foteček. A hlavně, díky vám, mám možnost cvičit dál.                         A také vám chci napsat, že moje milovaná maminka má dnes narozeniny. A víte co je pro ní největší dárek? Největším dárkem jste vy. Ano vy všichni co mi pomáháte, abych dělala pokroky. Děkuji za maminku a taťku. Mamka určitě zase brečí dojetím. Jo a já jsem taky největší dáreček 😁. Ale to vy víte.Snažíme se chodit 2× týdně do neurorehabilitačního centra Astra. Moc mi to baví, ale někdy tomu předcházejí velké slzy. Prostě, každý den není posvícení…Ale nakonec vše dobře dopadne a cvičím a jsem z toho nadšená. Jsou tam na mě moc hodní.Když necvičíme na rehabilitaci, trénujeme doma. Minule u nás byla teta Denda, tak jsme ji s mamkou ukázaly, jak trénujeme stání…No co vám mám povídat, slzičky byly, ale pak, jak vidíte, zvládla jsem to. A teta měla velkou radost.❤️Taky zkouším jezdit do školky Paprsek. Je to jenom na pár hodin, protože nechci zatím být bez maminky a taťky. Ale jsou tam moc hodní. Hodně tam zpívají a hrají muziku, tleskáme a moje teta, paní učitelka mě vždycky hezky pomazlí, když je mi smutno. Je moc hodná ❤️                              No a dneska máme s taťkou oslavu bez mamky, ta musí pracovat. Ale slíbila, že příští týden uděláme oslavu. Doufám, že to bude světýlková párty. To mám moc ráda a když u toho bude nějaká koleda, jeeeee❤️Tak vám ještě jednou s mojí Dendou přejeme krásný večer a ať máte pohodový čas.                                                          Děkujeme moc. Každá korunka je pro nás šance dělat větší a větší pokroky.              Jak říká teta „to budete koukat❤️“

19. 11. 2022 19:22

Jsme opravdu moc šťastné ❤️

Dobrý večer, krásnou sobotu přejeme .

Vážení přátelé a kamarádi, včera jsme společně pokořili neuvěřitelnou částku na neurorehabilitaci pro Laurinku.

Jsem nesmírně šťastná, že slovy se to nedá vyjádřit❤️❤️❤️. Z celého srdce Laurinky a mého upřímně děkujeme.

Již včera jsem to s vámi chtěla sdílet, ale aktuality se nedají psát tak často. 

Jste opravdu neuvěřitelní ❤️.

Do konce sbírky zbývá 44 dní, takže šance na další finanční úspěch ještě pokračuje.

Cíle jsme dosáhli, ale my s Laurinkou jedeme dál ❤️

A nakonec posílám krásný úsměv Lolinky.

Děkujeme, teta Denda a Laurinka 

16. 11. 2022 16:12

Další poděkování od Laurinky

Dobrý den, dnes jsme se rozhodly s Laurinkou, že vám zase napíšeme.

Ze všeho nejvíce vám všem moc a moc děkujeme za podporu, kterou nám dáváte. Je neuvěřitelné, kolik  dobrých lidí,  starostlivosti a lásky je mezi námi. To je prostě nádherné…

Dneškem jsme všichni společně překonali částku 260 000 kč. Je to neuvěřitelné. Těšíme se z každé připsané částky. 

Posíláme vám fotky z průběhu minulého týdne. Laura pilně chodila na koníčky, cvičila 3× týdně a trénovala s maminkou a taťkou papání. A musím říct, že jsem slyšela samou chválu. Taky se chce Laurinka pochlubit, že na cestě na cvičení dokázala ztratit brýle. Ale štěstí stálo na její straně. Hodná paní zareagovala na výzvu na FB a brýle se našly. Děkujeme moc. 

S Lolinkou vám  přejeme moc krásné podzimní dny a ještě jednou nesmírně děkujeme. Opravdu si vážíme každé vzpomínky, každého přečteného příběhu a samozřejmě každého příspěvku.

S láskou Laurinka a teta Denda.

11. 11. 2022 10:57

Právě jsme dosáhli 180 00❤️

Vážení přátelé a kamarádi, velice si vážíme vaší podpory, kterou nám dáváte. Dneškem Laurinka dosáhla s vaší pomocí na neuvěřitelných 180 000 kč.

Ze srdce vám děkujeme a věříme, že společně dokážeme dojít až do cílové častky.

Laurinka s tetou Dendou❤️

Děkujeme

8. 11. 2022 15:54

Děkujeme za velkou podporu, již jsme překonali 100 000 hranici.

Laurinka velmi děkuje za velikánskou podporu. Posílá vám fotečky, kde vám chce ukázat, jak pilně cvičí.

Za mne, za maminku Ivanku a taťku Petra vám všem dárcům moc děkujeme a moc si toho vážíme.

Ze srdce Denisa Odvodyová ( teta Denda )

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Katka z Red Bee
1 000 Kč  •  3. 1. 2023 11:43
Milá Laurinko, držím ti moc palce a věřím, že ten boj vyhraješ ! Pusa letí :)
Daniela a Vladimír
2 000 Kč  •  3. 1. 2023 11:36
♥ ♥ ♥ Laurinko a celá rodinko, držte se! Ať každý Laurinčin úsměv dělá všem stonásobně radost ♥ ♥ ♥
Martin R.
1 000 Kč  •  3. 1. 2023 11:33
Příběh Laurinky znám díky kamarádovi Michalovi B. a měl jsem štěstí poznat i jejího dobrosrdečného dědečka Pepíka. Hodně štěstí!
RedBee s.r.o.
5 000 Kč  •  3. 1. 2023 11:32
Příběh Laurinky známe i díky jejímu dědovi Pepíkovi, který s námi dlouze spolupracoval. Všem vše dobré v roce 2023.
Laskavý dárce
1 631 Kč  •  3. 1. 2023 11:15
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  3. 1. 2023 0:36
Štědrý dárce
869 Kč  •  2. 1. 2023 13:09
Velkorysý dárce
500 Kč  •  2. 1. 2023 12:52
Jana U.
1 000 Kč  •  1. 1. 2023 22:14
Úspěšný rok plný radosti 💝
Babička a dědeček
2 500 Kč  •  1. 1. 2023 0:29
Milá Laurinko, ať Ti šťastná světýlka září po celý rok!
Dědinovi
4 000 Kč  •  31. 12. 2022 19:18
Petře, Ivanko a Deniso přejeme to nejlepší do nového roku a ať se vám daří!
DobroDárce
500 Kč  •  30. 12. 2022 21:21
♥️
450 Kč  •  30. 12. 2022 9:06
🤗
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2022 22:25
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  28. 12. 2022 19:11
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  27. 12. 2022 10:29
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 8:23
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 12. 2022 20:03
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  24. 12. 2022 15:07
Bába Ivana a děda Karel
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 11:02
Laurinko, ať ti stále svítí šťastná světýlka.
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 10:33
Laurince a jejím rodičům krásný Štědrý den!
Denisa ❤️
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 7:39
Krásné Vánoce a hodně sil na cvičení Laurinko.
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  24. 12. 2022 4:32
Michal B.
10 000 Kč  •  22. 12. 2022 9:58
Příběh Laurinky známe i díky jejímu dědovi Pepíkovi. Hodně štěstí a hezké vánoce!
Jana S.
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 13:45
Laurinko,přeji Ti úžasné Vánoce s mnoha světýlky.
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  19. 12. 2022 19:46
Štědrý dárce
1 050 Kč  •  19. 12. 2022 17:41
Milý dárce
2 000 Kč  •  19. 12. 2022 17:34
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 22:27
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 12. 2022 21:58
Západočeška
300 Kč  •  18. 12. 2022 20:18
Krásné a klidné Vánoce
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 12. 2022 18:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 10:08
Laurince a rodičům krásnou zlatou adventní neděli!
Pipigril
1 200 Kč  •  16. 12. 2022 21:07
Milá Laurinko. Myslíme na Tebe a Tvou rodinu a přejeme krásné svátky plně pohody, úsměvů a radosti 😍
DobroDárce
10 000 Kč  •  16. 12. 2022 13:47
Dobrosrdečný dárce
4 000 Kč  •  15. 12. 2022 23:10
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 9:20
❤️
800 Kč  •  12. 12. 2022 21:59
❤️❤️❤️
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  12. 12. 2022 21:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 12. 2022 21:22
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 12. 2022 20:41
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  12. 12. 2022 18:22
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  11. 12. 2022 10:48
Krásnou adventní neděli!
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 12. 2022 10:45
❤️
568 Kč  •  8. 12. 2022 13:04
❤️❤️❤️
Laskavý dárce
600 Kč  •  7. 12. 2022 23:36
Ála
1 000 Kč  •  7. 12. 2022 20:58
Laurinko, hodně sil při uzdravování ti přeje kamarádka tvojí babičky Aleny
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  7. 12. 2022 10:12
Milý dárce
200 Kč  •  6. 12. 2022 15:43
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 12. 2022 17:36
DobroDárce
10 000 Kč  •  5. 12. 2022 10:49
❤️
1 000 Kč  •  4. 12. 2022 12:09
Krásnou adventní neděli ❤️❤️❤️
Štědrý dárce
600 Kč  •  4. 12. 2022 9:50
Krásnou adventní neděli!
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  1. 12. 2022 19:36
Dáša Doubravčice
300 Kč  •  1. 12. 2022 18:45
Držte se ❤️
Laskavý dárce
333 Kč  •  1. 12. 2022 10:51
Stanislava
1 000 Kč  •  30. 11. 2022 21:02
❤️❤️
Štědrý dárce
333 Kč  •  30. 11. 2022 20:21
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 11. 2022 19:16
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  30. 11. 2022 18:39
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  30. 11. 2022 17:56
❤️
333 Kč  •  30. 11. 2022 17:01
❤️❤️❤️
Míša
300 Kč  •  30. 11. 2022 13:40
:-*
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  30. 11. 2022 8:54
DobroDárce
300 Kč  •  29. 11. 2022 9:44
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  29. 11. 2022 8:24
Věra
2 000 Kč  •  29. 11. 2022 2:44
Pro Laurinku, moc držím palečky. Jsi krásná
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 11. 2022 21:42
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 11. 2022 20:56
PRONIX s.r.o.
10 000 Kč  •  28. 11. 2022 12:09
Laurinko, držíme Ti palce a přejeme vše dobré Tobě i Tvým blízkým.
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  27. 11. 2022 19:50
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 11. 2022 11:15
Krásný adventní večer rodince!
❤️
600 Kč  •  27. 11. 2022 10:33
❤️❤️❤️
Barbora V.
600 Kč  •  26. 11. 2022 23:33
Laurinko, moc na tebe myslíme ❤️🍀
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  25. 11. 2022 11:31
Danuška kadeřnice
1 300 Kč  •  24. 11. 2022 13:10
A ještě jednou, držíme palce
Danuška kadeřnice
1 300 Kč  •  24. 11. 2022 10:06
Držíme palce❤️
❤️
975 Kč  •  23. 11. 2022 22:00
❤️❤️❤️
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 11. 2022 20:59
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 11. 2022 15:33
DobroDárce
600 Kč  •  23. 11. 2022 13:24
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 11. 2022 9:36
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 11. 2022 6:21
Milý dárce
300 Kč  •  23. 11. 2022 6:05
Milý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2022 21:34
Laskavý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2022 11:50
Zuzka Kostrunkova
10 000 Kč  •  21. 11. 2022 11:51
Držíme palce Laurinko❤️
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2022 21:49
Dobrosrdečný dárce
334 Kč  •  20. 11. 2022 18:30
DobroDárce
2 000 Kč  •  20. 11. 2022 15:39
DobroDárce
5 000 Kč  •  19. 11. 2022 14:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 12:32
Milý dárce
600 Kč  •  19. 11. 2022 6:57
❤️❤️❤️
600 Kč  •  18. 11. 2022 21:13
BV
10 000 Kč  •  18. 11. 2022 19:40
Pre Laurinku od babky a dedka 😘
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 11. 2022 19:01
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  18. 11. 2022 17:51
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 11. 2022 15:32
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 11. 2022 11:36
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 11. 2022 5:47
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 11. 2022 23:32
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 11. 2022 19:49
Štědrý dárce
1 058 Kč  •  17. 11. 2022 19:48
Štědrý dárce
250 Kč  •  17. 11. 2022 19:28
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 11. 2022 13:45
Velkorysý dárce
20 000 Kč  •  17. 11. 2022 8:08
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 11. 2022 7:12
Milý dárce
100 Kč  •  17. 11. 2022 0:51
Laskavý dárce
50 Kč  •  16. 11. 2022 21:33
SarkaV
1 000 Kč  •  16. 11. 2022 20:37
Zlato žij a rozkvétej ❤️
Milý dárce
100 Kč  •  16. 11. 2022 18:14
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  16. 11. 2022 17:28
Milý dárce
500 Kč  •  16. 11. 2022 16:16
AM
2 000 Kč  •  16. 11. 2022 15:52
Milované Laurince!
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 11. 2022 13:58
Laskavý dárce
200 Kč  •  16. 11. 2022 12:23
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  16. 11. 2022 10:55
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 11. 2022 10:00
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 11. 2022 8:56
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 11. 2022 8:43
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 11. 2022 7:18
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  16. 11. 2022 5:50
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 11. 2022 0:10
DobroDárce
300 Kč  •  15. 11. 2022 22:13
DobroDárce
100 Kč  •  15. 11. 2022 20:28
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 11. 2022 19:37
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  15. 11. 2022 18:28
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 11. 2022 18:04
Denisa ❤️
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 16:19
Když miluješ, není co řešit
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  15. 11. 2022 15:01
Štědrý dárce
200 Kč  •  15. 11. 2022 11:19
Milý dárce
100 Kč  •  15. 11. 2022 10:44
Iryna
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 10:22
Držím palečky ❤️❤️❤️
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  15. 11. 2022 10:21
ZB
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 10:11
❤ Zdravím Laurinku !!!!
Velkorysý dárce
200 Kč  •  15. 11. 2022 9:41
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  15. 11. 2022 9:38
Milý dárce
10 000 Kč  •  15. 11. 2022 9:23
Milý dárce
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 9:09
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  14. 11. 2022 21:25
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 11. 2022 21:23
♥️
646 Kč  •  14. 11. 2022 21:02
🤗😘
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  14. 11. 2022 20:35
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2022 19:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 17:20
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 11. 2022 16:53
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 10:26
Milý dárce
500 Kč  •  14. 11. 2022 8:31
Zuzka
600 Kč  •  13. 11. 2022 20:21
Držte se! Laurinka je nádherná 🥰
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 11. 2022 20:21
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 11. 2022 19:56
Velkorysý dárce
50 Kč  •  13. 11. 2022 19:31
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  13. 11. 2022 19:31
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  13. 11. 2022 19:18
DobroDárce
3 500 Kč  •  13. 11. 2022 17:39
Milý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2022 16:25
❤️❤️❤️
DobroDárce
2 000 Kč  •  13. 11. 2022 15:50
Milý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2022 15:28
Milý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2022 12:33
Milý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2022 9:53
Honza a Barča Miznerovi
1 000 Kč  •  13. 11. 2022 9:38
Držíme palce!
Milý dárce
1 500 Kč  •  13. 11. 2022 9:34
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  13. 11. 2022 0:56
DobroDárce
3 110 Kč  •  12. 11. 2022 19:34
Karel R.
5 000 Kč  •  12. 11. 2022 19:26
A dělej rodičům jen radost kočko 😂
Milý dárce
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 18:20
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 16:36
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 13:49
Velkorysý dárce
200 Kč  •  12. 11. 2022 12:26
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 10:43
😍
1 500 Kč  •  12. 11. 2022 7:48
😘
Štědrý dárce
600 Kč  •  11. 11. 2022 22:29
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 11. 2022 21:54
Milý dárce
250 Kč  •  11. 11. 2022 20:56
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  11. 11. 2022 20:52
Laskavý dárce
555 Kč  •  11. 11. 2022 20:44
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 16:05
Dárce, který je pro každou dobrost
2 222 Kč  •  11. 11. 2022 15:25
Milý dárce
3 500 Kč  •  11. 11. 2022 14:57
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 13:31
Velkorysý dárce
1 100 Kč  •  11. 11. 2022 13:30
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  11. 11. 2022 13:23
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 11. 2022 12:04
Zuza a Olik
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 11:55
Pusu
❤️❤️❤️
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 11:32
Miluše K.
600 Kč  •  11. 11. 2022 11:26
Držím palce, Laurinko! 🙌
E+D
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 11:09
❤️
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 10:51
♥️
109 Kč  •  11. 11. 2022 10:07
😘
🫶🏽
200 Kč  •  11. 11. 2022 7:21
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  10. 11. 2022 22:47
Milý dárce
1 000 Kč  •  10. 11. 2022 22:06
Knihopolis s.r.o.
1 729 Kč  •  10. 11. 2022 21:06
🤎
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 11. 2022 16:55
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 11. 2022 15:24
Vašek
600 Kč  •  10. 11. 2022 14:05
Držíme palc
Milý dárce
1 000 Kč  •  10. 11. 2022 11:31
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 11. 2022 10:54
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 11. 2022 10:54
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  10. 11. 2022 9:18
Marketa
300 Kč  •  9. 11. 2022 17:55
Doufám ze penízky pomůžou 😊
❤️
1 000 Kč  •  9. 11. 2022 17:30
Když miluješ, není co řešit
Paulína
1 000 Kč  •  9. 11. 2022 9:02
Držíme palce❤️
ma
500 Kč  •  8. 11. 2022 18:34
Laurince a všem jejím blízkým přeji hodně sil a štěstí, Dendě posílám velký dík za to, že i při všem, co má sama naloženo, stále myslí na ostatní.
Alena
10 000 Kč  •  8. 11. 2022 13:39
Babička a dědeček Laurinky děkují všem dárcům! ❤
Helena
2 000 Kč  •  8. 11. 2022 13:05
Pro Laurinku a její úžasnou rodinu, která je obrovskou oporou.
Kačka angio
5 000 Kč  •  8. 11. 2022 9:51
Posílám velikánskou pusu❤️
Erika Č
600 Kč  •  8. 11. 2022 8:34
Dokážu si představit, jak je to náročné. Je to malá bojovnice.Moc přeji zdravi a pohodu <3
Denisa
500 Kč  •  7. 11. 2022 20:06
Posílám něco málo na sbírku, ale hodně moc síly Laurince i celé rodině❤️🍀
Kb
100 Kč  •  7. 11. 2022 19:22
❤️
Tereza B.
1 000 Kč  •  7. 11. 2022 14:06
Moc Laurince a rodičům fandím, opravdu to jsou bojovníci a přeji mnoho štěstí a hlavně zdraví!
Michaela S.
1 000 Kč  •  7. 11. 2022 9:29
Držíme palce!
Jiřina z Hostivaře
300 Kč  •  6. 11. 2022 15:31
Teta Denisa je kamarádka mojí dcery,znám ji velmi dobře,je velice obětavá rodině hodně pomáhá,rodině hodně síly !!!
Peciválek
2 000 Kč  •  5. 11. 2022 22:37
Držím palce ;)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat