Velká medvědí kuchařka pro děti a rodiče

Milník 1/3

Tohle je TA částka, která je potřeba k výrobě kuchařky přesně tak, jak si ji Nedvěd s Miškou vysnili. Kompletní, skvělá, nejbarevnější a nejmňamóznější kuchařka spatří světlo světa!

Vybráno 0 Kč 450 031 Kč
280 000 Kč
18 dnů
do ukončení

Milník 2/3

K vaření by to chtělo trochu muziky, co říkáte? Po dosažení tohoto milníku dostanou všichni přispěvatelé celý speciální večerníčkový soundtrack zdarma! Písničky Netopýra Mojmíra, Medvědí sraz nebo Mývalí rap included! Hudbu složil skvělý Prokop Holoubek z kapely Midi Lidi.

Vybráno 0 Kč 450 031 Kč
350 000 Kč
18 dnů
do ukončení

Milník 3/3

Špetka medvědí radosti do každého dne. Po dosažení tohoto milníku od nás dostanou všichni přispěvatelé sadu mlsných tapet na telefon, těch nejhezčích medvědích obrázků na plochu počítače, novou sadu gifů i elektronických samolepek. Zvýšení kvality života o nekonečně tlapek.

Vybráno 0 Kč 450 031 Kč
450 000 Kč
18 dnů
do ukončení
Tvůrce
Bionaut
Datum přidání
22. 2. 2021
Poslední aktualita

Všechna medvědí radost světa je fuč 💨, ✨ALE!…✨

Až jsme se sami té věty zalekli! 👀 Uklidníme vás (i nás), není to tak dramatické, jak se to jeví. Poslední odměna z naší nabídky sice už zná svých 50 nejšťastnějších majitelů, na dalších 50 ale čeká nový nápadník ~ Medvědí raneček. Ten obsahuje obě knížky 📓📓 (kuchařku + pohádky), oba plyšáky 🧸🧸 (Mišku a Nedvěda), zástěrku a celé je to zabalené do medvědího ozdobitelného batůžku🎒.

Extrovní výbava pro všechny mlsné fanoušky! 

Cena je stejná jako u předchozí odměny, liší se pouze tím, že neobsahuje tiskoviny. Ty byly exkluzivně pro nejrychlejší zajíce 🐇, kteří si na ni počíhali. Tak tuhle si ulovte vy! Ať vám ji zas třeba někdo nevyfoukne. 🍃💨

Zobrazit celou aktualitu ▼

Hurá do kuchyně! Pomozte nám vydat tu nejmňamóznější kuchařku pro děti. Nedvěd s Miškou a dalšími zvířátky z večerníčku Mlsné medvědí příběhy provedou malé kuchtíky základy kuchyně i svými oblíbenými barevnými recepty.

CO V KUCHAŘCE NAJDETE

Kulinářské umění Mišky a Nedvěda zná celý les a možná jste si ho všimli i vy při sledování večerníčku Mlsné medvědí příběhy. Těch nápadů bylo tolik, že by vydaly na celou knížku. A taky že jo! Rozhodli jsme se proto udělat Velkou medvědí kuchařku pro děti, které mají stejně mlsný jazýček jako naši dva chlupáči. Bude to ta nejmňamóznější a nejbarevnější kuchařka široko daleko. Packu na to! 

Velká medvědí kuchařka pro děti a rodiče

30 mňamózních receptů 

Snídaně, oběd, večeře, mňamózní svačina i něco na zub. Dejte dětem do rukou Velkou medvědí kuchařku a máte vystaráno o dobroty v jakoukoliv denní dobu. Recepty zvládnou připravit děti od 7 let, těm mladším budou muset (alespoň ze začátku) pomáhat rodiče. Ale výsledek bude stát za to! 

V kuchařce najdete pestrý výběr receptů. Jejich přípravu jsme konzultovali s odborníky na dětský jídelníček. Používáme kvalitní suroviny a kde to jde, sladíme medem nebo ovocem. Vyhýbáme se pálivým jídlům a nabízíme alternativy ingrediencí tak, aby byla kuchařka dostupná všem.

Nádherné ilustrace

Myslíme si, že to bude nejhezčí kuchařka pro děti, jakou si jde představit. Opravdu jsme se snažili. U receptu je vždy zvířátko ze seriálu, které svou oblíbenou dobrůtku doporučuje. Kromě velkých barevných fotografií a ilustrací obsahuje každý recept i krátký příběh. Ten si pak mohou přečíst i ti nejmenší, které už bolí nožičky od stání na židli.

PRO KOHO JE VELKÁ MEDVĚDÍ KUCHAŘKA?

S touto kuchařkou budou vaše děti pravými šéfkuchaři a naučí se samostatnosti v kuchyni. Nedvěd s Miškou jim vysvětlí, jak rozklepnout vajíčko, opékat palačinku i prostřít na stůl pro toho největšího gurmána. Zároveň poradí, jak se na vaření připravit, na co dávat pozor a že pořádek v kuchyni je základ.  Kuchařka je i pro rodiče, protože čas v kuchyni s dětmi je k nezaplacení, když se děti smějí a baví je pomáhat. A to s medvědy a naší kuchařkou klapne na první dobrou.

PROČ POTŘEBUJEME VAŠI PODPORU

Vydat knížku není sranda. To jsme už zjistili. A teď potřebujeme vaši pomoc. Už jsme ji pro vás napsali a sestavili, ale vydáváme ji sami. Chceme totiž, aby to byla ta nejlepší a nejkvalitnější kuchařka pro děti. Bez výhrad. Když nás podpoříte, budete první, kdo si z ní uvaří.

A proč byste si měli kuchařku koupit tady?

Miška s Nedvědem vám  v ní nechají vzkaz a podpis. To kuchařka v knihkupectvích už mít nebude. 

JAKÉ ODMĚNY MŮŽETE ZÍSKAT

KDY A JAK ODMĚNY DOSTANU

Pokud vybereme naši cílovou částku, povoláme všechny naše lesní poštovní holuby, aby se k vám vaše dárečky dostaly co nejdřív, a to do 2 týdnů po ukončení kampaně. V současné situaci nebude možné si odměny vyzvednout osobně. Poštovné a balné je již zahrnuté v ceně odměny.

KDO ZA KUCHAŘKOU STOJÍ

Oceňovaný výtvarník Filip Pošivač stojí za vizuálním řešením večerníčku Mlsné medvědí příběhy. Věnuje se ilustraci dětských knih a tvorbě animovaných filmů. Filip je zapsán na čestné listině mezinárodní organizace IBBY, která oceňuje tvůrce dětských knih a která ho zařadila po boku jmen jako Květa Pacovská, Petr Nikl či Jiří Trnka. 

Filipovy ilustrace pro kuchařku upravila jedna z režisérek večerníčku Kateřina Karhánková, která sklízí úspěchy na domácích i mezinárodních festivalech se svými krátkými animovanými filmy Nový druh a Plody mraků. Za ten si na Berlinale 2019 převzala cenu pro nejlepší dětský animovaný film, kterou uděluje Evropská asociace dětského filmu. 

Jednotlivé recepty vymyslela a uvařila Kateřina Podoláková, která píše spolu s Lucií Fenclovou blog Taste of Place. Všechna jídla nafotil fotograf a milovník dobrého jídla Adam Dvořák alias foodblogger Taste of Red. Grafici Olga Benešová a Kuba Sanitrák ze studia Marvil vytvořili grafickou podobu kuchařku a zalomili všechny texty, včetně mini příběhů, které ke každému receptu napsala jedna ze scenáristů večerníčku Milada Těšitelová, která je také skvělá dramaturgyně a spisovatelka. 

Do toho všeho mluví a vše hlídá, producentka z Bionautu Bára Příkaská, která stojí za vším co se týká Mlsných medvědích příběhů. Kuchařku vydáváme ve spolupráci s malým nakladatelstvím Došel karamel, které patří dvěma úžasným ženám Adéle a Míše, které vydávají kuchařskou a kreativní literaturu. 

VÍCE O PROJEKTU

Pokud jste neviděli všechna dobrodružství Mlsných medvědích příběhů, tak mrkněte na stránky Déčka, kde je ke zhlédnutí všech 26 epizod. Sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

Aktuality

Všechna medvědí radost světa je fuč 💨, ✨ALE!…✨

Až jsme se sami té věty zalekli! 👀 Uklidníme vás (i nás), není to tak dramatické, jak se to jeví. Poslední odměna z naší nabídky sice už zná svých 50 nejšťastnějších majitelů, na dalších 50 ale čeká nový nápadník ~ Medvědí raneček. Ten obsahuje obě knížky 📓📓 (kuchařku + pohádky), oba plyšáky 🧸🧸 (Mišku a Nedvěda), zástěrku a celé je to zabalené do medvědího ozdobitelného batůžku🎒.

Extrovní výbava pro všechny mlsné fanoušky! 

Cena je stejná jako u předchozí odměny, liší se pouze tím, že neobsahuje tiskoviny. Ty byly exkluzivně pro nejrychlejší zajíce 🐇, kteří si na ni počíhali. Tak tuhle si ulovte vy! Ať vám ji zas třeba někdo nevyfoukne. 🍃💨

Nová odměna, která pomáhá! 🙌

Ve spolupráci s Klubem svobodných matek jsme pro vás od teď přichystali možnost zakoupit kuchařku i pro maminky samoživitelky. Nově zde najdete další  (v pořadí šesté) políčko odměny s kuchařkou za nižší cenu, která nepoputuje k vám, ale do rukou maminek, které si tuhle nejmňamóznější knížku nemohou dovolit. 💐

My se postaráme o předání a doručení a Klub svobodných matek o distribuci do správných rukou. I díky vám se tak maminkám, které se starají sami o domácnost, ulehčí o práci v kuchyni, kterou přeberou malí kuchtíci s parťáky Miškou a Nedvědem. 🐻🐻

Zobrazit celou aktualitu ▼

🎉 Je to oficiální: jste ta nejvíc nejlepší mlsná medvědí parta! 🧡

Necelý týden od spuštění kampaně se vám společnými silami podařilo vybrat potřebnou částku k tomu, aby Velká medvědí kuchařka spatřila světlo světa. Patří vám za to obří #BRUMDÍKY 🙏

My v tuhle chvíli díky tomu můžeme dát “zelenou” tiskárně 🟢. Začneme tak usilovně pracovat na realizaci té nejmňamóznější a nejzábavnější kuchařky přesně tak, jak si ji Nedvěd s Miškou vysnili. 🐻🐻💭

Ale nebojte, nic nekončí! Vybrali jsme první stupínek, který jsme si stanovili, aby bylo vůbec možné kuchařku vydat. Teď totiž přijde čas na tu pořádnou legraci! Už dnes večer přidáme další milník, kterého se už nemůžeme dočkat (a myslíme, že až zjistíte, co to je, tak se budete těšit ještě víc než my).

Ještě jednou vám mnohokrát děkujeme, ani v těch nejkrásnějších medvědích snech jsme si nepředstavovali, že to pojede takhle super. ✨ JSTE BRUMSKVĚLÍ! ✨Zobrazit celou aktualitu ▼

Medvědi v kuchyni s Michelinským kuchařem? ⭐⭐⭐⭐⭐

Když dostal Jan Punčochář se svými dětmi do rukou naši Velkou medvědí kuchařku, měl jasno. Tady se bude vařit! Vybral si náš oblíbený recept Bramborové placky podle paní Divoké a společně s Rózou, Máťou, Miškou a Nedvědem se pustili do příprav. 🥣🍳🐻

Jak se jim to povedlo, můžete sledovat v naší nové mlsné kulinářské show na Youtube, u nás na Facebooku a na Instagramu

Jedná se už o druhý díl, v tom první vařil na ohni krvavou polévku Netopýra Mojmíra autor hudby k večerníčku Prokop Holoubek. Další díly budou během naší kampaně přibývat a už teď můžeme slíbit, že se vařečky chopili opravdoví fajnšmekři i se svými rodinami. No těšíme se, co na to řeknete! 💓

Zobrazit celou aktualitu ▼

Už to jede, už to frčí!

Děkujeme vám všem, co jste nám pomohli naši kampaň takhle skvěle nastartovat. 🏁

Dali jsme si za cíl částku vysokou jako naše palačinková věž. Budeme proto moc rádi, když nám pomůžete se šířením kampaně dál, aby o tom věděl celý (nejen) internetový les! 🌲🌲🌲

Čím víc nás bude, tím dříve dosáhneme našeho prvního milníku, který nám umožní vydání kuchařky tak, jak si ji Nedvěd s Miškou vysnili. A můžeme už teď snad prozradit, že to není milník poslední a v případě včasného vybrání pro vás chystáme ještě další překvapení. 

Jste zvědaví? Doufáme, že se to brzy dozvíte… #brumdíky

Zobrazit celou aktualitu ▼

Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 200 Kč  •  6. 3. 2021 2:32
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 23:34
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 23:17
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  5. 3. 2021 21:03
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  5. 3. 2021 20:39
Laskavý přispěvatel
1 400 Kč  •  5. 3. 2021 20:38
Irena C.
2 200 Kč  •  5. 3. 2021 20:29
Moc děkujeme projekt Mlsných medvědích příběhů. Naše dcera miluje večerníček, a navíc ráda vaří. Kuchařka a plyšáci budou dárek k sedmým narozeninám!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  5. 3. 2021 19:40
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  5. 3. 2021 19:19
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 18:56
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 17:54
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 17:09
Milý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 15:37
Marie M.
450 Kč  •  5. 3. 2021 15:00
Moc se těšíme :)
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  5. 3. 2021 14:34
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  5. 3. 2021 13:59
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 13:52
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  5. 3. 2021 13:44
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  5. 3. 2021 12:42
Laskavý přispěvatel
750 Kč  •  5. 3. 2021 12:30
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 400 Kč  •  5. 3. 2021 9:49
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  5. 3. 2021 9:41
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  5. 3. 2021 9:03
Milý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 8:37
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 200 Kč  •  5. 3. 2021 8:28
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 8:00
Milý přispěvatel
900 Kč  •  5. 3. 2021 6:20
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  5. 3. 2021 5:28
Štědrý přispěvatel
2 200 Kč  •  5. 3. 2021 3:21
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  5. 3. 2021 1:08
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  4. 3. 2021 23:58
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  4. 3. 2021 23:50
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  4. 3. 2021 23:12
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  4. 3. 2021 22:58
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  4. 3. 2021 22:41
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  4. 3. 2021 22:39
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2021 21:44
Štědrý přispěvatel
950 Kč  •  4. 3. 2021 21:18
Margaréta S.
2 200 Kč  •  4. 3. 2021 21:06
Díky, bude to překvapení pro mé děti za to, že vydržely už rok chodit a nechodit střídavě do školy, že vydržely doma spolupracovat, že se přes vzájemné popichovaní a tak trochu "ponorku" mají rádi.
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  4. 3. 2021 21:00
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2021 21:00
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2021 20:59
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  4. 3. 2021 20:59
Dobrosrdečný přispěvatel
1 400 Kč  •  4. 3. 2021 20:55
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2021 20:54
Štědrý přispěvatel
1 400 Kč  •  4. 3. 2021 20:54
Štědrý přispěvatel
2 200 Kč  •  4. 3. 2021 20:36
Milý přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2021 20:14
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  4. 3. 2021 19:40
Sabina P.
800 Kč  •  4. 3. 2021 19:31
Naši kluci jsou večerníčkem nadšení a moc je baví i hra, co jsme jim stáhli do tabletu. S velkou radostí přivítáme případné další díly!
Lenka S.
1 600 Kč  •  4. 3. 2021 19:11
Paradni, zabavne a prejem, at se vydari
Lucie Z.
2 200 Kč  •  4. 3. 2021 19:07
Večerníček jsme hltali celá rodina a na kuchařku už se moc těšíme!
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  4. 3. 2021 19:07
Dobrosrdečný přispěvatel
2 200 Kč  •  4. 3. 2021 18:30
Milý přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2021 16:57
Milý přispěvatel
750 Kč  •  4. 3. 2021 16:49
Michaela J.
450 Kč  •  4. 3. 2021 12:56
Jsme radi, ze jsme mohli tento projekt podporit. Uz se s dcerkami tesime, az si uvarime nejakou medvedi dobrotu
Laskavý přispěvatel
750 Kč  •  4. 3. 2021 12:49
Velkorysý přispěvatel
1 400 Kč  •  4. 3. 2021 12:03
Milý přispěvatel
800 Kč  •  4. 3. 2021 11:26
Pavlína C.
800 Kč  •  4. 3. 2021 9:11
už se moc těším, až budeme s dcerou společně vařit.
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  4. 3. 2021 9:11
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  4. 3. 2021 8:38
Milý přispěvatel
450 Kč  •  3. 3. 2021 23:28
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 22:43
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  3. 3. 2021 22:12
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  3. 3. 2021 21:59
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 21:58
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 21:45
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 21:38
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  3. 3. 2021 21:12
Hanka Š.
800 Kč  •  3. 3. 2021 20:43
Moc se těšíme!Večerníček má náš druhorozený syn moc rád.
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  3. 3. 2021 20:38
Milý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 20:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  3. 3. 2021 20:17
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 20:16
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  3. 3. 2021 19:23
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  3. 3. 2021 19:07
Milý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 17:13
Milý přispěvatel
350 Kč  •  3. 3. 2021 16:47
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 15:30
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 13:57
Natalie S.
2 200 Kč  •  3. 3. 2021 13:15
🙏🏻👍🏻✌🏻
Dobrosrdečný přispěvatel
2 200 Kč  •  3. 3. 2021 13:06
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  3. 3. 2021 12:56
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  3. 3. 2021 12:52
Eva L.
2 200 Kč  •  3. 3. 2021 12:30
Super počin, už se všichni moc těšíme!!! Mamka + Píďa + Dudlíček 🙂
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 11:48
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 9:51
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  3. 3. 2021 8:59
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  3. 3. 2021 8:53
Milý přispěvatel
750 Kč  •  3. 3. 2021 8:19
Milý přispěvatel
800 Kč  •  3. 3. 2021 8:15
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  3. 3. 2021 7:38
Darja V.
800 Kč  •  3. 3. 2021 6:49
Kazdy kuchar musi mit kucharku a tahle bude prvni pro meho syna (vasniveho pomocnika v kuchyni). Tesim se, az spolu podle ni neco uvarime. Fandime vam!!:)
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 23:55
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
750 Kč  •  2. 3. 2021 23:34
Eliška S.
800 Kč  •  2. 3. 2021 23:08
Moc se těšíme na dobroty z kuchařky 🧸
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 22:24
Laskavý přispěvatel
350 Kč  •  2. 3. 2021 21:52
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 20:32
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 20:29
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 20:11
Velkorysý přispěvatel
1 400 Kč  •  2. 3. 2021 19:42
Eliška J.
800 Kč  •  2. 3. 2021 18:11
Už se moc těším, až si se synem něco dobrého uvaříme spolu.
Milý přispěvatel
750 Kč  •  2. 3. 2021 17:55
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 17:26
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 16:30
Milý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 16:29
Jozef Č.
800 Kč  •  2. 3. 2021 15:54
Jste skvělí! Mlsní medvědi se líbí celé rodině a začali jsme kvůli nim spolu víc vařit!
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 200 Kč  •  2. 3. 2021 15:39
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  2. 3. 2021 14:49
Dobrosrdečný přispěvatel
2 200 Kč  •  2. 3. 2021 14:35
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 14:31
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  2. 3. 2021 14:06
Milý přispěvatel
900 Kč  •  2. 3. 2021 13:49
Milý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 13:43
Soňa M.
800 Kč  •  2. 3. 2021 13:26
Jste prostě BOŽÍÍÍÍÍ!!!! Držíme palce, ať vše vyjde, jak si přejete. :-)
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 13:14
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 12:57
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 12:55
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 200 Kč  •  2. 3. 2021 12:52
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 11:54
Dobrosrdečný přispěvatel
1 400 Kč  •  2. 3. 2021 10:57
A.M.
450 Kč  •  2. 3. 2021 10:35
M.M.
450 Kč  •  2. 3. 2021 10:30
Barbora P.
450 Kč  •  2. 3. 2021 9:08
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 8:59
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 8:53
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 8:40
Laskavý přispěvatel
2 200 Kč  •  2. 3. 2021 8:25
Lenka B.
800 Kč  •  2. 3. 2021 8:24
Uz se mooc tesime na knizky ;) dekujeme a prejeme, at se vse dari :)
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 8:15
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  2. 3. 2021 7:53
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 6:50
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  2. 3. 2021 6:09
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  2. 3. 2021 0:31
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  1. 3. 2021 23:02
Milý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 22:56
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  1. 3. 2021 22:20
Milý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 22:08
Laskavý přispěvatel
1 400 Kč  •  1. 3. 2021 21:49
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 21:28
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  1. 3. 2021 21:19
Štědrý přispěvatel
2 200 Kč  •  1. 3. 2021 20:56
Milý přispěvatel
800 Kč  •  1. 3. 2021 20:43
Milý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 20:20
Karla P.
1 400 Kč  •  1. 3. 2021 19:13
Děkujeme za jeden z nejkrásnějších Večerníčků, co jsme kdy s dětmi viděli a těšíme se na kuchařku.
Dobrosrdečný přispěvatel
2 200 Kč  •  1. 3. 2021 17:34
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  1. 3. 2021 17:04
Milý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 16:30
Milý přispěvatel
800 Kč  •  1. 3. 2021 15:43
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 15:28
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 15:18
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 15:10
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 15:02
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  1. 3. 2021 14:50
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  1. 3. 2021 14:00
Zuzana T.
800 Kč  •  1. 3. 2021 13:52
Těšíme se :)
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  1. 3. 2021 13:50
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 13:32
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  1. 3. 2021 12:15
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  1. 3. 2021 12:00
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 11:55
Kateřina K.
800 Kč  •  1. 3. 2021 11:06
Krásný večerníček. Z knížek budu mít stejně velkou radost jako syn.. Díky všem autorům ;-)
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 10:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  1. 3. 2021 9:59
Milý přispěvatel
2 200 Kč  •  1. 3. 2021 8:56
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 8:48
Milý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 8:41
Lucie D.
2 200 Kč  •  1. 3. 2021 7:41
Dobré věci si podporu zaslouží. Nedvěda s Miškou miluje celá rodina. Díky!
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  1. 3. 2021 7:34
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  28. 2. 2021 23:12
Milý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 22:35
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 21:56
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 21:31
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  28. 2. 2021 21:09
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 21:02
Štědrý přispěvatel
2 200 Kč  •  28. 2. 2021 20:31
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 19:36
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 19:16
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 19:02
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 18:54
Dobrosrdečný přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 18:42
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 18:30
Milý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 18:17
Milý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 18:07
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  28. 2. 2021 17:07
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 14:55
Krajsová M.
800 Kč  •  28. 2. 2021 13:50
Milý autore, děkujeme za krásné příběhy! Dlouho jsme tak pěkný večerníček neviděli;) Milana a Štěpánek
Štědrý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 13:14
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 12:42
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 11:54
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 11:45
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 11:33
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 11:26
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 11:24
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 11:20
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  28. 2. 2021 11:09
Milý přispěvatel
450 Kč  •  28. 2. 2021 10:54
Adéla V.
800 Kč  •  28. 2. 2021 10:33
Nejlepší nový večerníček, jeho tvůrci musejí být skvělí a zábavní lidé 😀❤️
Marie K.
2 200 Kč  •  28. 2. 2021 8:14
Krásný projekt, ať se daří 🤩
Kateřina C.
450 Kč  •  27. 2. 2021 21:27
Ráda podpořím dobrou věc! 👍
Daniela J.
450 Kč  •  27. 2. 2021 20:24
Už se s dětmi moc těšíme 😂
Jitka Z.
800 Kč  •  27. 2. 2021 20:05
Dobrý den, moc děkuji za Mlsné medvědí příběhy. Moc se líbí dcerám i nám s manželem. Strašně nás baví písničky. Krásná práce! Díky, díky, díky :-)
Anna P.
2 200 Kč  •  27. 2. 2021 17:32
Nemáme TV, tak se na večerníčky nedíváme, ale Mlsne Medvědy jsme sledovali. Viděli jsme je i dvakrát v kině a máme rádi všechna jejich dobrodružství a jejich mňamózní dobroty. Těšíme se na vaření.
Barbora L.
450 Kč  •  27. 2. 2021 13:54
Holky pohádku miluji. Kuchařka jim udělá určitě obrovskou radost a už se moc těšíme 👍🏼
Katerina F.
2 200 Kč  •  26. 2. 2021 21:20
Díky za každý krásný díl a moc se těšíme na knížku!
Tereza M.
800 Kč  •  26. 2. 2021 14:24
Nejlepší večerníček posledních let (spolu s nejmenším sklonem na světě :) si zaslouží takovou krásnou knižní verzi, už s dětmi moc těšíme a děkujeme za takové projekty! ❤️
Lenka V.
2 200 Kč  •  26. 2. 2021 14:01
Mňam! :-)
Eva P.
800 Kč  •  26. 2. 2021 12:02
Těšíme se na medvědí dobroty, které nám děti uvaří! A držíme palce!
adam p.
450 Kč  •  26. 2. 2021 11:44
je to super! děcko aj rodiče sů z teho nadšení! dobrá práca, pokračujte! :) ADAM
Paní Jitka
800 Kč  •  26. 2. 2021 9:11
Už se těším, jak budu s vnoučaty vařit !!
Lenka M.
800 Kč  •  25. 2. 2021 22:14
Moc vam fandime a tesime se na knizky
Iri + Matýsek
800 Kč  •  25. 2. 2021 17:45
Děkujeme a moc se na knížku tešíme!
Tereza K.
2 200 Kč  •  25. 2. 2021 13:39
Držím Vám palce, medvědi jsou skvělí!
Zdenka T.
800 Kč  •  25. 2. 2021 12:42
Těšíme se moc ❤️🐾
Kateřina F.
800 Kč  •  25. 2. 2021 8:46
TOP večerníček! Syn (2.5 roku) se chce dívat pořád dokola, sám říká, že je Miška, a táta, že je Nedvěd 🙂. Nejradši má díl s Mývalem.
Tereza N.
800 Kč  •  25. 2. 2021 0:56
Moc se těšíme na vaření s medvědy..
Eva K.
900 Kč  •  24. 2. 2021 18:10
Se synem Oliverem jsme moc rádi za úžasné medvědy a jejich příběhy, už se moc těšíme!
Renata M.
800 Kč  •  24. 2. 2021 18:08
Boží, moc se těšíme :)
Lucie H.
450 Kč  •  24. 2. 2021 14:13
Skvělý vecernicek, tesime na kuchařku!
Ola V.
450 Kč  •  24. 2. 2021 11:15
Večerníček byl geniální, moc se nám líbil, děkujeme! Ola a Kubík
Barbora Klárová
800 Kč  •  24. 2. 2021 10:34
Moc se těším, až budeme doma vařit a číst si o medvědech, které pokládám také tak trošilinku i za své :) BRUM!
Radka M.
800 Kč  •  24. 2. 2021 9:08
Po dlouhé době povedený večerníček, s krásnými ilustracemi!
Jana Š.
850 Kč  •  23. 2. 2021 23:55
Drzim pesti!
Kateřina K.
800 Kč  •  23. 2. 2021 23:04
Za medvědi kuchařku moc děkujeme! Myšku a Nedvěda milujeme a už se nemůžeme dočkat, až si z ní něco společně uvaříme
Sandra I.
800 Kč  •  23. 2. 2021 21:16
Držím palce, ať to vyjde, krásný projekt! 👏🐻❤️
Jano S.
450 Kč  •  23. 2. 2021 19:55
Skvelý počin.
Jan K.
2 300 Kč  •  23. 2. 2021 17:04
Medvídci mají potenciál na to, aby se stali klasikou večerníčků. Budu rád, když je podpořím kde jen to půjde.
Kateřina B.
800 Kč  •  23. 2. 2021 10:56
Dobrý den, večerníček o medvědech se nám moc líbil. Katka a Vojtíšek
Petra D.
800 Kč  •  23. 2. 2021 8:41
Dobrý den dětem se pohádka líbila
Jana P.
450 Kč  •  23. 2. 2021 8:23
Já už se taaaak těším, až děcka uvaří oběd :-)
Katarína M.
450 Kč  •  22. 2. 2021 22:40
Moc sa teším, že majú ľudia nielen o kuchársku knihu taký zaujem :) je to krásny večerníček!!! aj na IG to máte parádne!
Karolína D.
450 Kč  •  22. 2. 2021 21:43
mňam
Michaela Krainová
456 Kč  •  22. 2. 2021 19:39
Už se těšíme na ty dobroty :)
Laďka K.
450 Kč  •  22. 2. 2021 18:58
Těším se na kuchařku , inspiraci a vaření se svým 4letým synem Adámkem . Díky
Jana Š.
1 400 Kč  •  22. 2. 2021 18:05
Držím palce
Jančíková A.
800 Kč  •  22. 2. 2021 16:58
Pozdravuje malý Šíma :)
Hana B.
800 Kč  •  22. 2. 2021 16:54
dobrý den,
Anna M.
1 400 Kč  •  22. 2. 2021 16:51
Díky, nase mala Miska ted chce varit a basti o 106.
Judita H.
450 Kč  •  22. 2. 2021 16:21
Moc se tesim, az budu podle kucharky varit s dcerkou.
Monika Š.
800 Kč  •  22. 2. 2021 16:20
Můj syn bude neskutečně šťastný. Večerníček i hra v adventním kalendáři se mu líbila. A pokud bude mít vlastní kuchařku, tak kuchyně bude jen jeho. Krásný projekt a díky za něj.
Lucie K.
450 Kč  •  22. 2. 2021 16:02
Nejlepší medvědi od dob medvědů od Kolína❤
Renata H.
1 400 Kč  •  22. 2. 2021 15:58
Nedved a Miska jsou neuveritelne roztomili,okamzite si ziskali misto v srdci moji dcerky i v mem :) dekujeme za vtipne pribehy,moc se tesime na kucharku
Martina P.
800 Kč  •  22. 2. 2021 15:56
Díky moc za super večerníček, jsou to naši velcí kamarádi a doufáme, že se s nimi budeme i nadále potkávat!
Markéta V.
750 Kč  •  22. 2. 2021 14:27
Medvědi nadchli děti i nás rodiče, díky! Těšíme se na knížku.
Pavlína V.
900 Kč  •  22. 2. 2021 14:07
Držíme medvědům tlapky ať to vyjde
Katarina C.
800 Kč  •  22. 2. 2021 14:04
Film jsme videli uz na podzim na Aerovodu a byla to laska na prvni pohled. Dekujeme! :-)
Denisa T.
800 Kč  •  22. 2. 2021 13:32
Mlsné medvědy milujeme od prvního pohledu v upoutávce do kina. Tiše doufáme, že bude další série večerníčku;-). Na knížky se už hodně moc těšíme:-)

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Kuchařka s podpisem Mišky a Nedvěda
Přispějte 450 Kč a více

Kuchařka s podpisem Mišky a Nedvěda

Hurá do kuchyně! Kuchařka pro děti a rodiče je plná mňamózních receptů a nádherných ilustrací. Naučí děti samostatnosti v kuchyni a podpoří (nejen) jejich kulinářskou fantazii. 

 • 30 receptů podle postav zvířátek ze seriálu
 • 98 plnobarevných stran
 • nekonečně legrace
Odměna

1× kuchařka s podpisem

Kuchařka & pohádková knížka Mlsné medvědí příběhy
Přispějte 800 Kč a více

Kuchařka & pohádková knížka Mlsné medvědí příběhy

Zbývá 38/300

K Velké medvědí kuchařce získáte knížku s 26 pohádkami, které znáte ze seriálu Mlsné medvědí příběhy, a po kterých se dětem budou zdát ty nejsladší medvědí sny.

Odměna Zbývá 38/300

1× kuchařka s podpisem + kniha 

Kuchařka & Mlsná medvědí zástěrka
Přispějte 750 Kč a více

Kuchařka & Mlsná medvědí zástěrka

Zbývá 76/100

Vařit s touhle medvědí zástěrkou je čest pro každého mlsného šéfkuchtíka. Ideální k získání řádu zlaté vařečky.

 • bavlněnou zástěrku zdobí praktická kapsa a výšivka Mišky a Nedvěda
 • 100% bavlna
 • velikost: kuchtíci 3–7 let
Odměna Zbývá 76/100

1× kuchařka s podpisem + zástěra

Kuchařka & plyšáci Nedvěd a Miška
Přispějte 1 400 Kč a více

Kuchařka & plyšáci Nedvěd a Miška

Zbývá 22/50

Co si takhle pořídit ke kuchařce i malé pomocníky? Tedy… vlastně přímo autory receptů! Plyšový Miška s Medvědem rádi pomůžou vyblízat misku od těsta a rychle se stanou oblíbenou součástí vaší rodiny.

 • menší Miška je velký 22 cm a větší Nedvěd 34 cm
 • když se plyšáci ušpiní, lze je i prát (do 30°C)
 • tyhle kamarádi jsou pro lidi od 0 až do nekonečno let
Odměna Zbývá 22/50

1× kuchařka s podpisem + plyšáci

Kuchařka pro Klub svobodných matek
Přispějte 350 Kč a více

Kuchařka pro Klub svobodných matek

Nemáte komu byste kuchařku darovali, ale líbí se vám a chcete nás podpořit? Máme pro vás brumgeniální řešení! Kupte ji za zvýhodněnou cenu pro rodiče samoživitele. Krásný dárek se k nim dostane přes Klub svobodných matek, který je našim partnerem. 

Hurá do kuchyně! Kuchařka pro děti a rodiče je plná mňamózních receptů a nádherných ilustrací. Naučí děti samostatnosti v kuchyni a podpoří (nejen) jejich kulinářskou fantazii. 

 • 30 receptů podle postav zvířátek ze seriálu
 • 98 plnobarevných stran
 • nekonečně legrace
Odměna

1× kuchařka s podpisemKuchařka & medvědí raneček
Přispějte 2 200 Kč a více

Kuchařka & medvědí raneček

Zbývá 43/50

Obě knížky dostanete v medvědím baťůžku spolu s plyšovými kamarády a kuchařskou zástěrkou. Tahle odměna již neobsahuje tiskoviny, ty byly součástí jen pro ty nejrychlejší zajíce, co si na ni počíhali v prvním kole odměn. 

Co všechno raneček obsahuje?

 • Velkou medvědí kuchařku
 • knížku Mlsné medvědí příběhy
 • ozdobitelný batůžek 
 • oba plyšáky Nedvěda a Mišku
 • Mlsnou medvědí zástěrku
Odměna Zbývá 43/50

1× kuchařka s podpisem + kniha + batůžek + zástěrka + plyšáci

Kuchařka & všechna medvědí radost světa
Vyprodáno

Kuchařka & všechna medvědí radost světa

Zbývá 0/50

Tohle je ta nejvíc nejlepší odměna! K oběma knížkám získáte i batůžek plný medvědí zábavy,ve kterém se ukrývají kromě dalších pokladů i dva naši plyšoví kamarádi! 

Co všechno tedy tahle nadílka obsahuje?

 • Velkou medvědí kuchařku
 • knížku Mlsné medvědí příběhy
 • ozdobitelný batůžek 
 • lesní pexeso, zvířecí tetovačky, pohádkové samolepky, masky na obličej, vystřihovací loutky a mini sešit aktivit
 • oba plyšáky Nedvěda a Mišku
 • a Mlsnou medvědí zástěrku
Odměna Zbývá 0/50

1× kuchařka s podpisem + kniha + batůžek + zástěrka + plyšáci

Donio Plus je určeno autorům zajímavých nápadů, které může finančně podpořit kdokoli. Projekty na Donio Plus nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete požádat svou komunitu o finanční podporu vašeho projektu? Jsme pro každou dobrost.

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Kuchařka s podpisem Mišky a Nedvěda
Přispějte 450 Kč a více

Kuchařka s podpisem Mišky a Nedvěda

Hurá do kuchyně! Kuchařka pro děti a rodiče je plná mňamózních receptů a nádherných ilustrací. Naučí děti samostatnosti v kuchyni a podpoří (nejen) jejich kulinářskou fantazii. 

 • 30 receptů podle postav zvířátek ze seriálu
 • 98 plnobarevných stran
 • nekonečně legrace
Odměna

1× kuchařka s podpisem

Kuchařka & pohádková knížka Mlsné medvědí příběhy
Přispějte 800 Kč a více

Kuchařka & pohádková knížka Mlsné medvědí příběhy

Zbývá 38/300

K Velké medvědí kuchařce získáte knížku s 26 pohádkami, které znáte ze seriálu Mlsné medvědí příběhy, a po kterých se dětem budou zdát ty nejsladší medvědí sny.

Odměna Zbývá 38/300

1× kuchařka s podpisem + kniha 

Kuchařka & Mlsná medvědí zástěrka
Přispějte 750 Kč a více

Kuchařka & Mlsná medvědí zástěrka

Zbývá 76/100

Vařit s touhle medvědí zástěrkou je čest pro každého mlsného šéfkuchtíka. Ideální k získání řádu zlaté vařečky.

 • bavlněnou zástěrku zdobí praktická kapsa a výšivka Mišky a Nedvěda
 • 100% bavlna
 • velikost: kuchtíci 3–7 let
Odměna Zbývá 76/100

1× kuchařka s podpisem + zástěra

Kuchařka & plyšáci Nedvěd a Miška
Přispějte 1 400 Kč a více

Kuchařka & plyšáci Nedvěd a Miška

Zbývá 22/50

Co si takhle pořídit ke kuchařce i malé pomocníky? Tedy… vlastně přímo autory receptů! Plyšový Miška s Medvědem rádi pomůžou vyblízat misku od těsta a rychle se stanou oblíbenou součástí vaší rodiny.

 • menší Miška je velký 22 cm a větší Nedvěd 34 cm
 • když se plyšáci ušpiní, lze je i prát (do 30°C)
 • tyhle kamarádi jsou pro lidi od 0 až do nekonečno let
Odměna Zbývá 22/50

1× kuchařka s podpisem + plyšáci

Kuchařka pro Klub svobodných matek
Přispějte 350 Kč a více

Kuchařka pro Klub svobodných matek

Nemáte komu byste kuchařku darovali, ale líbí se vám a chcete nás podpořit? Máme pro vás brumgeniální řešení! Kupte ji za zvýhodněnou cenu pro rodiče samoživitele. Krásný dárek se k nim dostane přes Klub svobodných matek, který je našim partnerem. 

Hurá do kuchyně! Kuchařka pro děti a rodiče je plná mňamózních receptů a nádherných ilustrací. Naučí děti samostatnosti v kuchyni a podpoří (nejen) jejich kulinářskou fantazii. 

 • 30 receptů podle postav zvířátek ze seriálu
 • 98 plnobarevných stran
 • nekonečně legrace
Odměna

1× kuchařka s podpisemKuchařka & medvědí raneček
Přispějte 2 200 Kč a více

Kuchařka & medvědí raneček

Zbývá 43/50

Obě knížky dostanete v medvědím baťůžku spolu s plyšovými kamarády a kuchařskou zástěrkou. Tahle odměna již neobsahuje tiskoviny, ty byly součástí jen pro ty nejrychlejší zajíce, co si na ni počíhali v prvním kole odměn. 

Co všechno raneček obsahuje?

 • Velkou medvědí kuchařku
 • knížku Mlsné medvědí příběhy
 • ozdobitelný batůžek 
 • oba plyšáky Nedvěda a Mišku
 • Mlsnou medvědí zástěrku
Odměna Zbývá 43/50

1× kuchařka s podpisem + kniha + batůžek + zástěrka + plyšáci

Kuchařka & všechna medvědí radost světa
Vyprodáno

Kuchařka & všechna medvědí radost světa

Zbývá 0/50

Tohle je ta nejvíc nejlepší odměna! K oběma knížkám získáte i batůžek plný medvědí zábavy,ve kterém se ukrývají kromě dalších pokladů i dva naši plyšoví kamarádi! 

Co všechno tedy tahle nadílka obsahuje?

 • Velkou medvědí kuchařku
 • knížku Mlsné medvědí příběhy
 • ozdobitelný batůžek 
 • lesní pexeso, zvířecí tetovačky, pohádkové samolepky, masky na obličej, vystřihovací loutky a mini sešit aktivit
 • oba plyšáky Nedvěda a Mišku
 • a Mlsnou medvědí zástěrku
Odměna Zbývá 0/50

1× kuchařka s podpisem + kniha + batůžek + zástěrka + plyšáci