Projekt ukončen:

Podpoř vývoj Meditační aplikace Probuď své já

Vybráno 0 Kč 79 901 Kč
300 000 Kč
 -
52 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
1 537 Kč
Průměrná výše příspěvku
35 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
66 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Podpoř vývoj Meditační aplikace Probuď své já

Zakladatel
Růžena Janská
Datum přidání
25. 9. 2023
Poslední aktualita

6. 12. 2023 10:50

Čekáme na poslání informací

Ahoj všem, kteří přispěli a čekají na nějakou odměnu, kterou si zakoupili. Prosím o strpení, čekám na Donio, které mi musí poslat veškeré informace kupujících, abych mohla odeslat ručně přístupy do aplikace. 

Také teprve dnes by se měla aplikace přesouvat na doménu probudsveja.cz. Čekali jsme asi 14 dní na Gopay, které celý přesun zdržovalo.

Prosím tedy všechny o strpení, o své odměny nepřijdete.

Pěkný den a ještě jednou díky moc.

Růžena.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

Představuji vám webovou aplikaci Probuď´ své já, která má za úkol skrze meditaci trénovat naši mysl a doslova zlepšovat náš mozek. Jednoduše meditace pro tvé šťastnější a zdravější já.

Spolu se skupinou dalších tvůrců jsme vytvořili základní meditační webovou aplikaci, která je unikátní a první svého druhu na českém i slovenském trhu.

V aplikaci si můžete vybrat meditaci podle tématu, délky a zpracování s hudbou nebo bez. Tuto funkci nikdo ve světě skoro nemá. Aplikace nabízí také sekci pro děti, akutní meditaci, nahrávky od jiných tvůrců (zapojili se Ester Kozlovská, Joshi, Tereza Těšínská, Anna Kabotová, Olga Rusnáková, Alex Byček, Slovenský raper Suvereno a další).

Nahrávky jsou v českém i slovenském jazyce. Je jich tam pro začátek 100+ a každý měsíc budou přibývat další, i od jiných tvůrců.

Webová aplikace je již plně funkční, ale pouze v osekané verzi a je potřeba ji dál rozvíjet.

Moje vize je vytvořit také mobilní aplikaci a uživatelsky jednoduché prostředí, které vám pomůže k pravidelnému návyku na který se budete těšit každý den. Třeba díky funkci offline přehrávání kdy můžete meditovat libovolně kdykoliv a kdekoliv.

Díky vlastní zkušenosti a zkušenostem mých klientů s transformativními vlastnostmi meditace vnímám tvorbu aplikace jako poslání a velký cíl, který je v současné době velmi potřeba a kterého můžeme společně, s vaší pomocí dosáhnout.

Jak webová aplikace funguje:

 • Aplikaci v plné verzi si člověk může vyzkoušet za 1 Kč na 7 nebo 14 dní dle toho, zda si vybere členství na měsíc nebo na rok. Registrace je zdarma, kde má k dispozici balíček 10 meditací k vyzkoušení.
 • Po přihlášení si vybereš doporučenou meditaci buď základní balíček nebo minutové, či pro děti nebo akutní či úplně jinou dle tvého výběru a potřeby.
 • Zvolíš si svého průvodce pro český nebo slovenský jazyk, délku meditace s hudbou nebo bez a můžeš začít meditovat.
 •  Po přehrátí meditace se ti zobrazí hlavní myšlenka z meditace + statistika – kolik již máš odmeditováno, tuto položku můžeš sdílet.
 • Nastavení se ti uloží a když přijdeš meditovat později, budeš pokračovat tam, kde jsi skončil minule.

Kdo za projektem stojí?

Tvůrce Probuď své já je Růžena Janská, která se s meditací seznámila před deseti lety, ale její tehdejší myšlení tvrdilo, že je to akorát ztráta času. Když se jí v roce 2015 stala nečekaně těžká zkouška, kdy čelila obvinění a následně v roce 2016 byla odsouzena do anglického vězení na 8 měsíců nepodmíněně, změnil se jí svět.

Zhroutil se jí život, byla na dně a pomýšlela na sebevraždu, tak těžké to pro ni bylo. Naštěstí ji po 21 dnech propustili díky odvolacímu soudu na pochybení předchozího soudce, ale přesto dostala podmínku na dva roky a 80 hodin veřejně prospěšných prací. Po propuštění čelila posttraumatickému stresu (PTSD), balanční nemoci a téměř ochrnula na půlku těla. Po měsíci byla naprosto v pořádku.

Celou situaci překonat ji pomohly právě její vize, které k ní přicházely ve vězení. Její vnitřní síla ji představila pozitivní obrazy, zvířata, myšlenky, které ji posílily její sebevědomí a víru, že to zvládne a vše dobře dopadne.

Změnila komplet své myšlení a vše co ji pomohlo předává ve své knize Vězení jako dar. Své vize zhmotnila do svých meditačních programů a pomáhá tak dalším lidem.

Uvědomila si, jak je meditace mocná a zkoumala dál její moudrost.

Nadchlo ji to natolik, že navštěvovala v Londýně buddhistické, hinduistické chrámy, kde chodila s jejím nynějším mužem pravidelně meditovat.

Jejich oblíbeným byl buddhistický chrám Buddhapadipa Temple na Wimbledoně, z něhož poznání čerpá dodnes.

Později vystudovala v Londýně – Certified Buddhist Meditation Teacher (neboli certifikovaný buddhistický učitel meditací).

Setkala se spoustou osobností jako je Teal Swan, Jaroslav Dušek, Petr Casanova, Joshi, Pjér la Šé'z, Jarmila Klímová, Gabriela Filippi, Marián Jelínek, Don José Ruiz, se kterým má i speciální program pro ČR atd.. Absolvovala mnoho meditačích kurzů a kurzů osobního rozvoje od Dr. Joe Dispenzy, Gregg Braden, Alberto Viloldo, Eckhart Tolle, Scott Schwenk, Andreas Goldemann, Bradley Nelson, Louisa Hay, Bruce Lipton, Davidji, Bob Proctor, Dr. Joe Vitale, Michael Beckwith, Mooji atd..


Byla hostem Flow Summitu, Léčivého divadla Gabriely Filippi, různých konferencí, besed a seminářů.

Dnes denně vidí nejen na sobě, ale na tisících lidech, jaký pozitivní přínos a dopad má právě meditace na jejich životy.

Její reálný přístup k meditování přináší jejím meditacím originalitu a oslovuje tak široké publikum.

Míchá tak prvky meditací z buddhistického učení, šamanskou moudrost a východní techniky, s rychlým moderním západním světem.

Ve svých meditací ukazuje lidem, jak pracovat se svojí myslí, nové možnosti našeho vědomí, jak jít dovnitř, do sebe, jak měnit své mozkové vlny, vibrace, pocity a způsoby chování, jak být více v přítomném okamžiku, měnit svoji energii, naše přesvědčení, naše vnímání a doslova vypínat hlavu.

Tvrdí, že meditace není jen pro mnichy, jogíny, Ezo Eko Bio spirituální jedince či New Age, s anděly a v lotosovém květu. Meditace je bez rozdílu pro všechny a každý se může naučit meditovat, pokud se pro to rozhodne.

Každý si může plnit své sny, žít krásný, úspěšný, láskyplný, spokojený život v radosti a hojnosti. Vnímá, že kdyby každý pravidelně meditoval, tak by se to velmi pozitivně odrazilo v mezilidských vztazích, což je podle ní oblast, která potřebuje nejvíce harmonizovat-napravit ve společnosti.

Na co vybrané peníze použijeme?

Crowdfunding děláme, protože chceme dotáhnout věci k dokonalosti a větší použitelnosti, stejně jako jsou naše meditace.

K tomu bude potřeba mobilní aplikace, která vám umožní především funkce jako poslouchání meditací offline a také mít meditace kdykoliv a kdekoliv k dispozici.

Peníze z předprodeje členství nám dají komfort a svobodu věnovat se tomu hlavnímu – precizní přípravě mobilní aplikace bez čekání.

Proto jsme připravili hromadu odměn, které se skutečně vyplatí. Kup si členství již hotové webové aplikace, do které dostanete přístup ihned po kampani ve velmi zvýhodněné ceně a připravených unikátních balíčků jenom pro tuto kampaň.

Dále si můžeš v rámci odměn pořídit naše unikátní meditační tričko, měření mozku před a po meditaci, meditační setkání či kafe nebo večeři se zakladatelkou Růženou Janskou.

Čím více se vybere peněz, tím lepší aplikaci s více funkcemi budete mít.

Přehled milníků aneb záměrně ukazuji naše karty, abyste viděli, že do aplikace jsem již vložila spoustu svých peněz.

 • 0 milník – vlastní prostředky 300 tisíc Kč prvotní náklady webové aplikace + grafické práce mého muže 200 tis Kč (první fáze webové aplikace, obrázky, zvuk, SK verze)
 • 1 milník – 300 000 korun vytvoření základní mobilní aplikace pro IOS a Android (meditace offline, kdykoliv a kdekoliv)
 • 2 milník – 450 000 korun mobilní aplikace + dokončení fáze 2 webové aplikace (funkce jako přihlášení přes fcb, Google, slevové kódy, smazat účet, lepší kategorizace meditací + navádění, meditace na míru pro uživatele atd)
 • 3 milník – 750 000 korun mobilní aplikace fáze 2 – platby a profil uživatele přímo v mobilní aplikaci, animační videa pro lepší orientaci uživatele, více tvůrců…
 • 4 milník – 1 mil korun mobilní aplikace dotvoření komplet uživatelského prostředí v mobilní app + více tvůrců, překlad do AJ 

Moc všem děkuji za jakoukoliv podporu.

Ze srdce do srdce ❤️Růžena Janská

www.ruzenanekudova.cz

www.probudsveja.cz

FCB @probudsveja

IG @probudsveja

TikTok @probudsveja

Youtube

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

6. 12. 2023 10:50

Čekáme na poslání informací

Ahoj všem, kteří přispěli a čekají na nějakou odměnu, kterou si zakoupili. Prosím o strpení, čekám na Donio, které mi musí poslat veškeré informace kupujících, abych mohla odeslat ručně přístupy do aplikace. 

Také teprve dnes by se měla aplikace přesouvat na doménu probudsveja.cz. Čekali jsme asi 14 dní na Gopay, které celý přesun zdržovalo.

Prosím tedy všechny o strpení, o své odměny nepřijdete.

Pěkný den a ještě jednou díky moc.

Růžena.

29. 10. 2023 13:01

Zbývají poslední dva dny

Moc děkuji všem, kteří přispěli. Budu ráda za vaše sdílení v těchto posledních dnech, aby se vybralo aspoň 25 procent  z cílové částky. V případě, že se částka nevybere, přemýšlím o prodloužení kampaně. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Dobrosrdečný přispěvatel
490 Kč  •  30. 11. 2023 8:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
490 Kč  •  30. 11. 2023 8:42
Štědrý přispěvatel
2 300 Kč  •  28. 11. 2023 23:57
Dobrosrdečný přispěvatel
35 000 Kč  •  27. 11. 2023 16:34
Dobrosrdečný přispěvatel
5 000 Kč  •  25. 11. 2023 16:16
Štědrý přispěvatel
490 Kč  •  20. 11. 2023 22:09
Andrea
490 Kč  •  2. 11. 2023 15:06
Přeji ať projekt poslouží k dobru a léčbě cele společnosti a planety 🙏🍀
EVA kaňáková
250 Kč  •  1. 11. 2023 20:12
tak snad to vyjde, Růženko
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  31. 10. 2023 12:24
Milý přispěvatel
450 Kč  •  31. 10. 2023 9:59
Štědrý přispěvatel
490 Kč  •  31. 10. 2023 8:53
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  30. 10. 2023 8:25
Velkorysý přispěvatel
490 Kč  •  28. 10. 2023 8:37
Ester Kozlovská
1 500 Kč  •  27. 10. 2023 20:21
Nádech, výdech a krásnou meditační praxi všem 🧘‍♀️
Milý přispěvatel
490 Kč  •  26. 10. 2023 20:54
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
4 100 Kč  •  24. 10. 2023 13:53
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  22. 10. 2023 23:30
Velkorysý přispěvatel
490 Kč  •  22. 10. 2023 15:29
Štědrý přispěvatel
600 Kč  •  22. 10. 2023 10:33
Antonie
1 000 Kč  •  20. 10. 2023 22:28
Prispejte take, tesim se.
Dobrosrdečný přispěvatel
600 Kč  •  20. 10. 2023 7:43
Milý přispěvatel
490 Kč  •  19. 10. 2023 16:09
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  18. 10. 2023 22:17
Štědrý přispěvatel
490 Kč  •  18. 10. 2023 19:18
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
490 Kč  •  18. 10. 2023 9:49
Laskavý přispěvatel
490 Kč  •  16. 10. 2023 18:22
Laskavý přispěvatel
490 Kč  •  14. 10. 2023 21:12
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  13. 10. 2023 17:03
Dobrosrdečný přispěvatel
6 000 Kč  •  11. 10. 2023 21:55
Laskavý přispěvatel
490 Kč  •  11. 10. 2023 19:57
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  11. 10. 2023 13:03
Velkorysý přispěvatel
490 Kč  •  10. 10. 2023 20:39
Laskavý přispěvatel
2 940 Kč  •  10. 10. 2023 18:45
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  10. 10. 2023 15:56
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  9. 10. 2023 12:11
Štědrý přispěvatel
490 Kč  •  9. 10. 2023 7:16
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  5. 10. 2023 19:44
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  5. 10. 2023 16:38
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  5. 10. 2023 13:43
Velkorysý přispěvatel
490 Kč  •  5. 10. 2023 8:27
Velkorysý přispěvatel
490 Kč  •  2. 10. 2023 18:53
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  2. 10. 2023 9:23
Lenka
490 Kč  •  1. 10. 2023 14:17
Držím pěstičky a už se moooc těším 🙏🤩🦄🫶
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  1. 10. 2023 9:18
Milý přispěvatel
490 Kč  •  1. 10. 2023 9:15
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  28. 9. 2023 11:45
Štědrý přispěvatel
1 111 Kč  •  26. 9. 2023 19:29
Joshi
250 Kč  •  26. 9. 2023 13:18
Ať se tento záměr podaří uskutečnit.
Tomáš
250 Kč  •  26. 9. 2023 8:22
Kapka energie 💙 hodně štěstí na Tvé Cestě 🤞!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  25. 9. 2023 23:29
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  25. 9. 2023 18:11
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  25. 9. 2023 15:58

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu