Ouško pro Adámka

Vybráno 0 Kč 1 555 484 Kč
2 600 000 Kč
12 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Markéta Kostečková
Datum přidání
27. 9. 2022
Poslední aktualita

31. 12. 2022 8:31

Odpočet daní

Dnes je poslední možnost pro odpočet daru z daní za rok 2022 ⭐

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Náš dvouletý Adámek se narodil s vrozenou vývojovou vadou zvaná jednostranná artrézie zvukovodu s malfolmací bolce neboli Atresia Microtia (CAM). Adámkovo levé ouško je menší oproti zdravému a nemá zvukovod. Syn je sledovaný ve FN Motol u MUDr. Skřivana. Operaci postiženého ucha lze provést optimálně v předškolním věku (od 3 let dítěte). Operace spočívá v modelaci zevního zvukovodu, v rekonstrukci středouší a modelaci boltce, kožního štěpu v jedné době. Bohužel v České republice se tento zákrok nedělá. Specializuje se na to klinika v USA (https://tahiriplasticsurgery.com/craniofacial-surgery/). Bohužel je to finančně náročný zákrok, který zdravotní pojišťovny odmítají proplácet, i když by měly, pokud nelze provést operaci doma (v ČR), vzniká nárok na proplacení výkonu v zahraničí.

Komu pomůžeme?

Jmenuji se Adámek. Narodil jsem se 26. 11. 2019. Můj starší bráška Kryštůfek s tatínkem a maminkou si mě moc přáli. Když jsem byl v bříšku, každý večer mi Kryštůfek povídal dinosouří pohádky, zpíval písničky od Marka Ztraceného (je jeho největší fanoušek a teď už i já) a těšil se až si s ním budu hrát a také mi nakazoval zůstat v pupíku až do porodu. Měl o mě velký strach, protože pár měsíců přede mnou maminka přišla o dvojčátka, na které se moc těšili.

Celé těhotenství probíhalo v pořádku. Absolvoval jsem snad všechny povinné a nepovinné vyšetření a kontroly.

Po narození na porodním sále si tatínek všiml, že mám levé ouško menší. Doktoři s úsměvem rodiče ujistili, že je možná plastika a dál se radovali, že už jsem na světě. Později se však ukázalo, že mi u menšího ouška chybí zvukovod. Bude tedy potřeba jak plastika boltce, tak rekonstrukce zvukovodu. Druhý den po porodu mi doktoři přišli změřit zdravé ouško, jenže nemohli nic naměřit. Podívali se na maminku a řekli: „Váš syn zřejmě neslyší“. To byl pro maminku velký šok. Hlavou ji proletělo mnoho myšlenek a než stačila cokoli říct, doktoři byli pryč. Jen co se trochu vzpamatovala z prvotního šoku, vyrazila se mnou na sesternu přes dlouhatánsky dlouhou chodbu (po císaři – výkon hoden šampiónů) a poprosila sestřičku o přeměření sluchu. Nakonec se ukázalo, že na ouško naštěstí slyším.

V ten moment si rodiče uvědomili, jak moc velké štěstí je, že slyším alespoň na jedno ouško.

První adventní neděli, po příjezdu z porodnice, Kryštůfek psal/maloval Ježíškovi dopis. Když si rodiče prohlídli dopis pro Ježíška od Kryštůfka ani jedno oko nezůstalo suché. Na první místě si přál velký ouško pro brášku, pak koncert Marka Ztraceného a lego.

Od té doby Kryštůfek každé Vánoce netrpělivě pozoruje Adamka, jestli mu už neroste ouško od Ježíška. Doufáme, že na letošní Vánoce naroste a pak společně vyrazíme na koncert .

Je neuvěřitelné jak velké sourozenecké pouto mezi sebou Kryštůfek a Adámek mají od samého začátku. I našim velkým snem je zajistit Adámkovi nové funkční ouško. Naši rodinu vrozená vývojová vada Adamka ještě víc semkla. Snažíme se, aby vrozená vada měla na Adámka co nejmenší dopady. Řeč si Adámek osvojil pomocí druhostranného ucha, na které normálně slyší. Začali jsme Adámka i sebe učit odezírat. Schopnost odezírání nám přijde přirozenější než znakování.

V České republice nám byla nabídnutá oprava Microtie metodou žeberního štěpu. Operace zvukovodu (Atresie) se provádí po dokončení všech fází opravy žeberního štěpu a zahojení po dobu několika měsíců. Operace žeberního štěpu se obvykle zahajuje ve věku 8–10 let a vyžaduje 3–4 fáze. Sluch by měl být během této fáze stimulován pomocí povrchového kostního naslouchadla (BAHA). Toto řešení nás zklamalo, nejen že je dítě několikrát v narkóze, ale celkové výsledky nejsou uspokojivé.

Na klinice v USA je možná kombinovaná oprava Atresia Microtia (CAM) s Dr. Reinischem a Dr.Tahirim, kdy v jedné operaci provedou kožní štěp, modelaci zevního zvukovodu, rekonstrukci středouší a modelaci boltce porézním polyethylenem (Medpor). Celý zákrok se provádí ambulantně a trvá 8–9 hodin. Potřebná doba na zotavení po zákroku v Kalifornii je doporučena na 4 týdny. Cena zákroku je 99 000 USD.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky bychom rádi použili na plastickou rekonstrukci zvukovodu, středouší a boltce našeho Adámka. Pokud by se vybralo víc, použili by jsme peníze na náklady naší rodiny spojené s rekonvalescencí a pobytem v USA (ubytování, pronájem auta, letenky.…).Pokud se vybere méně, peníze použijeme na částečnou úhradu operace.

Moc bychom si přáli, aby Adámek mohl v brzké době podstoupit operaci v USA, protože čím dřív půjde na operaci, tím je větší šance, že bude slyšet na operované ouško jako na zdravé s co nejmenší ztrátou. Čím déle se bude otálet s operací, hrozí, že nerv v oušku zakrní. Budeme vděčni za veškerou Vaši pomoc, protože bez Vás přátel, rodiny a neznámých dárců, bychom tuto situaci sami jen těžko finančně zvládli. Cesta za novým ouškem pro Adámka pro nás není snadná. Věříme že i Adámek bude jednou šťastný, že má obě ouška funkční.

Děkujeme VŠEM, kteří nás podporují a sdílí náš příběh.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

31. 12. 2022 8:31

Odpočet daní

Dnes je poslední možnost pro odpočet daru z daní za rok 2022 ⭐

24. 12. 2022 12:41

Moc Vám všem děkujeme, že díky Vám sbírka roste každý den. Děkujeme! Moc si toho vážíme. Blížíme se do poloviny sbírky, ikdyž nás ještě čeká dlouhá cesta k vysněnému oušku, věříme, že  Adámkovo ouško pomůžeme i ostatním dětem s Microtii.

Přejeme všem šťastné a veselé vánoční svátky a v novém roce, ať Vám úsměv, radost, štěstí  a zdravíčko provází rokem 2023.

26. 11. 2022 20:48

Narozeniny

Adámek dnes slaví svoje 3. narozeniny. Ještě než jsi se narodil, měli jsme obavu, jestli dokážeme dalšího člena rodiny milovat stejně jako Kryštůfka, nakonec jsme zjistili, že láska se mezi vás nedělí, ale násobí. Adámku jsi náš dar z nebes, naše duhové dítko. Moc tě milujeme 💗

15. 11. 2022 18:57

❤️

Přátelé, moc si vážíme vaší podpory! Posledních pár měsíců zažíváme jedno z nejnáročnějších období naší rodiny, ale nechceme si tady stěžovat. Tím, že naši sbírku podporuje Marek Ztracený se konečně začíná diskutovat veřejně o tématu Microtie Artrezie – to je velice důležité, proto aby se začala lidem nabízet potřebná komplexní péče a ne jen utěšovat, že jedno ouško stačí.

Mockrát jsme si přáli Microtii Artrezii z našeho života vymazat, ale popravdě musíme přiznat, že díky ní jsme poznali lidi s obrovským srdcem bez kterých si život už nedokážeme představit. Rádi bychom vás všechny jmenovali, ale je vás tolik, že bychom se báli, že na někoho zapomeneme, proto MOC MOC DĚKUJEME VŠEM!

PS: Ač jsme to neplánovali, tak sbírka končí přesně v den, kdy Adámek oslaví  3. narozeniny. 

23. 10. 2022 13:41

🫶

Dnes jsme zjistili, že prostředníctvím sbírky Vám můžeme poslat vzkaz. Moc děkujeme všem, kteří nás podpořili a podporují. Moc si toho vážíme. Díky Vám se náš sen postupně stává skutečností. Je krásné číst si vaše zprávy❤️ Děkujeme!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Illkovi
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 19:45
Hodně štěstí k novému oušku. :)
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  26. 1. 2023 12:29
DobroDárce
200 Kč  •  25. 1. 2023 19:26
Milý dárce
100 Kč  •  25. 1. 2023 19:25
Milý dárce
500 Kč  •  25. 1. 2023 17:31
Parta Brokerů
60 600 Kč  •  25. 1. 2023 11:01
Hodně štěstí Adámkovi k cestě k "novému" oušku!
Milý dárce
300 Kč  •  25. 1. 2023 11:00
DobroDárce
500 Kč  •  25. 1. 2023 9:34
texILKa Velké Meziříčí a Křižanov
29 456 Kč  •  24. 1. 2023 17:54
Děkujeme vše, kteří přispěli na ouško pro Adámka 💙 Děkujeme!
DobroDárce
500 Kč  •  23. 1. 2023 20:33
Velkorysý dárce
70 Kč  •  23. 1. 2023 20:21
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2023 21:43
T-Mobile Pomáhejme příběhům 2022
50 000 Kč  •  21. 1. 2023 20:51
Děkujeme Davidovi Danielkovi za nominaci a všem, kteří přispěli 💙 Děkujeme!
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  20. 1. 2023 20:34
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 1. 2023 19:40
Marie Reiner
1 000 Kč  •  19. 1. 2023 19:35
Kdybyste nahodou operaci meli v Maryland tak rada s necim pomuzu. Myzete me kontactovat pres FB.
Martin Robotka
1 000 Kč  •  19. 1. 2023 18:58
Posílám sílu a energii rodičům i malýmu. Ať se operace vydaří. A dekuji vsem ostatním,že přispěli. Dobří lidé existují.
Milý dárce
200 Kč  •  19. 1. 2023 11:10
Jarka Zrustova
600 Kč  •  18. 1. 2023 18:58
Hodne stesti Adamku 🙏🍀
Vodotrysk
15 480 Kč  •  18. 1. 2023 13:24
Přejeme jenom to dobré! A hlavně zdraví! :)
Milý dárce
500 Kč  •  18. 1. 2023 10:11
DobroDárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 20:19
Dobrosrdečný dárce
222 Kč  •  17. 1. 2023 18:01
Milý dárce
500 Kč  •  17. 1. 2023 8:27
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  17. 1. 2023 8:20
Milý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 16:32
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 2:29
Milý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2023 14:50
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 1. 2023 9:40
Štědrý dárce
200 Kč  •  14. 1. 2023 22:21
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 1. 2023 21:10
Milý dárce
200 Kč  •  13. 1. 2023 15:53
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2023 17:58
Beckman Coulter EEDC
1 000 Kč  •  12. 1. 2023 13:48
Ať se daří!
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  12. 1. 2023 9:31
Milý dárce
200 Kč  •  11. 1. 2023 20:29
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2023 18:09
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 1. 2023 10:38
DobroDárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2023 6:54
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2023 3:55
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  9. 1. 2023 15:01
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 1. 2023 21:45
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  7. 1. 2023 22:01
Iva Pecková
1 000 Kč  •  7. 1. 2023 4:11
Přeji Adámkovi snažší život s novým ouškem /hodně zdraví ❤🖐
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 1. 2023 17:58
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  6. 1. 2023 15:33
Velkorysý dárce
300 Kč  •  5. 1. 2023 21:04
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 1. 2023 16:46
Velkorysý dárce
500 Kč  •  5. 1. 2023 12:38
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 1. 2023 9:02
Štědrý dárce
100 Kč  •  5. 1. 2023 8:39
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  5. 1. 2023 8:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  4. 1. 2023 17:46
Tvůj fanoušek
100 Kč  •  4. 1. 2023 16:30
Držíme ti palce :)
Velkorysý dárce
8 500 Kč  •  3. 1. 2023 16:42
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 1. 2023 15:47
Marie Burešová
500 Kč  •  3. 1. 2023 12:53
Je to tam, přejeme Adámkovi hodně štěstí.
Laskavý dárce
500 Kč  •  2. 1. 2023 23:11
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  2. 1. 2023 11:41
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  2. 1. 2023 11:23
Farma Rohovládova Bělá s.r.o.
500 Kč  •  2. 1. 2023 10:30
Věřím v uzdravení a dobrý konec
Milý dárce
600 Kč  •  1. 1. 2023 16:45
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  1. 1. 2023 14:55
Laskavý dárce
12 Kč  •  1. 1. 2023 12:56
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 1. 2023 7:35
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  31. 12. 2022 22:45
DobroDárce
3 500 Kč  •  31. 12. 2022 22:24
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 22:17
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 22:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  31. 12. 2022 21:43
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  31. 12. 2022 19:58
Milý dárce
300 Kč  •  31. 12. 2022 13:20
Štědrý dárce
600 Kč  •  31. 12. 2022 10:06
Štědrý dárce
250 Kč  •  31. 12. 2022 0:47
Laskavý dárce
200 Kč  •  30. 12. 2022 18:41
Adámku držíme ti pěstičky, moc, moc, moc. A ať tě výroba nového ouška moc nebolí.
Milý dárce
1 000 Kč  •  30. 12. 2022 14:56
MMD
1 000 Kč  •  30. 12. 2022 8:19
PF 2023! Ať si Adámek může naplno užívat nejen hudbu!
Štědrý dárce
100 Kč  •  29. 12. 2022 23:53
Držíme palce, ať se vše brzo povede.
Irena
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 21:50
Držím palce, aby se operace povedla.
Milý dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 12:15
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  29. 12. 2022 8:29
Laskavý dárce
200 Kč  •  29. 12. 2022 0:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 21:44
DobroDárce
500 Kč  •  28. 12. 2022 19:54
DobroDárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 19:38
Schóla Křižanov
17 115 Kč  •  28. 12. 2022 13:37
Doufáme, že si nás Adámku přijdeš poslechnout❤️
Štědrý dárce
500 Kč  •  28. 12. 2022 13:36
Milý dárce
250 Kč  •  28. 12. 2022 0:55
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2022 0:51
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 23:41
Milý dárce
150 Kč  •  27. 12. 2022 15:52
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 12. 2022 14:14
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 12. 2022 12:01
Milý dárce
100 Kč  •  26. 12. 2022 22:42
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2022 13:52
Velkorysý dárce
1 110 Kč  •  26. 12. 2022 9:40
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  26. 12. 2022 0:07
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 12. 2022 22:55
Martina Top.
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 22:54
Adámku, fandím ti! Věřím, že prožiješ úžasný život!
Milý dárce
300 Kč  •  25. 12. 2022 21:39
Velkorysý dárce
200 Kč  •  25. 12. 2022 18:17
Laskavý dárce
100 Kč  •  25. 12. 2022 12:46
Tom
2 000 Kč  •  25. 12. 2022 12:33
Prajem pohodové sviatky a držím palce.
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  25. 12. 2022 10:22
Adámku,
300 Kč  •  25. 12. 2022 7:39
věřím, že sny se plní a vše dobře dopadne ❤️
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 12. 2022 14:05
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2022 14:00
Štědrý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2022 13:29
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  24. 12. 2022 13:05
Milý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 12:15
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  24. 12. 2022 7:26
DobroDárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 23:42
Laskavý dárce
500 Kč  •  23. 12. 2022 22:59
Velkorysý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2022 22:53
Štědrý dárce
250 Kč  •  23. 12. 2022 20:19
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  23. 12. 2022 18:09
Milý dárce
5 000 Kč  •  23. 12. 2022 16:58
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2022 16:17
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2022 16:08
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  23. 12. 2022 13:53
DobroDárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 10:47
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 12. 2022 22:33
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  22. 12. 2022 18:38
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 12. 2022 15:43
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 14:11
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 10:19
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 9:34
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  22. 12. 2022 7:27
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  21. 12. 2022 22:43
Milý dárce
200 Kč  •  21. 12. 2022 10:26
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 12. 2022 9:24
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  21. 12. 2022 7:32
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 20:42
Velkorysý dárce
7 300 Kč  •  20. 12. 2022 15:53
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  20. 12. 2022 13:06
Mili
111 Kč  •  19. 12. 2022 11:41
🍀❤️
DobroDárce
200 Kč  •  18. 12. 2022 21:45
DobroDárce
100 Kč  •  18. 12. 2022 18:24
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  18. 12. 2022 14:38
Van
500 Kč  •  18. 12. 2022 14:30
Držím palce!
Milý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 8:07
DobroDárce
2 000 Kč  •  17. 12. 2022 20:08
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 12. 2022 17:57
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2022 15:33
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2022 11:25
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 12. 2022 8:52
DobroDárce
100 Kč  •  17. 12. 2022 6:41
Honza
1 000 Kč  •  16. 12. 2022 14:56
Budeme držet palce, ať se to povede. Také nás to v budoucnu čeká u naší dcery.
DobroDárce
300 Kč  •  16. 12. 2022 9:34
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2022 9:03
Iveta
300 Kč  •  15. 12. 2022 22:30
Jsem maminkou zdravých dvojčat, posílám příspěvek pár korun,ale znova jstemi připomněli jak jsem jsem se zdravými dětmi bohatá!
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 12. 2022 11:18
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  15. 12. 2022 10:57
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 10:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 9:25
Laskavý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2022 0:32
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 12. 2022 23:14
Milý dárce
200 Kč  •  14. 12. 2022 21:18
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  14. 12. 2022 18:57
Štědrý dárce
200 Kč  •  14. 12. 2022 18:26
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  14. 12. 2022 12:20
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 12. 2022 6:12
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 12. 2022 23:19
Štědrý dárce
500 Kč  •  13. 12. 2022 22:40
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  13. 12. 2022 21:04
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 12. 2022 18:06
Velkorysý dárce
111 Kč  •  13. 12. 2022 17:11
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 12. 2022 11:42
Velkorysý dárce
20 000 Kč  •  13. 12. 2022 8:07
Dobrosrdečný dárce
77 Kč  •  12. 12. 2022 23:17
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  12. 12. 2022 21:46
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 12. 2022 19:27
DobroDárce
50 Kč  •  12. 12. 2022 13:13
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 12. 2022 13:12
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 12. 2022 5:54
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 12. 2022 23:29
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 17:37
Kamila L.
200 Kč  •  11. 12. 2022 17:36
Přeji ať se peníze podaří vybrat a ať je Adámek veselý a šťastný jako ostatní děti.
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 12. 2022 9:04
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 12. 2022 8:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 12. 2022 23:52
Laskavý dárce
500 Kč  •  10. 12. 2022 17:17
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 12. 2022 13:18
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 1:31
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  9. 12. 2022 22:48
DobroDárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 11:47
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 21:25
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 12. 2022 19:49
Jiří L.
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 19:24
Držím palce! ❤️
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 19:17
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 12. 2022 18:49
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 17:59
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  8. 12. 2022 17:39
DobroDárce
100 Kč  •  8. 12. 2022 17:37
Milý dárce
100 Kč  •  8. 12. 2022 16:19
Laskavý dárce
450 Kč  •  8. 12. 2022 14:31
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 11:27
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 12. 2022 10:48
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 10:21
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 12. 2022 10:18
Dan
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 8:11
Ať se to podaří! 🤞
Jita
1 000 Kč  •  6. 12. 2022 5:07
Držím palečky :)
Adéla J.
600 Kč  •  1. 12. 2022 18:53
Ať je z tebe brzo zdravý kluk! :)
ICE Family 💙
800 Kč  •  21. 11. 2022 11:31
Milý Adámku, Jsem rád, že ti touhle cestou mohu pomoci k tvému novému oušku. Jsi skvělý a zasloužíš si to nejkrásnější dětství jaké si jen můžeš přát. Držím palce, aby vše dopadlo jak nejlépe jde.
Mili
111 Kč  •  16. 11. 2022 8:03
🍀🌞❤️
Lukáš Juřica
3 000 Kč  •  15. 11. 2022 22:47
Držíme palce chlape.
Marie C.
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 18:20
Ať mu nové ouško pomůže na cestě životem
LED čajovna
2 175 Kč  •  13. 11. 2022 20:49
Milý Adámku, studenti ze Zahradnické fakulty ti prostřednictvím studentské čajovny věnují penízky. Doufáme, že to dobře dopadne, myslíme na Tebe!
Iveta Polívková
200 Kč  •  13. 11. 2022 19:38
Milý Adámku jsem ráda ♥️,že mohu přispět na tvé nové ouško a krásne dětství provázené jen smíchem a radosti .držím palečky a budu na tebe myslet.⭐🍀♥️
EVČA
300 Kč  •  12. 11. 2022 20:01
Adámku drž se ❤️
Kodešovi
100 Kč  •  10. 11. 2022 11:51
Adámku, víc teď dát bohužel nemůžeme, ale snad i naše sdílení pomůže k novému oušku a hlavně k možnosti slyšet z obou stran. Držíme palce a těšíme se na výsledek! <3
Ilona
1 000 Kč  •  5. 11. 2022 22:05
Přeji krásný a plnohodnotný život
Daniela
600 Kč  •  3. 11. 2022 12:10
Milý Adámku, posílám malý příspěvek na krásné nové ouško, a už se pomalu můžeš začít těšit na Ježíška, za chvíli je tady. Zatím pa, pa, měj se krásně a pozdravuj maminku a tatínka.
❤️❤️❤️
3 000 Kč  •  3. 11. 2022 11:38
👂👌
Zídkovi
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 9:04
Přejeme vše jen dobré. Láska rodičů a celé širší rodiny pomůže překonat Adámkovi všechny strasti. Věříme, že z tebe bude dobrý člověk ;).... Posíláme sílu
Nikola ŠBV
50 Kč  •  2. 11. 2022 13:40
Držím pěsti Adámku a celá rodina, ať to vyjde a Ježíšek letos přání vyslyší 🍀❤️
Pája
500 Kč  •  31. 10. 2022 9:23
Držím moc palce, ať vše dobře dopadne!
Helena P.
500 Kč  •  31. 10. 2022 7:37
Hodně štěstí broučku
Marcela Vořechovská
300 Kč  •  31. 10. 2022 6:56
Adámku, ať brzy slyšíš svého brášku a maminku s tatínkem. Moc držím palečky.
Ivana R.
1 000 Kč  •  30. 10. 2022 22:06
Věřím že se vše podaří 😇🙏❤️
🙏
100 Kč  •  30. 10. 2022 15:36
Na nové ouško
❤️
100 Kč  •  30. 10. 2022 15:34
Ať Adámek je zdravý
❤️
100 Kč  •  30. 10. 2022 15:32
Aby se splnil Kryštůfkův sen
Štědrý dárce
600 Kč  •  29. 10. 2022 0:09
Držím pěsti, ať se vše podaří. ❤
Michaela a Damian Baltazar
1 000 Kč  •  25. 10. 2022 13:31
Adámku moc ti držíme palečky, mám chlapečka se stejným ouškem jako ty, za nějaký čas nás čeká stejná cesta. Moc ti fandíme a těšíme se na tvé krásné nové ouško.
Kateřina Kopecká
600 Kč  •  25. 10. 2022 12:01
HODNĚ ŠTĚSTÍ ADÁMKU! ❤️
Aleš M.
500 Kč  •  24. 10. 2022 22:06
Hodně štěstí, Adámku! :)
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  24. 10. 2022 20:50
Pevně věřím že Adámek prožije zdravé dětstvi.
Tomáš Ságl
10 000 Kč  •  24. 10. 2022 13:18
Zvládneš to Adámku.
Weidininvest s.r.o.
1 000 Kč  •  24. 10. 2022 6:32
Adámku, držím palce, ať vše dobře dopadne, jsi zlatíčko. Věrka
🫶🏽
200 Kč  •  24. 10. 2022 0:52
Hodně štěstí! 🤍
Mich.Zem.
300 Kč  •  22. 10. 2022 21:59
Tak ať letos ten Ježíšek klapne 🤍
Marcela R.
2 000 Kč  •  21. 10. 2022 11:35
Adámku, penízky máš od dětí ze 3.B, ZŠ Eden, Praha. Brzy se nám uzdrav.
Ondra Sýkora
100 Kč  •  21. 10. 2022 0:44
Ahoj, není to sice moc, ale něco také posílám. Pevně věřím, že Adámek bude slyšet i na druhé ouško.
janča
300 Kč  •  20. 10. 2022 16:51
Adámku držím palce ať se TI operace podaří
Helena
1 000 Kč  •  20. 10. 2022 15:26
Drzim Adamkovi i cele rodine palce, at se povede zorganizovat cestu i zakrok a Adamek dostane sanci slyset i na druhe ousko.
Simona Svitková
600 Kč  •  20. 10. 2022 15:17
Přeji Adámkovi,a jeho rodině hodně zdraví a lásky a aby vše dobře dopadlo.
Lenka A.
1 000 Kč  •  19. 10. 2022 17:20
Prejeme hodne stesti. Levi & Maxik
Jana M
300 Kč  •  19. 10. 2022 9:49
vždy ráda pomohu, každá koruna se počítá a když nás je hodně, tak o to více pomůžeme. Ať daří.. držím palce všem kdo potřebují pomoc
Klepárníkovi
1 000 Kč  •  18. 10. 2022 21:00
Držíme palce ;)
Jana z K.Varů
1 000 Kč  •  18. 10. 2022 20:51
Ráda jsem pomohla a držím Adámkovi palce, ať se operace podaří a bráškovi se splní sen. ❤️🍀🍀🍀
Lukáš O.
3 000 Kč  •  18. 10. 2022 11:27
Přeji, ať vše dobře dopadne :)
Marek P.
400 Kč  •  18. 10. 2022 10:22
Radi udelane dobrej skutek
Richard H.
1 000 Kč  •  18. 10. 2022 9:43
Ať všechno dobře dopadne.
Spolek dobrých duší, Andělé bez křídel
4 000 Kč  •  17. 10. 2022 12:24
Adámkovi na nové ouško. Děkujeme. Vaši Spolek dobrých duší, Andělé bez křídel
Jan Ž.
1 000 Kč  •  16. 10. 2022 11:29
Adámkovi a celé rodině posílám podporu a přeji ať se vše vydaří ;-)
Natálie H.
1 000 Kč  •  16. 10. 2022 7:36
Přeji Adámkovi i celé rodině, aby Ježíšek s ouškem dorazil co nejdříve, opatrujte se!
Martina Koutna
300 Kč  •  15. 10. 2022 20:59
Přeji Adamkovi nové ouško,jelikož jsem také špatně slyšící,vím co je to být jiný. Hodně štěstí chlape 🙂
Jarda B.
1 000 Kč  •  15. 10. 2022 20:11
Přeji ať vše dobře dopadne a máte se všichni fajn ;-)
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 10. 2022 20:07
Přeju ať operace proběhne v pořádku:)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Illkovi
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 19:45
Hodně štěstí k novému oušku. :)
Parta Brokerů
60 600 Kč  •  25. 1. 2023 11:01
Hodně štěstí Adámkovi k cestě k "novému" oušku!
texILKa Velké Meziříčí a Křižanov
29 456 Kč  •  24. 1. 2023 17:54
Děkujeme vše, kteří přispěli na ouško pro Adámka 💙 Děkujeme!
T-Mobile Pomáhejme příběhům 2022
50 000 Kč  •  21. 1. 2023 20:51
Děkujeme Davidovi Danielkovi za nominaci a všem, kteří přispěli 💙 Děkujeme!
Marie Reiner
1 000 Kč  •  19. 1. 2023 19:35
Kdybyste nahodou operaci meli v Maryland tak rada s necim pomuzu. Myzete me kontactovat pres FB.
Martin Robotka
1 000 Kč  •  19. 1. 2023 18:58
Posílám sílu a energii rodičům i malýmu. Ať se operace vydaří. A dekuji vsem ostatním,že přispěli. Dobří lidé existují.
Jarka Zrustova
600 Kč  •  18. 1. 2023 18:58
Hodne stesti Adamku 🙏🍀
Vodotrysk
15 480 Kč  •  18. 1. 2023 13:24
Přejeme jenom to dobré! A hlavně zdraví! :)

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám