Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Margaritě překonat zdravotní potíže

Vybráno 0 Kč 452 061 Kč
260 000 Kč
 -
728 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Margaritě překonat zdravotní potíže

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Lenka Švestková
Datum přidání
28. 6. 2023
Poslední aktualita

21. 8. 2023 20:05

Drazí dárci II.

S obrovskou úctou vůči Vaší podpoře – děkujeme ♡

Děkujeme všem z našeho blízkého i vzdálenějšího okolí, i všem, kteří Margitku osobně znají.

Děkujeme za podporu projektu Nejsem tabu🎗.

Děkuju za komunitní sdílení v rámci ENDOtalks a obrovskou vlnu podpory🎗.

Děkujeme také za šíření příběhu v rámci pěstounských rodin.

Děkujeme Vám, které Margitky příběh zasáhl, či jste v jejím příběhu viděli kousek svého příběhu a rozhodli se pomoci, dokonce i přes přesah cílové částky…

Děkujeme za nabídku a poskytnutí stomických pomůcek, které Margitce usnadňují denní fungování.

Děkujeme za Vaše laskavé vzkazy.

Děkujeme také každému, kdo příběh sdílel.

Děkujeme všem co darovali…

A každému dárci přejeme ať mu život jeho štědrost a laskavost vrátí zpátky.♥

S dojetím Lenka a Margitka

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Jizvy a boje, které nevidíš – zotavení pro Margaritku🎗život s určitým zdravotním stavem není vždy snadný – můžete se dokonce cítit docela izolovaný tím, co se může zdát téměř jako neviditelný stav – zejména jako mladý člověk, který se navenek jeví jako zdravý 

Tato sbírka je založená pro Margitku – děkujeme všem, co jsou v uzdravování spolu s námi, že na nás myslíte a že se ptáte, jak se máme.

Někdy nechápeme, jak se věci dějí a proč. Poslední měsíc, který Margitka strávila v nemocnici, byl hodně o utrpení, o něčem, čím jsme si nikdy nepředstavovali, že si znovu projde.

Margitka je velmi speciální – lékařsky složitý pacient, v důsledku čehož se opakovaně ocitá v srdcervoucích situacích. Její „zcitlivělý“ systém reaguje velmi přehnaně na jakýkoliv zákrok, čímž její tělo nabourává veškeré nastavené představy o tom, jak by vše normálně mělo probíhat.

Před 3 lety začala Margitky chirurgická cesta, která se proměnila v boj o holé přežití. Bylo to víc než špatné a v určité chvíli byla dál než na hranici života a smrti.

Za poslední 3 roky podstoupila 6 břišních operací a další zákroky, především kvůli komplikacím, které vznikly… také má od 26. 5. 2020 vytvořené umělé vyústění trávícího traktu na povrch těla a používá stomický sáček.

Vyšití stomie bývá většinou zvoleno jako absolutně poslední možnost léčby a něco, co nikdy nechcete. Když jsme tenkrát po operaci viděli, že Margitka má sáček na břichu, vyvolalo to strach z toho, co přijde, jaký bude její život… Za sáčkem je však její příběh – spousta utrpení, strachu, ale také spousta radosti, vděčnosti, mix pocitů, které se spojují. Margitka k stomickému sáčku od začátku přistupovala s vděčností a pocitem zvláštní náklonnosti – nejde říct, že nosit stomický sáček je úžasná věc, je to spousta bojů a tolik učení -> co když to spadne, co když to bude smrdět, co když se někdo bude smátale zachránil – daroval jí život.♡ 

Nedávno Margitka podstoupila zákrok pro odstranění sáčku, kdy se střevo napojí zpátky. Nevyšlo to. Po operaci následoval další tzv. kolaps bez příčiny. Nikdy jsem si nepředstavovala, že Margitku znovu uvidím bojovat o život. Celá situace…naháněla husí kůži… jak v nějakém zlém snu, ze kterého se chcete probudit, ale nejde to. Popravdě, nedokázali jsme si vůbec představit, že by se to mohlo stát znovu… Že znovu může být během okamžiku tak nemocná, tak ohrožená.

Na Margitčině břiše je velká jizva, která se jí táhne od pupíku a končí až v oblasti močového měchýře. V tuto chvíli bylo břicho již třikrát touto cestou otevřené, dokonce její jizva byla prodloužena. Zažila toho už hodně, tolik komplikací, mnoho zákroků, nespočet bolesti, její tělo je velmi traumatizované.

Margitka si navzdory všemu, co přežila a prožívá, zachovává skutečnou víru v možnost zotavení, kterou v sobě nosí tváří v tvář všem obtížím, kterým čelí. 

Tento neúspěšný operační pokus nás všechny „nakopl“ a přiměl hledat nějaký způsob, jak Margitce umožnit nejlepší možné zotavení, aby měla dobrou kvalitu života. Bohužel je v situaci, kdy se lékaři budou muset chirurgicky vrátit a upravit její střeva.

Touto sbírkou sdílíme Margitky příběh pro ty, kteří se s námi chtějí spojit a pomoci zařídit HBOT v rámci domácího prostředí, která může mít zásadní vliv na rychlé a dobré zhojení.

Komu pomůžeme?

Margitce – naší úžasné pěstounské dceři.

Trochu bych se vrátila k příběhu Margitky – lidé se většinou ptají na dvě otázky:

První otázka – Co jí je?

Druhá otázka – Co se stalo?

Odpovědi…

2019

11/2019 bohužel trvalo několik let, nespočet lékařů a vyšetření, než Margitce na podzim 2019, při akutní operaci, byla diagnostikovaná hluboká infiltrující endometrióza. Získání diagnózy byla chvíle, kdy se její bolest stala důležitou i důvěryhodnou – je možné, že kdyby Margitčiny problémy byly brány více vážně již dříve, možná by se mohla vyhnout poškození střev, které má dnes. Endometrióza není jen o „špatné menstruaci“ – endometrióza a vše ostatní, co za sebou zanechá, je skutečné zasažení celého těla.🎗️ Margitka je důkazem, že problémy vycházející z ložisek endometriózy vás mohou dostat na hranici života a smrti. 

 2020

 5/2020 postoupila radikální operaci endometriózy, kvůli zasažení v konečníku. Operace proběhla v pořádku, přesto Margitky tělo z nějakého neurčitého důvodu začalo kolabovat. Potřebovala převoz do jiné nemocnice a další dvě komplikované re-operace, kdy jsme nečekali ani polovinu z toho čím si prošla…

Abscesy, perforace střeva, otrava, sepse, vnitřní krvácení, zánět pobřišnice, nekonečné zkoušení různých kombinací ATB, paralytický ileus, velká krevní ztráta, opakované transfuze, parenterální výživa, neutišitelné bolesti, stomie pro záchranu života…

Nikdo nám nedokázal říct, jestli to Margitka zvládne a přežije. Pořád jsme poslouchali, že musíme čekat. Nevěděli jsme, jestli se nám Margitka ještě vůbec vrátí domů. Každý den jsem jí vyprávěla o tom, jak tu na ni všichni čekáme a říkala jí, ať nepřestává bojovat… Její život byl opravdu vymodlený.

Trvalo 37 dní v nemocnici, než mohla být propuštěna do domácí péče, přesto následovalo špatné hojení, opakované infekce v jizvě včetně MRSA a první rok byla neustále v dost ohroženém stavu. Podstoupila nespočet bolestivých rektoskopií a ke všem komplikacím se u Margitky rozvinul post-septický syndrom, s nímž se intenzivně potýkala déle jak 2 roky.

2023

4/2023 podstoupila operaci pro snahu obnovy kontinuity GIT s revizí rekta, měla několik post-operačních komplikací včetně neustávajícího krvácení z jizvy s nutností opakovaných transfuzí, další zašívání celé jizvy pro snahu o zastavení krvácení jizvou, odsávání krve ze zavedeného drenu… což bylo 💔 děsivé.

Celá pooperační situace byla děsivá. Margitka byla v intenzivních bolestech. Bylo vidět, že je nějak zraněna ve vnitřní části rektální oblasti, ven vycházela temná krev, ale ani při CT vyšetření se přesná příčina neobjasnila. Plakala, věděla, že se děje něco divného, věděla, že je něco špatně.

9-tý den odběry ukázaly masivní nárůst leukocytů a neskutečně vysoké CRP. Okamžité CT vyšetření ukázalo na téměř 20cm hematom utlačující ostatní orgány. Opět nastal okamžik: „musí znovu na sál nebo umře“. Margitka se znovu ocitala na hranici života a smrti a okamžitá operace byla jedinou možností. V tu chvíli se ukázalo, že nejlepším rozhodnutím pro ni bude návrat ke stomickému sáčku.

Probuzení z narkózy pro Margitku přestavovalo neutišitelné mučivé bolesti, kdy několik dalších dní byla v celkově paralyzovaném stavu. Ale naživu.

Při operaci se stomii podařilo vyšít z jiné části střeva, aniž by ji museli posunout na jiné místo na břichu, tedy udělat nový řez. Brzy jsme ovšem začali mít podezření, že je něco s nově vyšitou stomií špatně, vzhledem k akutní operaci s tak rozsáhlým zánětem – vznikl obrovský otok stomie (cca 8cm), který spustil obavy s její průchodností. 

Znovuotevření celé břišní dutiny včetně náročného čištění od bakteriálního napadení (ve stavu, kdy břicho už „smrdělo“) způsobilo, že Margitky střeva byla „zamrzlá“. Doslova její tlusté a tenké střevo kvůli operaci „vypnulo.“ 

Margitka jen zvracela a do stomického sáčku jí nic neodcházelo. Nikdo neřekl, co můžeme čekat. Ale není to Margitky první operace… a když jsem viděla jak jí je špatně, věděli jsme, že není v pořádku.

Měla zavedenou trubičku nosem, aby se jí dostal ven hlen, který produkuje žaludek.

Pro snahu rozpohybovat střeva dostávala injekce. Něco co by, mělo fungovat během pár aplikací, nemělo pro Margitku žádný přínosný efekt. Naopak kvůli vzniklým křečím se pro ni staly doslova dalším „mučením“. Doslova prosila, ať s tím přestanou. Nefungovalo to pro ni.

Margitky střevo bylo stále zamrzlé a bylo jí tak špatně, že se lékaři rozhodli zkusit zavést trubičku skrz její stomii – do větší části střeva, aby to snad pomohlo střeva aktivovat k činnosti…

Margitka nikdy neměla v rámci pooperačního stavu normální pohyb střev. Tohle ale bylo nejtěžší a nejdelší, jaké to kdy bylo – 11 dní plných bolesti, zoufalství a doufání. Doufání, že se střeva vzpamatují… Než stomie odvedla první „tekutinu“(💩)…. Což se může zdát hloupé a jednoduché, ale ti co touto bitvou někdy prošli, ví, o jak šťastný a dojemný okamžik se jedná – okamžik velmi pomalého a jemného zvratu. Střeva začínají být průchozí… snižuje se zvracení a bolest, přestává zvracet tekutiny…

Když byla Margitka propuštěna do domácí péče, byla bledá a křehká – tak až to bylo děsivé. Ale brzy se nám podařilo najít způsob jak doplňovat potřebné minerály a teď se pomalu zlepšuje.

Otok stomie zůstává a s tím i důsledná potřeba udržovat střevní obsah v tekuté formě kvůli snadnému průchodu oteklou stomií. V tuto chvíli má Margitka funkční méně než polovinu tlustého střeva a v důsledku masivního nitrobřišního zánětu bolestivost celé břišní dutiny.

CO dál

Teď je vše na jejím organismu, aby se zregeneroval.

Margitka bude potřebovat podstoupit další operaci kvůli „velké stomii,“ zatím nevíme, o jak náročný zákrok se bude jednat a zda bude nutné znovu otevřít celou břišní dutinu. Co ale víme je, že každá operace je pro ni obrovským rizikem. 

Nejčastější otázka kterou dostáváme – „Jak dlouho bude mít Margitka dál sáček?“ nebo „Je to navždy?“

Tady je to, co teď víme – pravděpodobně napořád…

Snažíme se mít co nejpozitivnější přístup, určitě uznávám, že to není vždy snadné, ale vždy se zaměříme na pozitiva. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Stav Margitčiny „velké (oteklé) stomie“ je špatný – takže ji lékaři chtějí v tuto chvíli dát na nějakou dobu pauzu – v naději že se ještě trochu otok zmenší… Přičemž řekli, že se pravděpodobně už nezmenší. Ale musíme myslet na riziko další operace. Proto jsme nuceni počkat. Nicméně hned jak Margitka trochu zregeneruje, budou moci provést operaci. Operace je očekávaná i nutná. Pokaždé když někdo-něco zavadí o její stomii, má pocit jako by ji někdo praštil do břicha. Střevo je v překrvené stavu a musí se hlídat uskřinutí…

V rámci tzv. popohnání hojení neboli urychlení, usnadnění hojení se v lékařském světě používá hyperbarická terapie (HBOT).

Sbírka je cílená na pořízení hyperbarické komory (cca 260 000,- – 280 000,-).

HBOT dává naději, že se Margitky břišní dutina plně zhojí – v mnohem kratším čase. Bez následků. Také umožní udržovat otok stomie pod kontrolou, protože se ho nijak v současné době nedaří redukovat. Mimo zmírnění otoků může HBOT měřitelně zlepšit imunitní funkce (snížení rizika infekce, protizánětlivý a antiseptický účinek).

 Využití HBOT doma umožní ošetření podle protokolu pro vážnější stavy, který vyžaduje téměř denní ošetření po několik měsíců (s přestávkami), následovaný ošetřením 1–2× týdně na neurčito – podle aktuálního stavu. To umožní dlouhodobý soustavný léčebný – hojivý protokol. (cílová částka)

Jen pro představu zhojení střevní výstelky včetně operačních ran trvá za normálních okolností min. 6 měsíců. Jizvu břišní stěny je možno považovat za plně zhojenou až po jednom roce, přičemž Margitka potřebuje další střevní operaci v dřívější době. Komora by pro ni tedy měla dlouhodobou perspektivu v rámci léčebného procesu.

Možností je také využívání ambulantního hyperbarického centra v Brně (dojezd 100 km), kdy se terapie provádí 3–5× týdně (méně intenzivní terapeutický protokol). Limit je v dojezdu dle aktuálního zdravotního stavu a možností. (využití menší částky)

V rámci celého zotavovacího procesu je velmi důležité po každém zákroku tělo intenzivně zrehabilitovat, aby mohla být Margitka co nejdříve v pořádku. (vyšší částka).

Děkujeme všem lidem, kteří se za Margitku modlí, za všechny, kteří jsou spolu s námi v této nepřízni, podporují, pomáhají všemi způsoby. Děkujeme.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

21. 8. 2023 20:05

Drazí dárci II.

S obrovskou úctou vůči Vaší podpoře – děkujeme ♡

Děkujeme všem z našeho blízkého i vzdálenějšího okolí, i všem, kteří Margitku osobně znají.

Děkujeme za podporu projektu Nejsem tabu🎗.

Děkuju za komunitní sdílení v rámci ENDOtalks a obrovskou vlnu podpory🎗.

Děkujeme také za šíření příběhu v rámci pěstounských rodin.

Děkujeme Vám, které Margitky příběh zasáhl, či jste v jejím příběhu viděli kousek svého příběhu a rozhodli se pomoci, dokonce i přes přesah cílové částky…

Děkujeme za nabídku a poskytnutí stomických pomůcek, které Margitce usnadňují denní fungování.

Děkujeme za Vaše laskavé vzkazy.

Děkujeme také každému, kdo příběh sdílel.

Děkujeme všem co darovali…

A každému dárci přejeme ať mu život jeho štědrost a laskavost vrátí zpátky.♥

S dojetím Lenka a Margitka

19. 7. 2023 19:46

Drazí dárci

s obrovskou úctou vůči Vaší podpoře – děkujeme ♡

Děkujeme všem z našeho blízkého i vzdálenějšího okolí, i všem, kteří Margitku osobně znají.

Děkujeme za podporu projektu Nejsem tabu.

Děkuju za komunitní sdílení v rámci ENDOtalks a obrovskou vlnu podpory.

Děkujeme i za šíření příběhu v rámci pěstounských rodin.

Děkujeme za nabídku a poskytnutí stomických pomůcek, které Margitce usnadňují denní fungování.

Děkujeme za Vaše laskavé vzkazy.

Děkujeme také každému, kdo příběh sdílel.

Děkujeme všem co darovali…

A každému dárci přejeme ať mu život jeho štědrost a laskavost vrátí zpátky.

S dojetím Lenka a Margitka

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 8. 2023 22:15
Sona
500 Kč  •  22. 8. 2023 0:00
Drzime paste!
Velkorysý dárce
600 Kč  •  21. 8. 2023 10:32
Štědrý dárce
100 Kč  •  20. 8. 2023 10:19
Jirik
600 Kč  •  17. 8. 2023 7:34
Ať už je jenom líp
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 8. 2023 22:20
Strýc Pagáč a Jura Klásek
581 Kč  •  8. 8. 2023 16:40
Fšecko sa v dobré obrátí :)
DobroDárce
100 Kč  •  8. 8. 2023 15:31
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  7. 8. 2023 13:51
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  7. 8. 2023 10:07
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  6. 8. 2023 20:55
Jirik
600 Kč  •  6. 8. 2023 9:56
Moc držím palce, s úsměvem jde všechno líp ;)
Olga
600 Kč  •  5. 8. 2023 5:44
Moc Vám držím palce!
Klasický
1 000 Kč  •  4. 8. 2023 21:31
✊🏽❤️
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 8. 2023 11:29
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 8. 2023 9:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 8. 2023 9:06
Soňa
300 Kč  •  4. 8. 2023 6:09
Moc držím palce.
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  3. 8. 2023 17:20
Jsi silný a krásný člověk
DobroDárce
1 000 Kč  •  3. 8. 2023 15:57
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  3. 8. 2023 14:24
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 8. 2023 10:31
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  3. 8. 2023 10:10
Lukas H.
300 Kč  •  3. 8. 2023 6:11
Přeji jen dobré statečné dívce a její rodině. Modlím se za vaše uzdravení.
Dobrosrdečný dárce
1 110 Kč  •  3. 8. 2023 2:00
Laskavý dárce
200 Kč  •  2. 8. 2023 19:10
DobroDárce
300 Kč  •  2. 8. 2023 15:57
Velkorysý dárce
200 Kč  •  2. 8. 2023 15:36
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  1. 8. 2023 22:07
DobroDárce
2 500 Kč  •  1. 8. 2023 19:32
j.v.
3 500 Kč  •  1. 8. 2023 18:46
Přejeme plné uzdravení
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 8. 2023 8:21
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  31. 7. 2023 20:38
Milý dárce
600 Kč  •  30. 7. 2023 20:18
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  30. 7. 2023 18:09
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  30. 7. 2023 10:44
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 7. 2023 19:17
Držím pěsti 🔥
Jirik
600 Kč  •  29. 7. 2023 10:07
Nevzdávej to, jsi skvělá, bojuj dál!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 7. 2023 9:59
Dobrosrdečný dárce
1 800 Kč  •  28. 7. 2023 17:28
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 7. 2023 13:20
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  28. 7. 2023 9:05
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 7. 2023 8:45
Laskavý dárce
100 Kč  •  28. 7. 2023 7:48
Milý dárce
665 Kč  •  28. 7. 2023 2:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 22:42
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 22:25
Štědrý dárce
500 Kč  •  27. 7. 2023 21:22
DobroDárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 21:19
DobroDárce
100 Kč  •  27. 7. 2023 21:16
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 20:58
Milý dárce
2 000 Kč  •  27. 7. 2023 20:15
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 19:49
DobroDárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 19:28
Petra
300 Kč  •  27. 7. 2023 19:23
Držím pěsti, uzdrav se ❤️
DobroDárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 19:18
Michal V.
100 Kč  •  27. 7. 2023 19:16
Ahoj vím že to není sice velká suma ale doufám i tak že pomůže a to trápení brzy zmizí a bude zase dobře. Držím ti moc palce k brzkému uzdravení a k životu bez bolesti :-) S pozdravem Michal.
Milý dárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 18:59
Jiří Picálek
300 Kč  •  27. 7. 2023 17:50
Darzim palce at to dobre dopadne
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 17:41
DobroDárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 17:09
Michal
600 Kč  •  27. 7. 2023 16:44
Přeju hodně sil do dalšího boje
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 16:31
Erika Lad.
600 Kč  •  27. 7. 2023 16:28
Přeji hodně sily do dalšich dní a ať se vše obráti k lepšimu.
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 16:02
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  27. 7. 2023 15:52
Karel B.
2 000 Kč  •  27. 7. 2023 15:49
Držím palce a věřím že všechno dobře dopadne.
Velkorysý dárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 15:37
Milý dárce
100 Kč  •  27. 7. 2023 15:16
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  27. 7. 2023 14:54
Michal V.
600 Kč  •  27. 7. 2023 14:43
Držím palce!!!
Vendula V
300 Kč  •  27. 7. 2023 14:22
Držím palce :)
DobroDárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 14:13
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 7. 2023 13:58
Ivana M.
2 000 Kč  •  27. 7. 2023 13:57
💙 Držím pěsti, ať léčba zabere 💙
Lucie
300 Kč  •  27. 7. 2023 13:56
Moc držím Margitce palce,ať už se konečně uzdraví a hlavně nemá žádné bolesti.🍀🍀🍀
Laskavý dárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 13:53
Štědrý dárce
200 Kč  •  27. 7. 2023 13:34
Štědrý dárce
150 Kč  •  27. 7. 2023 13:14
Štědrý dárce
400 Kč  •  27. 7. 2023 12:49
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 12:47
Milý dárce
100 Kč  •  27. 7. 2023 12:31
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 12:24
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  27. 7. 2023 12:13
Milý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 11:29
Štědrý dárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 11:12
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 10:31
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 9:33
Držím moc palce ať vše Margitka úspěšně zvládne! ♥
Míra
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 9:25
Margitko, jsi bojovnice. Drž se!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 9:03
Tomáš
2 000 Kč  •  27. 7. 2023 8:47
Hodně síly a ať to dobře dopadne Margi! Ať můžeš vést opět normální život!
Milý dárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 8:38
Simona K.
300 Kč  •  27. 7. 2023 8:37
Hodně štěstí, držím pěsti.
DobroDárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 8:36
Laskavý dárce
600 Kč  •  27. 7. 2023 8:30
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  27. 7. 2023 8:26
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 8:13
Laskavý dárce
200 Kč  •  27. 7. 2023 8:13
Pláškovi
1 000 Kč  •  27. 7. 2023 7:36
Přeji spoustu sil, víry a šťastný dlouhý život prožitý ve zdraví vám všem ♥
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 7:23
DobroDárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 7:09
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 7:08
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  27. 7. 2023 6:47
Velkorysý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 6:17
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  27. 7. 2023 5:11
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 7. 2023 1:52
terka
300 Kč  •  27. 7. 2023 1:45
prosim ať je ti lip posilam silu
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 7. 2023 0:59
Pavla B.
300 Kč  •  27. 7. 2023 0:14
❤️❤️❤️
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  26. 7. 2023 23:40
Petr
100 Kč  •  26. 7. 2023 23:37
Hodně štěstí Margito!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 23:27
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 23:15
Laskavý dárce
500 Kč  •  26. 7. 2023 23:05
Milý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 23:05
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 7. 2023 23:00
Klára
300 Kč  •  26. 7. 2023 22:52
Moc držím palce, Margitka to zvládne
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  26. 7. 2023 22:47
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 22:26
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 22:24
DobroDárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 22:19
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 22:13
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 22:13
Marta
300 Kč  •  26. 7. 2023 22:08
Drž se Margitko, jsi moc statečná!!!
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 22:05
DobroDárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 22:00
DobroDárce
1 500 Kč  •  26. 7. 2023 21:56
Josef T.
500 Kč  •  26. 7. 2023 21:54
Hodně sil a štěstí Vám i rodině!
DobroDárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 21:52
DobroDárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 21:42
DobroDárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 21:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 21:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 21:25
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 21:25
DobroDárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 21:18
Pavel H.
1 600 Kč  •  26. 7. 2023 21:17
Drzim Vam z celeho srdce palce ve Vasem boji. Verim v silu Vasi vule v plne uzdraveni ! At je Vam uz jen lepe.
Milý dárce
3 500 Kč  •  26. 7. 2023 21:16
DobroDárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 21:06
Laskavý dárce
150 Kč  •  26. 7. 2023 21:02
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 20:58
Velkorysý dárce
500 Kč  •  26. 7. 2023 20:57
DobroDárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 20:57
Milý dárce
500 Kč  •  26. 7. 2023 20:54
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 20:45
Velkorysý dárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 20:44
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 20:41
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  26. 7. 2023 20:37
Markéta P.
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 20:29
Modlím se za Tebe zlatíčko. Přeji hodně síly.
Štědrý dárce
500 Kč  •  26. 7. 2023 20:26
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 20:26
DobroDárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 20:18
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 20:09
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 20:02
Alena C.
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:57
Přeji život ve zdraví a bez bolesti. Ať se vše v dobré obrátí.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 19:52
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 7. 2023 19:51
Drž se a nevzdavej se🥰
DobroDárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:49
Danny B.
400 Kč  •  26. 7. 2023 19:48
Hodně štěstí a drž se!
DobroDárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:45
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 7. 2023 19:44
Milý dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:42
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 7. 2023 19:41
Peťa
300 Kč  •  26. 7. 2023 19:39
Kéž se uzdravíš!
Kateřina
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:38
Moc a moc na vás myslím, přeji hodně sil a věřím, že bude líp.
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 19:37
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:28
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 19:25
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 19:25
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 19:24
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 19:23
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:22
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:20
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 19:15
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 18:53
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 7. 2023 18:47
Štědrý dárce
500 Kč  •  26. 7. 2023 18:44
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 18:41
Radka
100 Kč  •  26. 7. 2023 18:39
Bojuj,holčičko❤
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 18:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 17:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 17:47
Velkorysý dárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 17:42
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 17:41
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 17:38
Velkorysý dárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 17:32
Jirka
2 000 Kč  •  26. 7. 2023 17:26
Jsi moc statečná. Přeji aby se operace vydařila. Zasloužíš si hezčí život, který je teprve před tebou. Věř a neztrácej naději.
Milý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 17:16
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  26. 7. 2023 17:14
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  26. 7. 2023 17:12
Jirka
600 Kč  •  26. 7. 2023 17:05
Ivana
300 Kč  •  26. 7. 2023 16:54
Přeji hodně sil a víru v uzdravení
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 16:37
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 16:23
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  26. 7. 2023 16:21
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 16:18
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  26. 7. 2023 16:17
Adéla
300 Kč  •  26. 7. 2023 16:13
Přeji hodně sil. ❤️
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 7. 2023 16:09
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 7. 2023 16:04
Radim
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 16:04
Přeji uzdravení
Pavel
333 Kč  •  26. 7. 2023 14:50
Přeju hodně sil.
Kopretina 14
300 Kč  •  26. 7. 2023 14:44
Hodně štěstí a ať se uzdravíš.
Petra
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 14:44
Zdravotně jsem si také vytrpěla své, ale v porovnání s Tebou, Margitko, jsou mé problémy čajíček. Přeji hodně sil. Vím, že to dáš a budeš zase čupr holka!
Slávka
100 Kč  •  26. 7. 2023 14:14
hodně štěstí
Josef Kohutka
100 Kč  •  26. 7. 2023 14:03
Milá Margitko, moc Ti preju hodně síly k překonání nemoci a návrat ke zdraví a radostem a starostem běžného života a ať ty sama si jednou taky starostlivou maminkou, tak jako je ta tvoje, hodně štěstí
Jana
300 Kč  •  26. 7. 2023 14:02
Jsi moc statečná.
mILOSLAV
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 12:57
Moc přeji uzdravení.
Pet.
300 Kč  •  26. 7. 2023 12:45
Drž se Margitko❣️
Jitka K.
2 000 Kč  •  26. 7. 2023 12:28
Margitko, jste úžasná a statečná. Přeji Vám brzké uzdravení a držím pěsti :-)
Anna
300 Kč  •  26. 7. 2023 11:17
Ať je brzy lépe
Petra P.
2 000 Kč  •  26. 7. 2023 11:16
Držíme palce
Jirka
300 Kč  •  26. 7. 2023 11:04
Moc držím palce
Lucka
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 10:32
Držím pěsti, ať všechno dobře dopadne!
Kateřina
300 Kč  •  26. 7. 2023 10:26
Držím palce!!!!
Tom
300 Kč  •  26. 7. 2023 10:23
Přeji Ti hodně sil a vůle Margitko, máš sluníčkový hřejivý úsměv, tak se nám vyzdrav ju :-)
Monika
300 Kč  •  26. 7. 2023 10:09
Margitko, přeji brzké uzdravení a víru v sama sebe. Věř, že každá buňka Tvého těla se uzdravuje. Stav psychiky se odráží ve fyzičnu. Miluj sama sebe a věř si. S láskou M.
Kamila H.
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 9:55
Margi, jsi neskutečně statečná holka. Máš můj obdiv! Přeji ti brzké uzdravení a už žádnou bolest.
Lucie Hlušičková
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 9:53
Margitko, drž se ❤️!
Martin a Lenka
600 Kč  •  26. 7. 2023 9:51
Držíme palčky 💔
Martina
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 9:46
❤️
Jaroslava B.
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 9:45
Margitko, přeji brzké uzdravení a hodně zdraví a štěstí!
Petra
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 9:37
Držím palce, aby vše dobře dopadlo
Kuba Zbraslav
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 9:22
Držím ti palce, nevzdávej se stejně tak jako tvoji blízcí.
livia
300 Kč  •  26. 7. 2023 9:17
Drzim palce!
Marcela K.
200 Kč  •  26. 7. 2023 9:13
držím palce a přeji hodně sil
Ivan
250 Kč  •  26. 7. 2023 9:12
Hodne stesti. Preji ti, at to zvladnes.
Tom
50 Kč  •  26. 7. 2023 9:03
přeju uzdravení
Monika
600 Kč  •  26. 7. 2023 8:57
Margi, drž se! Vše dobře dopadne!
Radka
300 Kč  •  26. 7. 2023 8:48
Margit to dáš!
Miroslava U.
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 8:45
Držím palce
Jana H.
600 Kč  •  26. 7. 2023 8:45
Moc držíme Margitce palce, ať vše dobře dopadne a má krásný život!
ver
300 Kč  •  26. 7. 2023 8:40
Moc držím palce!
Eva M.
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 8:36
držte se, já budu držet palce
L.
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 8:34
Přeji hodně štěstí
FoxMarket spol, s.r.o.
20 000 Kč  •  26. 7. 2023 8:25
„Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec.“ Hodně štěstí 🙏
Marek
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 8:21
Ať se daří.
KM
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 7:53
Držíme palce.
Jana
100 Kč  •  26. 7. 2023 7:53
Ať je brzy zase lépe.
ID-EXPRESS s.r.o.
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 7:48
Něco podobného jsme nedávno zažili s dcerou. Naštěstí ne, v takové míře. Tuším co prožíváš Ty a Tvá rodina. Máš můj obdiv, bojuj dále.
dárce
300 Kč  •  26. 7. 2023 7:38
brzké zlepšení!
Martina Tomsová
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 7:25
Strašně, ale strašně moc držím palce, dobře to dopadne!
Magdalena
300 Kč  •  26. 7. 2023 7:25
Už bude jen lépe.
Šárka Čumíčková
1 000 Kč  •  26. 7. 2023 7:23
Hodně štěstí 🍀🍀Margitko
Kateřina
300 Kč  •  26. 7. 2023 7:11
Vše bude dobré 🥰
Jana MK
300 Kč  •  26. 7. 2023 7:05
Držím palce a přeji brzké uzdravení
Zdeňka K.
300 Kč  •  25. 7. 2023 20:59
Margitko, přeji Ti hodně síly na uzdravování 😘.
Lucie M.
1 000 Kč  •  25. 7. 2023 18:34
Margitko, drž se a nevzdávej to! ❤️
Radana
2 000 Kč  •  20. 7. 2023 7:48
Milovaní ať se povede ta nejjemnější péče o jizvy ze srdce objímám.
Daniel Vaverka
200 Kč  •  19. 7. 2023 16:24
Hodně sil🙏

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat