Operace proti rakovině pro fenku Lucinku

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
10 000 Kč
42 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet
Zakladatel
Jindřiška Kubíčková
Datum přidání
12. 11. 2022

Představení sbírky

Jmenuji se Jindřiška Kubíčková a je mi 32 let. Mám doma 2 syny, 3 roky a ročního, tudíž jsem doma na rodičáku zatím. Pejsek kvůli kterému zakládám sbírku -  Jorkširský Teriér – 9 let, fenka Lucinka, operace tumoru (rakoviny).

Komu pomůžeme?

Ujala jsem se Lucinky před 6 lety a zachránila ji před útulkem. Tudíž ji mám od 3 let a teď má 9 let. Zjistila jsem asi před rokem že má malou bulku u prsa a v třísle, a tak jsem zajela k veterináři, ten mi na to řekl, že je to podkožní tuk. Tak jsem řekla fajn a víc neřešila krom toho, že jsem to hlídala. Ale všimla jsem si, že to povyrostlo, a tak jsem to znovu řešila tentokrát tak, že jsem šla k jiné veterinářce a ta mi řekla že je to tumor (rakovina). Doktorka mi doporučila tumor nechat odstranit a nechat pejska kastrovat, protože je ten tumor prý moc velký na tak malého pejska. A tím že jsem zatím ještě na rodičáku nejsem schopná dát tolik peněz dohromady. A tak jsem touto cestou chtěla poprosit o pomoc mému pejskovi, aby mohla podstoupit operaci dokud má ještě šanci a není moc stará, aby ji tumor časem nedělal problémy. Prosím moc o pomoc o to jí dát šanci být tady a užít si ještě trochu toho psího života.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Darované peníze chci použít na různé předoperační vyšetření a na operaci svého pejska co ji zjistili, že má tumor (rakovinu), který je potřeba operativně odstranit. Čím dřív půjde tím líp pro ni, už jen proto že jí přibývá věk. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 20:45
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  17. 11. 2022 10:37
Milý dárce
100 Kč  •  15. 11. 2022 10:27
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2022 23:40

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

DobroDárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 20:45
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  17. 11. 2022 10:37
Milý dárce
100 Kč  •  15. 11. 2022 10:27
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2022 23:40

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám