Podpora festivalu FULL of LIFE

Vybráno 0 Kč 2 900 Kč
105 520 Kč
40 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet
Zakladatel
64327353
Datum přidání
9. 3. 2023
Poslední aktualita

20. 3. 2023 13:44

Stránky festivalu

Nejnovější informace a dění kolem festivalu můžete sledovat na našich stránkách https://fulloflife.cz/

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

„FULL OF LIFE“ je křesťanský open-air festival, jehož cílem je podělit se o plnost života, kterou nabízí křesťanství a život s Kristem.

Akce se koná 20. 5. 2023 v Brně – Řečkovicích na Palackého náměstí (parkoviště u kostela). Mottem letošního festivalu je „Nech se obdarovat“. Byli bychom rádi, kdyby během tohoto sobotního odpoledne mohli lidé zaslechnout něco důležitého pro svůj život,
a to, kde čerpat sílu, útěchu, kde brát inspiraci a jak prožít naplněný život. Letos pořádáme již čtvrtý ročník.

Komu pomůžeme?

Organizování tohoto farního festivalu není pouze o hudbě a pozvání nějakých kapel. Byli bychom rádi, aby to byla příležitost, jak zažít intenzivní dotek a prožít hluboké oslovení srdce skrze vzájemné setkání lidí, hudbu, umění, mluvené slovo či modlitbu. Proto se můžete těšit nejen na kvalitní hudební a divadelní vystoupení, ale i na přednášky a zajímavá životní svědectví těch, kterým Bůh změnil život. A toto se také odráží na seznamu pozvaných hostů.

Hlavním hostem bude kněz P. Vojtěch Kodet, který bude mít přednášku na téma „Nech se obdarovat“ a zároveň spolu s CHAPELOU a Markem Novákem zakončí celý festival večerním modlitebním programem. Další z hostů je známý především z televize a tím je Václav Faltus – bavič a jeden z nejlepších českých imitátorů, který umí 257 hlasů populárních herců, zpěváků i politiků.

Z hudebních uskupení se můžete těšit  na známou folkrockovou kapelu OBOROH, která se za 30 let své existence stala legendou. Velký ohlas (nejen u nás) zaznamenala také křesťanská kapela Way to go, která na na první pohled zaujme svojí odlišností a svým osobitým stylem hudby zahřát posluchače na duši.

V kostele bude program pro mládež, kterou povede zkušený řečník Marek Novák spolu se skupinu ALIVE, která jejich hudbou touží oslavovat Boha a předávat lidem zprávu, že Bůh je živý.

Samozřejmě myslíme také na děti, pro které zde opět budou soutěže, tvoření a nebude chybět i tradiční divadla v podání divadla „Kapr na scéně“.

Během celého festivalu můžete využít možnosti osobního rozhovoru s knězem, nabídku přímluvné modlitby nebo nahlédnout do života a aktivit řečkovické farnosti.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Výtěžek z této sbírky bychom rádi použili na zajištění technického vybavení (pódium, zvuk, světla, LED obrazovka)  90 000 Kč a také k propagaci festivalu (plakáty, letáky, Citylighty) 10 000 – 20 000 Kč .  Tím, že chceme toto všechno dopřát co nejvíce lidem a vstupné je dobrovolné, tak jsme odkázáni pouze na sponzory a dárce, jako jste Vy 😊   

Opravdu děkujeme za každý dar i modlitbu, aby takto akce mohla přinést plody.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

20. 3. 2023 13:44

Stránky festivalu

Nejnovější informace a dění kolem festivalu můžete sledovat na našich stránkách https://fulloflife.cz/

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
2 600 Kč  •  21. 3. 2023 8:29
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 21:19

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Velkorysý dárce
2 600 Kč  •  21. 3. 2023 8:29
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 21:19

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám