Úspěšně vybráno:

Složili jste se na Iveco pro průzkumáky pod českým velením

Vybráno 0 Kč 2 005 500 Kč
2 000 000 Kč
 -
997 dárců
Celkem se zapojilo
2 012 Kč
Průměrná výše daru
200 000 Kč
Nejvyšší dar
75 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na Iveco pro průzkumáky pod českým velením

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
30. 4. 2023
Poslední aktualita

25. 7. 2023 12:19

GOLEM (Iveco) je v akci

Přátelé, zdravíme Vás do práce i na dovolenou přímo z válečné zóny. Jsme jen pár kilometrů od Rusů, tady žijem, tady spíme. Chceme dát vědět, že obrněné Iveco je již na Ukrajině a plní první úkoly ze kterých přidáváme pár fotografií. Má také nové jméno.

Dostalo jméno GOLEM, ochránce národa. 

Na četnější nasazení je ještě brzy, musíme prorazit hluboké obranné linie a najít cestu skrze minové pole. Hledáme cestu na jih k Azovskému moři. Hledáme cestu na Krym. Cesta je to trnitá, ale jdeme. Z jedné akce záchranného týmu je i tato reportáž.

Právě teď se můžete zapojit do nové výzvy, která nám s tím pomůže.

>>POMOZTE NÁM OTEVŘÍT CESTU NA KRYM<<

Moc děkujeme, že to nevzdáváte! Moc děkujeme, že stojíte na této straně dějin. 

Perun s Vámi.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

POMOZTE S OFENZÍVOU OBRNĚNÝM IVECEM

AKTUALIZACE: Díky tisícovce úžasných lidí se podařilo Iveco pořídit a získat i prostředky na vybavení. O prvním nasazení vás budeme informovat. Pro Českou diverzní jednotku připravujeme další projekt. Do Té doby je můžete podporovat sbírkou pro PERUN, který s nimi na frontě působí. 

Ofenzíva se blíží. Pro naši jednotku, která plní úkoly v předních pozicích i týlu nepřítele potřebujeme sedmimístného ocelového oře, který pomůže překonat obranné linie okupantů a zvýší naše šance na bezpečný návrat domů. Stroj, který jsme pro sehnali výrazně zvýší bojeschopnost jednotky. To i díky věži s pořádným kanónem, který si poradí s drony i živou silou nepřítele. Vyhrát můžeme jen díky vaší pomoci.

POMŮŽETE PRŮZKUMNÉMU A DIVERZNÍMU TÝMU

Jednotka s vydatným českým zastoupením působí na Ukrajině téměř od začátku konfliktu. Její úkoly jsou klíčové pro úspěch ofenzivních operací. Diverzní útoky v týlu nepřítele, průzkum ruských pozic před útokem, podpora při dobývání pozic okupantů a jejich zajištění. Najdete zde pestrou směsici národností a lidí, které všechny spojuje jediný cíl – zahnat hordy zpět za hranice a zastavit teror, který zde Rusko rozpoutalo.

Proč potřebujeme obrněný vůz?

Abychom mohli jít do jakékoliv akce, musíme se nejdříve přiblížit k linii doteku. Okupanti se ze všech sil snaží, aby si nás udrželi co nejdál od těla. Pálí po nás vším co mají. Proto potřebujeme skutečně obrněný vůz. Klasické vozy buď neprojedou, nebo nám neumožní dostat se dostatečně blízko. 

Druhým důvodem je, že sebou vozíme obrovské množství munice, pokud nám dojde, zemřeme. Tuto munici potřebujeme mít co nejblíže. Jak se pohybujeme stále více vpřed, bude problém mít zásoby pouze v týlu. Proto nám toto auto poslouží i jako sklad vybavení pro jednotlivé operace.

Prostě na naší práci běžný džíp nestačí. Tam se vejdeme sotva s normálním vybavením. Oblast je silně zaminována, všude létají dělostřelecké granáty a my potřebujeme vůz s vysokou balistickou odolností. Podařilo se nám sehnat vozidlo od soukromého sběratele, který je ochotný jej odprodat za skvělou cenu. Jedná se o sedmi místnou variantu s lafetací (otočná věžička) na kulomet.

KDO STOJÍ ZA SBÍRKOU

Vozidlo je určené pro průzkumnou jednotku, která působí při 72. brigádě na jižním úseku donbaské fronty. Sbírku organizuje v osvědčeném tandemu česká organizace Zdravotní zajištění a mezinárodního humanitárního fond Perun. Spolu jsme již zrealizovali řadu projektů a věříme, že to díky vám dotáhneme i tentokrát (až na Krym). 

NA CO POSLOUŽÍ VAŠE PENÍZE

  • Za vybrané peníze zakoupíme obrněný vůz 4×4 s vysokou balistickou odolností a věží pro kulomet.
  • Provedeme servis vozu a nakoupíme náhradní díly.
  • Nakoupíme náhradní sadu pneumatik.
  • Přiděláme rámy pro uchycení výstroje a pneu.
  • Pořídíme optiku pro noční pohyb bez zapnutých světel. 
  • V případě, že se nepodaří vybrat celou částku, budeme nuceni pořídit vozidlo nižší kategorie s nižší balistickou odolností a bez aktivních obranných prvků.

O PRÁCI JEDNOTKY JSTE JIŽ ČETLI:

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

25. 7. 2023 12:19

GOLEM (Iveco) je v akci

Přátelé, zdravíme Vás do práce i na dovolenou přímo z válečné zóny. Jsme jen pár kilometrů od Rusů, tady žijem, tady spíme. Chceme dát vědět, že obrněné Iveco je již na Ukrajině a plní první úkoly ze kterých přidáváme pár fotografií. Má také nové jméno.

Dostalo jméno GOLEM, ochránce národa. 

Na četnější nasazení je ještě brzy, musíme prorazit hluboké obranné linie a najít cestu skrze minové pole. Hledáme cestu na jih k Azovskému moři. Hledáme cestu na Krym. Cesta je to trnitá, ale jdeme. Z jedné akce záchranného týmu je i tato reportáž.

Právě teď se můžete zapojit do nové výzvy, která nám s tím pomůže.

>>POMOZTE NÁM OTEVŘÍT CESTU NA KRYM<<

Moc děkujeme, že to nevzdáváte! Moc děkujeme, že stojíte na této straně dějin. 

Perun s Vámi.

29. 6. 2023 18:40

Pořádný název pro pořádné auto

Jsme téměř v cíli a naše obrněné Iveco může začít brzy pomáhat našim českým kolegům a jejich parťákům na frontové linii. Díky Vám, téměř tisícovce lidí, kteří jste se na projektu podíleli. Jste super.

Chybí jen pár věcí.

A) POŘÁDNÝ NÁZEV

Dejte nám tip na pěkný název pro tohoto obrněného siláka. 

Nejlepší tip odměníme. 

Své tipy přidejte k nám na TWITTER nebo jako komentář ke sbírce. 

B) OPTIKA a několik technických prvků

Chybí posledních 90 000 Kč, abychom sbírku dotáhli do úspěšného konce. Pošlete ji prosím přátelům. Přesné parametry neprozradíme, ale snad již brzy uvidíte první videa z ofenzívy :-).

Přispět můžete zde. 

Držte palce.

PERUN S VÁMI!!!

Putin Chujlo.

24. 6. 2023 11:17

Už jen tak málo :/

Zdravíme Vás,

Sbírku bohužel musíme prodloužit aspoň o 14 dní a pozdržet odjezd. IVECO SCAM se zakoupilo a cílovou částku jsme snížili na minimum, ale ještě chybí na servis a minimální úpravy 284204 CZK. 

Prikládáme odkaz z převzetí

Převzetí IVECO – Česká televize reportáž

Nyní prosíme i žádáme o pomoc. O sdílení a šíření sbírky. Když už jsme se spolu dostali až sem. Nemůže tady přeci zůstat stát. Nemůžeme kluky, kteří pomáhají v boji za nás a Evropské hodnoty nechat na holičkách. Nikdo z nás si nechce vyčítat, až padne další Čech, že tu stálo něco, co ho mohlo zachránit 😪

Protiofenzíva se blíží, NEVZÁVEJME SE !!!

S pokorou za všechny dobrovolníly Jan Zamrazil, předseda spolku.

FB ke sdílení Chybí málo

TWITTER ke sdílení Perun

13. 6. 2023 9:36

IVECO JE DOMA – SNIŽUJEME POTŘEBNOU ČÁSTKU

Tuto aktualitu píšeme přímo z linie za zvuku odpalovaných HIMARSŮ a hvízdání a bouchání odvetné palby. Připravujeme se na další práci, čekáme na parťáky z Čech a Iveco. Platí informační embargo, ale můžeme říct – POSTUPUJEME :-). 

Na Ukrajině jsme od začátku války a tak nevymýšlíme blbosti. Díky jednomu přímému dárci a úspoře některých nákladů jsme mohli snížit požadovanou částku na úpravu obrněného Iveca. 

POMOZTE NÁM VYJET DO PROBÍHAJÍCÍ OFENZÍVY

Auto je nyní v péči zkušených mechaniků, kteří umí pracovat s obrněnci a my potřebujeme pomoci dovybavit vůz, aby nám brzy pomohl s ofenzívou.

CHYBÍ NÁM NYNÍ CCA 850 000 KČ

Sedmimístné Iveco s věžičkou je válečný stroj. Díly na něj často nejdou sehnat v normálním servisu. Když to ale shrneme, tak potřebujeme kvalitní gumy s balistickou odolností, optiku pro noční jízdu, příslušenství a optiku pro střelce ve věži a některé náhradní díly do motoru, maskování. To tvoří téměř celou potřebnou částku. Významnou položkou je pak samotná doprava na frontu. 

Děkujeme, že nás podporujete a budeme rádi, když nám pomůžete sbírku dotáhnout. Na závěr foto z testovací jízdy a z práce na maskování.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  8. 7. 2023 14:40
Milý dárce
5 000 Kč  •  3. 7. 2023 20:55
Laskavý dárce
578 Kč  •  1. 7. 2023 10:07
V
50 000 Kč  •  1. 7. 2023 8:00
Dejte na sebe pozor...
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  30. 6. 2023 22:18
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  30. 6. 2023 21:40
Štědrý dárce
600 Kč  •  30. 6. 2023 17:10
Velkorysý dárce
3 000 Kč  •  30. 6. 2023 16:45
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  30. 6. 2023 14:16
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  30. 6. 2023 13:02
Romana
1 000 Kč  •  30. 6. 2023 12:57
Díky za všechno, co děláte!
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 6. 2023 11:38
IM
4 200 Kč  •  30. 6. 2023 10:33
Rusko je h****!
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  30. 6. 2023 9:25
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  29. 6. 2023 22:38
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  29. 6. 2023 21:53
Jindrich
600 Kč  •  29. 6. 2023 21:37
Sláva Ukrajině!
Milý dárce
1 000 Kč  •  29. 6. 2023 19:54
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 6. 2023 16:07
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  29. 6. 2023 14:15
Václav H.
2 000 Kč  •  29. 6. 2023 13:31
Co dodat? Obdiv!
Eva M.
3 500 Kč  •  29. 6. 2023 11:17
Ať i toto Iveco přispěje k vítězství Ukrajiny !
Laskavý dárce
105 Kč  •  29. 6. 2023 8:47
DobroDárce
2 000 Kč  •  28. 6. 2023 21:55
Dobrosrdečný dárce
72 295 Kč  •  28. 6. 2023 16:46
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  28. 6. 2023 15:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  28. 6. 2023 15:51
Velkorysý dárce
20 022 Kč  •  28. 6. 2023 15:42
Laskavý dárce
200 Kč  •  28. 6. 2023 15:04
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 6. 2023 13:44
DobroDárce
2 000 Kč  •  28. 6. 2023 13:43
Pavel
2 000 Kč  •  28. 6. 2023 13:32
Děkuji za vaše úsilí. Sláva Ukrajině!
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 6. 2023 11:45
Velkorysý dárce
600 Kč  •  28. 6. 2023 10:41
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  28. 6. 2023 10:17
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  28. 6. 2023 6:34
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  27. 6. 2023 22:31
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  27. 6. 2023 22:13
PT
2 000 Kč  •  27. 6. 2023 18:41
Hrdinům sláva!
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  27. 6. 2023 17:25
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  27. 6. 2023 15:46
DobroDárce
300 Kč  •  27. 6. 2023 15:32
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  27. 6. 2023 14:18
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  27. 6. 2023 13:58
Dárce, který je pro každou dobrost
301 Kč  •  27. 6. 2023 13:19
Milý dárce
2 000 Kč  •  27. 6. 2023 10:37
Velkorysý dárce
600 Kč  •  27. 6. 2023 9:49
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  27. 6. 2023 9:11
Štědrý dárce
110 Kč  •  27. 6. 2023 1:11
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 6. 2023 20:41
Štědrý dárce
20 000 Kč  •  26. 6. 2023 20:32
DobroDárce
10 000 Kč  •  26. 6. 2023 13:39
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  26. 6. 2023 12:22
Radim L.
1 000 Kč  •  26. 6. 2023 12:18
Budu tak dlouho finančně podporovat Ukrajinu, dokud to bude potřeba. Držte se kluci!
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 6. 2023 9:39
Dárce, který je pro každou dobrost
30 000 Kč  •  26. 6. 2023 9:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 6. 2023 9:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 6. 2023 9:06
DobroDárce
950 Kč  •  26. 6. 2023 8:30
DobroDárce
500 Kč  •  26. 6. 2023 7:17
Dárce, který je pro každou dobrost
1 968 Kč  •  26. 6. 2023 0:00
Milý dárce
437 Kč  •  25. 6. 2023 22:23
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 6. 2023 15:26
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 22:14
Bems
600 Kč  •  24. 6. 2023 21:15
At slouzi k dobre veci !
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 20:11
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 6. 2023 20:00
DobroDárce
1 500 Kč  •  24. 6. 2023 18:15
Alena
7 000 Kč  •  24. 6. 2023 17:11
Slíbila jsem Vám pomoc,tak jí posílám.Vy jste ohroženi bezprostředně,civilisté mohou chvíli počkat.To je moje volba a doufám,že je správná.Hodně štěstí a pevné zdraví!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 17:03
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 16:55
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 16:52
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  24. 6. 2023 15:57
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 15:10
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  24. 6. 2023 14:20
Štědrý dárce
150 Kč  •  24. 6. 2023 14:02
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 13:06
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  24. 6. 2023 12:54
DobroDárce
2 000 Kč  •  24. 6. 2023 12:48
DobroDárce
400 Kč  •  24. 6. 2023 12:43
Babička Léňa
190 Kč  •  24. 6. 2023 11:59
Opatrujte se 🍀
Laskavý dárce
1 333 Kč  •  24. 6. 2023 11:59
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 11:57
DobroDárce
20 000 Kč  •  24. 6. 2023 11:54
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  24. 6. 2023 11:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 6. 2023 11:46
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 6. 2023 11:45
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 11:40
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 11:33
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 11:28
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  24. 6. 2023 11:27
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 11:26
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 10:45
DobroDárce
100 Kč  •  24. 6. 2023 8:04
Milý dárce
600 Kč  •  24. 6. 2023 8:04
Laskavý dárce
1 100 Kč  •  23. 6. 2023 18:47
Dobrosrdečný dárce
714 Kč  •  23. 6. 2023 18:42
Milý dárce
5 000 Kč  •  23. 6. 2023 16:42
Velkorysý dárce
500 Kč  •  23. 6. 2023 14:00
Marie
500 Kč  •  23. 6. 2023 10:24
Držte se, děkujeme!
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 6. 2023 15:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 6. 2023 1:42
DobroDárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 20:23
Velkorysý dárce
600 Kč  •  21. 6. 2023 18:58
DobroDárce
150 Kč  •  21. 6. 2023 12:33
Stanislav
200 Kč  •  21. 6. 2023 10:12
Stay safe, good hunting!
Honzas
600 Kč  •  21. 6. 2023 7:11
Občas se zdá, že Rusko existuje jen proto, aby ukázalo celému světu, jak se nemá žít a co se nemá dělat. (Petr Jakovlevič Čaadajev)
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 22:37
Milý dárce
2 000 Kč  •  20. 6. 2023 21:50
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 21:37
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  20. 6. 2023 21:29
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  20. 6. 2023 21:02
Petr Š.
482 Kč  •  20. 6. 2023 20:46
Držte se. Sláva Ukrajině!
Dobrosrdečný dárce
360 Kč  •  20. 6. 2023 13:43
Štědrý dárce
1 516 Kč  •  20. 6. 2023 13:36
Leoš L.
2 000 Kč  •  20. 6. 2023 8:01
Bijte je, vyžeňte je.
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 6:54
Milý dárce
222 Kč  •  19. 6. 2023 23:33
Milý dárce
500 Kč  •  19. 6. 2023 22:19
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 6. 2023 18:01
Dárce, který je pro každou dobrost
3 000 Kč  •  19. 6. 2023 16:39
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  19. 6. 2023 16:00
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 6. 2023 15:59
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  19. 6. 2023 15:52
DobroDárce
1 000 Kč  •  19. 6. 2023 14:19
DobroDárce
600 Kč  •  19. 6. 2023 14:18
Velkorysý dárce
600 Kč  •  19. 6. 2023 13:27
Milý dárce
11 554 Kč  •  19. 6. 2023 13:14
Milý dárce
600 Kč  •  19. 6. 2023 13:13
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 6. 2023 13:09
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 6. 2023 6:28
DobroDárce
1 008 Kč  •  19. 6. 2023 0:40
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 6. 2023 22:41
Milý dárce
222 Kč  •  18. 6. 2023 22:23
DobroDárce
300 Kč  •  18. 6. 2023 20:46
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  18. 6. 2023 20:38
Hana K.
600 Kč  •  18. 6. 2023 20:28
"K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama." E. Burke
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 6. 2023 20:27
DobroDárce
352 Kč  •  18. 6. 2023 20:25
Vladislav
1 000 Kč  •  18. 6. 2023 20:10
Děkujeme za to, co pro nás všechny děláte!
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 6. 2023 19:59
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 6. 2023 19:25
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 6. 2023 19:21
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 6. 2023 18:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 6. 2023 17:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 6. 2023 17:18
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 6. 2023 17:15
Laskavý dárce
132 Kč  •  18. 6. 2023 16:47
DobroDárce
5 000 Kč  •  18. 6. 2023 9:07
Martin S.
600 Kč  •  17. 6. 2023 20:38
Nakopejte jim zadky a vraťte se v pořádku domů
FanTomas
1 000 Kč  •  17. 6. 2023 17:33
Hrrr na ně!
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  17. 6. 2023 15:11
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 6. 2023 14:15
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 6. 2023 13:47
Štědrý dárce
500 Kč  •  17. 6. 2023 13:16
DobroDárce
600 Kč  •  17. 6. 2023 7:25
DobroDárce
300 Kč  •  17. 6. 2023 6:23
DobroDárce
300 Kč  •  17. 6. 2023 1:15
Milý dárce
600 Kč  •  16. 6. 2023 20:29
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 6. 2023 20:00
František H.
1 000 Kč  •  16. 6. 2023 17:23
Díky, že Vám to není jedno a něco děláte!
Štědrý dárce
600 Kč  •  16. 6. 2023 12:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 6. 2023 6:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 6. 2023 19:48
Martin M.
1 001 Kč  •  15. 6. 2023 18:43
Jste skvělý že pomáháte. Ať vás to iveco chrání co možná nejlíp. Jsem na vás všechny pišný.
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 18:05
Milý dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 17:43
DobroDárce
2 000 Kč  •  15. 6. 2023 17:28
Štědrý dárce
600 Kč  •  15. 6. 2023 14:36
DobroDárce
2 000 Kč  •  15. 6. 2023 12:03
Velkorysý dárce
100 Kč  •  15. 6. 2023 8:52
Milý dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 8:11
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 6. 2023 7:59
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 6. 2023 7:32
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 6. 2023 5:41
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 22:30
Laskavý dárce
10 000 Kč  •  14. 6. 2023 22:23
Štědrý dárce
1 110 Kč  •  14. 6. 2023 22:20
DobroDárce
300 Kč  •  14. 6. 2023 22:00
Jindřich M.
500 Kč  •  14. 6. 2023 21:45
Ať zachrání co nejvíc životů.
DobroDárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 21:43
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 21:32
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  14. 6. 2023 21:04
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 21:02
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 6. 2023 20:33
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  14. 6. 2023 20:15
Vladimíra
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 20:05
Děkujeme, že i za nás bojujete
Milý dárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 19:53
Jirka33
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 19:11
Děláte mi radost! Moc vám fandím a děkuji. Jsem rád, že jsem mohl přispět
Štědrý dárce
179 Kč  •  14. 6. 2023 18:24
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 17:34
DobroDárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 16:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 6. 2023 16:16
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  14. 6. 2023 16:14
Velkorysý dárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 16:02
Vladimír
300 Kč  •  14. 6. 2023 15:40
Sláva hrdinům!
Velkorysý dárce
100 000 Kč  •  14. 6. 2023 15:35
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  14. 6. 2023 14:38
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  14. 6. 2023 14:26
Štědrý dárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 14:16
DobroDárce
300 Kč  •  14. 6. 2023 13:01
Není to moc, ale už jsem senior. Ale protože si velice živě pamatuji okupaci v roce 68, tak neváhám aspoň s tím málem.
Alena
3 500 Kč  •  14. 6. 2023 10:40
Dejte vědět,cokoliv budete potřebovat.Hodně štěstí a pevné zdraví.Jsme s Vámi a neopustíme Vás.
Jiří B.
1 250 Kč  •  14. 6. 2023 9:35
Za všechny chcimíry :-)
Jakub
250 Kč  •  14. 6. 2023 8:48
Sláva Ukrajině!
Vladimír L.
10 000 Kč  •  13. 6. 2023 22:41
Držte se! Přesnou mušku a pevný kryt!
Ury
2 000 Kč  •  13. 6. 2023 20:29
Bůh s vámi, chlapi. Držte se a vraťte se zdraví.
Petr D.
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 19:57
Respekt všem dobry
Pavel M.
300 Kč  •  13. 6. 2023 19:43
Sláva Ukrajině!
Mirek
3 500 Kč  •  13. 6. 2023 19:07
Ať dobře slouží. Opatrujte se.
EH
10 000 Kč  •  13. 6. 2023 17:03
Ať se vám daří, zažeňte rašisty zpátky do p.... a v pořádku se vraťte!
Michal
600 Kč  •  13. 6. 2023 16:10
Dobrý lov!!
Jaroslav Ř.
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 15:56
Rusko je hovno!
Vanda z Královce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 15:27
Bojovníkům světla ❤️
Pavel K.
600 Kč  •  13. 6. 2023 15:23
Proti dezinformacím a totalitním tendencím je dobré, když už ne osobně na místě, tak finančně podpořit.
Milý dárce
500 Kč  •  13. 6. 2023 15:19
Stay safe
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 14:17
Bijte je...
Ivan P.
3 500 Kč  •  13. 6. 2023 13:55
ať se protiofenziva daří
-gt-
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 13:07
Děláte dobrou věc
Leszek M.
2 000 Kč  •  13. 6. 2023 12:54
Chlapi ať slouží.Držím Vám palce .
Vlasta
2 000 Kč  •  13. 6. 2023 11:41
Rusáci vždy lhali a vždy kradli.
Monster
3 500 Kč  •  13. 6. 2023 11:37
jo
Jan S.
10 000 Kč  •  13. 6. 2023 11:37
Díky za všechno chlapi.
Petr U.
600 Kč  •  13. 6. 2023 10:40
Sláva hrdinům!
Radim
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 9:55
Jste borci kluci, držte se a hodně štěstí s novým Ivecem 👍
Tomas J.
300 Kč  •  11. 6. 2023 22:22
Slava Ukrajine!
@10martina111
600 Kč  •  11. 6. 2023 18:31
Drzte sa
BK
2 000 Kč  •  11. 6. 2023 15:04
Chlapi, držte se. Bojujete za nás, vyžeňte ty skřety a živí se vraťte domů!
Milan K.
100 Kč  •  7. 6. 2023 23:22
Přeji ať se podaří okupanty co nejdříve vyhnat
Radim L.
1 000 Kč  •  7. 6. 2023 14:36
Hodně štěstí kluci!
Mario Vejlupek
1 000 Kč  •  5. 6. 2023 18:38
🫡
Michal Kliment
150 Kč  •  5. 6. 2023 0:01
Vyžeňte ty russký kurvy z Ukrajiny
Ivana
2 000 Kč  •  3. 6. 2023 8:45
děkuji všem, kteří přispívají, je třeba, aby Ukrajina zvítězila nad teroristy z Ruska
Jaromír B.
3 500 Kč  •  31. 5. 2023 10:35
Za Taylora!
Petra Karna
3 500 Kč  •  29. 5. 2023 15:57
Sláva Ukrajině a všem, kteří jí pomáhají ♥️💙💛
Vince
600 Kč  •  26. 5. 2023 12:45
Držte se, kluci, jde to dobře!
JARIK
1 000 Kč  •  26. 5. 2023 11:43
Držte se...!!!
Oleksandr B.
1 000 Kč  •  24. 5. 2023 22:57
Героям Slava!
Atomas
300 Kč  •  23. 5. 2023 12:32
Jen hezky do nich. Pošlete Trusy do jejich rodné Hnusi...
JF
3 700 Kč  •  21. 5. 2023 18:19
JF
Matěj P.
2 000 Kč  •  19. 5. 2023 0:12
Za Taylora, držte se!
Jan Vilimovský
2 636 Kč  •  18. 5. 2023 22:27
Za Taylora!
gerogerigegege
100 Kč  •  18. 5. 2023 17:28
pomstěte Taylora compadres!
Romana
1 000 Kč  •  18. 5. 2023 11:22
Žeňte je, bijte je, na množství nehleďte a hlavně se živi a zdrávi vraťte!
Zdeněk
15 000 Kč  •  17. 5. 2023 20:58
Pozdravujte skřety
Luboš
300 Kč  •  17. 5. 2023 13:34
Držím pěsti, ať se vám podaří vybrat celá částka a hlavně ať se všichni vrátíte zpátky zdraví. Díky za to, co děláte.
Edizn
1 000 Kč  •  17. 5. 2023 11:17
Zvítězíme!
Chrobot
2 000 Kč  •  17. 5. 2023 11:04
Ať dostanou do čumáku a zalezou zpátky do díry
Vasyl Fejer
2 000 Kč  •  17. 5. 2023 10:17
At to auto dojede a požene okupanty na ruskou čaru a hlavne se vratit domu ve zdravi
Marek
1 000 Kč  •  17. 5. 2023 8:52
Klobouk dolů
Petr G.
3 500 Kč  •  16. 5. 2023 20:40
Hodně štěstí všem klukům v zákopech na správné straně!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat