PODPORA HIPOREHABILITACÍ

Vybráno 0 Kč 1 220 Kč
30 000 Kč
68 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet
Zakladatel
HIPODROM MOST, z.s., Jezdecká společnosti Hipodrom Most
Datum přidání
9. 1. 2023
Poslední aktualita

25. 1. 2023 18:15

Poděkování

Moc děkujeme.Vašeho daru si moc vážíme. 

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Dobrý den. Jezdecká společnost Hipodrom Most. Nezisková organizace pořádá kromě sportovních aktivit i léčebné Hipoterapie, které pomáhají při pohybových i psychických problémech. 

Za běžné situace se na hipoterapii podílí kůň, dva lidé kteří vedou koně a zároveň cvičí s klientem. Ale hlavně terapeut. 

DO NEDÁVNÉ DOBY SE HIPOTERAPIE U NÁS PROVOZOVALA ZA POMOCI DOBROVOLNÍKŮ. TO SAMOZŘEJMĚ BUDEME PROVOZOVAT I NADÁLE PROTOŽE SI MYSLÍME ŽE JE TO TAK SPRÁVNĚ. OVŠEM BY NÁM POMOHLA V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ FINANČNÍ POMOC PRO POSKYTOVÁNÍ NAŠICH SLUŽEB. 

Komu pomůžeme?

Pomůžete jezdecké společnosti která díky vám bude moct dále provozovat hipoterapii. Problém s nedostatkem financí na terapii přišel v době Covidu kdy jsme nemohli kvůli uzavření areálu provozovat činnost, další ranou osudu bylo zdražení pilin co by podestýlky pro koně. Celkově nás poslední dva roky nutí situace buď zdražit služby, nebo prodat koně a nepokračovat v činnosti to by sme udělat nechtěli a tak žádáme o pomoc touto cestou

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

PENÍZE KTERÉ BY SE TOUTO CESTOU VYBRALI BY BYLI POUŽITY NA PODPORU JEZDECKÉ SPOLEČNOSTI HIPODROM MOST. HIPOTERAPII ÚČTUJEME 350 Kč NA KLIENTA  to ovšem pokryje jen část skutečně hodnoty. Skutečná cena HIPOTERAPIE je 600 Kč ale proto aby byla HIPOTERAPIE úspěšná se musí často opakovat a to by pro rodiny s dětmi nebo důchodce nebylo únosné. Proto cenu HIPOTERAPIE držíme co nejlevnější jak jen to jde. Podpořte dostupnost HIPOTERAPIE jakoukoli částkou.

Peníze, které by se vybrali by byli použity na krmivo pro koně. Tím by jste pomohli se zachováním ceny hipoterapií na minimum. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

25. 1. 2023 18:15

Poděkování

Moc děkujeme.Vašeho daru si moc vážíme. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
170 Kč  •  29. 1. 2023 22:43
Laskavý dárce
250 Kč  •  25. 1. 2023 23:31
Štědrý dárce
200 Kč  •  24. 1. 2023 9:45
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 1. 2023 6:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2023 23:31

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Milý dárce
170 Kč  •  29. 1. 2023 22:43
Laskavý dárce
250 Kč  •  25. 1. 2023 23:31
Štědrý dárce
200 Kč  •  24. 1. 2023 9:45
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 1. 2023 6:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2023 23:31

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám