Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Nellynce, která bojuje s rakovinou

Vybráno 0 Kč 551 725 Kč
500 000 Kč
 -
921 dárců
Celkem se zapojilo
599 Kč
Průměrná výše daru
22 222 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Nellynce, která bojuje s rakovinou

Vybráno 0 Kč 551 725 Kč
500 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Renáta
Datum přidání
1. 4. 2023
Poslední aktualita

8. 6. 2023 19:59

Poděkování

Vážení a milí dárci.

Z celého srdce  Vám moc děkujeme za finanční pomoc a podporu. Nesmírně si vážíme finanční podpory od všech, kteří se podíleli nám pomáhat. Věřte, že každá koruna bude využita co nejlépe k prospěchu Nellynky.  Vybraná částka nám pomůže na koupi automobilu na provoz při cestách do FNO, na výdaje spojené s bydlením a běžný provoz domácnosti, ale hlavně na nízko bakteriální dietu.

Ještě jednou moc děkujeme. Rodiče Nellynky

Popis není dostupný.

Popis není dostupný.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Nellynka už od Vánoc leží na hemato-onkologické odd s rakovinou lymfatických uzlin. Její život plný aktivit se přesunul na nemocniční lůžko, kde každý den bojuje o svůj život. 

Komu pomůžeme?

Dobrý den, jsem máma jedenáctileté Nellynky a tohle je náš příběh.

Bylo to den před štědrým dnem. 23. 12. 2022. Seděli jsme s manželem v pracovně lékaře. Byli jsme nervózní a čekali na diagnózu naší dcerky. Měla za sebou řadu vyšetření, krevní odběry, CT, ultrazvuk, biopsii uzlin, odběr kostní dřeně. Stále jsme doufali, že vše bude brzy v pořádku. Jsou přece Vánoce, čas zázraků. Žádný se nekonal. Pamatuji si jen slova lékaře: „ Vaše dcera má zhoubný nádor lymfatických uzlin s metastázemi ve třetím stadiu.“ Stiskla jsem pevně manželovu ruku a dívala se na lékaře. Mluvil dál, ale já jsem nedokázala vnímat. Na tohle není připraven žádný rodič. Obestřela mě hrůza z neznámého. Cítila jsem, že nedokážu zadržet slzy a nahlas se rozbrečela. Všechno ve mně křičelo: „To přece nemůže být pravda, proč my, proč ona?!“ Dá se tahle nemoc porazit? V té chvíli chcete nebýt, prostě zmizet, ale brzy pochopíte, že nemáte na výběr a musíte bojovat.

Museli jsme se vzchopit. Čekal nás úkol z nejtěžších. Vysvětlit Nellynce, co se děje. Ležela na pokoji hematoonkologického oddělení. Věděla jsem, že nesmí poznat, že jsem plakala. Mluvit začal manžel. Pozorovala jsem dceru, její bledou tvář, smutné oči, nádherné dlouhé vlasy rozprostřené po polštáři. Tiše poslouchala. Pak se jí manžel zeptal, jestli chce něco vědět? Zahleděla se na nás a zeptala se: „ Umřu? Jako děda?“ S ním se musela rozloučit před rokem, zemřel na rakovinu. Ujistili jsme ji, že budeme bojovat ze všech sil, že to nebude lehké, ale společně to zvládneme. Jinou odpověď jsme zkrátka nechtěli připustit.

Léčba začala hned. Nelly byl zaveden centrální žilní katetr, nasazeny kortikoidy a agresivní chemoterapie. Nellynka se nám začala měnit doslova před očima. Byla bledá, vypadaly jí její krásné vlasy a přestala se smát. Dříve společenské a všemi oblíbené dítě, kterého bylo všude plno, se totálně uzavřelo do sebe. Jsem s ní 24 hodin denně, ale velmi trpí. Trápí ji nejen nemoc samotná, ale vytržení z domova, ze známého prostředí, od rodiny, její milované fenky Jůlinky, od školy, kamarádů, tance a všeho, co měla tolik ráda. Ze dne na den se musela vzdát všeho. Manžel za námi jezdí, jak jen to je možné, ale pracuje na směny a jen jedna cesta znamená ujet sto kilometrů. Zůstalo na něm břímě jediného živitele rodiny, bere přesčasy, ale den má bohužel jen 24 hodin. Druhá dcera Eliška studuje střední školu, snaží se starat o domácnost a omezila své kontakty i aktivity, aby v těch několika málo dnech, které Nellynka může občas trávit doma, nebyla ohrožena, jelikož nemá žádnou imunitu.

Věděli jsme, že nás čeká několik bloků chemoterapie a to velmi agresivní. Denně odběry krve a spousta dalších nezbytných vyšetření jako EKG, oční, lumbální punkce, odběry kostní dřeně a další. Bál by se určitě i dospělý natož dítě. Problémy a komplikace spojené s léčbou na sebe nedaly dlouho čekat. Nelly měla plnou pusu aftů, takže jídlo jí působí velké bolesti a nechce jíst. Je oteklá, hubená, bledá, přidal se zánět střev, voda na plících a v bříšku, boláky na všech sliznicích. Dostává podle potřeby krevní destičky, transfuze, ATB a spoustu dalších léků. Máme za sebou dva bloky. Při třetím jsme si mysleli, že už nás nemůže nic překvapit. Omyl. Nellynku začalo bolet na hrudníku, přidala se zimnice, horečka a hodnota CRP, které ukazuje na zánět v těle, byla šílená, nad 400mg/l krve., normální je u zdravého člověka do5 mg/l krve. Byl z toho těžký zápal plic. Tohle vše je ohromný nápor na psychiku, ještě nestačím zpracovat jednu špatnou zprávu a už ji následuje další. Tajně brečím po večerech v koupelně, ale pak vždy vylezu s novou dávkou odhodlání vybojovat tuhle válku. Musím být silná, podporovat Nellynku. Máme před sebou další blok chemoterapie. Nellynka už je bojem s nemocí vyčerpaná, tělíčko je slabé a unavené, bolí ji každý pohyb, nemluví, je z ní vyděšené dítě hledající oporu u svých rodičů.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Je před námi ještě dlouhá cesta a netuším, co nás na ni čeká. Abychom se mohli soustředit na dcerku, je pro nás, v téhle složité situaci, vaše pomoc nesmírně důležitá. Manžel za námi často jezdí jen na otočku, aby nás obě povzbudil. Péče o Nellynku bude vyžadovat zvýšené výdaje, na stravu, na hygienu, časté kontroly u lékařů, za nimiž budeme dojíždět. Nesmí jezdit MHD. Stále ve vzduchu visí v budoucnu možný návrat nemoci, pokud by se to stalo, vyhlídky už by byly velmi špatné. Velmi se toho bojíme, ale snažíme se tu myšlenku vytěsnit, protože žít pořád ve strachu opravdu nejde. Pro naší Nellynku bychom udělali cokoliv na světě, ale jsou věci, které sami nezvládneme. A proto jsme se obrátili se žádostí o pomoc na vás. Děkujeme vám všem, kteří pomůžete Nellynce jakýmkoliv příspěvkem.

Rodiče Nellynky

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

8. 6. 2023 19:59

Poděkování

Vážení a milí dárci.

Z celého srdce  Vám moc děkujeme za finanční pomoc a podporu. Nesmírně si vážíme finanční podpory od všech, kteří se podíleli nám pomáhat. Věřte, že každá koruna bude využita co nejlépe k prospěchu Nellynky.  Vybraná částka nám pomůže na koupi automobilu na provoz při cestách do FNO, na výdaje spojené s bydlením a běžný provoz domácnosti, ale hlavně na nízko bakteriální dietu.

Ještě jednou moc děkujeme. Rodiče Nellynky

Popis není dostupný.

Popis není dostupný.

14. 5. 2023 22:13

Poděkování ❤️❤️

Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří přispěli jakoukoliv částkou na sbírku pro naši Nellynku ❤️ velice si vážíme vaši pomoci. 
Také bychom chtěli poděkovat za povzbudivé komentáře, které nám dodávají sílu v těchto těžkých časech.

13. 5. 2023 8:38

Na co budou peníze použity.

Peníze ze sbírky budou použity na koupi automobilu a jeho údrzbu, jelikož při každodenním ježdění za dcerou nám auto dosloužilo a jsme nepojízdní. Auto je jediný prostředek  pro dojíždění na kontroly a do  školy do nemocnice. Zbytek peněz bude využitý na chod domácnosti ,výdaje spojené s bydlením a chodem domácnosti (jídlo,energie, pohonné hmoty). Návrat do zaměstnání není ještě možný a žít z jednoho platu je složité .

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Jaroslav M.
3 500 Kč  •  30. 5. 2023 8:36
Držíme palce! Jaro a Růžena
Laskavý dárce
200 Kč  •  25. 5. 2023 20:54
Lucie
200 Kč  •  25. 5. 2023 16:47
🙏🍀🙏 hodně sil, jste velcí bojovníci.. všichni..
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 5. 2023 11:36
Milý dárce
600 Kč  •  24. 5. 2023 4:55
Milý dárce
50 Kč  •  23. 5. 2023 23:49
DobroDárce
300 Kč  •  23. 5. 2023 22:13
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 5. 2023 21:41
Jmenonetreba
200 Kč  •  23. 5. 2023 21:35
MOC DRZIM PALCE!!!! MOC
Mirek Stejskal
1 111 Kč  •  23. 5. 2023 20:42
Mirek&Lenka, M,M,R,B,J
Milý dárce
1 000 Kč  •  19. 5. 2023 17:04
DobroDárce
222 Kč  •  18. 5. 2023 16:17
Štědrý dárce
400 Kč  •  18. 5. 2023 13:50
Štědrý dárce
700 Kč  •  17. 5. 2023 21:31
Milý dárce
500 Kč  •  16. 5. 2023 9:50
Laskavý dárce
600 Kč  •  15. 5. 2023 23:29
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 5. 2023 21:46
Velkorysý dárce
100 Kč  •  15. 5. 2023 19:32
DobroDárce
200 Kč  •  14. 5. 2023 21:49
Michal Svatuška
500 Kč  •  14. 5. 2023 14:43
Laskavý dárce
500 Kč  •  13. 5. 2023 21:51
Štědrý dárce
100 Kč  •  13. 5. 2023 21:50
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 5. 2023 19:13
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 5. 2023 19:11
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 5. 2023 13:53
Velkorysý dárce
600 Kč  •  12. 5. 2023 10:28
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 5. 2023 9:29
Velkorysý dárce
100 Kč  •  12. 5. 2023 6:09
Laskavý dárce
200 Kč  •  11. 5. 2023 22:35
Milý dárce
219 Kč  •  11. 5. 2023 21:12
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  11. 5. 2023 20:42
Laskavý dárce
15 000 Kč  •  11. 5. 2023 20:19
Milý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 20:16
Milý dárce
500 Kč  •  11. 5. 2023 20:10
Štědrý dárce
150 Kč  •  11. 5. 2023 18:36
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 5. 2023 18:25
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 5. 2023 18:18
DobroDárce
600 Kč  •  11. 5. 2023 18:10
Milý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 16:51
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 5. 2023 16:38
Aspoň něco málo . Držte se !!!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 16:14
DobroDárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 15:55
Laskavý dárce
1 111 Kč  •  11. 5. 2023 15:06
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 5. 2023 14:59
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 5. 2023 14:55
Jana
100 Kč  •  11. 5. 2023 14:18
Nellynko, jsi bojovnice! Posílám požehnání, ať si zase můžeš hrát s dětmi! Hodně sil rodině!
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 14:15
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 14:14
Štědrý dárce
500 Kč  •  11. 5. 2023 13:51
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 13:18
Bojujte a držte se❤❤
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 5. 2023 12:28
Štědrý dárce
500 Kč  •  11. 5. 2023 12:28
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 5. 2023 12:18
Veronika P.
600 Kč  •  11. 5. 2023 11:30
Držte se všichni!
DobroDárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 10:22
Jakub M.
500 Kč  •  11. 5. 2023 9:56
Není to moc, ale snad pomůže.
Helena U.
300 Kč  •  11. 5. 2023 9:44
Hodně štěstí! Přejeme se synem Oskárkem uzdravení!
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 5. 2023 9:38
Laskavý dárce
250 Kč  •  11. 5. 2023 9:12
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 9:00
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 5. 2023 8:52
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 8:43
DobroDárce
600 Kč  •  11. 5. 2023 8:37
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 8:33
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 5. 2023 8:33
Marketa Galuszkova
650 Kč  •  11. 5. 2023 8:32
Moc maličké držím palečky , spousty síly a lásky aby se uzdravila 🤍
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 5. 2023 8:18
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 8:10
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 7:41
Štědrý dárce
50 Kč  •  11. 5. 2023 7:39
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 5. 2023 7:38
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 5. 2023 7:38
Velkorysý dárce
200 Kč  •  11. 5. 2023 7:37
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 7:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 7:28
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 5. 2023 7:25
Hana Š.
200 Kč  •  11. 5. 2023 7:25
Bojuj Nellynko ♥♥♥
DobroDárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 7:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 6:40
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 5. 2023 6:28
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 5. 2023 5:53
Milý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 5:30
Milý dárce
100 Kč  •  11. 5. 2023 4:55
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 4:47
🍀
Laskavý dárce
200 Kč  •  11. 5. 2023 4:26
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 1:35
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  11. 5. 2023 0:55
Milý dárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 0:33
DobroDárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 0:10
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 23:50
Michaela K.
300 Kč  •  10. 5. 2023 23:47
Přeji holčičce hlavně zdraví, rodičům pevné nervy a hodně sil v boji s tou hnusnou nemocí! 🙏🏻❤️
Milý dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 23:45
Milý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 23:39
Ludmila F.
600 Kč  •  10. 5. 2023 23:38
Moc držím pěstičky a přeji Nellynce, aby se uzdravila
DobroDárce
500 Kč  •  10. 5. 2023 23:36
DobroDárce
600 Kč  •  10. 5. 2023 23:28
Světlana
1 000 Kč  •  10. 5. 2023 23:19
D
DobroDárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 23:16
Milý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 23:16
DobroDárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 23:08
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 5. 2023 23:07
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 23:06
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  10. 5. 2023 23:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:59
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:59
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  10. 5. 2023 22:53
Laskavý dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 22:50
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 22:45
Dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 22:42
Holčičko krásná, posílám aspoň to něco málo co mám. Bojuj! ❤️
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 5. 2023 22:42
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 5. 2023 22:37
Kačka
600 Kč  •  10. 5. 2023 22:36
Co psát... Budu Vám všem a hlavně Vaší krásné dcerce držet palce! Mnoho sil!
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:36
Petra
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:35
Nellynko, přeji ti mnoho sil do boje s tou potvorou, ale ty to Zvládneš.
DobroDárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 22:34
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:29
DobroDárce
3 500 Kč  •  10. 5. 2023 22:27
Milý dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 22:24
Bojuj holčičko❤️ VYHRAJEŠ!!!
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 22:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:20
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:20
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  10. 5. 2023 22:20
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 5. 2023 22:19
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:13
Milý dárce
200 Kč  •  10. 5. 2023 22:08
Monika P.
5 000 Kč  •  10. 5. 2023 22:07
Nellynko holcicko zlata..tenhle boj musis vyhrat..hodne sil posilam ❤️🍀
Ivana
200 Kč  •  10. 5. 2023 22:05
Držím všechny palečky co mám, ať jseš zase brzo zdravá a šťastná 🙏🤗💓takové nemoce, by měly děti vynechat...
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 22:04
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 5. 2023 22:01
Dagmar
1 000 Kč  •  10. 5. 2023 21:52
Ať vše dobře dopadne🍀
Lukáš
1 000 Kč  •  10. 5. 2023 21:45
Naše malá se narodila se třemi srdečními vadami. Dnes jsou jí skoro 3 roky a plná života, už nás čeká jen malý zákrok než půjde do školy a vše bude v pořádku .. zázraky se dějí, neztrácejte naději :)
Dobrosrdečný dárce
12 Kč  •  10. 5. 2023 21:37
Laskavý dárce
500 Kč  •  10. 5. 2023 21:36
Eva
600 Kč  •  10. 5. 2023 21:35
Držím palce, ať se Nellynka uzdraví :-*
MLCUCHOVI
200 Kč  •  10. 5. 2023 21:33
Alespoň malý příspěvek pro Vas i Vaši dcerku.... Přejeme aby jste svůj boj vyhráli!
Laskavý dárce
50 Kč  •  10. 5. 2023 21:31
Nellynka
300 Kč  •  10. 5. 2023 21:24
Ať se uzdraví,štěstíčko a zdravíčko :)
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 21:23
DobroDárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 21:23
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 5. 2023 21:22
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  10. 5. 2023 21:11
Štědrý dárce
247 Kč  •  10. 5. 2023 21:11
DobroDárce
300 Kč  •  10. 5. 2023 21:10
Milý dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 21:06
Laskavý dárce
100 Kč  •  10. 5. 2023 14:44
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 5. 2023 9:44
DobroDárce
5 000 Kč  •  9. 5. 2023 21:13
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  9. 5. 2023 19:25
Laskavý dárce
600 Kč  •  9. 5. 2023 15:40
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  8. 5. 2023 21:10
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 5. 2023 21:45
DobroDárce
100 Kč  •  6. 5. 2023 18:21
Petr S.
3 000 Kč  •  6. 5. 2023 9:40
Drzte se
Štědrý dárce
200 Kč  •  5. 5. 2023 17:35
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  5. 5. 2023 15:24
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  5. 5. 2023 15:15
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  5. 5. 2023 11:02
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 5. 2023 23:11
Laskavý dárce
600 Kč  •  4. 5. 2023 13:39
Laskavý dárce
150 Kč  •  3. 5. 2023 22:01
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  3. 5. 2023 21:02
Laskavý dárce
600 Kč  •  3. 5. 2023 18:17
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  3. 5. 2023 16:41
Laskavý dárce
500 Kč  •  3. 5. 2023 13:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 5. 2023 11:01
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 5. 2023 22:23
Milý dárce
100 Kč  •  2. 5. 2023 19:18
Milý dárce
300 Kč  •  2. 5. 2023 15:39
Milý dárce
1 000 Kč  •  1. 5. 2023 15:01
DobroDárce
20 Kč  •  1. 5. 2023 12:31
Renata
300 Kč  •  1. 5. 2023 12:03
Dobrý den, Nellynko, přejeme hodně sil a štěstí 🍀🍀🍀. Ať je lépe. R+E+ K
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 5. 2023 9:55
DobroDárce
300 Kč  •  1. 5. 2023 9:16
Milý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2023 23:40
Milý dárce
1 000 Kč  •  30. 4. 2023 17:38
Radka vD
1 000 Kč  •  30. 4. 2023 12:59
Hodně sil, držím palce!!
Milý dárce
600 Kč  •  30. 4. 2023 11:43
Martina H.
500 Kč  •  30. 4. 2023 9:02
Držím všechny palce!
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  29. 4. 2023 20:53
DobroDárce
300 Kč  •  29. 4. 2023 20:45
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 4. 2023 18:07
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  29. 4. 2023 18:01
Laskavý dárce
300 Kč  •  29. 4. 2023 15:37
Laskavý dárce
600 Kč  •  29. 4. 2023 11:59
Štědrý dárce
200 Kč  •  28. 4. 2023 12:47
Milý dárce
100 Kč  •  28. 4. 2023 12:23
DobroDárce
300 Kč  •  28. 4. 2023 7:48
DobroDárce
100 Kč  •  28. 4. 2023 6:42
Velkorysý dárce
200 Kč  •  27. 4. 2023 22:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  27. 4. 2023 22:04
Štědrý dárce
100 Kč  •  27. 4. 2023 21:35
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  27. 4. 2023 21:08
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 4. 2023 20:01
DobroDárce
300 Kč  •  27. 4. 2023 14:27
Dárce, který je pro každou dobrost
10 146 Kč  •  27. 4. 2023 9:58
Hvězduše Motýlová
1 000 Kč  •  27. 4. 2023 8:20
❤️
DobroDárce
100 Kč  •  26. 4. 2023 21:16
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 4. 2023 21:06
DobroDárce
100 Kč  •  26. 4. 2023 19:33
Kateřina S.
300 Kč  •  26. 4. 2023 12:04
Přeji jen to nej, a hlavně zdravíčko...
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 4. 2023 10:14
Moc držím palečky, tohle by se nemělo dít. Jsi moc statečná holka. Musíš to zvládnout.
Terezka
50 Kč  •  25. 4. 2023 11:34
drž se nellynko ❤️ máme tě rádi
Terka s mamkou
100 Kč  •  25. 4. 2023 8:13
❤️ Pro Nellinku
jan s.
95 Kč  •  21. 4. 2023 16:28
Sakra, tohle by se fakt nemelo dit :( Drzim palce vsem, ale hlavne Nellynce, at to zvladne.
V.
200 Kč  •  21. 4. 2023 8:21
Hodně sil Nelinko ❤️
Veronika S.
250 Kč  •  21. 4. 2023 1:07
Nellynko, přeji hodně sil. Věřím, že to vybojuješ a vyhraješ. ❤️
Vaclav Dostalik
600 Kč  •  20. 4. 2023 19:50
Držím palce a pevné věřím, ze se z toho malá dostane.
Maruška
600 Kč  •  20. 4. 2023 19:19
Nellynka ten boj vyhraje, věřím tomu!
Pavel
300 Kč  •  20. 4. 2023 2:19
Silvie
300 Kč  •  19. 4. 2023 21:03
Držíme palečky a přejeme Nellynce hodně sil <3
Marťa
1 000 Kč  •  19. 4. 2023 17:35
Holčičkou buď silná a rodičům pevné nervy a hodně sil.❤️‍🩹🥰
DobroDárce
200 Kč  •  19. 4. 2023 10:41
Ty to zvládneš kočičko statečná :-)
Alena Vlčková
2 000 Kč  •  19. 4. 2023 8:36
Určitě vše bude v pořádku musí se věřit🙏
Babu
200 Kč  •  18. 4. 2023 23:32
Hodně sil a optimismu. 🍀🍀🍀❤️❤️❤️
Markéta
200 Kč  •  18. 4. 2023 23:19
Nellynko,věřím,že tu nemoc poraziš!Bojuj a nevzdavej se!
Veronika
888 Kč  •  18. 4. 2023 21:43
Přeji Nellynce spoustu sil a uzdravení!
Michaela
100 Kč  •  18. 4. 2023 21:17
Posílám moc sily
Petra V.
600 Kč  •  18. 4. 2023 15:52
Držím pěsti, hodně sil! ♥️🍀
Markéta
300 Kč  •  18. 4. 2023 10:34
Držte se ❤️❤️❤️
Lu
300 Kč  •  17. 4. 2023 13:46
Velmi držím Nellynce palce, ať ten boj vyhraje!
Bára
300 Kč  •  15. 4. 2023 20:47
Modlím se za vás. Jste moc stateční!
Mirka
100 Kč  •  14. 4. 2023 23:12
Držte se!
PAVEL T.
1 000 Kč  •  14. 4. 2023 17:55
Držíme palce.
Laskavý dárce
94 Kč  •  13. 4. 2023 20:14
💛🍀💛🍀💛
LaKa
600 Kč  •  13. 4. 2023 19:15
Snad ti to pomůže. Držím palce
Monika
1 000 Kč  •  13. 4. 2023 11:31
přeji vám hodně sil a Nellynko bojuj!
Jára
200 Kč  •  12. 4. 2023 12:19
Přeji hodně sil a uzdrav se Nellinko.
Dárce
1 000 Kč  •  11. 4. 2023 18:58
Hodně sil Nellynko, brzy budeš zase doma mezi svými!
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 4. 2023 17:08
Nellynko, vsechno bude dobre
šárka
200 Kč  •  11. 4. 2023 9:40
Věřím, že to dokážeš
Kateřina
300 Kč  •  9. 4. 2023 18:22
Bude dobře🙏
Simona M.
2 000 Kč  •  9. 4. 2023 8:03
Přeji celé rodince hodně sil v boji s nemocí a modlim se za pokoj do srdíčka a uzdravení Nellynky 🙏❤️
Iveta J.
300 Kč  •  7. 4. 2023 20:56
Držím pěsti, brzy se princezno uzdrav ❤️
Renata
600 Kč  •  7. 4. 2023 13:45
Hodne sil! ❤️
Nikola I.
300 Kč  •  6. 4. 2023 19:04
Držím palečky mnoho síly Nellynce ♥️
Valerie T.
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 18:14
♥️ Hodne sil, Nell.
Energizer
100 Kč  •  6. 4. 2023 17:39
Posílám ti sílu, Nellynko!
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 4. 2023 14:01
Bojuj Nellynko 🍀
Štelbaský s.r.o.
10 000 Kč  •  6. 4. 2023 13:00
Drž se princezno
M.
100 Kč  •  6. 4. 2023 11:35
🍀
Barčákovi/Baryni
1 000 Kč  •  5. 4. 2023 20:50
Hodně sil
DobroDárce
600 Kč  •  5. 4. 2023 20:22
❤️
Marie
2 000 Kč  •  5. 4. 2023 18:26
Myslím na tebe Nellynko.🙏🍀
Denisa Š.
300 Kč  •  5. 4. 2023 18:23
Držím pěsti, bojujte a buďte stateční 🍀🙏
Markéta
300 Kč  •  5. 4. 2023 13:22
Hodně sil!!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  5. 4. 2023 12:45
🍀🍀🍀🍀
Markéta H.
300 Kč  •  5. 4. 2023 12:36
Milá Nellynko...držím ti palečky...
Petr a Lenka
1 000 Kč  •  4. 4. 2023 22:25
Všechno bude dobré ;-) Držte se
Zuzana
1 000 Kč  •  4. 4. 2023 21:48
🍀

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat