Za svobodu pro Lukáše vám zpěvák Eda z Poetiky uvaří večeři

Aby toho sedmnáctiletý Lukáš a jeho rodina neměli na bedrech naloženo málo, zemřel jim před pár dny, po dlouhé nemoci, tatínek. Jeho bývalý zaměstnavatel ale udělal úžasné gesto: rozhodl se, že bude Lukášovi až do konce školy hradit náklady spojené se studiem. Pro maminku tří dětí je to ohromná pomoc. Přesto elektrický pohon za vozík je položka v rozpočtu, na kterou by se peníze nikdy nenašly. Pojďme jim udělat radost.

 

Aktuální stav:

Již se nám podařilo vybrat původních 70 tisíc, které Lukášovi zajistí elektrický pohon jeho vozíku. Za necelé 2 dny! Jste úžasní a právem vám patří velké díky. Řekli jsme si, že bychom ale rádi Lukymu splnili i další z jeho snů. Proto sbírka pokračuje i nadále a vy se brzy dozvíte, který z jeho dalších snů jste podpořili.

Komu pomůžete?

Lukášovi, který tráví kvůli poředčasnému narození celý život na vozíku. Hlavně je to ale úžasně chytrý a vtipný kluk, který má rád kniny. Chtěl se stát knihovníkem, ale bohužel, tato škola je bariérová a tak musel Lukáš na "bezbariérovou ekonomku".
Miluje příběhy Harryho Pottera. A tak je jeho snem, vedle objevování dalších míst ve světě, i výlet do Edinburghu. Kam ho mimochodem zlákal také jeho patron Eda Rovenský, když si společně prohlíželi fotografie z místa, kde Eda se svou přítelkyní po stopách příběhu mladého kouzelníka šel. Kluci si rozuměli natolik, že Edovo odhodlání pomoci Lukášovi sehnat přídavné kolečko za vozík bylo naprosto zřejmé. Pomozme i my Lukášovi k jeho samostatnosti.

 

Co můžete získat?

V tomto případě tu máme vážně originální nabídku od zpěváka kapely Poetika Edy Rovenského. Ten se rozhodl jednomu z dárců uvařit večeři přímo u něj doma. Suroviny, pánev a dobrou náladu přiveze prý s sebou. Dobré jídlo, společně strávený večer u jednoho stolu a nezapomenutelné vzpomínky... Tak vypadá poděkování Edy za to, že Lukášovi pomůžete. 

I tentokrát děkujeme za pomoc s výběrem zdravotnické pomůcky Medesa care. Firmě, která nám poskytuje slevy a hlavně úžasnou osobní pomoc a přístup. 

Za svobodu pro Lukáše vám zpěvák Eda z Poetiky uvaří večeři

Jak to funguje

1
1. Potřeba

Donio vybere osobu nebo organizaci, která potřebuje pomoc

2
2. Příspěvek

Donio společně s vámi vybere peníze na konkrétní účel

3
3. Pomoc

Zakoupíme produkt nebo službu, kterou osoba/organizace potřebuje

4
4. Setkání

Z přispěvatelů vylosujeme 1-5 osob, kteří zažijí setkání s patronem sbírky

Vlož a vyhraj

Přispěj 1000 Kč

Každých 100 Kč je jedna šance na výhru. Přispěj 1000 Kč a máš hned 10x větší šanci vyhrát zážitek!

Přispět 1000 Kč

Přispěj 2000 Kč

Každých 100 Kč je jedna šance na výhru. Přispěj 2000 Kč a máš hned 20x větší šanci vyhrát zážitek!

Přispět 2000 Kč

Přispěj 5000 Kč

Přispět 5000 Kč

Další akce Donio

Zkvalitněte život Andrejce a užijte si snídani s Klusovými

Přispěním na kočár a úpravu koupelny ulehčíte život nejen těžce postižené Andrejce, ale i její starostlivé mamince, pro kterou je péče o dcerku velmi náročná. 

Ulehčete poslední dny pacientů a setkejte se s Helenou Třeštíkovou

Zajistěme sestřičkám a pečovatelkám z Hospice sv. Zdislavy mobilní zvedák, který zdůstojní manipulaci s pacienty se značně omezeným pohybem.

Neurorehabilitace pro Amálku a hokejový den

Přispějte Amálce na intenzivní neurorehabilitaci, která jejímu tělu pomůže se vyvíjet a fungovat i přes vzácnou metabolickou poruchu. Rehabilitace musí podstupovat dvakrát ročně.