Sbírka ukončena:

Můj asistent je pěknej pes

Vybráno 0 Kč 500 Kč
100 000 Kč
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
500 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
90 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Můj asistent je pěknej pes

 -
Vybráno 0 Kč 500 Kč
100 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
8. 12. 2022

Představení sbírky

Sbírka je určena pro psa Figa. Zaplatíme jeho " školné".

Je to zlatý retriever, který  je zatím v předvýchově, v rodině dobrovolníka. Až mu bude jeden rok, bude zařazen na střední a poté na vysokou Tlapkáckou školu, kde se bude připravovat, aby z něho byl pes asistent. Až absolvuje střední a pak vysokou školu tlapkáckou, bude psím hrdinou, který bude pomáhat a doprovázet člověka, který bude jeho pomoc potřebovat.

Uhradíme nákup štěněte, jeho jídlo, veterinární náklady, pomůcky,  jeho výchovu a výcvik. Děkujeme!❤️🦮

Komu pomůžeme?

Přípravou tohoto pejska pomůžeme člověku s handicapem.

Jeden z klientů společnosti Pomocné tlapky o.p.s. díky Figovi získá zpět kousek samostatnosti a nezávislosti. Příprava  psa asistenta trvá dva roky.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze získané ze sbírky budou použity na nákup štěněte, na nákup krmiva,  nákup potřeb pro psa / misky, vodítka, označení, přepravka, motivační pamlsky, pelíšek, na náklady spojené se speciálním  výcvikem psa, výcvikem v terénu, i péči o psa, odměnu koordinátorovi výchovy…a další náklad spojené s přípravou psa.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
500 Kč  •  15. 12. 2022 20:26

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat