Naděje na život pro Haničku

Milník 1/1

Hanička se dostala do studie experimentálního léku v Německu a bude potřebovat bydlení s asistencí a léky aspoň na rok.

Vybráno 0 Kč 661 499 Kč
1 000 000 Kč
29 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Hana Pololáníková
Datum přidání
22. 3. 2024

Ztratila skoro všechno: nemůže ani pořádně chodit a jen leží polomrtvá

Hanička je už druhým rokem těžce nemocná po nákaze covidem, který ji zanechal téměř upoutanou na lůžko, neschopnou se o sebe postarat. Naším cílem je dát jí další šanci se léčit, žít alespoň trochu důstojně a třeba zase fotit a hrát na kytaru.

Pomožme Haničce se léčit a mít trochu radosti ze života

Hanička je úžasná a talentovaná žena. Neměla to v dětství lehké, přišla tragicky o otce, ale se vším se vždycky statečně vyrovnala. I když vypadá křehce, uvnitř je neuvěřitelně silná a štědrá. Je jí 27 let, nemoc na ni tvrdě dopadla teprve v začátku života. Netuší, jestli jí ještě někdy bude dobře, nebo to bude jen horší. Nikdo jí na to neumí odpovědět.

Hana má chronickou nemoc, která se rozvinula po nákaze covidem v červnu 2022, ze které se už neuzdravila, tzv. long covid. Virus jí napadl mozek, imunitní buňky, nervový a kardiovaskulární systém a rozvinula se u ní myalgická encefalomyelitida (ME)¹, dysautonomie a syndrom posturální ortostatické tachykardie (POTS)². Má napadené bílé krvinky, imunitní deficit, a jakákoliv nákaza je pro ni extrémním ohrožením. Proto musí trávit většinu času v karanténě, téměř upoutaná na lůžko.

Jako pohřbená za živa

Sama nedokáže déle stát, soustředit se a podávat jakékoliv výkony. S obtížemi zvládá pohyb po domácnosti, domov opouští jen kvůli nutným návštěvám lékaře, kam ji někdo musí v leže vozit. Zažívá dlouhodobé horečnaté stavy, bolesti kloubů a problémy s krevním oběhem. Tenhle stav ji postupně stravuje a stahuje níž. Nemoc je velmi krutá v tom, že tělu znemožňuje se zregenerovat po jakékoliv zátěži, a tak se musí ve všech aktivitách přísně hlídat, jinak by se skokově propadala do ještě horšího stavu.

Jak se jí žije, si můžete poslechnout v audiodokumentu „Permanentní lockdown.“

https://www.hatefree.cz/audio/exteriery/permanentni-lockdown-audiodokument-o-prezivani-s-nemoci-ktere-nerozumi-ani-lekari

„Když dostanete ME/CFS, váš život, jak jste ho znali, v podstatě skončil. To je velmi smutné, protože to obvykle zasáhne lidi na vrcholu jejich života.“
— Prof. Ron Davis, Stanford university

Naděje: mít alespoň zlomek života, který chtěla

Nemoc je chronická, celoživotní. Léčba dodnes neexistuje. Výzkumy jsou v začátcích a podfinancované, lékaři si neví rady. Léky existují jen na tišení symptomů, ale pojištovna není ochotná je hradit, a Haničce tak nezbývá, než si je platit z vlastního. Sama se musí vzdělávat v tom, co by jí mohlo pomoct, a hlásit se do vědeckých experimentů. Ty probíhají v zahraničí a jsou riskantní a nákladné, ale aspoň dávají naději.

Kvůli nemoci musela Hana přerušit svůj samostatný život a všechny aktivity a nastěhovat se do svého dětského pokoje. Aktuálně jí pomáhá její maminka, bez ní by to už v tomto stavu nešlo zvládnout. Dlouhodobě to ale není udržitelné řešení.

Přeje si dnes pro zdravého člověka úplně obyčejné, samozřejmé věci: být schopná hýbat se a chodit ven, pracovat, žít soběstačný dospělý život, a mít sílu věnovat se alespoň některým koníčkům. Věříme, že pokud se nám podaří dát dohromady prostředky na zdravotní i další formy pomoci, bude mít větší šanci přiblížit se stavu, kdy by se mohla zkusit postavit na vlastní nohy. Úspěchem by bylo moct si dovolit jet do Německa ke specialistovi nebo uhradit drahou podpůrnou léčbu.

I přes tu ohromnou tíhu, co ji osud naložil, to Hana nevzdává: Vkládá svoje zbývající síly do studia a šíření povědomí o této nemoci. Chtěla by dělat osvětu pro veřejnost a když bude mít víc síly, tak i pomáhat ostatním nemocným lidem.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Zdravotní stav jí nedovoluje jakkoliv pracovat a zajistit si základní prostředky na samostatný život. Sociální system selhává, protože tato diagnóza není v zastaralých tabulkách. (Bojujeme za to, aby se to změnilo, ale do té doby je to na nás.)

Přitom je život s touto nemocí spojený s velkým množstvím nákladů:

 • Léky, poplatky za recepty a konzultace se soukromými lékaři
 • Infuzní terapie, off-label léčebné procedury, které nehradí pojišťovna
 • Speciální výživa a výživové doplňky, které pomáhají stabilizovat stav
 • Soukromě hrazené laboratorní testy a vyšetření
 • Výdaje na cestu a v případě osobních návštěv specialistů v zahraničí (trvale může cestovat jen vleže, potřebuje asistenci a speciální podmínky)
 • Karenténa, bezpečné prostředí a soukromí (bez plísní, environmentálního stresu, hluku aj.)
 • Pomůcky spojené s postižením i prevencí reinfekce (respirátory, masky, čističky vzduchu, testy a další)
 • Asistenční a pečovatelská služba (příprava jídla, doprava, úklid etc.)
 • Psychoterapie, fyzioterapie

Rok takového života stojí víc než 480 000 Kč. Čím více vybereme, tím déle budeme moct pokrýt její život. Budeme nadále hledat i dlouhodobé řešení.

Nikdo by nechtěl snášet to, co musí zakoušet. Zaslouží mnohem víc, třeba aspoň mít dost síly občas něco tvořit, sama si uvařit nebo se podívat ven na čerstvý vzduch.

Bohužel, neumíme Haně pomoci k úplnému uzdravení. Léčba zatím neexistuje, prognóza je nejistá. Můžeme ji ale společnými silami pomoci k důstojnějšímu životu. A třeba se díky tomu dočká doby, kdy budeme vědet, jak její nemoc vyléčit.”

— Vytvořil Adam s pomocí přátel

___________________________________

Vysvětlivky zdravotních pojmů

¹ ME (někdy nazývaná ME/CFS nebo „chronický únavový syndrom“) je jednou z nemocí, které lidi s long covidem postihují. Jejím nejčastějším spouštěčem jsou obecně virové infekce. Jde o multisystémovou, neuro-imuno-metabolickou nemoc, která zasahuje všechny části těla a způsobuje stavy extrémního vyčerpání až kolapsů organismu po běžných denních aktivitách a jakékoli tělesné, mentální i emocionální námaze. Dochází při nich např. k poruchám spánku, kognitivním poruchám, reaktivaci virů v těle (neuroimunologické vyčerpání), k bolestem a poškození ve svalech, včetně prohloubení zánětu a tvorby krevních mikrosraženin. Každý takový ponámahový stav s sebou nese riziko trvalého zhoršení nemoci a drastického omezení příštích aktivit. I bez vyvolání ponámahových kolapsů může nemocného každý den provázet řada proměnlivých symptomů: svalové záškuby, třes, poruchy soustředění, hluboké vyčerpání vedoucí až k paralýze celého těla, zvýšená teplota, citlivost na světlo a zvuky, potravinové intolerance a další komplikace.

„Pacient s ME/CFS se každý den cítí prakticky stejně, jako pacient s AIDS několik týdnů před smrtí; jediný rozdíl je v tom, že tyto symptomy mohou trvat po dlouhé dekády.“ (Prof. Mark Loveless, Oregon Health Sciences University)

² Dysautonomie a POTS se s ME vyskytují často společně. Tato porucha autonomního nervového systému zasahuje procesy v těle, které neovlivňujeme vůlí, jako např. dýchání, trávení, termoregulaci i kardiovaskulární funkce. Jedním z následků syndromu POTS je, že tělo netoleruje vzpřímenou polohu — selhává při ní krevní oběh a výměna látek v těle, včetně prokrvení a okysličení mozku. Tělo na to reaguje tachykardií, adrenalinem a tzv. ortostatickým stresem. V případě Hany tak i delší chvíle sezení v autě, u stolu nebo v invalidním vozíku může vést k významnému zhoršení stavu.

„Těžký long covid nebo myalgická encefalomyelitida patří k těm nejhorším nemocem, jaké si vůbec můžete představit.“
— Dr. Maja Strasser, švýcarská neuroložka

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
100 Kč  •  21. 4. 2024 13:40
Štědrý dárce
200 Kč  •  21. 4. 2024 10:10
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  21. 4. 2024 10:01
DobroDárce
300 Kč  •  21. 4. 2024 9:57
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 4. 2024 9:57
Ladislav C.
100 Kč  •  21. 4. 2024 9:36
Drž se Hani 😘
Velkorysý dárce
600 Kč  •  21. 4. 2024 9:34
Milý dárce
600 Kč  •  21. 4. 2024 9:29
Velkorysý dárce
100 Kč  •  21. 4. 2024 9:18
Miroslav K.
600 Kč  •  21. 4. 2024 7:57
Jak se říká "život je boj" a v takovýchto případech to platí desetinásobně, S Vítečkem moc a moc držíme pěsti k co možná nejlepšímu uzdravení. Pomáhej Vám Bůh.
Jan K.
600 Kč  •  20. 4. 2024 23:58
Do budoucna preju jen dobre zpravy, jsi mlada a veda jde neskutecne dopredu, vydrz to!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 4. 2024 19:23
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 18:15
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 4. 2024 15:58
Štědrý dárce
474 Kč  •  20. 4. 2024 12:26
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 4. 2024 11:29
Aneta
300 Kč  •  20. 4. 2024 10:16
Myslím na tebe Hani!
DobroDárce
300 Kč  •  20. 4. 2024 9:36
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  20. 4. 2024 9:07
DobroDárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 21:09
Velkorysý dárce
200 Kč  •  19. 4. 2024 20:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 19:42
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 19:07
Velkorysý dárce
200 Kč  •  19. 4. 2024 17:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 4. 2024 17:16
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 14:08
Kateřina Svatoňová
600 Kč  •  19. 4. 2024 13:43
Milá Hano, je mi (i nám za KFS) to moc líto a jště více držíme palce, ať se situace zlepší!
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  19. 4. 2024 13:41
Tereza P.
100 Kč  •  19. 4. 2024 13:07
Jsem tu od Marka T. Držím palce
Ivana
3 500 Kč  •  19. 4. 2024 11:48
Myslím na tebe a moc ti přeju, ať je líp🌷
DobroDárce
500 Kč  •  19. 4. 2024 9:53
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 8:52
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 4. 2024 8:23
Laskavý dárce
200 Kč  •  19. 4. 2024 5:48
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 21:19
Milý dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 20:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 4. 2024 17:33
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 13:40
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 12:39
Laskavý dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 12:23
DobroDárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 11:27
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 11:12
Markéta K.
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 10:39
Haničce přeji mnoho sil.
Milý dárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 9:09
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 8:59
Lenka Č.
200 Kč  •  18. 4. 2024 7:55
Držím palce 🤍
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 0:38
DobroDárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 0:20
Lenka Daňková
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 23:56
To dáme! Držím pěsti❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 4. 2024 23:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 4. 2024 23:02
Velkorysý dárce
500 Kč  •  17. 4. 2024 22:24
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2024 22:00
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 21:38
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 20:57
Milý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2024 18:43
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  17. 4. 2024 16:20
Milý dárce
500 Kč  •  17. 4. 2024 12:40
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2024 0:25
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  16. 4. 2024 21:54
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  16. 4. 2024 17:15
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 4. 2024 17:00
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 4. 2024 13:54
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 4. 2024 12:40
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  16. 4. 2024 7:08
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2024 19:40
Gabriela Kahánková
1 000 Kč  •  15. 4. 2024 18:31
Přeji hodně síly, moc na Vás myslím!
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2024 17:58
Velkorysý dárce
145 Kč  •  15. 4. 2024 16:18
Milý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2024 16:08
Milý dárce
600 Kč  •  15. 4. 2024 15:20
Laskavý dárce
20 000 Kč  •  15. 4. 2024 10:31
Štědrý dárce
500 Kč  •  15. 4. 2024 10:29
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 4. 2024 9:26
Štědrý dárce
100 Kč  •  15. 4. 2024 9:24
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 4. 2024 9:14
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  15. 4. 2024 9:13
Milý dárce
600 Kč  •  15. 4. 2024 8:38
DobroDárce
200 Kč  •  14. 4. 2024 23:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 4. 2024 21:35
DobroDárce
300 Kč  •  14. 4. 2024 21:29
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  14. 4. 2024 20:43
DobroDárce
100 Kč  •  14. 4. 2024 20:39
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  14. 4. 2024 20:38
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 4. 2024 20:34
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 4. 2024 20:33
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2024 18:15
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  14. 4. 2024 17:33
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2024 17:26
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2024 16:31
Milý dárce
600 Kč  •  14. 4. 2024 16:14
Milý dárce
600 Kč  •  14. 4. 2024 14:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 4. 2024 13:31
Marek J.
400 Kč  •  14. 4. 2024 13:13
Přeji brzké uzdravení a hodně sil.
Velkorysý dárce
600 Kč  •  14. 4. 2024 13:12
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 4. 2024 11:14
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 4. 2024 10:09
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 4. 2024 9:53
Velkorysý dárce
200 Kč  •  14. 4. 2024 8:57
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2024 7:45
Milý dárce
100 Kč  •  14. 4. 2024 6:17
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 22:29
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 4. 2024 22:02
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 20:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2024 19:37
Ondřej H.
600 Kč  •  13. 4. 2024 19:25
Jak jsem slibil,drobny prispevek z prodeje knizek...A velmi hlubokou modlitbu k tomu...
Milý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2024 18:51
DobroDárce
300 Kč  •  13. 4. 2024 18:40
DobroDárce
300 Kč  •  13. 4. 2024 18:02
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 14:26
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  13. 4. 2024 11:58
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 11:57
Štědrý dárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 11:02
DobroDárce
4 500 Kč  •  13. 4. 2024 10:34
Velkorysý dárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 10:05
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 9:48
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 4. 2024 9:37
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 4. 2024 9:24
Milý dárce
100 Kč  •  13. 4. 2024 8:25
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 4. 2024 7:14
Štědrý dárce
500 Kč  •  13. 4. 2024 3:00
DobroDárce
600 Kč  •  13. 4. 2024 0:14
Milý dárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 22:47
Milý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 22:36
Vladimír K.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 22:21
Snad věda přijde na to, co s tím, držím palce :-)
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 22:20
Milý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 22:04
Štědrý dárce
500 Kč  •  12. 4. 2024 22:04
Milý dárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 21:51
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 21:36
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  12. 4. 2024 21:20
DobroDárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 21:18
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 4. 2024 21:05
Velkorysý dárce
600 Kč  •  12. 4. 2024 21:03
DobroDárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 20:52
DobroDárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 20:49
DobroDárce
600 Kč  •  12. 4. 2024 20:25
Žaneta G.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 20:12
Drž(te) se ❤️
Laskavý dárce
500 Kč  •  12. 4. 2024 20:00
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 4. 2024 19:58
Babuta Š.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 19:53
Drž-te sa!
Hana K.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 19:48
Držte se, myslím na vás...
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 19:43
Milý dárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 19:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 19:24
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 4. 2024 19:12
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 19:05
Milý dárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 18:43
DobroDárce
600 Kč  •  12. 4. 2024 18:36
Laskavý dárce
200 Kč  •  12. 4. 2024 17:44
Zdeněk B.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 16:50
Po roce pekla LC aspon ted zvladam tak nejak pracovat tak kdyz muzu tak pomuzu 🙂 budu doufat ze az me to sunda jak vas tak se mi dostane taky pomoci 🙂 hodne zdravi preji
Dobrosrdečný dárce
20 Kč  •  12. 4. 2024 14:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 4. 2024 13:45
Jan P.
300 Kč  •  12. 4. 2024 10:53
Vydrž to, uzdravíš se!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 4. 2024 17:02
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 4. 2024 15:50
Milý dárce
400 Kč  •  11. 4. 2024 15:46
DobroDárce
300 Kč  •  11. 4. 2024 15:34
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 4. 2024 13:50
Milý dárce
150 Kč  •  11. 4. 2024 13:18
Anna
1 000 Kč  •  11. 4. 2024 12:50
Hanko a Adame, váš příběh mne zasáhl už před pár měsíci, když jsem s vámi slyšela rozhovor. Uvízli jste mi v hlavě. Prosím vesmír nebo cokoli, ať vám dá sílu a ať se vyvine brzy nějaká léčba.
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 4. 2024 12:30
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 4. 2024 12:13
DobroDárce
300 Kč  •  11. 4. 2024 11:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 4. 2024 11:21
Milý dárce
300 Kč  •  11. 4. 2024 11:14
Milý dárce
600 Kč  •  11. 4. 2024 11:02
Velkorysý dárce
500 Kč  •  11. 4. 2024 10:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 4. 2024 10:14
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 4. 2024 10:08
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 4. 2024 10:06
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 4. 2024 7:47
Ivo
3 500 Kč  •  10. 4. 2024 16:26
Víru a sílu k uzdravení
DobroDárce
800 Kč  •  10. 4. 2024 16:08
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 4. 2024 14:31
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 4. 2024 12:58
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 4. 2024 9:20
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 4. 2024 7:20
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 4. 2024 3:08
Ivan L.
3 500 Kč  •  10. 4. 2024 2:51
Srdcem vpřed 😊🦊👍👍
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  9. 4. 2024 23:22
Milý dárce
600 Kč  •  9. 4. 2024 20:49
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  9. 4. 2024 15:16
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  9. 4. 2024 15:05
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 4. 2024 11:44
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  9. 4. 2024 10:02
Ondřej Šálek
600 Kč  •  9. 4. 2024 0:40
Nemám slov, držte se.
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 4. 2024 21:53
Dárce, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  8. 4. 2024 21:17
Milý dárce
2 000 Kč  •  8. 4. 2024 20:02
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  8. 4. 2024 17:47
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 4. 2024 17:18
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  8. 4. 2024 13:32
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 4. 2024 11:17
DobroDárce
300 Kč  •  8. 4. 2024 9:52
DobroDárce
1 000 Kč  •  7. 4. 2024 20:33
Velkorysý dárce
300 Kč  •  6. 4. 2024 22:15
Velkorysý dárce
777 Kč  •  6. 4. 2024 21:03
Velkorysý dárce
300 Kč  •  6. 4. 2024 14:16
Jitka V.
3 500 Kč  •  6. 4. 2024 9:36
Ať vás Pán chrání
Petra Veronika D.
1 000 Kč  •  6. 4. 2024 0:52
Haničko, jak jinak Ti ještě můžeme pomoci? Jsme připraveni.
Vik
1 000 Kč  •  5. 4. 2024 20:53
Díky za tvé sdílení. Opatruj se! Jsi skvělá a snad je naděje, že bude líp!
Ondřej H.
486 Kč  •  5. 4. 2024 11:07
Hanko,myslíme na vás.
Ctibor, Rady a Liduška
500 Kč  •  4. 4. 2024 20:24
Kryštof Ulbert
500 Kč  •  4. 4. 2024 16:17
Jakožto long-covidový souputník zdravím a přeju co nejvíc sil. Je to fakt hnus.
Míša
333 Kč  •  3. 4. 2024 22:43
Haničko, drž se! Posílám spoustu sil! 🙏❤️
Dominik B.
300 Kč  •  3. 4. 2024 9:42
Zdravím svou oblíbenou básnířku!
Milan T.
600 Kč  •  3. 4. 2024 7:17
Adéla J.
1 200 Kč  •  2. 4. 2024 14:30
Jsi v mých modlitbách.
Martina F.
1 000 Kč  •  2. 4. 2024 14:25
Držím palce❤️
Adam
1 000 Kč  •  1. 4. 2024 23:46
Držte se!
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 4. 2024 21:10
Drž se! <3
Jirik
600 Kč  •  1. 4. 2024 11:44
Hodně sil!
Magdaléna B.
300 Kč  •  31. 3. 2024 21:13
Držím pěsti!!!
Libor K.
1 000 Kč  •  31. 3. 2024 1:21
Držím pěsti a přeju hodně sil
L.N.E
200 Kč  •  30. 3. 2024 20:34
Tereza K.
500 Kč  •  30. 3. 2024 19:56
Hani, drž se <3.
Káťa
400 Kč  •  30. 3. 2024 13:55
Hani, myslím na Tebe ❤️🍄
Honza
500 Kč  •  30. 3. 2024 12:43
Držím moc palce!
Anča
5 000 Kč  •  30. 3. 2024 12:29
Moc mi chybíte baby 💔 nevzdávajte to prosím
Martin Picek
300 Kč  •  30. 3. 2024 8:59
Držím palce, jste ohromně silná!
Hanka a Vojta ze Ždírce
1 111 Kč  •  30. 3. 2024 8:21
Hani, máme tě rádi a myslíme na tebe. Snad se brzy postavíš zase na nohy! :*
Vašek
500 Kč  •  30. 3. 2024 2:43
Co nejvíc dobrých dní 💚
Martina
300 Kč  •  29. 3. 2024 23:21
posílám sílu a naději
Anonymous
1 500 Kč  •  29. 3. 2024 22:33
Get better soon! 🤗 Držíme palce
Valentýna
200 Kč  •  29. 3. 2024 15:32
Hodně sil! Držím palce a věřím, že to dobře dopadne.
JITKA H.
1 000 Kč  •  29. 3. 2024 14:51
Držím pěsti, Hani, a přeju uzdravení!
Martina a Petr
1 000 Kč  •  29. 3. 2024 12:41
Drž se, Hani, myslíme na tebe.
Lukáš
2 000 Kč  •  29. 3. 2024 10:12
🤞
Pomoc z Tvarožné
1 500 Kč  •  29. 3. 2024 7:23
Hani, držíme moc palce! 🤍
darci
1 000 Kč  •  28. 3. 2024 17:13
Drž se Hanko!!
Martin S.
2 000 Kč  •  28. 3. 2024 14:20
Myslíme na Vás, Hanko! Držíme palce a modlíme se! Nejste nikdy sama!
Martin R.
300 Kč  •  28. 3. 2024 12:50
Ať to trochu pomůže. Držte se a věřte.
Martina F.
2 000 Kč  •  28. 3. 2024 12:49
🧡
Ondra ze Šrámkovky
2 000 Kč  •  28. 3. 2024 12:09
Myslím na tebe, drž se.
Veru
50 Kč  •  28. 3. 2024 8:34
Držíme palce. ❤️
❤️
600 Kč  •  28. 3. 2024 6:47
Modlíme se za tebe✨
Lucifer
50 Kč  •  28. 3. 2024 6:43
Držím Vam palce a posílám lasku ❤️
Michal F.
333 Kč  •  27. 3. 2024 23:55
Trojky pro štěstí!
Ela P.
250 Kč  •  27. 3. 2024 23:55
💜💜💜
Ondřej T.
600 Kč  •  27. 3. 2024 23:26
(^_^)☆
Daniela
150 Kč  •  27. 3. 2024 22:22
Držím moc palce Aničko!
Dr. Z
500 Kč  •  27. 3. 2024 20:36
💪
Tomáš Gabriel
500 Kč  •  27. 3. 2024 18:38
Určitě se najde léčba. Těším se na básně.
Jiří Chládek
600 Kč  •  27. 3. 2024 16:18
Sám si procházím něčím podobným i když s lehčím průběhem. Adame a Hanko držte se neklesejte na mysli i když je to hodně těžké a doufejme, že co nejdříve se objeví nějaká léčba.
🤞
2 000 Kč  •  27. 3. 2024 15:43
Haničko hodně sil, bude líp
Martin G.
600 Kč  •  27. 3. 2024 13:57
Hodně sil, to dáš!
Tereza
500 Kč  •  27. 3. 2024 13:32
Strašně moc držím palce, ať se to jednou zlepší!
Mohamad
300 Kč  •  27. 3. 2024 13:16
I hope bc007 will helps you 🙏🏻
Kyle H.
1 000 Kč  •  27. 3. 2024 12:41
Good luck with everything, hope the BC007 trial benefits you 🙏

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Ladislav C.
100 Kč  •  21. 4. 2024 9:36
Drž se Hani 😘
Miroslav K.
600 Kč  •  21. 4. 2024 7:57
Jak se říká "život je boj" a v takovýchto případech to platí desetinásobně, S Vítečkem moc a moc držíme pěsti k co možná nejlepšímu uzdravení. Pomáhej Vám Bůh.
Jan K.
600 Kč  •  20. 4. 2024 23:58
Do budoucna preju jen dobre zpravy, jsi mlada a veda jde neskutecne dopredu, vydrz to!
Aneta
300 Kč  •  20. 4. 2024 10:16
Myslím na tebe Hani!
Kateřina Svatoňová
600 Kč  •  19. 4. 2024 13:43
Milá Hano, je mi (i nám za KFS) to moc líto a jště více držíme palce, ať se situace zlepší!
Tereza P.
100 Kč  •  19. 4. 2024 13:07
Jsem tu od Marka T. Držím palce
Ivana
3 500 Kč  •  19. 4. 2024 11:48
Myslím na tebe a moc ti přeju, ať je líp🌷
Markéta K.
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 10:39
Haničce přeji mnoho sil.

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat