Úspěšně vybráno:

Poskytli jste nový domov pro orlici Gaiu

Vybráno 0 Kč 213 450 Kč
95 000 Kč
 -
264 dárců
Celkem se zapojilo
809 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
98 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Poskytli jste nový domov pro orlici Gaiu

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Český nadační fond pro vydru
Datum přidání
5. 9. 2023
Poslední aktualita

22. 2. 2024 9:58

Zelená střecha, parkosy a vanička pro orlí (nejen) letní koupačku – práce na voliéře pro Gaiu s přicházejícím lepším počasím opět pokračují!

Do voliéry jsme navezli písek, sehnali velké kmeny a větve (tzv. parkosy), na kterých se bude Gaie dobře sedět, a v minulém týdnu položili zelenou rozchodníkovou střechu. Ta odstíní plechovou část a ochrání Gaiu před přílišným přehříváním celého prostoru, až se do něj později opře letní sluníčko. Podařilo se nám rovněž sehnat vhodnou laminátovou vaničku, která bude v orlí voliéře instalována na koupání. Gaie se daří dobře a stěhování do nového ji čeká koncem března. Více fotografií najdete ve fotogalerii. O dalším dění vás budeme opět brzy informovat.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Orel mořský patří mezi skutečné krále oblohy. I tohoto majestátního dravce však někdy potká smůla. Tak jako dospělou orlici, kterou turisté nalezli zraněnou nedaleko jihočeské obce Mláka v dubnu 2023. Nemohla létat, přesto se snažila před lidmi uniknout. Její odchyt tak stál pracovníky Třeboňské záchranné stanice nemalé úsilí. Ukázalo se, že orlice utrpěla závažné zranění – měla již delší dobu vykloubený loket na pravém křídle. Bohužel ani specialisté z veterinární kliniky Mada v Kralupech n. Vltavou, kterým velice děkujeme za pomoc a úžasnou spolupráci, již nemohli křídlo „zachránit“. Orlice nakonec podstoupila operaci, díky níž je křídlo alespoň částečně funkční, do přírody se ale vrátit nemůže. Po řadu týdnů se zotavovala ve spřátelené stanici v Hrachově. Nyní ale nastal čas, aby se vrátila „domů“ – do Třeboně. Orlice dostala krásné jméno Gaia a rádi bychom jí poskytli také krásné bydlení. Orli mořští se mohou v lidské péči dožít i více než 30 let. Trvalý domov pro Gaiu tedy musí být dostatečně prostorný a kvalitně vybavený, protože tu může bydlet opravdu dlouho.

Komu pomůžeme?

Trvale handicapované mořské orlici Gaie a Třeboňské záchranné stanici, ve které bude orlice natrvalo bydlet. Gaia se již do volné přírody vrátit nemůže a zaslouží si dostatečně prostornou voliéru, aby jí v naší péči bylo dobře.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané finance poslouží na uhrazení nákladů spojených s vybudováním prostorné voliéry pro život handicapované orlice Gaii v přírodní zahradě v areálu Třeboňské záchranné stanice. Doufáme v pokrytí nákladů na práce a nákupy materiálu (zemní práce, prkna a nátěrové hmoty, svařování, nákup speciálních sítí a dalšího vybavení). Základ budoucí voliéry o rozměrech 6*3,5 metru v podobě kovových konstrukcí již máme díky firmě Mosled z Českých Budějovic a díky pomoci řady dobrovolníků připraven. Zbylé finance využijeme na výrobu informační cedule, která návštěvníkům přiblíží život a ochranu orlů mořských (nejen) na Třeboňsku.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

22. 2. 2024 9:58

Zelená střecha, parkosy a vanička pro orlí (nejen) letní koupačku – práce na voliéře pro Gaiu s přicházejícím lepším počasím opět pokračují!

Do voliéry jsme navezli písek, sehnali velké kmeny a větve (tzv. parkosy), na kterých se bude Gaie dobře sedět, a v minulém týdnu položili zelenou rozchodníkovou střechu. Ta odstíní plechovou část a ochrání Gaiu před přílišným přehříváním celého prostoru, až se do něj později opře letní sluníčko. Podařilo se nám rovněž sehnat vhodnou laminátovou vaničku, která bude v orlí voliéře instalována na koupání. Gaie se daří dobře a stěhování do nového ji čeká koncem března. Více fotografií najdete ve fotogalerii. O dalším dění vás budeme opět brzy informovat.

13. 12. 2023 8:43

PODĚKOVÁNÍ, POZVÁNKA A PŘÁNÍ :-)

Naše sbírka je u konce. Byla díky vám tak úspěšná, že tomu skoro nemůžeme uvěřit. Moc děkujeme vám všem, kdo jste stavbu nového domova pro Gaiu podpořili! Jsme vděční i těm z vás, kdo pomáhali s propagací (nejen) na sociálních sítích a dostali Gaiin příběh dokonce i do větších médií! Současné rozmary počasí a vytížení celého týmu před koncem roku nám v poslední době nedovolily na stavbě voliéry pokračovat. Prostory zahrady byly nejprve pod sněhem a nyní je zde mokřina. Ale jen co to alespoň trochu půjde, vrhneme se po Novém roce na další práce. Kromě dokončování bydlení pro Gaiu se postupně pustíme také do přípravy informační cedule o orlech mořských a do objednávek materiálu na stavbu komor pro rehabilitaci ptáků. Díky vaší štědrosti se totiž vybralo mnohem více peněz než kolik byl rozpočet na bydlení pro orlici. Zbylo tedy i na další věci! O aktuálním dění kolem dokončování domova pro Gaiu i budování dalších voliér z této sbírky vás budeme informovat zde na Doniu. Pokud vás zajímá dění v Třeboňské záchranné stanici celkově, můžete nás sledovat na sítích @trebonskastanice nebo navštívit naši Expozici zvířat s příběhem v Jateční ulici v Třeboni. Otevřeno máme každý den – v zimním období od 9:00 do 16:00 ve všední dny a od 10:00 do 16:00 o víkendech a svátcích. Přírodní zahrada je volně přístupná kdykoliv. Přejeme všem pohodové vánoce a mnoho krásných zážitků v přírodě v novém roce 2024!

1. 12. 2023 15:03

Jste skvělí a my máme velikou radost!

Díky vám budeme moci nejen dokončit nový domov pro Gaiu, pořídit veškeré související vybavení pro její bezpečný život v nové voliéře v přírodní učebně a vytvořit pro návštěvníky informační ceduli o těchto úchvatných dravcích. Můžeme se rovněž pustit do stavby nových tzv. komor – voliér speciálně upravených pro léčení a rehabilitaci zraněných ptáků. Veškeré finance, které nám dárci poslali nad rámec původního rozpočtu sbírky, tedy využijeme ku prospěchu našich budoucích pacientů. Jen v letošním roce jsme např. pečovali o celkem 5 orlů mořských a stovky dalších volně žijících zvířat v nouzi (od ledna 2023 k dnešnímu dni rukama našich obětavých ošetřovatelek prošlo již více než 500 jedinců). Chvílemi jsme tak řešili i ono nerudovské, „Kam s ním?“. Proto pro nás možnost vybudovat další část zázemí hodně znamená. Moc děkujeme všem, kdo nám svou štědrostí pomáháte pomáhat a o dalším dění vás budeme informovat!

28. 10. 2023 11:50

Výstavba nového domova pro GAIU se opět posunula o kus dál

 Nedávno u nás ruku k dílu přiložila parta dobrovolníků z ČSOB Pojišťovny, za což moc děkujeme! Společnými silami jsme vybudovali „zavětrování“ a stihli také položit střešní folii. Moc děkujeme nejen  pracantům, ale i všem dosavadním dárcům za podporu! Sdílejte prosím dále mezi své známé a přátele, a nezapomeňte ani na možnost založit dobrovýzvu!  Na dokončení voliéry nám totiž ještě poměrně velká částka chybí.

19. 9. 2023 13:05

BUDOVÁNÍ NOVÉHO DOMOVA PRO GAIU JE V PLNÉM PROUDU!

Od tohoto víkendu již stojí konstrukce voliéry na místě určení. Za pomoc děkujeme 15 úžasným dobrovolníkům z různých koutů republiky,  kteří k nám dorazili díky organizaci Tamjdem o.p.s. .Pod taktovkou našeho pana ředitele Honzy (který o ně celý víkend pečoval jako o vlastní :-)) odvedli pořádný kus práce. Mrkněte na fotky ve fotogalerii!

A když už lidské síly nestačily, přišel na řadu opět pomocník bagr, který těžkou konstrukci zvedl jako nic! U konce ale stále nejsme, čeká nás ještě částečné „zavětrování“, zavěšení ochranných sítí, umístění folie na střechu atd.

Moc děkujeme všem dosavadním dárcům za podporu! Sdílejte prosím dále mezi své známé, přátele. Pořád nám ještě do cílové rovinky chybí pořádný kus!

12. 9. 2023 10:19

UŽ JSME KOPLI :-))

Přípravy na výstavbu voliéry pro naši mořskou ORLICI GAIU zahájeny! Podpořte naši snahu a až pojedete kolem, přijďte se podívat! V naší  přírodní zahradě jsme pro voliéru vybrali krásné místo ve stínu stromů. Moc děkujeme všem za podporu!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

L.Hořejší
300 Kč  •  10. 12. 2023 13:34
Děkuji všem za záchranu a za to, co děláte! :)
DobroDárce
150 Kč  •  9. 12. 2023 8:30
Ivo Jech
2 000 Kč  •  6. 12. 2023 14:50
Gaio, ať jsi brzo v pořádku
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 12. 2023 9:46
R. + A. + I. + A. Křížovi
250 Kč  •  3. 12. 2023 17:15
Přejeme Gaie, dalším zraněným zvířatům i jejich zachráncům hodně zdraví!
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  1. 12. 2023 23:09
DobroDárce
300 Kč  •  28. 11. 2023 18:32
DobroDárce
300 Kč  •  27. 11. 2023 12:53
Velkorysý dárce
250 Kč  •  24. 11. 2023 17:35
P. a V.
1 000 Kč  •  24. 11. 2023 12:01
Ať se daří Gaio v novém domově a diky všem, kteří Gaie pomohli.
Alena H.
600 Kč  •  24. 11. 2023 11:25
Děkuji za záchranu krásného a statečného zvířete. Ať je šťastná i v podminkach zajetí a její chovatelé jí dopřejí hodně lásky.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 11. 2023 10:51
Milý dárce
10 000 Kč  •  24. 11. 2023 9:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 11. 2023 19:18
Milý dárce
600 Kč  •  23. 11. 2023 16:57
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  23. 11. 2023 12:45
Jitka D.
600 Kč  •  23. 11. 2023 9:57
Ať se jí daří!
Štědrý dárce
200 Kč  •  23. 11. 2023 9:41
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 11. 2023 8:28
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 11. 2023 8:15
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 11. 2023 7:54
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 22:52
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 11. 2023 21:05
Dobrosrdečný dárce
10 074 Kč  •  22. 11. 2023 20:31
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2023 20:15
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 20:11
Štědrý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 19:53
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 19:24
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 19:17
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 18:50
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 17:07
Štědrý dárce
333 Kč  •  22. 11. 2023 16:44
Milý dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2023 16:42
Milena J.
600 Kč  •  22. 11. 2023 16:24
Milá Gaio, přeji ti krásný, dlouhý život a spoustu lidských přátel.
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 16:07
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2023 16:04
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  22. 11. 2023 15:47
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 15:30
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 15:12
Laskavý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 15:00
Tom
300 Kč  •  22. 11. 2023 14:40
Od Froda pro Gaiu
Laskavý dárce
400 Kč  •  22. 11. 2023 14:25
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 14:20
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 14:13
Štědrý dárce
4 800 Kč  •  22. 11. 2023 14:05
Štědrý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 14:02
DobroDárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 14:00
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 14:00
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 13:57
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 13:49
Jana K.
300 Kč  •  22. 11. 2023 13:47
s radostí, aspoň kapka
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 13:41
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 13:40
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 13:40
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 13:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 13:34
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 13:31
Miloš
600 Kč  •  22. 11. 2023 13:28
Držím palečky, ať se daří.
P+J
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 13:25
DobroDárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 13:23
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 13:18
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 13:11
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 13:06
Laskavý dárce
150 Kč  •  22. 11. 2023 13:05
J&K
600 Kč  •  22. 11. 2023 13:03
Gaio, změnil se Ti celý život. Přejeme Ti zdravíčko a dlouhý spokojený život bez bolestí.
DobroDárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 13:01
Štědrý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 13:01
DobroDárce
400 Kč  •  22. 11. 2023 13:00
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 12:58
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2023 12:47
Sonja
200 Kč  •  22. 11. 2023 12:41
Děkuji všem, kteří té kráse přírody pomáhají :-)
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 12:41
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 12:41
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 12:38
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 12:35
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 12:35
Velkorysý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 12:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 12:31
Ája
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 12:27
Ať už je jen dobře
Milý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 12:27
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  22. 11. 2023 12:27
dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 12:23
ať se ti dobře daří
Milý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 12:21
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 11. 2023 12:19
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 12:16
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 12:14
Marie L.
200 Kč  •  22. 11. 2023 12:12
děkuji všem, kteří pomohli
Milý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 12:10
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 12:10
Zuzka
600 Kč  •  22. 11. 2023 12:09
Milá Gaio,
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 12:09
Štědrý dárce
111 Kč  •  22. 11. 2023 12:07
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 12:05
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 12:05
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 12:05
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  22. 11. 2023 12:02
Markéta Š.
200 Kč  •  22. 11. 2023 12:01
Ať se ti v novém domově líbí!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2023 12:01
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:59
Keppert
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:48
Děkujeme,že se dokážete o poraněná zvířata postarat.
Laskavý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 11:48
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:46
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 11:46
Zdeněk Z.
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:45
Leť ptáku, leť ... !
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 11:39
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 11:39
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:34
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 11. 2023 11:32
Rainbow
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:32
Kapka v moři pro Gaiu
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:27
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:27
Štědrý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 11:27
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:27
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 11. 2023 11:26
Milý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:26
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 11:26
Milý dárce
1 001 Kč  •  22. 11. 2023 11:25
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:24
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 11. 2023 11:21
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:20
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:19
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 11:19
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:18
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:18
Ondra
200 Kč  •  22. 11. 2023 11:17
Jen tak dál...
Milý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:16
DobroDárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 11:15
Michaela S.
20 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:12
Dekuji Vam a tesim se na novou volieru
Jana Titlbachová
600 Kč  •  22. 11. 2023 11:12
Milá Gaio, ať se ti pěkně žije v nové voliéře. Nad naším ryvníkem u Třeboně jsi to možná lítala ty a já tak ráda na tebe koukala
Velkorysý dárce
111 Kč  •  22. 11. 2023 11:10
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 11:09
Patrik S.
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:05
Děkujeme za vaši skvělou práci!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:02
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  22. 11. 2023 11:02
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 11:00
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:59
Milý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 10:59
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:58
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 10:56
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  22. 11. 2023 10:54
Velkorysý dárce
150 Kč  •  22. 11. 2023 10:52
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:51
Štědrý dárce
200 Kč  •  22. 11. 2023 10:50
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 10:49
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 11. 2023 10:49
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 10:49
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  22. 11. 2023 10:48
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 11. 2023 10:47
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 10:46
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:46
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 10:45
DobroDárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 10:45
DobroDárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:44
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 10:44
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:42
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:41
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:41
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:38
Štědrý dárce
400 Kč  •  22. 11. 2023 10:38
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:38
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  22. 11. 2023 10:37
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 10:37
Alena H.
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 10:36
Děkuji za úžasnou práci :)
Milý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 10:36
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:35
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 11. 2023 10:35
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 11. 2023 10:33
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 10:33
D
123 Kč  •  22. 11. 2023 10:31
děkuji za to, co děláte
Milý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:31
Štědrý dárce
400 Kč  •  22. 11. 2023 10:30
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2023 10:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2023 10:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2023 10:27
Laskavý dárce
600 Kč  •  22. 11. 2023 10:26
DobroDárce
100 Kč  •  22. 11. 2023 10:24
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 11. 2023 6:49
Laskavý dárce
4 365 Kč  •  15. 11. 2023 7:41
Milý dárce
4 000 Kč  •  9. 11. 2023 12:37
Milý dárce
50 Kč  •  7. 11. 2023 21:45
Velkorysý dárce
500 Kč  •  3. 11. 2023 9:53
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 11. 2023 8:56
Dobrosrdečný dárce
66 Kč  •  31. 10. 2023 8:28
Milý dárce
1 000 Kč  •  30. 10. 2023 10:17
Velkorysý dárce
22 Kč  •  26. 10. 2023 16:08
DobroDárce
22 Kč  •  24. 10. 2023 22:09
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  24. 10. 2023 9:26
Dobrosrdečný dárce
22 Kč  •  22. 10. 2023 21:29
Milý dárce
300 Kč  •  20. 10. 2023 10:40
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 10. 2023 7:53
Diana N.
3 500 Kč  •  17. 10. 2023 7:25
Zdravíme z Přátelské školy Psí svět v Údolí pod hvězdami.
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  15. 10. 2023 16:12
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 10. 2023 20:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 10. 2023 9:08
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 10. 2023 6:55
Laskavý dárce
50 Kč  •  12. 10. 2023 17:52
Jindřich B.
600 Kč  •  12. 10. 2023 9:39
držte se
Kamila
1 000 Kč  •  11. 10. 2023 20:59
Budem chodit pravidelne na navstevy :)
Nikola
1 000 Kč  •  26. 9. 2023 12:36
Na příjemný život!
Miluška
300 Kč  •  18. 9. 2023 9:48
Ať je už jen dobře, milá Gaio. 🙂
Bára
2 000 Kč  •  12. 9. 2023 18:35
Všem zvířátkům přeju šťastný život ❤ Díky za lidi jako jste vy!🙏
Milý dárce
300 Kč  •  8. 9. 2023 21:35
Díky

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat