Projekt ukončen:

Nakladatelství Nová beseda

Vybráno 0 Kč 500 Kč
1 000 Kč
Nakladatelství Nová beseda
1 přispěvatel
Celkem se zapojilo
500 Kč
Průměrná výše příspěvku
500 Kč
Nejvyšší příspěvek
78 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Nakladatelství Nová beseda

Vybráno 0 Kč 500 Kč
1 000 Kč
Tvůrce
Knihex, Nakladatelství Nová Beseda
Datum přidání
12. 11. 2020

Nová beseda je nezávislé nakladatelství, které podporuje objevné autory a zvídavé čtenáře. Spojujeme odborníky a odbornice z humanitních, společenských a technických věd. Z pohybu
na jejich pomezí vycházejí ideje a interpretace, které přispívají k udržitelnější a odpovědnější společnosti. Fakta a věda se doplňují s uměním jakožto různá pojetí analýzy i reflexe každodennosti i dlouhodobé situace.


Naše profilová edice Co je nového? je pro všechny, kteří jsou dobří v něčem jiném. Renomovaní autoři a autorky na méně než sto stranách a jazykem srozumitelným pro čtenářky a čtenáře z jiných oblastí shrnují stav přemýšlení, bádání a diskuse, aktuálně zkoumané otázky a myšlenkové proudy z nedávného vývoje ve svém oboru.

Vratislav Šlajer
500 Kč  •  14. 11. 2020 17:44

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také autorům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu