SEXUÁLNÍ OSVĚTA pro naplněný život lidí s mentálním postižením

Milník 1/4

Založíme v roce 2021 další 2 nové Pracovní skupiny sexuálních důvěrníků v České republice

Vybráno 0 Kč 7 000 Kč
30 000 Kč
15 dnů
do ukončení

Milník 2/4

Vytvoříme na našem webu prostor, kde sexuální důvěrníci najdou další užitečné materiály a odbornou literaturu

Vybráno 0 Kč 7 000 Kč
60 000 Kč
15 dnů
do ukončení

Milník 3/4

Nakoupíme vzdělávací pomůcky pro sexuální osvětu lidí s mentálním postižením od našich partnerů z Holandska

Vybráno 0 Kč 7 000 Kč
90 000 Kč
15 dnů
do ukončení

Milník 4/4

Zaplatíme část potřebných nákladů pro realizaci odborné konference pro členy našich Pracovních skupin sexuálních důvěrníků

Vybráno 0 Kč 7 000 Kč
120 000 Kč
15 dnů
do ukončení
Tvůrce
NEBUĎ NA NULE, z. s. – unie sexuálních důvěrníků České republiky
Datum přidání
7. 6. 2021

NEBUĎ NA NULE

Poskytování sexuální osvěty lidem s mentálním postižením považujeme za důležitou součást každé moderní sociální služby.

Naplněný sexuální a vztahový život vede ke štěstí a spokojenosti nás všech bez ohledu na to, zda jsme zdraví, nebo máme nějaký handicap. Je důležité, abychom mohli tyto potřeby naplňovat svobodně, ale také bezpečně a odpovědně a při obtížích měli k dispozici legitimní a bezpečné nástroje podpory.“
Petr Eisner, ředitel Unie sexuálních důvěrníků

Bohužel se mnoha lidem s mentálním postižením této tolik potřebné podpory nedostává. Organizace často nemají své sexuální důvěrníky, kteří by byli kompetentní poskytovat sexuální osvětu svým klientům.

Díky projektu “SEXUÁLNÍ OSVĚTA pro naplněný život lidí s mentálním postižením” rozvineme činnost našich Pracovních skupin sexuálních důvěrníků, ve kterých podpoříme až 72 členských organizací v poskytování kvalitní sexuální osvěty lidem s mentálním postižením.

NEBUĎ NA NULE, z.s. – unie sexuálních důvěrníků České republiky je odborná platforma pro práci se sexualitou a vztahy lidí s postižením.

V roce 2019 ji založili odborníci v tomto oboru s mnohaletou praxí:

Petr Eisner, DiS. – sexuální poradce pro lidi s postižením a znevýhodněním, lektor, autor pomůcek pro práci se sexualitou lidí s postižením, autor odborných publikací.

Mgr. Hana Šimáčková – sociální pracovnice a sexuální důvěrnice v organizaci SKOK do života, o.p.s., autorka pomůcek pro práci se sexualitou lidí s mentálním postižením, lektorka

Bc. Věra Srdečná – projektová managerka a fundraiserka, mentorka zvládání problémového chování klientů, odbornice pro zavádění standardů práce se sexualitou do organizace.

Dalšími členy spolku jsou:

Mgr. Honza Vojtko -  párový terapeut, lektor, autor knih pro děti i dospělé

Mgr. Bc. Jana Bernoldová, Ph.D. – metodická poradkyně pro neziskové organizace poskytující sociální služby, lektorka kurzů o rodičovství a plánování rodičovství lidí s mentálním postižením, spoluautorka terénního programu Neobyčejné rodičovství.

NEBUĎ NA NULE sdružuje a odborně vede takzvané sexuální důvěrníky – profesionály, kteří poskytují sexuální osvětu, intervenci či sexuální poradenství lidem s postižením v rámci sociálních služeb a speciálního školství.

Jednou z hlavních činností naší organizace jsou Pracovní skupiny sexuálních důvěrníků, které umožňují pracovníkům sociálních služeb a speciálního školství setkávat se s dalšími organizacemi z jejich kraje, sdílet dobrou praxi v práci se sexualitou lidí s postižením a společně ji rozvíjet. NNN tyto skupiny metodicky vede, zajišťuje jim supervize a vzdělávání.

Na co použijeme peníze: 

30 000 Kč – založíme v roce 2021 další 2 nové Pracovní skupiny sexuálních důvěrníků v České republice. Podpoříme tak až 16 nových organizací, které se budou moci společně vzdělávat, sdílet dobrou praxi a poskytovat kvalitní sexuální osvětu svým klientům – lidem s mentálním postižením. Jejich  klienti se budou moci setkávat napříč organizacemi a navazovat přátelské či partnerské vztahy.

60 000 Kč – vytvoříme na našem webu www.nebudnanule.cz prostor, kde sexuální důvěrníci najdou námi vytvořené, doporučené a vyzkoušené pomůcky pro sexuální osvětu lidí s mentálním postižením, další užitečné materiály a odbornou literaturu. Umožníme tu také prodej těchto pomůcek a zajistíme členským organizacím konzultace, jak s nimi odborně pracovat.

90 000 Kč – nakoupíme vzdělávací pomůcky pro sexuální osvětu lidí s mentálním postižením od našich partnerů z Holandska, přeložíme návody do českého jazyka a začneme učit sexuální důvěrníky, jak s nimi pracovat. Tyto pomůcky budou dostupné k zakoupení na webu NEBUĎ NA NULE

120 000 Kč – Zaplatíme část potřebných nákladů pro realizaci odborné jednodenní konference pro členy našich Pracovních skupin sexuálních důvěrníků na téma: Sexuální osvěta pro naplněný život lidí s mentálním postižením. Na této konferenci představíme práci s novými pomůckami, možnosti dalšího vzdělávání sexuálních důvěrníků, především Sebezkušenostní výcvik: Sexuální poradce pro specifické cílové skupiny lidí s postižením a podpoříme činnost Pracovních skupin sexuálních důvěrníků.

Více o nás: 

Web NEBUĎ NA NULE

Facebook NEBUĎ NA NULE

Instagram NEBUĎ NA NULE

Článek v Deníku N – My a mýty: Láska s handicapem 

Rozhovor v Českém Rozhlase – Lidé s mentálním postižením potřebují intimitu, nemají se ji ale od koho učit

Rozhovor v DVTV – Každý má právo na vztahy i sex, mentálně postižení trpí nedostatkem intimity, říká Eisner

Rozhovor – Lidé s postižením a sex

Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  24. 6. 2021 19:43
Milý přispěvatel
200 Kč  •  23. 6. 2021 8:36
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 6. 2021 22:40
Štědrý přispěvatel
500 Kč  •  12. 6. 2021 15:53
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  11. 6. 2021 18:07
Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  9. 6. 2021 14:32
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  9. 6. 2021 10:07
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  8. 6. 2021 20:30
Velkorysý přispěvatel
100 Kč  •  8. 6. 2021 11:20
Snad to vyjde i na pomůcky z Holandska!
Klára
1 000 Kč  •  7. 6. 2021 18:29
Už se těším na konferenci :)
Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  7. 6. 2021 18:18
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  7. 6. 2021 16:56

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Vyberte si odměnu

Dobrý pocit :-)
Přispějte 100 Kč a více

Dobrý pocit :-)

Někdy nepotřebujeme odměnu. Někdy rádi pomáháme jen pro DOBRÝ POCIT a proto, že je to jednoduše potřeba. Děkujeme, že pomáháte jen tak…

Lepší pocit :-)
Přispějte 200 Kč a více

Lepší pocit :-)

Někdy nepotřebujeme odměnu. Někdy rádi pomáháme jen pro LEPŠÍ POCIT a proto, že je to jednoduše potřeba. Děkujeme, že pomáháte jen tak…

Ještě lepší pocit :-)
Přispějte 500 Kč a více

Ještě lepší pocit :-)

Někdy nepotřebujeme odměnu. Někdy rádi pomáháme jen pro JEŠTĚ LEPŠÍ POCIT a proto, že je to jednoduše potřeba. Děkujeme, že pomáháte jen tak…

Buton "Nebuď na nule"  velikost S
Přispějte 100 Kč a více

Buton „Nebuď na nule“ velikost S

Zbývá 50/50

Buton „Nebuď na nule“ o velikosti S, který vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Buton "Nebuď na nule"  velikost M
Přispějte 200 Kč a více

Buton „Nebuď na nule“ velikost M

Zbývá 50/50

Buton „Nebuď na nule“ o velikosti M, který vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Buton "Nebuď na nule"  velikost L
Přispějte 300 Kč a více

Buton „Nebuď na nule“ velikost L

Zbývá 50/50

Buton „Nebuď na nule“ o velikosti L, který vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Klíčenka "Nebuď na nule"
Přispějte 400 Kč a více

Klíčenka „Nebuď na nule“

Zbývá 50/50

Klíčenka „Nebuď na nule“, kterou vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Plátěná taška "Nebuď na nule" + Button "Nebuď na nule"  velikosti S
Přispějte 500 Kč a více

Plátěná taška „Nebuď na nule“ + Button „Nebuď na nule“ velikosti S

Zbývá 18/20

Plátěná táška z české látky a ručním potiskem + buton velikosti S, které vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 18/20
Audiokniha "Vztahy a mýty"  Honzy Vojtka
Přispějte 600 Kč a více

Audiokniha „Vztahy a mýty“ Honzy Vojtka

Zbývá 10/10

„Pořiďte si dítě, to pomůže!„„Rozhodně mu nesmíš psát první!“„Cože? On je ve znamení Raka?! Tak to vám nebude klapat."„Jo, holčičko, pro vztah musíš něco vytrpět…"Kdo ještě nedostal zaručeně osvědčenou radu do vztahu, ať se přihlásí. A podrží ruku nahoře, pokud se jí nenechal zviklat. Přece musí existovat návod nebo vysvětlení, proč ten či onen vztah nevydržel nebo leckdy ani nezačal. Občas nám to připadá směšné, ale není snad nikdo, komu by na harmonických partnerských vztazích nezáleželo. V období singlovství i během vztahu snadno podléháme mýtům a pohádkám, které nám okolí podává jako obecný fakt. Jaké mýty jsou ty nejčastější a do jaké míry bychom jim měli naslouchat, objasňuje odborně, ale s nadhledem kniha, která zároveň dokáže čtenářům dodat klid. Je to terapeutův gauč v knižní podobě. CD bude podepsáno autorem.

Zbývá 10/10
Listy sexuality
Přispějte 1 000 Kč a více

Listy sexuality

Zbývá 5/5

Praktická a v sexuální osvětě a intervenci frekventovaně používaná speciální pomůcka. Sada grafických listů, znázorňujících jednitlivé kroky masturbace, používání kondomu, sexuálních poloh atp. Autoři pomůcky: Petr Eisner a Sylvie Mikulcová

Zbývá 5/5
Kniha "Vztahy a mýty" Honzy Vojtka
Přispějte 1 000 Kč a více

Kniha „Vztahy a mýty“ Honzy Vojtka

Zbývá 8/10

„Pořiďte si dítě, to pomůže!„„Rozhodně mu nesmíš psát první!“„Cože? On je ve znamení Raka?! Tak to vám nebude klapat."„Jo, holčičko, pro vztah musíš něco vytrpět…"Kdo ještě nedostal zaručeně osvědčenou radu do vztahu, ať se přihlásí. A podrží ruku nahoře, pokud se jí nenechal zviklat. Přece musí existovat návod nebo vysvětlení, proč ten či onen vztah nevydržel nebo leckdy ani nezačal. Občas nám to připadá směšné, ale není snad nikdo, komu by na harmonických partnerských vztazích nezáleželo. V období singlovství i během vztahu snadno podléháme mýtům a pohádkám, které nám okolí podává jako obecný fakt. Jaké mýty jsou ty nejčastější a do jaké míry bychom jim měli naslouchat, objasňuje odborně, ale s nadhledem kniha, která zároveň dokáže čtenářům dodat klid. Je to terapeutův gauč v knižní podobě. Kniha bude s podepsáním autora.

Zbývá 8/10
Účast 1 osoby na online diskuzi o vztazích s Honzou Vojtkem
Přispějte 1 000 Kč a více

Účast 1 osoby na online diskuzi o vztazích s Honzou Vojtkem

Zbývá 10/10

Debata je určena pro skupinu 10 lidí. Cena za osobu 1.000,- Kč. 

Zbývá 10/10
Audiokniha "Terapie sdílením" od dua Ester&Josefína
Přispějte 1 000 Kč a více

Audiokniha „Terapie sdílením“ od dua Ester&Josefína

Zbývá 8/10

Za projektem Terapie sdílením, aktuální internetovou senzací, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Před několika měsíci vystavily na svých sociálních sítích několik mrazivých, a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním. Kniha je věrným obrazem autentického prostředí internetových chatů a messengerů, kde se dnes tak často odehrávají trpké konce vztahů. Sebrané věty opravdu fungují jako svébytná terapie; při četbě a úlevném smíchu si člověk rád připomene, že tak zle na tom přece jen ještě není. Účinkující: Ester Geislerová, Martina Sluková, Andrej Polák, Jenovéfa Boková, Václav Neužil, Erika Stárková, Jana Plodková, Ondřej Bauer, Tomina Jeřábek Režie: Johana Ožvold Hudba: Jan Kratochvíl (DVA) Beatbox: Jaro Cossiga Zvuková realizace a mix: Adam Voneš Fotografie: Matěj Třasák Produkce: Jakub Sláma (Soundsquare) a Renáta Jarošová (Česká produkční, a. s.) 1 mp3 CD

Zbývá 8/10
Knížky Milující Sestra a Rok ohně - combo
Přispějte 1 500 Kč a více

Knížky Milující Sestra a Rok ohně – combo

Zbývá 3/3

Dva zatím poslední beletrické tituly Petra Eisnera. Příběhy z dvacátých a třicátých let minulého století se strhující atmosférou a dějem a skvělým hodnocením.

Zbývá 3/3
Grafika "Medvědi" od Báry Maštrlové
Přispějte 10 000 Kč a více

Grafika „Medvědi“ od Báry Maštrlové

Zbývá 1/1

Barbora Maštrlová (*1985) je výrazná autorka nastupující generace. Sama sebe označuje za „konceptuální sochařku se smyslem pro humor“. Její díla jsou lehce provokativní, vyzývavá a přesto fascinující. Dotýká se zásadních témat, jako je sexualita, mocenská hierarchie, role mužů a žen. Baví ji, že za pomoci výtvarného umění lze vyjádřit řadu důležitých věcí. Nejen o Medvědech mluvila Bára zde.

Zbývá 1/1
Grafika "Medvědi" od Báry Maštrlové
Přispějte 10 000 Kč a více

Grafika „Medvědi“ od Báry Maštrlové

Zbývá 1/1

Barbora Maštrlová (*1985) je výrazná autorka nastupující generace. Sama sebe označuje za „konceptuální sochařku se smyslem pro humor“. Její díla jsou lehce provokativní, vyzývavá a přesto fascinující. Dotýká se zásadních témat, jako je sexualita, mocenská hierarchie, role mužů a žen. Baví ji, že za pomoci výtvarného umění lze vyjádřit řadu důležitých věcí. Nejen o Medvědech mluvila Bára zde.

Zbývá 1/1

Donio Plus je určeno autorům zajímavých nápadů, které může finančně podpořit kdokoli. Projekty na Donio Plus nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete požádat svou komunitu o finanční podporu vašeho projektu? Jsme pro každou dobrost.

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Dobrý pocit :-)
Přispějte 100 Kč a více

Dobrý pocit :-)

Někdy nepotřebujeme odměnu. Někdy rádi pomáháme jen pro DOBRÝ POCIT a proto, že je to jednoduše potřeba. Děkujeme, že pomáháte jen tak…

Lepší pocit :-)
Přispějte 200 Kč a více

Lepší pocit :-)

Někdy nepotřebujeme odměnu. Někdy rádi pomáháme jen pro LEPŠÍ POCIT a proto, že je to jednoduše potřeba. Děkujeme, že pomáháte jen tak…

Ještě lepší pocit :-)
Přispějte 500 Kč a více

Ještě lepší pocit :-)

Někdy nepotřebujeme odměnu. Někdy rádi pomáháme jen pro JEŠTĚ LEPŠÍ POCIT a proto, že je to jednoduše potřeba. Děkujeme, že pomáháte jen tak…

Buton "Nebuď na nule"  velikost S
Přispějte 100 Kč a více

Buton „Nebuď na nule“ velikost S

Zbývá 50/50

Buton „Nebuď na nule“ o velikosti S, který vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Buton "Nebuď na nule"  velikost M
Přispějte 200 Kč a více

Buton „Nebuď na nule“ velikost M

Zbývá 50/50

Buton „Nebuď na nule“ o velikosti M, který vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Buton "Nebuď na nule"  velikost L
Přispějte 300 Kč a více

Buton „Nebuď na nule“ velikost L

Zbývá 50/50

Buton „Nebuď na nule“ o velikosti L, který vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Klíčenka "Nebuď na nule"
Přispějte 400 Kč a více

Klíčenka „Nebuď na nule“

Zbývá 50/50

Klíčenka „Nebuď na nule“, kterou vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 50/50
Plátěná taška "Nebuď na nule" + Button "Nebuď na nule"  velikosti S
Přispějte 500 Kč a více

Plátěná taška „Nebuď na nule“ + Button „Nebuď na nule“ velikosti S

Zbývá 18/20

Plátěná táška z české látky a ručním potiskem + buton velikosti S, které vyrobili pracovníci s mentálním postižením a duševním onemocvněním z Ladílny – dílny s chráněnými pracovními místy SKOKu do života, o.p.s. z Hradce Králové.

Zbývá 18/20
Audiokniha "Vztahy a mýty"  Honzy Vojtka
Přispějte 600 Kč a více

Audiokniha „Vztahy a mýty“ Honzy Vojtka

Zbývá 10/10

„Pořiďte si dítě, to pomůže!„„Rozhodně mu nesmíš psát první!“„Cože? On je ve znamení Raka?! Tak to vám nebude klapat."„Jo, holčičko, pro vztah musíš něco vytrpět…"Kdo ještě nedostal zaručeně osvědčenou radu do vztahu, ať se přihlásí. A podrží ruku nahoře, pokud se jí nenechal zviklat. Přece musí existovat návod nebo vysvětlení, proč ten či onen vztah nevydržel nebo leckdy ani nezačal. Občas nám to připadá směšné, ale není snad nikdo, komu by na harmonických partnerských vztazích nezáleželo. V období singlovství i během vztahu snadno podléháme mýtům a pohádkám, které nám okolí podává jako obecný fakt. Jaké mýty jsou ty nejčastější a do jaké míry bychom jim měli naslouchat, objasňuje odborně, ale s nadhledem kniha, která zároveň dokáže čtenářům dodat klid. Je to terapeutův gauč v knižní podobě. CD bude podepsáno autorem.

Zbývá 10/10
Listy sexuality
Přispějte 1 000 Kč a více

Listy sexuality

Zbývá 5/5

Praktická a v sexuální osvětě a intervenci frekventovaně používaná speciální pomůcka. Sada grafických listů, znázorňujících jednitlivé kroky masturbace, používání kondomu, sexuálních poloh atp. Autoři pomůcky: Petr Eisner a Sylvie Mikulcová

Zbývá 5/5
Kniha "Vztahy a mýty" Honzy Vojtka
Přispějte 1 000 Kč a více

Kniha „Vztahy a mýty“ Honzy Vojtka

Zbývá 8/10

„Pořiďte si dítě, to pomůže!„„Rozhodně mu nesmíš psát první!“„Cože? On je ve znamení Raka?! Tak to vám nebude klapat."„Jo, holčičko, pro vztah musíš něco vytrpět…"Kdo ještě nedostal zaručeně osvědčenou radu do vztahu, ať se přihlásí. A podrží ruku nahoře, pokud se jí nenechal zviklat. Přece musí existovat návod nebo vysvětlení, proč ten či onen vztah nevydržel nebo leckdy ani nezačal. Občas nám to připadá směšné, ale není snad nikdo, komu by na harmonických partnerských vztazích nezáleželo. V období singlovství i během vztahu snadno podléháme mýtům a pohádkám, které nám okolí podává jako obecný fakt. Jaké mýty jsou ty nejčastější a do jaké míry bychom jim měli naslouchat, objasňuje odborně, ale s nadhledem kniha, která zároveň dokáže čtenářům dodat klid. Je to terapeutův gauč v knižní podobě. Kniha bude s podepsáním autora.

Zbývá 8/10
Účast 1 osoby na online diskuzi o vztazích s Honzou Vojtkem
Přispějte 1 000 Kč a více

Účast 1 osoby na online diskuzi o vztazích s Honzou Vojtkem

Zbývá 10/10

Debata je určena pro skupinu 10 lidí. Cena za osobu 1.000,- Kč. 

Zbývá 10/10
Audiokniha "Terapie sdílením" od dua Ester&Josefína
Přispějte 1 000 Kč a více

Audiokniha „Terapie sdílením“ od dua Ester&Josefína

Zbývá 8/10

Za projektem Terapie sdílením, aktuální internetovou senzací, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefina Bakošová. Před několika měsíci vystavily na svých sociálních sítích několik mrazivých, a zároveň cynický úsměv vzbuzujících vět, kterými se jistý muž rozešel s jejich kamarádkou. Toto malé gesto spustilo lavinu; během následujících týdnů jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag „terapie sdilenim“ se stal doslova kultovním. Kniha je věrným obrazem autentického prostředí internetových chatů a messengerů, kde se dnes tak často odehrávají trpké konce vztahů. Sebrané věty opravdu fungují jako svébytná terapie; při četbě a úlevném smíchu si člověk rád připomene, že tak zle na tom přece jen ještě není. Účinkující: Ester Geislerová, Martina Sluková, Andrej Polák, Jenovéfa Boková, Václav Neužil, Erika Stárková, Jana Plodková, Ondřej Bauer, Tomina Jeřábek Režie: Johana Ožvold Hudba: Jan Kratochvíl (DVA) Beatbox: Jaro Cossiga Zvuková realizace a mix: Adam Voneš Fotografie: Matěj Třasák Produkce: Jakub Sláma (Soundsquare) a Renáta Jarošová (Česká produkční, a. s.) 1 mp3 CD

Zbývá 8/10
Knížky Milující Sestra a Rok ohně - combo
Přispějte 1 500 Kč a více

Knížky Milující Sestra a Rok ohně – combo

Zbývá 3/3

Dva zatím poslední beletrické tituly Petra Eisnera. Příběhy z dvacátých a třicátých let minulého století se strhující atmosférou a dějem a skvělým hodnocením.

Zbývá 3/3
Grafika "Medvědi" od Báry Maštrlové
Přispějte 10 000 Kč a více

Grafika „Medvědi“ od Báry Maštrlové

Zbývá 1/1

Barbora Maštrlová (*1985) je výrazná autorka nastupující generace. Sama sebe označuje za „konceptuální sochařku se smyslem pro humor“. Její díla jsou lehce provokativní, vyzývavá a přesto fascinující. Dotýká se zásadních témat, jako je sexualita, mocenská hierarchie, role mužů a žen. Baví ji, že za pomoci výtvarného umění lze vyjádřit řadu důležitých věcí. Nejen o Medvědech mluvila Bára zde.

Zbývá 1/1
Grafika "Medvědi" od Báry Maštrlové
Přispějte 10 000 Kč a více

Grafika „Medvědi“ od Báry Maštrlové

Zbývá 1/1

Barbora Maštrlová (*1985) je výrazná autorka nastupující generace. Sama sebe označuje za „konceptuální sochařku se smyslem pro humor“. Její díla jsou lehce provokativní, vyzývavá a přesto fascinující. Dotýká se zásadních témat, jako je sexualita, mocenská hierarchie, role mužů a žen. Baví ji, že za pomoci výtvarného umění lze vyjádřit řadu důležitých věcí. Nejen o Medvědech mluvila Bára zde.

Zbývá 1/1