Úspěšně vybráno:

Pomohli jste mamince Izabelky s bojem proti nádoru na mozku

Vybráno 0 Kč 4 743 618 Kč
2 000 000 Kč
 -
10 817 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste mamince Izabelky s bojem proti nádoru na mozku

Vybráno 0 Kč 4 743 618 Kč
2 000 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Roman Zajic
Datum přidání
15. 2. 2023
Poslední aktualita

19. 4. 2023 22:06

Poděkování

PODĚKOVÁNÍ 🙏🏽🫶🏻❤️
Moc vám všem děkujeme za vaše zprávy a také za velkou podporu v naší sbírce.Když jsme sbírku zakládali, ani ve snu nás nenapadlo, že by dopadla takto. Jsme za to nesmírně vděční a moc si toho vážíme.🫶🏻
Děkuji ještě jednou z celého srdce.💫❤️

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Manželka a maminka naší 2 leté holčičky, která už od roku 2014 bojuje s nádorem na mozku. Po skoro 9 letech od poslední operace mozku se jí opět nádor probudil ve své nejhorší podobě GLIOBLASTOMU. Klasická léčba nám nedává takové naděje s jakými bychom se spokojili a proto chceme začít bojovat vším co světová medicína nabízí. Bohužel tato další léčba je velmi finančně nákladná.

Komu pomůžeme?

Onemocnění se objevilo již v roce 2014 kdy to vše začalo. Po několika operacích a obrovskému odhodlání se uzdravit spojeného se změnou životního stylu a stravování se podařilo nádor uspat. Všichni jsme věřili, že na vždy. Mezi tím se Deniska začala věnovat pomoci onkologickým pacientům, kterým osud nadělil podobný nebo horší příběh, stihla napsat i knihu Jak to cele přežít a nezbláznit se, kde popisuje celý svůj příběh, aby jím motivovala ostatní k víře v uzdravení. Po několika letech kdy jsme se rozhodli uvěřit tomu, že se Denči podařilo nemoc porazit jsme se rozhodli se vzít a založit rodinu. Zkrátka jsme chtěli žít normální život jako mnozí z vás. Až do letošního ledna se nám to dařilo a užívali jsme si život jak jen to šlo s nastavením mysli, že nikdy nevíte, který den je ten váš poslední…Bohužel to vše skončilo nedlouho po začátku roku 2023, kdy se dostavily první příznaky. Neváhali jsme a navštívili onkologii a za chvíli už jsme měli po magnetické rezonanci, která odhalila to čeho jsme se nejvíce obávali. Ano bohužel, nádor se opravdu probudil a začal rychle růst. Pak to šlo ráz na ráz a jsme tu. Deniska prodělala náročnou operaci kdy musela být po určitou dobu při vědomí, aby lékaři mohli odstranit co největší část nádoru. Operace se na štěstí podařila a dokonce se odstranilo přes 99% nádoru.  Děkujeme doktorům! Následovalo cca 10 denní čekání na histologii, které provázely komplikace s mluvením, které se nakonec zlepšily. Ale jsme stále trochu jako na houpačce. Jsou lepší, ale i horší dny.

Bohužel výsledky potvrdily ty nejhorší obavy. Jedná se o nejagresivnější formu nádoru Glioblastom, který má nízké % přežití více než 1 rok při standartní léčbě. Deniska je bojovnice a nic nevzdává, budeme se snažit nemoc porazit všemi dostupnými prostředky. Tady náš příběh končí a začíná další velký boj, který nemůžeme prohrát už jen kvůli naší malé Izabelce, která potřebuje oba rodiče. Děkujeme všem kdo nám v tomto boji pomohou.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Finance budou použity na léčbu a výdaje s ní spojené.

Jedna z možností je léčba střídavým elektrickým proudem tzv. TTF v nemocnici na Homolce. Bohužel tato léčba je velmi nákladná a neproplácí jí pojišťovna, ale vykazuje velmi zajímavé výsledky. 

Další varianty jsou již převážně v zahraničí a to po celém světě, kde se léčí více způsoby. Většinou se jedná o různé formu imunoterpie nebo například lajcky řečeno lokálně podávané chemoterapie. Jedna z variant je také léčba podáním NANO vitamínu B17, který zabíjí rakovinné buňky. Bohužel tato léčba stojí vyšší statisíce až miliony. Rádi bychom zkombinovali více způsobů léčby, které nám doktoři doporučí. Začneme pravděpodobně tím co nám doktoři tady v Brně nejvíce radí a to je chemoterapie a radioterapie. Zjišťujeme také možnosti PTC Praha.

Nyní tedy nejsme přesně schopni určit kolik bude léčba stát a proto udáváme alespoň odhad nákladů…

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

19. 4. 2023 22:06

Poděkování

PODĚKOVÁNÍ 🙏🏽🫶🏻❤️
Moc vám všem děkujeme za vaše zprávy a také za velkou podporu v naší sbírce.Když jsme sbírku zakládali, ani ve snu nás nenapadlo, že by dopadla takto. Jsme za to nesmírně vděční a moc si toho vážíme.🫶🏻
Děkuji ještě jednou z celého srdce.💫❤️

24. 3. 2023 13:23

Milí dárci, mnohokrát Vám děkujeme za zaslané finanční příspěvky a krásné vzkazy!

Aktuálně jsme před zahájením léčby ozařováním na MOU v Brně, pravděpodobně bude léčba dále podpořena chemoterapií a po té nasadíme další léčbu na klinice v USA nebo Mexiku.


Deniska by strašně moc chtěla poděkovat všem, kteří přispěli i těm co pomáhali sbírku šířit. Byla jsem v šoku kolik dobrých lidí je. Kéž by všichni lidé měli takové štěstí jaké jsem v tomto měla já. Samozřejmě nevíme kolik léčba bude stát nebo vlastně na jak dlouho, ale budeme bojovat dál co to půjde. Moji další cestu můžete sledovat na IG: foodtherapybydenisa.cz

Děkujeme :-)

Roman

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat