Pomozte s vydáním knihy Monika Rozárka: DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…

Vybráno 0 Kč 85 925 Kč
130 000 Kč
11 dnů
do ukončení
Zakladatel
Monika Rozárka
Datum přidání
29. 2. 2024
Poslední aktualita

11. 4. 2024 19:37

Recenzi ke knize napsal i český dokumentarista a spisovatel Viliam Poltikovič.

Kniha Moniky Rozárky DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… je působivým literárním dílem zabývajícím se smrtí a odchodem blízkých, což jsou témata stále opomíjená nejen v literatuře.Myslím, že snad na každého zapůsobí strhující upřímnost výpovědi a síla prožitku autorky. Niterně podaný příběh je nejen poutavým čtením, ale i příkladem, jak se vyrovnat s odchodem blízké bytosti, jak vědomě pracovat s odpuštěním jiným i sobě, jak přijmout smrt do svého života beze strachu a s důvěrou.

Viliam Poltikovič

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

O čem kniha je?

Silný osobní příběh o životě a smrti a jejich vzájemném prolínání. Smrt v jakékoli podobě nám vždy přináší změny do života, stejně jako láska. Změn a proměn je v tomto příběhu spousta. Proces umírání, do kterého jsem byla přizvaná svou maminkou, byl neskutečnou školou života a vedl k mnohému poznání a uvědomění. Některé se týkalo mě a mého osobního života, jiné bylo o proměně druhých a nejbližších. Nejvíc mi však přineslo poznání samotného procesu umírání a jednotlivých fází s ním spojených. Dalo mi pochopení toho, proč se maminka chová, tak jak se chová a k uzdravení citových šrámů na duši, které mi její jednání způsobilo. Smrt jde až na dřeň a chce z každého vyždímat jen to nejlepší. V případě naší rodiny se to myslím podařilo.

Otiskla jsem své poznání a prožitky do papíru tak, jak se smrt otiskla do mojí duše. Kniha se může stát jakýmsi vaším průvodcem na cestách, které nás každého čekají.

Ilustrace Sandra Kubíčková

Kdo je autorka?

Jmenuji se Monika Rozárka a patřím mezi “Husákovy děti”. Jsem vypravěčkou příběhů, zralou, laskavou a milující ženou, dobrou a pečující masérkou, lektorkou a průvodkyní na cestě zpátky k přirozenosti (formou seminářů a osobních konzultací). Pravidelně přednáším na různá témata, nejčastěji v rovině partnerství, sexuality a osobního rozvoje. Provázím dechovými ponory, které utiší mysl.

V roce 2015 jsem vydala svou první knihu MUENA: Hluboké učení lásky, silný archetypální příběh proměny dívky na ženu. První vydání a několik dotisků rozebráno, v současnosti 5. dotisk. V těchto dnech pracuji na své třetí knize na téma proměny sexuality. Pravidelně také píši na různá témata do svého blogu na muena.cz/blog.

Jsem vášnivou zahradnicí, turistkou, obdivovatelkou a milovnicí Krušných hor. Už jako malá jsem toužila po tom předčítat, ale nikdy jsem nebyla vyvolaná, prý nemám přednes. To samé bylo i se slohem. Bavilo mě psát slohové práce a úvahy, chyběl mi ale ohlas okolí. Uvěřila jsem tedy, že nemám talent a v životě se směřovala jinam. Manažerská pozice, kterou jsem mnoho let vykonávala, byla skvělá, s postupem let jsem však cítila, že mi nepřináší vnitřní naplnění. Začala jsem jej tedy hledat jinde.

Vydala jsem se za hlasem svého srdce a před šestnácti lety si v Karlových Varech otevřela masážní studio Rozárka. Hlas mého srdce mě zpátky vrátil i ke psaní, které se začalo rozvíjet kolem třicátého roku mého života při psaní erotických příběhů. Musím uznat, že jsem byla fakt dobrá, můj sloh byl skvělý a fantazie bezbřehá. Nicméně časem jsem se posunula k hlubším tématům než vášeň a sex. I přes to, že píšu, se nepovažuji za spisovatelku, ale za vypravěčku příběhů. Vyprávím tak, jak mi „zobák narost”. Styl psaní je jednoduchý, přímý, mnohdy zábavný, ale i dojemný. Svým psaním nesytím informacemi mysl, ale duši a hluboce se dotýkám niterných témat.

Jak s vybranou částkou naložíme?

Z vybraných peněz zaplatíme náklady na tisk knihy (Azus Březová, a.s., Svatava), ilustrace (Sandra Kubíčková), korektury (Eva Konečná, Jitka Stehlíková), náklady na distribuci a další výdaje spojené s vydáním knihy. Křest knihy proběhne ve Městské knihovně Loket.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

11. 4. 2024 19:37

Recenzi ke knize napsal i český dokumentarista a spisovatel Viliam Poltikovič.

Kniha Moniky Rozárky DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… je působivým literárním dílem zabývajícím se smrtí a odchodem blízkých, což jsou témata stále opomíjená nejen v literatuře.Myslím, že snad na každého zapůsobí strhující upřímnost výpovědi a síla prožitku autorky. Niterně podaný příběh je nejen poutavým čtením, ale i příkladem, jak se vyrovnat s odchodem blízké bytosti, jak vědomě pracovat s odpuštěním jiným i sobě, jak přijmout smrt do svého života beze strachu a s důvěrou.

Viliam Poltikovič

8. 4. 2024 19:17

Kniha šla právě do tisku!

Kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… má odsouhlasenou sazbu a šla právě do tisku. Přibližné datum vydání je 10. 5. 2024. Pokřtěna bude v úterý 14. 5. 2024 ve Městské knihovně Loket. Těšíme se na vás!

Podpořte prosím vydání knihy na https://www.donio.cz/monika-rozarka-dotykej-se-mamy-dokud-je-ziva

Zbývá 8 dní do konce kampaně. Děkujeme všem, kdo jste nás jakýmkoli způsobem podpořili, příspěvkem, sdílením, dobrým slovem ❤❤❤

1. 4. 2024 21:49

Ukázku z knihy Moniky Rozárky DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… čte Vladimír Kalný.

Zbývá 15 dní do konce kampaně. Děkujeme všem, kdo jste nás jakýmkoli způsobem podpořili, příspěvkem, sdílením, dobrým slovem.

27. 3. 2024 20:56

Doslov ke knize napsal psycholog, herec, hudebník a spisovatel Pjér la Šé'z…

Celá naše existence je proměnou anebo alespoň cestou k proměně. Jedna z nejstarších knih této planety nese název Kniha proměn, protože učí člověka, jak k vlastním proměnám přistupovat, aby byly smysluplnější. Smysluplnější než je například jen pouhá destrukce, ačkoli ani destrukci nelze tak úplně vyloučit z procesů věčného proměňování, kterému tak často říkáme život. Z jakéhosi prazvláštního důvodu jsme přesvědčeni, že k životu neodmyslitelně patří také smrt. Jako by byla vepsána do lidské cesty údolím stínů už od samotného začátku – od zrození. Ovšem už to zvláštní slovo – smrt – postrádající samohlásky, k nimž je třeba užití dechu, v sobě nese náš vztah k tomuto fenoménu. Toto slovo naznačuje, že v něm již dech života není obsažen. A tím je vyjádřen nevědomý pocit, že smrt je jakési kategorické a definitivní ukončení života. Fyzického života, takže se nutně musí dostavovat otázky, zda ukončení fyzického života je také ukončením existence jako takové. A lidem, kteří jsou přesvědčeni o tom, že smrt je spíše branou ze světa vezdejšího do onoho světa, se může slovo smrt jevit jako nepatřičné. Snad by bylo daleko užitečnější vnímat tuto událost jako projev majestátu proměny. Proto se nejvyššího věku obvykle dožívají lidé se živější schopností proměny. Rigidita a zatuhlost bývá spíše cestou ke zkracování fyzického života. Smrt potom vstupuje do tohoto procesu jako proměna, jíž se už nelze žádným způsobem vyhnout.

Indiánská moudrost říká, že anděl proměny sedí po celý život na našem levém rameni. Leckdy jeho přítomnost můžeme vnímat například jako svědomí, tichého pozorovatele, ducha naší existence a moudrého rádce. Leckdy se pokoušíme zapomenout na jeho existenci, protože nás takové tiché poznání ruší při našich bezduchých aktivitách.

Tento anděl transformace je však přítomný neustále a zdá se, že když nastane čas určený Prozřetelností, anděl proměny ukončí naši fyzickou existenci, ať už jsme připraveni či nikoli. Právě proto například moudrost nagualových Indiánů učí bojovníka, aby každý den žil, jako by mohl být jeho posledním dnem na fyzické pláni.

Je poněkud zarážejícím faktem, že jsme zřejmě první civilizací, která se pokouší vyhnat povědomí o fyzickém zániku ze středu svého psychomentálního pole. Pro nemoci jsme zřídili nemocnice, kde soustřeďujeme disharmonickou energii, takže jsme de facto vytvořili ústavy, které znásobují patologickou energii. Staří a nemocní lidé už neumírají doma uprostřed svých blízkých, jelikož blížící se konec je klasifikován jako dlouhodobá nemoc. Nikoli jako přirozené ukončení fyzického života. Nemáme instituce, které zasvěcují člověka do tajemství této proměny. Žijeme, jako bychom byli nesmrtelní, takže smrt je pak vlastně jakési selhání našeho zdravotnického systému a vlastně také nás samotných…

Avšak stačí jen letmo nahlédnout do naší společné historie a ihned se setkáváme s velmi živým zájmem o fenomenologii procesů proměny. Egypt a ostatní megalitické kultury tvoří pro své mrtvé kamenné hrobky, které jim zajišťují stejnou úroveň existence, jakou disponují kameny – tedy de facto nesmrtelnost. Náboženství a rituály směřují k tomu, aby zasvětily člověka do mystéria smrti a následného stavu, k němuž je smrt branou. Když jsou lidé takto zasvěceni, jejich život se zásadním způsobem proměňuje, protože odchod z těla už nepředstavuje žádnou tragédii, nýbrž smysluplné pokračování další existence. Moudrost přírodního člověka nás učí, abychom svou mysl užili k proniknutí mystéria proměny. A přírodní společnosti mají tuto aktivitu v těžišti svého zájmu.

Také v našem euroamerickém světě navzdory naší ignoraci zažívají lidé zážitky blízké smrti, klinickou smrt, z níž si mohou odnést zážitek kontinuity a proměny vědomí. Jejich vědomí už není vázáno na tělesnou schránku, takže po svém návratu mohou zásadním způsobem proměnit kvalitu své další existence. Téměř bez výjimky všichni hovoří o tom, nakolik jim takový zážitek proměnil jejich další život. Obvykle ztrácejí systémem tvořenou a pěstovanou hrůzu z odchodu z těla. A navíc začínají vnímat a prožívat tento život jako příležitost k dalšímu učení a rozvoji svých potenciálů.

To všechno představuje výzvu k tomu, abychom k andělu transformace zaujímali daleko vědomější postoj, než jaký zaujímá naše civilizace. Zatím nejspíše především individuálně, ovšem časem se možná promění také obecný přístup. To je ostatně už pozorovatelné a také tato kniha je dokladem postupné proměny, která v těchto směrech probíhá. Přejme tedy sobě i našim blízkým, aby náš vztah s andělem proměny byl pokud možno vědomý. A tahle kniha je poctivým a hluboce zasvěceným průvodcem po krajinách, které tak často tabuizujeme.

– Pjér la Šé'z

15. 3. 2024 20:49

Ilustrátorka Sandra Kubíčková o knize říká…

„Kniha je pro mě trochu tajemstvím, neboť jsem ji nečetla. Avšak z vyprávění či úryvku, který jsem měla možnost slyšet, si myslím, že kniha se dokáže dotknout těch či pomoci těm, kteří si prožili to stejné, i když se jedná o osobní příběh. Ilustrovat DOTÝKEJ SE MÁMY pro mě byla trochu výzva, ale i přesto únik před každodenním shonem a taktéž trochu popuštění uzd fantazie. Ač jsem maminku z knihy neznala, i tak jsem z fotografií nebo kreseb cítila ten daný okamžik.“

O sobě: „Jsem vystudovaný grafický designer, který se již několik let věnuje dráze tatéra ve svém vlastním studiu. Ve volném čase se snažím věnovat grafickému designu, kresbě či malbě. Vždy říkám “KINDNESS IS NORMAL” nebo “LASKAVOST JE NORMÁLNÍ” a toto je první krok, jak se toto heslo může stát skutečností. Přispějte na dobrou věc, která může pomoci nebo může ukázat věci či myšlenky v jiném světle, važte si jeden druhého a užívejte si dotyků a okamžiků dokud můžete.“

11. 3. 2024 19:43

Kniha šla dnes do sazby!

Děkujeme všem 35 dosavadním přispěvatelům za velkorysé dary! Za pouhé 4 dny se vybralo již přes 40000,-- korun!

DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… není první knihou Moniky Rozárky. Předchozím počinem autorky je Muena: hluboké učení lásky, která vyšla v roce 2015. Tento silný archetypální příběh proměny dívky na ženu zaujal tolik čtenářů, že byl okamžitě rozebrán a v současnosti má kniha již pátý dotisk. V naší kampani je jednou z odměn, které si můžete vybrat za podporu knihy.

Autorka ke knize říká: „Příběh popisuje vnitřní prázdnotu, provázející mne životem. Přesto, že jsem měla téměř vše, mi stále "něco“ scházelo. Příběh je o strachu, bezmoci a vnitřním hlasu, který ke mně promlouvá, o hlubokém uvědomění, které vyvrcholilo mou niternou transformací a proměnou v ženu. Ale ze všeho nejvíc je o zjištění, že láska existuje a většina lidských problémů vzniká z nedostatku lásky…"

8. 3. 2024 20:31

Autorka Monika Rozárka čte úryvek z textu knihy DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…

Podpořte prosím vydání knihy Moniky Rozárky DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… Děkujeme všem dosavadním dárcům!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  17. 4. 2024 16:37
Dobrosrdečný přispěvatel
750 Kč  •  17. 4. 2024 8:20
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  15. 4. 2024 12:14
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 4. 2024 19:51
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  13. 4. 2024 10:48
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  12. 4. 2024 21:29
Velkorysý přispěvatel
111 Kč  •  12. 4. 2024 21:09
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
111 Kč  •  12. 4. 2024 7:45
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  11. 4. 2024 19:45
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
650 Kč  •  11. 4. 2024 18:46
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  11. 4. 2024 10:40
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  10. 4. 2024 23:22
Laskavý přispěvatel
111 Kč  •  8. 4. 2024 15:42
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  5. 4. 2024 17:51
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
700 Kč  •  4. 4. 2024 14:57
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  4. 4. 2024 12:35
Laskavý přispěvatel
111 Kč  •  2. 4. 2024 13:19
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  1. 4. 2024 21:53
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  1. 4. 2024 19:40
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  29. 3. 2024 9:53
Dobrosrdečný přispěvatel
750 Kč  •  28. 3. 2024 11:12
Miroslava Kuncová
450 Kč  •  28. 3. 2024 7:29
Prosím s věnováním, děkuji. MK
Velkorysý přispěvatel
750 Kč  •  27. 3. 2024 22:33
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  27. 3. 2024 22:32
Beer & Láska
2 000 Kč  •  27. 3. 2024 20:13
Moc díky za tento skvělý projekt! Držíme palce! ❤️
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  27. 3. 2024 20:06
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  27. 3. 2024 19:55
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  27. 3. 2024 13:26
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  27. 3. 2024 8:40
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  27. 3. 2024 7:26
Milý přispěvatel
500 Kč  •  27. 3. 2024 7:16
Štědrý přispěvatel
600 Kč  •  27. 3. 2024 6:27
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
750 Kč  •  26. 3. 2024 23:53
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  26. 3. 2024 23:28
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  26. 3. 2024 23:12
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  26. 3. 2024 22:53
Milý přispěvatel
450 Kč  •  26. 3. 2024 22:41
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  26. 3. 2024 22:35
Milý přispěvatel
750 Kč  •  26. 3. 2024 22:31
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  26. 3. 2024 22:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  26. 3. 2024 21:47
Velkorysý přispěvatel
10 000 Kč  •  25. 3. 2024 13:24
Milý přispěvatel
500 Kč  •  25. 3. 2024 11:45
Laskavý přispěvatel
555 Kč  •  24. 3. 2024 9:27
Laskavý přispěvatel
333 Kč  •  23. 3. 2024 17:47
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  23. 3. 2024 16:14
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  22. 3. 2024 18:39
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  21. 3. 2024 10:35
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  21. 3. 2024 7:26
Laskavý přispěvatel
800 Kč  •  20. 3. 2024 7:04
Laskavý přispěvatel
555 Kč  •  19. 3. 2024 5:50
Laskavý přispěvatel
999 Kč  •  18. 3. 2024 20:31
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  18. 3. 2024 10:37
Štědrý přispěvatel
2 222 Kč  •  16. 3. 2024 14:22
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  15. 3. 2024 20:31
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  15. 3. 2024 18:06
Velkorysý přispěvatel
600 Kč  •  13. 3. 2024 10:57
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  12. 3. 2024 19:27
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
111 Kč  •  12. 3. 2024 18:23
Dobrosrdečný přispěvatel
222 Kč  •  12. 3. 2024 17:59
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  12. 3. 2024 17:04
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
111 Kč  •  12. 3. 2024 10:36
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
777 Kč  •  11. 3. 2024 21:11
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  11. 3. 2024 19:47
Eliška P.
450 Kč  •  11. 3. 2024 18:38
Přeji, ať se knize daří!!!!
Velkorysý přispěvatel
750 Kč  •  11. 3. 2024 7:55
Velkorysý přispěvatel
1 000 Kč  •  11. 3. 2024 6:47
Štědrý přispěvatel
111 Kč  •  10. 3. 2024 22:44
Laskavý přispěvatel
600 Kč  •  10. 3. 2024 21:59
Velkorysý přispěvatel
999 Kč  •  10. 3. 2024 17:04
Jana K.
450 Kč  •  9. 3. 2024 21:07
♥️
Velkorysý přispěvatel
750 Kč  •  9. 3. 2024 19:34
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  9. 3. 2024 19:33
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
20 000 Kč  •  9. 3. 2024 19:24
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
111 Kč  •  9. 3. 2024 7:01
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  8. 3. 2024 19:47
Laskavý přispěvatel
600 Kč  •  8. 3. 2024 16:41
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  8. 3. 2024 15:51
Štědrý přispěvatel
600 Kč  •  8. 3. 2024 11:03
Velkorysý přispěvatel
450 Kč  •  7. 3. 2024 20:59
Velkorysý přispěvatel
400 Kč  •  7. 3. 2024 20:14
Velkorysý přispěvatel
2 000 Kč  •  7. 3. 2024 20:12
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  7. 3. 2024 19:54
Milý přispěvatel
450 Kč  •  7. 3. 2024 19:19
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  7. 3. 2024 16:50
Danča
700 Kč  •  7. 3. 2024 15:49
Ubíráš se úžasnou cestou, pokračuj v této dobré práci 🤗
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  7. 3. 2024 15:45
Štědrý přispěvatel
555 Kč  •  7. 3. 2024 15:40
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  7. 3. 2024 9:54
Laskavý přispěvatel
600 Kč  •  7. 3. 2024 9:24
Štědrý přispěvatel
600 Kč  •  6. 3. 2024 23:06
Štědrý přispěvatel
555 Kč  •  6. 3. 2024 21:55
Laskavý přispěvatel
1 111 Kč  •  6. 3. 2024 20:37
Romana Š.
500 Kč  •  6. 3. 2024 20:14
Posílám pusu a objetí Moni 🤗 Romča
Štědrý přispěvatel
555 Kč  •  6. 3. 2024 19:59
Milý přispěvatel
333 Kč  •  6. 3. 2024 19:57
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  6. 3. 2024 19:09
Janek Sedlář
450 Kč  •  6. 3. 2024 18:02
Ať svítí na cestu👍
Kňour
1 000 Kč  •  6. 3. 2024 17:11
Šťastný let, orle!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

1× kniha – DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…
Přispějte 450 Kč a více

1× kniha – DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…

Zbývá 52/100

Samotná kniha, podpis či věnování na přání je samozřejmostí.

Odměna Zbývá 52/100

Částka zahrnuje knihu, poštovné a balné.

1x kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1x VIP vstupenka na autorské čtení spojené s besedou, hudebním vystoupením a křtem knihy (vyberte místo křtu)
Přispějte 600 Kč a více

1× kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1× VIP vstupenka na autorské čtení spojené s besedou, hudebním vystoupením a křtem knihy (vyberte místo křtu)

Zbývá 9/20

Kniha s podpisem či věnování na přání + vstupenka na křest knihy. Kliknutím na variantu vyberete místo křtu.

Odměna Zbývá 9/20

Částka zahrnuje knihu a VIP vstupenku na křest knihy.

Získat tuto odměnu
1x kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1x kniha MUENA - HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY
Přispějte 750 Kč a více

1× kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1× kniha MUENA – HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY

Zbývá 11/20

Balíček mých knih.

Odměna Zbývá 11/20

Částka zahrnuje obě knihy, poštovné a balné.

1x kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1x CD Miroslava Mikeše CO PŘINESL VÍTR…
Přispějte 750 Kč a více

1× kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1× CD Miroslava Mikeše CO PŘINESL VÍTR…

Zbývá 19/20

Kniha s podpisem či věnováním na přání + hudební CD Miroslava Mikeše

Odměna Zbývá 19/20

Částka zahrnuje knihu, CD, poštovné a balné.

Chci přispět
Přispějte 111 Kč a více

Chci přispět

Zbývá 174/200

Rád(a) bych jen tak podpořil(a) autorku a vznik knihy. Nic za to neočekávám. Odměnou je mi dobrý pocit :)

Zbývá 174/200
Získat tuto odměnu
1x kniha MUENA - HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY
Přispějte 350 Kč a více

1× kniha MUENA – HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY

Zbývá 47/50

Má první kniha s podpisem či věnováním na přání.

Odměna Zbývá 47/50

Částka zahrnuje knihu, poštovné a balné.

1x beseda s Rozárkou na téma odcházení (2 hodiny)
Přispějte 4 000 Kč a více

1× beseda s Rozárkou na téma odcházení (2 hodiny)

Zbývá 10/10

Přijedu k Vám a udělám besedu pro Vás osobně či skupinu lidí ve vašem prostoru na téma smrt, odcházení a besedu ke knize DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 10/10
1x beseda s Rozárkou na Vámi vybrané téma (2 hodiny)
Přispějte 5 000 Kč a více

1× beseda s Rozárkou na Vámi vybrané téma (2 hodiny)

Zbývá 10/10

Přijedu k Vám a udělám besedu pro Vás osobně či skupinu lidí ve vašem prostoru na Vámi vybrané téma: partnerské vztahy, sexualita, mužský a ženský princip v nás, prohloubení citu.

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 10/10
1x workshop Dechový ponor do hloubky srdce (3 hodiny)
Přispějte 6 000 Kč a více

1× workshop Dechový ponor do hloubky srdce (3 hodiny)

Zbývá 5/5

Společně s mým mužem k Vám přijedeme a uděláme dechový ponor pro Vás, či skupinu lidí ve vašem prostoru. Dechový ponor tiší mysl a umožňuje nám znovu uslyšet tep našeho srdce. Vede nás do našeho nitra, kde můžeme spočinout, dočerpat a harmonizovat se.

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 5/5
1x workshop MUENA - přímá cesta srdce (3 hodiny)
Přispějte 6 000 Kč a více

1× workshop MUENA – přímá cesta srdce (3 hodiny)

Zbývá 4/5

Společně s mým mužem k Vám přijedeme a uděláme workshop pro Vás či skupinu lidí ve vašem prostoru. MUENA je hluboké učení lásky, které nás za pomoci prožitkových cvičení a dechu vede k poznání mužského a ženského aspektu v nás. Otevírá rovinu citu a uklidňuje naší mysl. Pevně nás ukotvuje v těle a prohlubuje naše vnímání. 

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 4/5
Hlavní partner knihy
Přispějte 30 000 Kč a více

Hlavní partner knihy

Zbývá 3/3

Při zakoupení odměny do 15. 3. 2024 bude do knihy vložena informace o Vás jako o hlavním partnerovi knihy. Znění textu či podobu reklamy dodáváte sami v dohodnutém formátu. Samozřejmostí je i pozvánka na křest knihy a představení Vás jako hlavního partnera. 

Zbývá 3/3

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

1× kniha – DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…
Přispějte 450 Kč a více

1× kniha – DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…

Zbývá 52/100

Samotná kniha, podpis či věnování na přání je samozřejmostí.

Odměna Zbývá 52/100

Částka zahrnuje knihu, poštovné a balné.

1x kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1x VIP vstupenka na autorské čtení spojené s besedou, hudebním vystoupením a křtem knihy (vyberte místo křtu)
Přispějte 600 Kč a více

1× kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1× VIP vstupenka na autorské čtení spojené s besedou, hudebním vystoupením a křtem knihy (vyberte místo křtu)

Zbývá 9/20

Kniha s podpisem či věnování na přání + vstupenka na křest knihy. Kliknutím na variantu vyberete místo křtu.

Odměna Zbývá 9/20

Částka zahrnuje knihu a VIP vstupenku na křest knihy.

Získat tuto odměnu
1x kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1x kniha MUENA - HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY
Přispějte 750 Kč a více

1× kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1× kniha MUENA – HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY

Zbývá 11/20

Balíček mých knih.

Odměna Zbývá 11/20

Částka zahrnuje obě knihy, poštovné a balné.

1x kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1x CD Miroslava Mikeše CO PŘINESL VÍTR…
Přispějte 750 Kč a více

1× kniha DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ… + 1× CD Miroslava Mikeše CO PŘINESL VÍTR…

Zbývá 19/20

Kniha s podpisem či věnováním na přání + hudební CD Miroslava Mikeše

Odměna Zbývá 19/20

Částka zahrnuje knihu, CD, poštovné a balné.

Chci přispět
Přispějte 111 Kč a více

Chci přispět

Zbývá 174/200

Rád(a) bych jen tak podpořil(a) autorku a vznik knihy. Nic za to neočekávám. Odměnou je mi dobrý pocit :)

Zbývá 174/200
Získat tuto odměnu
1x kniha MUENA - HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY
Přispějte 350 Kč a více

1× kniha MUENA – HLUBOKÉ UČENÍ LÁSKY

Zbývá 47/50

Má první kniha s podpisem či věnováním na přání.

Odměna Zbývá 47/50

Částka zahrnuje knihu, poštovné a balné.

1x beseda s Rozárkou na téma odcházení (2 hodiny)
Přispějte 4 000 Kč a více

1× beseda s Rozárkou na téma odcházení (2 hodiny)

Zbývá 10/10

Přijedu k Vám a udělám besedu pro Vás osobně či skupinu lidí ve vašem prostoru na téma smrt, odcházení a besedu ke knize DOTÝKEJ SE MÁMY, DOKUD JE ŽIVÁ…

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 10/10
1x beseda s Rozárkou na Vámi vybrané téma (2 hodiny)
Přispějte 5 000 Kč a více

1× beseda s Rozárkou na Vámi vybrané téma (2 hodiny)

Zbývá 10/10

Přijedu k Vám a udělám besedu pro Vás osobně či skupinu lidí ve vašem prostoru na Vámi vybrané téma: partnerské vztahy, sexualita, mužský a ženský princip v nás, prohloubení citu.

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 10/10
1x workshop Dechový ponor do hloubky srdce (3 hodiny)
Přispějte 6 000 Kč a více

1× workshop Dechový ponor do hloubky srdce (3 hodiny)

Zbývá 5/5

Společně s mým mužem k Vám přijedeme a uděláme dechový ponor pro Vás, či skupinu lidí ve vašem prostoru. Dechový ponor tiší mysl a umožňuje nám znovu uslyšet tep našeho srdce. Vede nás do našeho nitra, kde můžeme spočinout, dočerpat a harmonizovat se.

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 5/5
1x workshop MUENA - přímá cesta srdce (3 hodiny)
Přispějte 6 000 Kč a více

1× workshop MUENA – přímá cesta srdce (3 hodiny)

Zbývá 4/5

Společně s mým mužem k Vám přijedeme a uděláme workshop pro Vás či skupinu lidí ve vašem prostoru. MUENA je hluboké učení lásky, které nás za pomoci prožitkových cvičení a dechu vede k poznání mužského a ženského aspektu v nás. Otevírá rovinu citu a uklidňuje naší mysl. Pevně nás ukotvuje v těle a prohlubuje naše vnímání. 

Případné náklady spojené s cestou hradí kupující.

Zbývá 4/5
Hlavní partner knihy
Přispějte 30 000 Kč a více

Hlavní partner knihy

Zbývá 3/3

Při zakoupení odměny do 15. 3. 2024 bude do knihy vložena informace o Vás jako o hlavním partnerovi knihy. Znění textu či podobu reklamy dodáváte sami v dohodnutém formátu. Samozřejmostí je i pozvánka na křest knihy a představení Vás jako hlavního partnera. 

Zbývá 3/3