Sbírka ukončena:

Naděje pro Moniku a její děti

Milník 1/2

Děkujeme za poslední dva měsíce. Děkujeme za vaše zprávy, dodáváte nám naději a sílu!

Vybráno 0 Kč 1 095 227 Kč
1 050 000 Kč

Milník 2/2

Děkujeme

Vybráno 0 Kč 1 095 227 Kč
2 900 000 Kč
 -
2 077 dárců
Celkem se zapojilo
527 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
124 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Naděje pro Moniku a její děti

Milník 1/2

Děkujeme za poslední dva měsíce. Děkujeme za vaše zprávy, dodáváte nám naději a sílu!

Vybráno 0 Kč 1 095 227 Kč
1 050 000 Kč

Milník 2/2

Děkujeme

Vybráno 0 Kč 1 095 227 Kč
2 900 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Tereza Valentová
Datum přidání
27. 9. 2023
Poslední aktualita

14. 2. 2024 17:13

Pomohli jste Mončině rodině!

Chtěli bychom poděkovat všem dárcům, kteří naší mamince umožnili koupi speciálního automobilu, dvě intenzivní čtyřtýdenní neurorehabilitace, neurorehabilitační pobyt na specializované klinice a spoustu pomůcek pro domácí péči .

Maminka se díky vašim příspěvkům dokáže s pomocí postavit na vlastní nohy, otočit se na lůžku na bok, přijímat ústy normální potravu a v rámci možností se obstarat pravou rukou,  již z ní není jen ležící pacient, ale naš milovaná maminka která se může radovat z maličkostí o které na několik měsíců přišla.

DĚKUJEME!

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Monika a její příběh.

Není to tak dávno, kdy byla naše maminka naprosto zdravá, krásná žena. Přes velmi těžké dětství, se z ní stala neuvěřitelně silná žena. Nejlepší maminka jakou jsem si já Tereza a můj bratr David mohli přát. Byla to silná osobnost, šla přes všechny překážky života, které začali již v jejím dětství.. Jako mladé ji zemřela maminka, následně babička a svého otce nikdy nepoznala.

Nejen pro nás, ale také pro okolí byla vždy člověkem, který by se rozdal i když sám neměl. Byla pro nás člověkem s otevřeným srdcem a každému do života dokázala přinést radost.

Dne, 30. 12. 2022 se nám otočil život vzhůru nohama, kdy zazvonil telefon a bylo nám oznámeno, že naše maminka měla velmi těžkou autonehodu s kamionem, který ji v plné rychlosti bočně srazil, poté byla letecky převezena na oddělení JIP v Hradci Králové. Přivezli ji ve velmi vážném stavu, měla zlomenou pánevní kost, zlomenou klíční kost, zlomené páry žeber, propíchnutou plíci, natrženou aortu a krvácení do mozku.

Byla 3 měsíce ve vigilním komatu, po kterém se postupně probrala díky barokomorám, v nemocnici Kladno. Bojovala každý den, krůček po krůčku, i když nám lékaři ze začátku nedávali velkou naději a připravovali nás na nejhorší.

Ale zvládla to a nevzdala se. Ocitla se připoutaná k lůžku s rozsáhlým poškozením mozku. Bohužel svobodná a bez zajištění.

Nyní Maminka leží tři měsíce v soukromém rehabilitačním oddělení GaRC v Kladně, kde se jí snaží rozpohybovat tělo, aby s ní byla lepší manipulace a Monika mohla postupně na invalidní vozík.

Začala tam komunikovat pomocí tabulky, na kterou může psát a skládat písmena, stále se ptá kdy půjde domů. Začíná zlehka ovládat hlasivky a na pokyn řekne alespoň potichu dané slovo, myslíme si tedy že by se mohla znovu naučit mluvit. Cesta k úplnému uzdravení bude dlouhá a trnitá, maminka je silná a každý den bojuje, aby se k nám mohla vrátit.

Co bude dál?

Za pár týdnu jí ale v Kladně pobyt končí.

Vzhledem k tomu, že není schopna se pohybovat ani na invalidním vozíku, je nutné pořídit speciální automobil, polohovací postel, speciální matraci, vozík, ošetřovatelskou péči a odbornou pomoc.

Než by Monika zamířila domů nebo do specializovaného  zařízení, chceme zařídit pobyt v neurorehabilitačním centru, který jí umožní snáze komunikovat s rodinou a celkově zlepšit pohyblivost a motoriku. Centrum se nachází v Liberci.  Poté bychom pro Moniku chtěli zařídit terapii kmenovými buňkami. 

Po nekonečných devíti měsících překážek, smutku a úsilý se každým dnem přibližujem naději, že se k nám Monika vrátí. Ironicky si celý život zakládala na samostatnosti a soběstačnosti, nyní ale potřebuje všechnu pomoc kterou může dostat!

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity především na Moniky léčbu, rehabilitaci a náklady s tím spojené.

Naše cíle se budou odvíjet od úspěšnosti sbírky. Celkem chceme vyhradit kolem milionu a půl na logopedii, rehabilitaci, neurorehabilitaci a léčbu kmenovými buňkami, která se v České Republice bohužel neprovádí, tudíž není hrazená pojišťovnou. Z toho také použijeme příspěvky na nejaktuálnější léčbu v soukromém neurorehabilitačním centru v Liberci, kterou nehradí pojišťovna, cena ubytování na čtyři týdny pro Moniku a Terezu s dopravou a stravou činí zhruba 100 000,- kč. V případě vybrání více peněz bychom si dovolili peníze použít i na zahraniční léčbu specializující se na poškození mozku například ve Švýcarsku nebo v Mexiku.


Jeden z dalších cílů je zajištění mobility, přeprava do nemocnice, domů a hlavně návrat do normálního života. Chceme pomocí příspěvků koupit Volkswagen Caddy s úpravou pro vozíčkáře v hodnotě 780 tisíc, včetně speciální vestavby. Díky příspěvku od státu, který se pohybuje od 100tis do 500tis, chceme vyhradit 400tis z vybraných peněz na nákup vozidla.


A na závěr, s nadějí návratu domů ke svým dětem, třem kočkám a pejskovi, chceme Monice pomoct s nákupem zdravotních pomůcek, jako je polohovací postel, antidekubitní matrace, speciální vozík a úpravy domova pro zjednodušení situace. Na zdravotní pomůcky a přizpůsobení domu odhadujeme částku 700tis a na zajištění dětí, které stále studují, 300tis,.


Pokud se nám podaří dosáhnout na všechny tyto cíle, jakékoliv další prostředky budou použity na splácení hypotéky a úvěru, které si Monika a její děti v dané situaci nemohou dovolit a postarání se o její zvířátka: Harvey, Daisy, Mia, Karel a Greg.


Tato situace změnila život nejen Monice, ale hlavně Terezce a Davidovi, kteří si bez maminky neumí představit budoucnost. 

Moc bychom tímto chtěli za celou rodinu a za Moniky blízké okolí poděkovat, za každou jednu dobrou dušičku, která nám pomůže Monice vrátit její život a v první řadě vrátit jejím milovaný dětem maminku zpět, protože nám všem moc chybí.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

14. 2. 2024 17:13

Pomohli jste Mončině rodině!

Chtěli bychom poděkovat všem dárcům, kteří naší mamince umožnili koupi speciálního automobilu, dvě intenzivní čtyřtýdenní neurorehabilitace, neurorehabilitační pobyt na specializované klinice a spoustu pomůcek pro domácí péči .

Maminka se díky vašim příspěvkům dokáže s pomocí postavit na vlastní nohy, otočit se na lůžku na bok, přijímat ústy normální potravu a v rámci možností se obstarat pravou rukou,  již z ní není jen ležící pacient, ale naš milovaná maminka která se může radovat z maličkostí o které na několik měsíců přišla.

DĚKUJEME!

23. 11. 2023 15:54

Monika děkuje!

Všem dárcům moc děkujeme, každý příspěvek nám velmi pomůže a již pomohl!

Za vybrané peníze jsme mohli koupit bezbariérové auto pro převoz maminky na rehabilitace a její návrat k normálnímu životu.

 

Také jsme si mohli dovolit speciální polohovací mechanický vozík, antidekubitní matraci a polohovací postel. ( Harvínek, Mia a Greg na fotce) Mamka se na postel skoro nevejde, :D

a navíc její kompletní čtyř týdenní neurorehabilitační pobyt v Liberci.

Za poslední dva měsíce jste nám změnili život a dodali naději na Moničin návrat k jejímu životu. Cesta je ještě velmi dlouhá ale všechny vaše zprávy a příspěvky nám nesmírně pomohli.

 

Prostředky, které se nám podaří vybrat do konce sbírky budou použity na každodenní terapie v neurorehabilitačním centru AXON, hospitalizace v klinice Na Košíku a na zdravotní pomůcky neproplacené pojišťovnou.

Rodina Valentových všem dárcům děkuje a budeme nadále všichni bojovat!

Monika, Terka a David.

25. 10. 2023 11:28

Monča poprvé na vozíku!

Moc děkujeme všem dárcům, dodali jste nám odvahu a naději!

S maminkou jsme 23. 10. 2023 vyrazili do Jedličkova ústavu v Liberci na čtyř týdenní pobyt, financovaný vašimi příspěvky! Každý den zde chodíme na neuro rehabilitaci, logopedii a EEG biofeedback. Poprvé jsme s maminkou mohli na vozík a konečně již není jen připoutaná k lůžku!

Pokrok je zřetelný již po dvou dnech. Masáže, cvičení a stimulace Moniku moc baví. Díky speciálnímu polohovacímu vozíku můžeme každý den na procházky. Tento vozík si můžeme dovolit jen díky vaším příspěvkům!

 

Děkujeme.

Valentovi.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 1. 2024 12:35
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 1. 2024 11:31
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2024 18:09
Milý dárce
200 Kč  •  26. 1. 2024 15:49
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 1. 2024 9:42
Marie
300 Kč  •  23. 1. 2024 13:41
Přeji hodně sil ♥
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 23:24
Štědrý dárce
50 Kč  •  19. 1. 2024 12:03
Laskavý dárce
100 Kč  •  19. 1. 2024 8:43
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  19. 1. 2024 6:14
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  18. 1. 2024 22:41
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 20:51
Milý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 19:21
Milý dárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 18:38
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  18. 1. 2024 18:19
DobroDárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 18:19
Štědrý dárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 18:17
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  18. 1. 2024 17:48
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 17:41
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 17:11
DobroDárce
20 Kč  •  18. 1. 2024 16:52
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 16:36
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  18. 1. 2024 16:09
Milý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 16:07
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 1. 2024 15:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 1. 2024 15:49
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  18. 1. 2024 15:10
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 1. 2024 15:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 1. 2024 14:57
DobroDárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 14:50
Velkorysý dárce
150 Kč  •  18. 1. 2024 14:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 1. 2024 14:35
DobroDárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 14:30
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 14:29
DobroDárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 14:29
DobroDárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 14:27
DobroDárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 14:22
Štědrý dárce
50 Kč  •  18. 1. 2024 14:21
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 14:09
Velkorysý dárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 13:58
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 13:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  18. 1. 2024 13:52
DobroDárce
50 Kč  •  18. 1. 2024 13:51
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 13:50
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 10:43
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 20:06
Milý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 18:24
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 17:31
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 15:44
Milý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 15:41
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 15:10
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  17. 1. 2024 15:02
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 14:39
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 14:28
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 1. 2024 14:16
Milý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 14:14
Dárce, který je pro každou dobrost
3 000 Kč  •  17. 1. 2024 13:16
Štědrý dárce
100 Kč  •  15. 1. 2024 20:59
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  14. 1. 2024 14:58
Milý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2024 22:38
Hana B.
600 Kč  •  10. 1. 2024 21:54
Přeji hodně sil. Držte se!
Laskavý dárce
200 Kč  •  10. 1. 2024 17:17
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  10. 1. 2024 16:24
Milý dárce
200 Kč  •  10. 1. 2024 13:06
DobroDárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2023 22:40
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2023 21:13
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  22. 12. 2023 23:55
Milý dárce
1 000 Kč  •  22. 12. 2023 19:48
Milý dárce
1 500 Kč  •  22. 12. 2023 13:32
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  19. 12. 2023 19:51
Dobrosrdečný dárce
1 300 Kč  •  19. 12. 2023 13:16
Laskavý dárce
4 000 Kč  •  19. 12. 2023 10:52
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2023 19:47
Dárce, který je pro každou dobrost
70 Kč  •  18. 12. 2023 6:55
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 12. 2023 22:24
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2023 11:39
DobroDárce
500 Kč  •  16. 12. 2023 22:16
DobroDárce
5 000 Kč  •  15. 12. 2023 15:18
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  14. 12. 2023 13:19
Velkorysý dárce
500 Kč  •  13. 12. 2023 22:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 12. 2023 19:32
Velkorysý dárce
600 Kč  •  13. 12. 2023 12:45
Milý dárce
1 000 Kč  •  12. 12. 2023 16:51
Milý dárce
4 500 Kč  •  11. 12. 2023 11:12
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  10. 12. 2023 9:26
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  9. 12. 2023 22:21
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 12. 2023 22:22
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 12. 2023 21:36
DobroDárce
300 Kč  •  6. 12. 2023 9:49
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  5. 12. 2023 22:28
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  5. 12. 2023 21:24
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 12. 2023 15:45
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 12. 2023 17:54
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  3. 12. 2023 12:53
Velkorysý dárce
600 Kč  •  2. 12. 2023 14:02
Milý dárce
1 000 Kč  •  2. 12. 2023 13:50
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 19:59
Milý dárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 19:20
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  1. 12. 2023 17:05
Milý dárce
150 Kč  •  1. 12. 2023 16:58
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 15:34
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 14:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 12. 2023 11:52
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 11:42
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 10:58
Milý dárce
600 Kč  •  1. 12. 2023 10:24
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 12. 2023 10:24
Milý dárce
3 500 Kč  •  1. 12. 2023 10:24
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 10:20
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 10:18
Milý dárce
1 000 Kč  •  1. 12. 2023 10:15
DobroDárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 10:02
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 9:37
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 9:28
DobroDárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 9:19
DobroDárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 8:36
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 8:34
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  1. 12. 2023 8:30
Milý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 8:18
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 8:17
Jarmila V.
1 000 Kč  •  1. 12. 2023 8:01
Držím palce, ať máte maminku brzo doma a ať se daří dělat další pokroky! Doma se uzdravuje jště líp ❤️
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 7:54
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 7:47
Sandra
100 Kč  •  1. 12. 2023 7:47
Silná, pozitivní mysl dokáže všemožné. Já Vám přeju ať vás provází po celý život. Držím palce ✊
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 7:45
Dobrosrdečný dárce
20 Kč  •  1. 12. 2023 7:43
DobroDárce
50 Kč  •  1. 12. 2023 7:39
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 12. 2023 7:29
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 12. 2023 7:18
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 12. 2023 6:19
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  1. 12. 2023 5:21
Karim Chriti
2 000 Kč  •  1. 12. 2023 4:58
Přejeme si, ať je vaše maminka v pořádku. Posílám za celou moji rodinu sílu do dalších dnů, měsíců a let
DobroDárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 4:11
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 2:23
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 2:10
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  1. 12. 2023 1:00
Milý dárce
200 Kč  •  1. 12. 2023 0:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 0:28
DobroDárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 0:18
Laskavý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 23:57
Milý dárce
1 000 Kč  •  30. 11. 2023 23:53
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 23:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  30. 11. 2023 23:46
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 11. 2023 23:43
Milý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 23:31
Velkorysý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 23:28
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 23:19
DobroDárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 23:14
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 23:09
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 23:03
Viktorie
150 Kč  •  30. 11. 2023 23:00
Doufám, že bude lépe. Věřím v to!💗✨🦢🫶🏼
Štědrý dárce
150 Kč  •  30. 11. 2023 22:56
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 11. 2023 22:55
Laskavý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 22:55
Štědrý dárce
70 Kč  •  30. 11. 2023 22:53
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:51
Milý dárce
50 Kč  •  30. 11. 2023 22:50
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:50
Velkorysý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 22:49
Velkorysý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 22:48
DobroDárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:44
Milý dárce
600 Kč  •  30. 11. 2023 22:44
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:40
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 22:39
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 22:37
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:34
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:34
DobroDárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 22:33
DobroDárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:31
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 22:31
Laskavý dárce
121 Kč  •  30. 11. 2023 22:30
Laskavý dárce
600 Kč  •  30. 11. 2023 22:29
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 11. 2023 22:25
Blanka
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:22
Držím mamince všechny palce, ať se brzy vrátí domů.❤️
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 22:21
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:15
Velkorysý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 22:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  30. 11. 2023 22:11
DobroDárce
600 Kč  •  30. 11. 2023 22:08
Držíme moc moc palce🙏🏻❤️
Milý dárce
50 Kč  •  30. 11. 2023 22:07
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 11. 2023 22:05
Milý dárce
2 000 Kč  •  30. 11. 2023 22:04
Štědrý dárce
50 Kč  •  30. 11. 2023 22:04
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 22:02
Velkorysý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 21:53
Laskavý dárce
600 Kč  •  30. 11. 2023 21:53
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 21:49
Velkorysý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 21:44
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 21:42
Štědrý dárce
50 Kč  •  30. 11. 2023 21:41
DobroDárce
30 Kč  •  30. 11. 2023 21:38
Milý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 21:37
Laskavý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 21:35
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 21:30
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 11. 2023 21:30
Velkorysý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2023 21:27
Milý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 21:22
DobroDárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 21:18
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  30. 11. 2023 21:17
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  30. 11. 2023 21:17
Jan H.
777 Kč  •  30. 11. 2023 16:21
Bojuj Moni! Vím, že to zvládneš. Jsi skvělá 💪❤️
Patricie s rodinou
100 Kč  •  30. 11. 2023 16:06
Naděje umírá poslední! Hodně sil ✊
MF
100 Kč  •  30. 11. 2023 14:52
Hodně štěstí ❤️
Veronika
333 Kč  •  30. 11. 2023 14:42
Milá Moniko, přeji Vám co nejlepší rekonvalescenci, jste úžasná a držím všechny palce, ať je brzy vše v co nejlepším možném stavu ❤️❤️❤️
DvojčataMach
200 Kč  •  30. 11. 2023 12:28
Držíme palce ať vše dobře dopadne 💚
Klára
300 Kč  •  30. 11. 2023 12:27
Hodně štěstí🍀
Lu
300 Kč  •  30. 11. 2023 12:25
❤️
Velkorysý dárce
30 Kč  •  30. 11. 2023 12:23
Držím vám všechny palce,🤗
Knoflíčci
200 Kč  •  30. 11. 2023 11:56
Držte se, maminka je na Vás určitě pyšná!
I.N.
200 Kč  •  30. 11. 2023 11:51
Moniko, držím pěsti a pevně věřím, že to zvládnete!
Tereza
50 Kč  •  30. 11. 2023 11:44
Moc vám držím palce
Lucie P.
250 Kč  •  30. 11. 2023 11:27
Držím moc palce!
Simona Kuchařová
300 Kč  •  23. 11. 2023 16:07
Mony bojuj, protože člověk může prohrát, ale nikdy to nesmí vzdát. Krásné Vánoce Tobě i dětem❤️
:)
600 Kč  •  22. 11. 2023 6:56
Držím palce, bude to dobré :)!!!
Petra
2 000 Kč  •  19. 11. 2023 20:00
Držíme palce 😉
Jirka a Verunka
200 Kč  •  15. 11. 2023 20:04
Držte se. Přejeme Vam uz jen stastne dny do zivota a hlavne pokroky v rehabilitaci. Drzime palce.
Michal P.
500 Kč  •  11. 11. 2023 13:08
Hodně sil přeji :)
Ivana T.
2 500 Kč  •  11. 11. 2023 7:29
Držím palce I pěsti 🙂
Milada P.
300 Kč  •  10. 11. 2023 19:59
Myslím na Vás.
Alena B.
200 Kč  •  10. 11. 2023 16:17
Moc držíme palce !!!
Jana N.
1 000 Kč  •  10. 11. 2023 13:52
Držíme palce a přejeme sílu, odhodlání, vytrvalost a taky hodně štěstí ❤️t
Dita M
1 000 Kč  •  10. 11. 2023 13:41
Všechno dobře dopadne! 🧡
Lucie H
300 Kč  •  8. 11. 2023 21:17
Hodně sil!
Dobrodárkyně
11 984 Kč  •  7. 11. 2023 14:53
Hodně štěstí!
Libor K.
1 000 Kč  •  5. 11. 2023 0:54
Držím palce a přeju hodně sil
Kristián
200 Kč  •  4. 11. 2023 18:57
Přeji mnoho sil a ať se mamince daří při zotavování! Má dost podobnej příběh jako moje maminka, ale
Mirek
600 Kč  •  1. 11. 2023 16:32
Držte se!
Štědrý dárce
555 Kč  •  27. 10. 2023 8:50
Věřím, že vše co nejlépe dopadne! Donio je úžasná platforma, peníze se vám podaří vybrat a poté započne léčba a vše se bude posouvat k lepšímu!❤️❤️❤️ Posílám spoustu lásky, držte se... ❤️
Markéta H.
300 Kč  •  26. 10. 2023 20:35
Přeji hodně síly a také štěstí na cestě k uzdravení....
Petra
600 Kč  •  26. 10. 2023 13:44
Moniko dáte to, jste bojovnice. Držím palce.
Václav H.
2 000 Kč  •  25. 10. 2023 22:25
Držím palce a přeji vše dobré
Dominika
1 000 Kč  •  25. 10. 2023 19:30
Plno sil
Adéla F.
500 Kč  •  25. 10. 2023 18:58
Přeji vám všem mnoho sil a pevně věřím ve světlé zítřky 🙏
Miloslav
300 Kč  •  25. 10. 2023 18:09
Držím palce 👍
J. Mečl
555 Kč  •  25. 10. 2023 16:37
Držím palce
Lenka
600 Kč  •  25. 10. 2023 15:50
Stesti si clovek za penize nekoupi. Ale da se koupit nadeje.
Petra M.
222 Kč  •  25. 10. 2023 15:29
Moni, věřím, že to nejhorší v životě jste si už vybrala ! Teď už se vše vrátí do normálu. Moc vám držím palce
Anet
100 Kč  •  25. 10. 2023 14:33
🍀🍀🍀♥️
dovolená-na-přání s.r.o.
2 000 Kč  •  25. 10. 2023 14:24
držte se...
Kristýna K.
200 Kč  •  25. 10. 2023 14:24
Přeji mnoho štěstí a zdraví.
Hana Č.
150 Kč  •  25. 10. 2023 14:19
Hodně štěstí!
Lucie F.
500 Kč  •  25. 10. 2023 12:36
Přeji mnoho sil a brzké uzdravení !
Marcela K.
200 Kč  •  25. 10. 2023 9:14
hodně sil celé rodině
Lenka Zao
300 Kč  •  25. 10. 2023 5:36
Ať je Vám pomáháno ve všech směrech života .
Marie
200 Kč  •  24. 10. 2023 21:12
Přeji mnoho sil!
Zuzu
200 Kč  •  24. 10. 2023 20:20
❤️♥️🌹
Ivo V.
5 000 Kč  •  24. 10. 2023 19:42
Peníze jsou to nejmenší, jak můžeme pomoci. Hodně sil.
Hanka
2 000 Kč  •  24. 10. 2023 19:18
Moni, držím Vám moc palce. Určitě to zvládnete! Přeji Vám i dětem hodně sil, abyste vše zvládli.
Eva F.
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 18:12
Moc Vam drzim palce !
Marie
222 Kč  •  24. 10. 2023 18:11
Přeji brzké zlepšení zdravotního stavu.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat