Naděje pro Damiánka: Pomozme mu k samostatným krůčkům

Vybráno 0 Kč 255 810 Kč
560 000 Kč
32 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Daniela Klívarová
Datum přidání
30. 1. 2024
Poslední aktualita

13. 2. 2024 20:13

Děkujeme každému dárci!

Milí dárci,

srdečně děkuji za každý jeden příspěvek od Vás pro Damiánka. Damiánek se zotavil po nedávné viróze, oblíbil si své první ortézky z Vídně a pustil se v nich do cvičení v rámci ambulantních neurorehabilitací. Dále pokračuje ve Vojtovce, logopedických cvičeních nebo v rehabilitaci v bazénu. Velkou výhodou je, že cvičení Damiánka baví. Chci Vám také poděkovat za všechny ty krásné vzkazy, které jste nám napsali. Průběžně si je čtu a moc mě těší. Děkujeme! ❤️

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Kdyby bylo vše v pořádku, držel by se Damiánek za ruku maminky a vykračoval by si vůbec poprvé do první třídy. Namísto toho seděla jeho maminka v ordinaci lékařky, která jí po šesti letech pátrání odhalovala diagnózu: Syndrom ZTTK. Spolu s tím jí stačila říct, že o nikom dalším v České republice neví. Tou dobou znalo tento syndrom jen několik desítek rodin po celém světě a část vědecké i lékařské obce pouhé čtyři roky. Pro maminku Damiánka byla zpráva o tomto extrémně vzácném onemocnění odpovědí na to, proč její veselý a zvídavý chlapeček zažívá namísto běžných dětských radostí stále více zdravotních těžkostí, kvůli kterým už musel absolvovat řadu pobytů v nemocnici a nejednu operaci, a proč zatím nechodí.

O onemocnění 

Syndrom ZTTK je extrémně vzácné a závažné multisystémové onemocnění, které vzniká de novo mutací nebo delecí v genu SON (de novo znamená, že rodiče nejsou nositeli tohoto onemocnění). Příčina této mutace není odborníkům známá. Podezření na ZTTK syndrom u pacienta lze potvrdit metodou celoexomového nebo celogenomového sekvenování. Současné výzkumy přitom ukazují, že umístění mutace na genu SON hraje významnou roli v tom, nakolik závažný bude projev daného syndromu u konkrétního pacienta. Pro syndrom ZTTK zatím neexistuje žádná celková léčba, ani lék, ale probíhá jeho výzkum. Samotné klinické příznaky jsou ale lékařské veřejnosti v drtivé většině případů velmi dobře známé a řeší se individuálně.

Komu pomůžeme?

Devítiletému chlapci jménem Damiánek, který je veselý a nesmírně zvídavý, kamarádský a velmi empatický a který je smíškem i přes jeho značné zdravotní těžkosti. Kvůli extrémně vzácnému onemocnění, syndromu ZTTK, se bohužel neobejde bez čtyřiadvacetihodinové péče a pomoci se všemi úkony běžného života, kterou mu poskytuje maminka. Tento syndrom u pacientů postihuje vícero orgánových soustav, u každého se však projevuje různě a s různou intenzitou. Damiánkovi vedle působení kardiologických, neurologických či ortopedických komplikací naneštěstí ovlivňuje motorické funkce a tak mu zatím neumožňuje např. zcela samostatnou chůzi. Díky komplexní rehabilitaci – TheraTogs® Therapy, Suit-Thera-Walk, Vojtova metoda, Bobath koncept, rehabilitační cvičení v bazénu, ergoterapie, logopedie – se Damiánkovi ale daří dělat další a další pokroky.

Damiánek v Neurorehabilitačním centru ASTRA

Damiánek navzdory svalové hypotonii (snížený svalový tonus) a díky obrovskému odhodlání i cílené rehabilitaci už ujde sám několik krůčků. Přestal používat rehabilitační kočárek, učí se jezdit se svým novým – vůbec prvním – vozíčkem a bude mít nové chodítko, které mu umožní, aby se mohl bok po boku s maminkou, kamarády nebo třeba s pejskem projít parkem. Vedle dokoupení příslušenství k vozíčku ale potřebuje pomoc s financováním rehabilitací, které mu pomáhají se stále zlepšovat, a s úhradou speciálních dynamických ortéz na nožičky. Spolu s radostnými pokroky ve stoji a chůzi totiž přišla alarmující zpráva od jednoho z jeho ošetřujících ortopedů – Damiánek má se syndromem související posunuté postavení kostí v kontnících a to ho jednou může, pokud by se daný stav zhoršoval, v chůzi kvůli bolestem zastavit. Operace by prý potíže uspokojivě nevyřešila a tak vedle na míru zhotovených ortopedických vložek a kotníčkových bot lékař Damiánkovi doporučil speciální dynamické ortézy, tedy konzertvativní léčbu. V České republice se ale dané ortézy nevyrábějí a ty ze zahraniční zdravotní pojišťovna nehradí. Rakouská firma Pohlig Austria, jejíž ortézy umí Damiánkův stav zlepšit, je pro něj vyčíslila na 3946,82 EUR. Zhotovují se ve Vídni, kde je nezbytné si je také vyzvednout, protože na místě se ještě několik hodin zkoušejí a případně upravují tak, aby perfektně seděly a plnily svůj účel. Následně se ještě jezdí na kontroly. K ceně za ortézy se tak přidávají náklady za cesty a ubytování ve Vídni. Během roku jsou přitom zapotřebí až tři páry ortéz a jejich úpravy dle růstu nožek.

Damiánek v Neurorehabilitačním centru ASTRA

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Především na léčbu Damiánkových nožiček. Aby ho jednou bolest nezastavila v chůzi, kterou teď tak intenzivně trénuje v rámci rehabilitací. A aby se mohl třeba už brzy i sám rozeběhnout s dětmi po parku.

Náklady na pořízení speciálních ortéz ze zahraničí, které se v Česku nezhotovují a zdravotní pojišťovny je nehradí, činí pro Damiánka na jeden rok nejméně 350 tisíc korun. Na dalších přibližně 150 tisíc korun vycházejí pro tento rok cílené ambulantní neurorebalitace a rehabilitace včetně dopravy na ně. 

Damiánek prozatím ujde s oporou jen krátké vzdálenosti a tak na jakékoli cesty potřebuje vozíček. Nedávno dostal svůj vůbec první, ale chybí mu k němu řada příslušenství. Donedávna totiž jezdil v rehabilitačním kočárku. Potřebuje tedy například přídavný tlačný pohon Empulse R20, speciální rukavice, náhradní plášť a duše i mnoho dalšího. Potřebné příslušenství vychází zhruba na 48 tisíc korun. 

Srdečně děkujeme všem, kteří podpoří Damiánka v jeho dětských krocích a pokrocích, ať už finančně, anebo sdílením této sbírky. Kdyby se pro Damiánka vysbírala vyšší částa, použijeme ji bezezbytku na další léčebné výdaje, včetně rehabilitací, díky kterým Damiánek už ujde několik kroků sám, a dalších zdravotních a kompenzačních pomůcek. Pokud se podaří vybrat nizší částku, než na kterou je tato sbírka vypsána, použijeme ji celou na ortézky, které Damiánkovi uzdraví jeho malé nožky a pomůžou mu nezastavit se na jeho cestě za snem o samostatné chůzi.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

13. 2. 2024 20:13

Děkujeme každému dárci!

Milí dárci,

srdečně děkuji za každý jeden příspěvek od Vás pro Damiánka. Damiánek se zotavil po nedávné viróze, oblíbil si své první ortézky z Vídně a pustil se v nich do cvičení v rámci ambulantních neurorehabilitací. Dále pokračuje ve Vojtovce, logopedických cvičeních nebo v rehabilitaci v bazénu. Velkou výhodou je, že cvičení Damiánka baví. Chci Vám také poděkovat za všechny ty krásné vzkazy, které jste nám napsali. Průběžně si je čtu a moc mě těší. Děkujeme! ❤️

5. 2. 2024 1:37

Děkujeme

Děkujeme moc každému jednomu dárci! Velmi si Vaší pomoci vážíme a stejně tak slov podpory. Díky Vám už má Damiánek na ortézky na prvních několik měsíců a část ambulantních neurorehabilitací! ❤️

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  25. 2. 2024 21:53
Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 2. 2024 18:29
Milý dárce
200 Kč  •  25. 2. 2024 14:09
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 2. 2024 20:36
Detoxito.cz
5 100 Kč  •  23. 2. 2024 16:45
Přejeme Damiánkovi co nejvíce šťastných chvil. ✨
Laskavý dárce
150 Kč  •  23. 2. 2024 10:53
DobroDárce
300 Kč  •  23. 2. 2024 6:54
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 2. 2024 22:35
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 2. 2024 20:56
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 2. 2024 21:05
DobroDárce
200 Kč  •  21. 2. 2024 16:29
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  21. 2. 2024 8:48
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 2. 2024 22:32
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  20. 2. 2024 17:02
Štědrý dárce
50 Kč  •  19. 2. 2024 16:06
DobroDárce
600 Kč  •  19. 2. 2024 13:21
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 2. 2024 12:56
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 2. 2024 9:50
DobroDárce
50 Kč  •  18. 2. 2024 20:53
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 2. 2024 0:16
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 2. 2024 10:52
DobroDárce
400 Kč  •  16. 2. 2024 22:24
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  16. 2. 2024 18:01
Dobrosrdečný dárce
20 Kč  •  15. 2. 2024 17:57
DobroDárce
200 Kč  •  15. 2. 2024 12:50
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 9:09
Milý dárce
300 Kč  •  15. 2. 2024 7:21
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 15:23
Štědrý dárce
200 Kč  •  14. 2. 2024 14:39
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  14. 2. 2024 14:01
Milý dárce
3 500 Kč  •  14. 2. 2024 13:06
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 11:48
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 11:04
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 2. 2024 9:42
Milý dárce
2 000 Kč  •  14. 2. 2024 8:55
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 23:47
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 21:41
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 19:27
Držíme palce k dosažení částky. Ať pomůže tam, kde má.
Velkorysý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2024 10:48
Kéž jsou všechny bytosti šťastny
Laskavý dárce
500 Kč  •  11. 2. 2024 23:34
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 2. 2024 20:31
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  11. 2. 2024 18:22
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 2. 2024 13:09
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 2. 2024 23:26
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 2. 2024 11:23
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 2. 2024 20:08
Milý dárce
300 Kč  •  9. 2. 2024 18:46
Štědrý dárce
200 Kč  •  9. 2. 2024 17:22
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  9. 2. 2024 16:16
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 2. 2024 12:44
Velkorysý dárce
200 Kč  •  9. 2. 2024 12:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 2. 2024 9:08
Míla
300 Kč  •  8. 2. 2024 18:15
Damiánkovi přeji hodně sil a štěstí !
Marcela Kabelková (Svobodová)
2 000 Kč  •  8. 2. 2024 15:35
Danielko, držím palce, ať se Ti Damiánek brzo rozběhne do náručí!
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  8. 2. 2024 15:05
Milý dárce
600 Kč  •  8. 2. 2024 12:54
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 2. 2024 11:53
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 2. 2024 8:40
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 2. 2024 7:05
Velkorysý dárce
400 Kč  •  7. 2. 2024 22:44
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  7. 2. 2024 22:10
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  7. 2. 2024 21:59
Velkorysý dárce
600 Kč  •  7. 2. 2024 21:45
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  7. 2. 2024 21:41
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  7. 2. 2024 20:15
Danielo,jste úžasná žena,před kterou hluboce smekám, a Damiánek je sluníčko.Mám vás oba ráda!
Milý dárce
500 Kč  •  7. 2. 2024 20:06
Štědrý dárce
600 Kč  •  7. 2. 2024 15:21
Velkorysý dárce
600 Kč  •  7. 2. 2024 13:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 2. 2024 11:46
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  7. 2. 2024 7:24
Velkorysý dárce
200 Kč  •  6. 2. 2024 18:28
Laskavý dárce
200 Kč  •  6. 2. 2024 17:54
Andrea K.
2 000 Kč  •  6. 2. 2024 16:51
Ať si Damiánek brzy užije první řádnou procházku. Hodně štěstí, sil a víry přeju!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  6. 2. 2024 16:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  6. 2. 2024 13:59
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 2. 2024 13:52
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  6. 2. 2024 13:37
Filip
1 000 Kč  •  5. 2. 2024 16:58
Damiánku, moc tě zdravím a těším se, jak brzy vyběhneš za kamarády a budeš si s nimi hrát. Moc se na tebe už těší 👍❤️!
DobroDárce
200 Kč  •  5. 2. 2024 13:14
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  5. 2. 2024 12:54
DobroDárce
50 Kč  •  5. 2. 2024 11:16
Milý dárce
600 Kč  •  5. 2. 2024 11:07
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  4. 2. 2024 21:31
Laskavý dárce
600 Kč  •  4. 2. 2024 17:30
Milý dárce
500 Kč  •  4. 2. 2024 17:01
Stanislava M.
1 000 Kč  •  4. 2. 2024 15:33
Dančo, hodně sil!
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  4. 2. 2024 11:38
Velkorysý dárce
3 000 Kč  •  4. 2. 2024 10:05
Laskavý dárce
300 Kč  •  4. 2. 2024 8:45
Velkorysý dárce
150 Kč  •  4. 2. 2024 5:34
Hope
100 Kč  •  3. 2. 2024 20:37
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 2. 2024 20:28
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 2. 2024 20:11
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 17:49
Milý dárce
500 Kč  •  3. 2. 2024 17:17
Milý dárce
600 Kč  •  3. 2. 2024 17:16
DobroDárce
300 Kč  •  3. 2. 2024 14:49
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 14:45
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 13:13
Lucie D.
2 000 Kč  •  3. 2. 2024 12:21
Přeji, aby se Damiánovi vedlo lépe a Daniele hodně sil.
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  3. 2. 2024 11:06
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 10:44
Štědrý dárce
150 Kč  •  3. 2. 2024 9:39
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  3. 2. 2024 9:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 8:47
DobroDárce
200 Kč  •  3. 2. 2024 8:35
Velkorysý dárce
600 Kč  •  3. 2. 2024 8:11
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  3. 2. 2024 8:06
DobroDárce
3 500 Kč  •  3. 2. 2024 8:04
Laskavý dárce
600 Kč  •  3. 2. 2024 7:51
Andrea
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 6:29
Držím palečky a přeji Damiankovi i rodině vše jen to nejlepší!
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  3. 2. 2024 2:31
Lenka
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 1:28
Danielko, přeji Vám oběma hodně sil a Damiánkovi co nejvíce krůčků za splněným snem, držte se oba ❤
Jan K.
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 1:28
Držím palce !!!!
Milý dárce
600 Kč  •  3. 2. 2024 1:25
Velkorysý dárce
600 Kč  •  3. 2. 2024 1:22
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 0:29
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 23:43
DobroDárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 22:07
MD
3 000 Kč  •  2. 2. 2024 22:02
Držíme Damiánovi prsty!
Velkorysý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 21:46
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 2. 2024 21:15
Milý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 21:05
Milý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 20:40
DobroDárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 20:19
Denisa
200 Kč  •  2. 2. 2024 19:40
Hodně síly a zdraví na tvé cestě chlapečku💙
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  2. 2. 2024 19:09
Milan Kutiš
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 19:09
Přeju hodně sil
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 18:12
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  2. 2. 2024 18:07
DobroDárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 17:50
Dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 17:08
Společně to zvládneme.
DobroDárce
500 Kč  •  2. 2. 2024 17:03
Štědrý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 16:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 2. 2024 16:54
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 16:35
Laskavý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 16:27
Roman
500 Kč  •  2. 2. 2024 16:11
Přeji Ti, aby sbírka byla úspěšná.
Richard Sokol
500 Kč  •  2. 2. 2024 15:58
Hodně sil..
Štědrý dárce
800 Kč  •  2. 2. 2024 15:55
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 15:55
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 15:51
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 15:48
Laskavý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 15:43
Milý dárce
2 000 Kč  •  2. 2. 2024 15:38
Ivana
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 15:35
Ať to vyjde!!
Držíme palce Damiánkovi a celé rodině. Hodně sil!
600 Kč  •  2. 2. 2024 15:26
Ježíš Kristus
500 Kč  •  2. 2. 2024 15:25
Ahoj Damianku. Přeju Ti, aby Ti můj příspěvek alespoň trochu pomohl k lepšímu životu. Posílám Ti veškerou lásku a drž se. Jsi bojovník!
DobroDárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 15:24
Milý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 15:24
Mici
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 15:20
Danielko a Damiánku, pusu pro vás a držím pěsti!
Štědrý dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 15:19
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 15:15
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 15:14
DobroDárce
10 000 Kč  •  2. 2. 2024 15:14
DobroDárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 15:09
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 15:06
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 15:03
DobroDárce
3 500 Kč  •  2. 2. 2024 15:01
Velkorysý dárce
500 Kč  •  2. 2. 2024 14:57
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  2. 2. 2024 14:57
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:56
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  2. 2. 2024 14:51
Jirka P.
600 Kč  •  2. 2. 2024 14:48
Přeju hodně štěstí a sil chlape
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 14:48
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  2. 2. 2024 14:44
DobroDárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:43
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 14:40
DobroDárce
180 Kč  •  2. 2. 2024 14:38
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  2. 2. 2024 14:33
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  2. 2. 2024 14:30
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:23
Velkorysý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 14:21
Velkorysý dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 14:20
Milý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 14:19
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 14:18
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:18
DobroDárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 14:14
Štědrý dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 14:09
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  2. 2. 2024 14:07
Laskavý dárce
500 Kč  •  2. 2. 2024 14:07
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:04
Štědrý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 14:04
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 14:03
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  2. 2. 2024 14:03
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:02
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 14:01
Milý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 13:55
T+V
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 13:29
❤️
Lenka Helena Koenigsmark
600 Kč  •  2. 2. 2024 13:27
Hodně štěstí, milý❤️třeba Tě potkáme na Letné, až budu s Maxíkem, může Ti ukázat svůj vozíček🥰
Ari Lieberman
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 12:47
Přeji Ti Damiánku aby se Ti dařilo
Velkorysý dárce
500 Kč  •  2. 2. 2024 12:11
Martin
600 Kč  •  2. 2. 2024 11:59
Doufám že se vám podaří vybrat víc než máte naplánováno. Přeji Damiánovi, hodně uběhnutých kilometrů .
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 10:34
Velkorysý dárce
10 000 Kč  •  2. 2. 2024 10:00
strejda Sváťa
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 9:32
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  2. 2. 2024 9:29
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 9:14
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 8:45
Barbara B.
200 Kč  •  1. 2. 2024 10:25
Hodně sil!
Jiří Zdražil
1 000 Kč  •  31. 1. 2024 21:38
Danielo, držíme palce 👍❤️
Zuzana Goišová
200 Kč  •  31. 1. 2024 21:35
Přeji hodně síly a chuti do života
Terezie S.
300 Kč  •  31. 1. 2024 20:48
Každý krok se počítá ❤️
Michaela Š.
1 000 Kč  •  31. 1. 2024 19:19
Danielo, držím vám oběma palce. Je dobře, že sis řekla o pomoc
Jana
200 Kč  •  31. 1. 2024 8:25
Damiánku moc držím palce ať je jen líp a líp ❤️
Romanka M.
10 000 Kč  •  30. 1. 2024 23:35
❤️
Andy Antony
1 000 Kč  •  30. 1. 2024 22:15
❤️❤️❤️
Filip
500 Kč  •  30. 1. 2024 22:05
Badys
600 Kč  •  30. 1. 2024 21:40
Chlape drž se !!! Jsme s tebou!
Eliška W.
1 000 Kč  •  30. 1. 2024 21:19
Myslím na Vás!!!
Gabriela S.
500 Kč  •  30. 1. 2024 21:07
Držte se, Dani ❤️‍🩹

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Detoxito.cz
5 100 Kč  •  23. 2. 2024 16:45
Přejeme Damiánkovi co nejvíce šťastných chvil. ✨
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 19:27
Držíme palce k dosažení částky. Ať pomůže tam, kde má.
Velkorysý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2024 10:48
Kéž jsou všechny bytosti šťastny
Míla
300 Kč  •  8. 2. 2024 18:15
Damiánkovi přeji hodně sil a štěstí !
Marcela Kabelková (Svobodová)
2 000 Kč  •  8. 2. 2024 15:35
Danielko, držím palce, ať se Ti Damiánek brzo rozběhne do náručí!
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  7. 2. 2024 20:15
Danielo,jste úžasná žena,před kterou hluboce smekám, a Damiánek je sluníčko.Mám vás oba ráda!
Andrea K.
2 000 Kč  •  6. 2. 2024 16:51
Ať si Damiánek brzy užije první řádnou procházku. Hodně štěstí, sil a víry přeju!
Filip
1 000 Kč  •  5. 2. 2024 16:58
Damiánku, moc tě zdravím a těším se, jak brzy vyběhneš za kamarády a budeš si s nimi hrát. Moc se na tebe už těší 👍❤️!

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat