Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Caouškovi v boji s rakovinou

Vybráno 0 Kč 271 500 Kč
od 557 dárců
 -
557 dárců
Celkem se zapojilo
487 Kč
Průměrná výše daru
60 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Caouškovi v boji s rakovinou

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Daniel Péč
Datum přidání
28. 3. 2023
Poslední aktualita

30. 5. 2023 18:45

Poděkování 🙏

Dobrý den Vám přejeme s Caouškem 🐾

Chtěli bychom Vám všem s obrovskou úctou od srdce poděkovat 🙏 Ať už jste se podíleli na naší sbírce jakýmkoliv příspěvkem na jeho velmi nákladnou léčbu, nebo sdílením a šířením jeho příběhu Donio na sociálních sítích. Je úžasné kolik empatických lidí si udělalo čas Caouškův příběh celý přečíst a nebylo jim lhostejné jak těžký osud může potkat i čtyřnohého kamaráda. 

Vybráná částka je pro nás naprosto fantastická a budeme si moct teď díky Vám všem dovolit špičkovou léčbu a nejmodernější prvotřídní veterinární léky a péči.  Moc si toho srdečně vážíme, nejednou nám doma z toho tekly slzy dojetím 🥹🍀 Jste úžasní 🙏

Caouškova léčba je zatím velmi úspěšná a s ohledem na její velkou závažnost je i šetrná pro jeho komfortní a šťastný život. 

KAKAO Vám všem moc děkuje 💙🐾🍀

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Rád bych Vám představil svého pejska. Je to málopočetné exotické primitivní plemeno – thajský ridgeback. Jmenuje se Cao Day from Thaivillage, avšak celý život co ho mám od mrňavého štěňátka, mu říkám “Kaoušku” , “Kaodej” , a nebo “Kakao”. 

Caoušek je velmi aktivní pejsan co miluje především sluníčko na pořádně dlouhých procházkách nebo cestách za výletem, které spolu rádi trávíme celý jeho život. Je velmi inteligentním a empatickým parťákem a kamarádem, co má velice rád přítomnost své rodiny idelálně spojené s nekonečným drbáním a mazlením, což si náležitě užívá a každý den vyžaduje. Je to ohromný parťák, jak už venku tak i mimo domov ve společnosti svého páníčka. Caoušek je pořadný rychlík a procházky má nejraději ve svižnějším tempu, po kterým si ale velmi rád dopřeje pohodlný odpočinek nebo spánek ideálně přitulený k někomu. Ať se v životě dělo cokoliv a kdykoliv tak vždycky stál a byl po mém boku a to, ať už pro to aby mě rozesmál nebo hlídal a ochránil. Stejně tak jako já jsem mu slíbil, že se o něj budu celý jeho život starat a chránit ho jak nejlépe dovedu. Vůbec jsem si ale nikdy nedokázal představit, do jak nepříjemné a křehké situace ohrožujíc ho na životě se můžeme dostat bohužel i my, respektive můj  Kakao :(. 

Caoušek je pro mě velká srdeční záležitost a moc pro mě v životě znamená, stejně tak jako pro celou naší rodinu a proto nám jeho boj s osudem není vůbec lhostejný a snažíme se pro něj udělat maximum. Ale každý den mi je velký smutno z pocitu, že by to chtělo bojovat intenzivněji s léčbou na kterou mi bohužel dochází moje finanční možnosti. Proto, když jsem se dozvěděl o možnosti založení této sbírky od našeho asistenta onkologického veterináře, ikdyž mi to je trochu trapné, jsem se rozhodl to zkusit s velkou prosbou o pomoc od ostatních lidí s dobrým srdcem, kterým třeba možná také nebude lhostejný osud mého Caouška. 

Komu pomůžeme?

Celé tohle nepříjemné onemocnění se začalo projevovat v létě loňského roku 2022 a to lehkým zpozorováním přibarvené moči a to krví. Hned následovala veterinární lékařská prohlídka u našeho obvodního lékaře v Jablonci nad Nisou kde byl proveden první rozbor moči s výsledkem silné infekce a byla nasazena antibiotická léčba. Ta ovšem nebyla dostatečně účinná a proto bylo provedeno sonografické vyšetření s první velmi špatnou zprávou a prvotním odhalením o zatím neidentifikovatelném novotvaru na močovém měchýři. Ihned jsme věděli, že by se mohlo jednat o fatalní onemocnění a proto jsem Caouška objednal na podrobnější vyšetření na veterinárnní kliniku Jaggy v Praze.

Na Jaggy klinice jsme se s lékářem dohodli, že je zapotřebí z novotvaru odebrat co nejšetrněji vzorek a po té ho zaslat na konkrétní histologické rozobory do Německé laboratoře. Tak jsme si domluvili hned termín provedení odebrání vzorku z povrchu novotvaru šetrně přez močové ústrojí, které Caoušek podstoupil na Jaggy klinice v celkové anestezii. Už v té době jsem byl upozorněn na možné onkologické onemocnění a proto byly nasazeny nové antibotické a nesteroidní léky. Avšak s ohledem na aktuální situaci Caoušek na sobě nedával klinicky absolutně nic znát a byl stále velmi hravým a štastným pejskem ale bohužel začal mít problémy se při venčení vymočit a spíše močil už velmi zbravenou moč do ruda krví :(.

Když nám přišly výsledky z histologie, tak nám na chvilku spadnul kámen ze srdce, jelikož se odebrané vzorky z novotvaru jevily jako nezhoubný polyp. Stále se jednalo o závažný zdravotní problém ale s mnohem lepé řešitelným chirurgickým zákrokem a bezpečným odebráním novotvaru. Jeho novotvar se nacházel naštestí na druhé straně močového měchýře než vedou anatomicky močovody tak byla situace chirurgem vyhodnocena jako bezpečná pro celkové odebrání novotvaru. Termín operace byl stanoven na polovinu prosince roku 2022 a s tím se samozřejmě dostavila i velká nervozita z operace našeho Kakaa. Operace nesla jisté rizika a možnosti komplikace a to především ze ztráty celého močového měchýře, což by jeho život velmi zkomplikovalo a znepříjemnilo ale chirurgické odstranění bylo žádoucí a nezbytné jelikož novotvar tvořil asi polovinu jeho močového měchýře.

Týden před Vánocemi tedy Caoušek podstoupil operaci na Jaggy s cílem novotvar šetrně odstranit a udělat chirurgickou rekonstrukci močového měchýře tak, aby normálně mohl dál standartně žít svůj život. Při podávání anestezie jsme si přáli být u Caouška, aby se cítil být v bezpečí a moc jsme mu přáli štěstí a mnoho sil jelikož po operaci musel zůstat na klinice hospitalizovaný na pozorovaní a první následnou pooperační péči, což bylo velmi psychicky náročné jak pro nás tak i pro našeho čtyřnohého miláčka. Po pro nás extrémně dlouhých třech hodinách mi volala jeho chirurgická doktorka abychom se dostavili na kliniku pro podání prvotních zpráv. Rekonstrukce močového měchýře a odstranění novotvaru se chirurgicky povedlo výborně ale dle zkušeností doktorky bylo potřeba novotvar zaslat znovu na podrobný histologický rozbor protože to moc opticky jako nezhoubný polyp nevypadalo. To nás velmi znejistilo ale stále jsme si nechtěli a ani neuměli nic jiného predstavit. Caoušek zůstal na Jaggy klinice hospitalizovaný pod neustálým dohledem na JIP pro co nejkvalitnejší poperační zotavení.

Po třech dnech mi doktorka volala, že již by bylo možné si Kakaa vzít do domácího ošetřování a tak jsme si pro něj hned s velkým těšením na něho jeli. Caoušek přez to všechno byl velmi statečný a silný, jeho první pohled na nás mu udělal ohromnou radost jakoby ho ani nic nebolelo a nic jiného ho na světě nezajímalo než jet do svého pelíšku domů, teda spíš do jeho oblíbeného rohu na gaučíku kde má rád naší přítomnost.

Jeho pooperační domácí péče pro nás nebyla úplně jednoduchá ale dělali jsme v té době maximu co jsme uměli a mohli, pro to aby se co nejlépe zotavil a vše se správně zahojilo. Asi dva dny před silvestrem kdy jsme byli doma strašně nadšený a štastný z toho jak se náš Kakao zotavuje a hojí, přišel telefonát od jeho doktorky z Jaggy klinky, na který do smrti nezapomenu. Když náš rozhovor ze strany dotorky začal větou "je mi to moc líto ale mám pro vás velmi nepříjemné zprávy, které se hořce říkají" jako bych zapomněl dýchat a myslel jsem si, že to raději hned zavěsím a už paní dokotce telefon nikdy raději nepříjmu. Po chvilce vzpamatování jsem si jen jako laik se slzama v očích poslelch histologický verdikt z novotvaru a novou diagnózu a to karcinom přechodového epitelu :(. Spolu s tím mi paní doktorka oznámila dle lékařských zkušeností, že prognóza přežitelnosti Caouška je zhruba 100 až 200 dní, což mě zdrtilo a bylo pro mě absolutně neakceptovatelné.

Po pár probrečených dní kdy jsem věděl, že se s tím nechci smířit jsem začal řešit jaké jsou možnosti dlé dané situace a bylo mi doporučeno, pokud chceme proti této zákeřné diagnóze bojovat, tak ať kontaktujeme špičkového onkologického veterinárního doktora pana MVDr. Škora. Jelikož nastal velmi rychlý boj proti neúprosnému a nelítostnému času jsme si domluvili relativně rychle první a vstupní onkologickou prohlídku na pražské veterinární klinice RegiaVet, kde pan MVDr. Škor pár dní v měsíci vždycky ordinuje. Náš první termín se mi podařilo se slzami v očích a velkou prosbou prosadit velmi brzy, ačkoliv má tento velmi referovaný doktor dost plný svůj pracovní diář i jiných onkologických zvířátek.

V polovině ledna tohoto roku jsem Caouška vezl na vstupní onkologickou prohlídku, kde musel podstoupit několik rentgenů, kompletí sonografické vyšetření všech orgánů a kompletní biochemické vyšetření moči i krve a celkové klinické vyšetření celého tělíčka pejsana, aby bylo vše zřetelné, v jak komplikované fázy se jeho rakovina nachází. Močový měchýř již vykazuje mále známky po opětovném růstu karcinomu a bohužel se objevil další zdravotní problém na jedné nadlevině, která by potřebovala další finančně nákladné testy pro její konkrétní diagózu. Po pár dnech přišla zpracovná lékařská zpráva ze vstupní onkologické prohlídky s návrhem na další vhodné vyšetření a nastavení konkrétního léčebného procesu daného přímo na míru Cauoškovi.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

V současné době má Caoušek doživotní nastavenou léčbu, která se skládá zatím z nesteroidních léků a různých podpůrných doplňků a vitmínů tak aby se zabezpečilo co nejlepší fungování jeho kompletního tělíčka.

Caoušek dostává léky na ochranu zažívání a sliznic aby jeho zažívací trakt nebyl tolik zatěžovaný léčbou. Dostává speciální vitamíny pro onkologické pejsky, vitamíny na regeneraci jater a ledvin, speciální probiotika a hypoalergení krmivo s pestrou stravou. To nás měsíčně vychází okolo 8000 Kč. Potřeboval by ovšem bojovat intezivněji aby se jeho nový opětovný růst karcinomu radikálně zpomalil nebo zcela zastavil. To by se mu zajistilo podáváním speciálního onkologického léku takzvaného růstového inhibitoru, který je finančně náročnější a vychází na cca 7000 Kč/měsíčně spolu s chemoterapii. Radioterapie v našem případě není možná. Dále by Caoušek potřeboval podstoupit u pana MVDr. Škora speciální testy nadleviny, které vychází na cca 15000 Kč a popřípadě následně provést operaci nadledviny, kterou umí provést pouze na veterinární klinice ve Vídní a cenově vychází okolo 5500 euro.

V současnosti musíme chodit zhruba každých devět týdnů na onkologické prohlídky na RegiaVet, kde je finanční náročnost 11000–17000 Kč.

Finanční prostředky vybrané z této sbírky bych použil na Caouškovi onkologické léky a jeho doživotní terapii, pravidelné kontroly u doktora MVDr. Škora, potřebné testy nadledviny (spolu s možnou operací).

Jelikož mě od začátku Caouškova kompletní léčba do teď vyšla s operací asi na 130000 Kč tak už bohužel moje finanční možnosti v součanosti brání tomu abych mohl dále Caouškovi poskytnout intenzivnější a adekvátní léčbu v jeho velkým boji s touto zákeřnou diagnózou. Proto jsem se rozhodl s velkou prosbou se zkusit obrátit na tuhle sbírku i když mi to je trochu trápné, ale přál bych si moc aby si mohl tady s nami náš Caoušek ještě dlouho hrát.  Aby mohl být dále štastným a hrdým pejskem, protože pro mě je ten nejlepší přítel jakého jsem v životě měl.

V případě, že by se něco stalo a Kakao by svůj velký souboj s rakovinou prohrál a musel by už odejít do nebíčka, tak bychom zbytek penízek ze sbírky věnovali buď jinému onkologicky nemocnému pejskovi nebo bychom penízky věnovali na dětskou onkologii ve FN motol, protože malé děti a dětskou radost Caoušek moc miluje.

Všem strašně moc s úctou děkujeme za pomoc.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

30. 5. 2023 18:45

Poděkování 🙏

Dobrý den Vám přejeme s Caouškem 🐾

Chtěli bychom Vám všem s obrovskou úctou od srdce poděkovat 🙏 Ať už jste se podíleli na naší sbírce jakýmkoliv příspěvkem na jeho velmi nákladnou léčbu, nebo sdílením a šířením jeho příběhu Donio na sociálních sítích. Je úžasné kolik empatických lidí si udělalo čas Caouškův příběh celý přečíst a nebylo jim lhostejné jak těžký osud může potkat i čtyřnohého kamaráda. 

Vybráná částka je pro nás naprosto fantastická a budeme si moct teď díky Vám všem dovolit špičkovou léčbu a nejmodernější prvotřídní veterinární léky a péči.  Moc si toho srdečně vážíme, nejednou nám doma z toho tekly slzy dojetím 🥹🍀 Jste úžasní 🙏

Caouškova léčba je zatím velmi úspěšná a s ohledem na její velkou závažnost je i šetrná pro jeho komfortní a šťastný život. 

KAKAO Vám všem moc děkuje 💙🐾🍀

16. 5. 2023 17:20

Onkologická kontrola


💙🐾 Caoušek byl na začátku května na menší onkologické kontrole, která měla zjistit jeho zdravotní stav po nasazení růstových inhibitorů.
Klinicky se Kakaovi daří poměrně dobře, stále je hravý, dobře snáší jídlo i pití a celkově má pozitivní chuť každý den k životu. Jeho současná situace je bez žádné větší komplikace, která by mu způsobovala nekomfortní život. 
Dle biochemického rozboru moči a krve jeho ledviny a játra snáší onkologické chemoterapeutika zatím velmi dobře. Nastal nám pouze zatím první zprozorovaný vedlejší účinek, snížila se mu hodnota bílých krvinek a pravděpodobně nastal útlum kostní dřeně, což je u těhlech léku vysoce pravděpodobné a je možné, že budeme muset aplikovat imunologické injekce. 
24.května pojedeme znovu na kliniku RegiaVet pro opětovný kontrolní biochemický rozbor, a bude se odebírat i krev pro speciální testy jeho nadledviny. 
V první polovině června Caouška čeká velká onkologická kontrola u pana MVDr. Škora, kdy bude muset jít do sedace aby se získalo co nejkvalitnější ultrazvukové a rentgenové vyšetření.  V tu dobu bychom měli mít již hotovou krevní diagnostiku jeho nadledviny a můžeme popřípadě řešit jeho operaci ve Vídni.  

🐾 Kakao Vás všechny moc pozdravuje 🙏🍀

13. 4. 2023 22:04

Caouškova onkologická kontrola

🐾 Kakao 11. 4. podstoupil plánovanou velkou onkologickou kontrolu na klinice RegiaVet u skvělého MVDr. Škora 🏥
Podstoupil bez sedace několik rentgenů a sonografické vyšetření kompletního bříška a uzlin. Karcinom je velmi dobře pozastavený účinnou nesteroidní léčbou a okolí nejeví žádné známky metastáz nebo nečekaných komplikací 💪😍 Levá nadledvina má minimální zvětšení a je možná varianta její diagnostiky z krve v anglické laboratoři. 
Počkáme na kompletní biochemické rozbory dnes odebrané krve a moči. Pokud bude vše dle výsledků v pořádku, tak zahájíme onkologickou terapii růstovými inhibitory.
Caouškovi se daří zatím velmi dobře, a nejeví žádné klinické problémy. Celý jeho na míru sestavený léčebný management onkologem MVDr. Škorem je prozatím účinný a především velmi šetrný tak aby Caouškovi nezpůsoboval žádné bolesti, komplikace nebo nekomfortní život. To je má absolutní priorita !
💙 má to smysl 🍀

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Pro Kakaa 💙
100 Kč  •  27. 5. 2023 10:42
Buď silný thaječku 🍀🙏 pro Tebe až do nebe 💙
💙
181 Kč  •  27. 5. 2023 10:40
🍀🐾
DobroDárce
150 Kč  •  27. 5. 2023 9:06
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 5. 2023 7:26
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  27. 5. 2023 7:03
Štědrý dárce
100 Kč  •  27. 5. 2023 6:01
Míša
200 Kč  •  27. 5. 2023 3:02
Držím palce a přeji mnoho zdraví❤️ Uvedenou kliniku v Praze nedoporučuji - pracuji s mnoha spolky, které
Milý dárce
300 Kč  •  27. 5. 2023 0:44
Velkorysý dárce
100 Kč  •  27. 5. 2023 0:23
Laskavý dárce
100 Kč  •  27. 5. 2023 0:19
Velkorysý dárce
600 Kč  •  27. 5. 2023 0:17
Laskavý dárce
100 Kč  •  27. 5. 2023 0:15
DobroDárce
500 Kč  •  26. 5. 2023 23:40
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 23:33
Štědrý dárce
50 Kč  •  26. 5. 2023 23:08
Klára
100 Kč  •  26. 5. 2023 23:02
Držíme palce. Naše čubinka s rakovinou bojuje už 15 měsîců a dávali ji pár týdnů. Naděje umírá poslední ❤️
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 23:01
Velkorysý dárce
200 Kč  •  26. 5. 2023 22:56
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 21:38
Dobrosrdečný dárce
250 Kč  •  26. 5. 2023 21:23
Milý dárce
500 Kč  •  26. 5. 2023 20:42
Ivana R.
500 Kč  •  26. 5. 2023 20:21
Moc na Vás myslím a přeju co nejdelší čas strávený s milovaným pejskem ♥️
Lenka P.
100 Kč  •  26. 5. 2023 19:58
Dobře to dopadne🍀✨🧚🏼‍♀️🩶
Milý dárce
200 Kč  •  26. 5. 2023 19:41
Milý dárce
200 Kč  •  26. 5. 2023 19:12
Štědrý dárce
150 Kč  •  26. 5. 2023 17:46
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 5. 2023 17:41
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 16:16
DobroDárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 14:54
Štědrý dárce
150 Kč  •  26. 5. 2023 14:48
DobroDárce
3 500 Kč  •  26. 5. 2023 13:37
DobroDárce
600 Kč  •  26. 5. 2023 13:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 13:01
Pavla
100 Kč  •  26. 5. 2023 12:53
Držím pěsti ❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 5. 2023 12:36
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 11:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 11:29
Milý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 11:07
R.
300 Kč  •  26. 5. 2023 11:03
Hodně štěstí! ❤️
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 10:30
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 5. 2023 10:15
DobroDárce
500 Kč  •  26. 5. 2023 10:14
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  26. 5. 2023 10:08
Milý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 9:56
DobroDárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 9:31
K. 🌸
600 Kč  •  26. 5. 2023 9:28
Držím moc palce
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 9:24
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 5. 2023 9:22
Milý dárce
50 Kč  •  26. 5. 2023 9:20
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 9:17
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 9:13
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  26. 5. 2023 9:01
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 8:54
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  26. 5. 2023 8:32
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  26. 5. 2023 8:19
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 8:18
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 5. 2023 8:18
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 5. 2023 8:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 8:05
DobroDárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 8:03
DobroDárce
250 Kč  •  26. 5. 2023 8:02
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 8:02
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 5. 2023 7:55
Milý dárce
2 000 Kč  •  26. 5. 2023 7:52
Milý dárce
600 Kč  •  26. 5. 2023 7:50
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 5. 2023 7:49
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  26. 5. 2023 7:48
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 7:45
Štědrý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 7:43
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 5. 2023 7:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 5. 2023 22:21
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  25. 5. 2023 21:21
Laskavý dárce
80 Kč  •  25. 5. 2023 18:35
Velkorysý dárce
100 Kč  •  25. 5. 2023 17:42
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  25. 5. 2023 17:02
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 5. 2023 14:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  25. 5. 2023 13:01
Laskavý dárce
200 Kč  •  25. 5. 2023 12:13
At mate co nejvice spolecnych krasnych chvil.
Veronika
200 Kč  •  25. 5. 2023 12:01
Sice je to menší částka, ale snad pomůže!!❤️
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  25. 5. 2023 11:58
Milý dárce
300 Kč  •  25. 5. 2023 11:56
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 5. 2023 11:56
Milý dárce
100 Kč  •  25. 5. 2023 11:54
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 5. 2023 11:13
Tomáš
100 Kč  •  25. 5. 2023 8:30
Brzké uzdravení Caoušku. Hodně sil tobě i tvé rodině 🍀
DobroDárce
300 Kč  •  25. 5. 2023 7:40
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 5. 2023 7:31
DobroDárce
600 Kč  •  25. 5. 2023 7:30
Milý dárce
107 Kč  •  25. 5. 2023 0:38
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  25. 5. 2023 0:26
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  24. 5. 2023 22:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 5. 2023 21:07
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 5. 2023 10:12
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  24. 5. 2023 10:12
Radek
100 Kč  •  24. 5. 2023 9:43
Ať máš život takový, jaký si zasloužíš ❤️🍀
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  23. 5. 2023 22:47
DobroDárce
300 Kč  •  23. 5. 2023 21:33
Eva
100 Kč  •  23. 5. 2023 15:17
Držím palce🍀🙏
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 5. 2023 9:48
Denča
200 Kč  •  23. 5. 2023 9:17
Držím palce !!
DobroDárce
300 Kč  •  23. 5. 2023 8:59
Bára- Liberec
500 Kč  •  23. 5. 2023 8:46
Držte se, v i Caoušek ❤
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 5. 2023 7:57
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 5. 2023 14:43
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 5. 2023 13:38
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 5. 2023 12:56
Nikol
200 Kč  •  22. 5. 2023 11:34
Hodně štěstí! 🥺❤️❤️
Milý dárce
300 Kč  •  21. 5. 2023 21:58
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 5. 2023 21:07
Velkorysý dárce
10 Kč  •  21. 5. 2023 16:56
DobroDárce
200 Kč  •  21. 5. 2023 16:26
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 5. 2023 15:53
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  21. 5. 2023 14:56
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  21. 5. 2023 14:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 5. 2023 20:29
Veronika T.
2 000 Kč  •  20. 5. 2023 17:17
Ať se Kakoušek brzy plně uzdraví, přeji mu ještě krásný dlouhý život a mnoho nádherných chvil s Vámi.
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 5. 2023 15:04
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 5. 2023 13:03
Velkorysý dárce
50 Kč  •  20. 5. 2023 12:54
DobroDárce
500 Kč  •  20. 5. 2023 9:07
Milý dárce
200 Kč  •  20. 5. 2023 6:34
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 5. 2023 21:18
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  19. 5. 2023 20:08
Milan a Petra
200 Kč  •  19. 5. 2023 14:49
Držimě palce ať je v pořádku🙏🙏🙏🙏
Milý dárce
50 Kč  •  19. 5. 2023 14:24
DobroDárce
300 Kč  •  19. 5. 2023 11:30
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  19. 5. 2023 11:18
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 5. 2023 11:04
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 5. 2023 10:12
Bojuj Kakao
220 Kč  •  19. 5. 2023 9:58
💙🍀
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 5. 2023 9:47
Štědrý dárce
150 Kč  •  19. 5. 2023 8:05
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  19. 5. 2023 5:56
Milý dárce
200 Kč  •  18. 5. 2023 22:37
Alespoň něco málo … držte se ❤️
Milý dárce
100 Kč  •  18. 5. 2023 22:34
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  18. 5. 2023 22:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 5. 2023 22:04
DobroDárce
100 Kč  •  18. 5. 2023 21:38
Milý dárce
100 Kč  •  18. 5. 2023 21:34
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  18. 5. 2023 17:19
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  18. 5. 2023 15:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 5. 2023 15:00
DobroDárce
100 Kč  •  18. 5. 2023 15:00
Velkorysý dárce
150 Kč  •  18. 5. 2023 14:41
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 5. 2023 13:39
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 5. 2023 11:43
Denisa
500 Kč  •  18. 5. 2023 10:47
Až jsem u Vašeho příběhu brečela🥺 přeji hodně sil a hlavně ZDRAVÍ!🍀🍀🍀
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 5. 2023 7:27
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  17. 5. 2023 21:15
Laskavý dárce
100 Kč  •  17. 5. 2023 19:57
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 5. 2023 19:34
DobroDárce
100 Kč  •  17. 5. 2023 17:20
Štědrý dárce
600 Kč  •  17. 5. 2023 11:34
Milý dárce
300 Kč  •  16. 5. 2023 22:38
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 5. 2023 17:22
Laskavý dárce
200 Kč  •  16. 5. 2023 9:46
Petra
100 Kč  •  15. 5. 2023 19:18
Přeju hodně sil a ať je Kakao brzy v pořádku ❤️
Milý dárce
100 Kč  •  15. 5. 2023 9:58
Dobrosrdečný dárce
56 Kč  •  14. 5. 2023 20:27
DobroDárce
300 Kč  •  14. 5. 2023 20:24
DobroDárce
500 Kč  •  14. 5. 2023 15:55
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 5. 2023 15:25
DobroDárce
100 Kč  •  13. 5. 2023 18:27
Laskavý dárce
500 Kč  •  13. 5. 2023 16:35
Laskavý dárce
500 Kč  •  12. 5. 2023 20:17
Laskavý dárce
200 Kč  •  12. 5. 2023 17:22
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 5. 2023 10:45
DobroDárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 22:09
DobroDárce
300 Kč  •  11. 5. 2023 18:41
Štědrý dárce
300 Kč  •  9. 5. 2023 23:17
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 5. 2023 19:51
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 5. 2023 19:15
Velkorysý dárce
200 Kč  •  9. 5. 2023 17:42
DobroDárce
100 Kč  •  8. 5. 2023 21:18
Clif🍀
300 Kč  •  8. 5. 2023 17:25
Držíme packy🐶🩵 krasavče🍀
DobroDárce
1 000 Kč  •  7. 5. 2023 20:45
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  6. 5. 2023 19:43
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  6. 5. 2023 15:54
Milý dárce
50 Kč  •  6. 5. 2023 8:23
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 5. 2023 22:08
Štědrý dárce
600 Kč  •  5. 5. 2023 21:20
Velkorysý dárce
600 Kč  •  5. 5. 2023 16:29
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  5. 5. 2023 15:08
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  5. 5. 2023 11:43
Anna
100 Kč  •  5. 5. 2023 10:06
Myslím na vás,ať je zase brzy dobře.🐕❤️
Lenka H.
500 Kč  •  3. 5. 2023 11:09
Chlape chlupatý, musíme to všechno zvládnout a zase spokojeně běhat a zlobit páníčky. Otík
Laskavý dárce
200 Kč  •  2. 5. 2023 19:04
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  2. 5. 2023 16:12
DobroDárce
500 Kč  •  2. 5. 2023 0:25
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 5. 2023 16:50
DobroDárce
600 Kč  •  1. 5. 2023 13:52
Štědrý dárce
600 Kč  •  1. 5. 2023 12:40
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 5. 2023 9:24
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 5. 2023 0:55
♥️
1 000 Kč  •  30. 4. 2023 21:19
♥️🐾💙🤎
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  30. 4. 2023 21:02
Laskavý dárce
300 Kč  •  30. 4. 2023 20:40
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 4. 2023 20:39
Barbora R.
300 Kč  •  30. 4. 2023 20:38
Z vašeho příběhu číší láska k vašemu příteli ❤️ať vám je jen dobře už 🙏🏻
Edita K.
500 Kč  •  30. 4. 2023 20:33
Moc přeji Caouskovi, aby svůj boj vyhrál. Našemu pejskovi jsme na to přišli příliš pozdě. A před Vámi klobouk dolů, že bojujete 🙏. To velmi oceňuji a přispívám ❤️.
Regina Bohmanová
200 Kč  •  29. 4. 2023 11:19
Ať je mu lépe, příběh mě dostal ❤️
weru_bohmanova
300 Kč  •  29. 4. 2023 10:41
Ať už je jen lépe! Těším se na veselé fotky na Instagramu.
Kačí
100 Kč  •  27. 4. 2023 22:03
Protože oni naší pomoc taky potřebují
Dárce
100 Kč  •  27. 4. 2023 21:49
Hodně zdraví a štěstí!
Mirek
100 Kč  •  27. 4. 2023 21:43
Držím palce!
Black
300 Kč  •  27. 4. 2023 19:33
Držte se!
Michaela Hlouchová
300 Kč  •  26. 4. 2023 22:31
Držím palce!
Markéta S.
500 Kč  •  26. 4. 2023 17:09
Moc držím palce 🤞🏻🍀 Můj Arísek má bohužel rakovinu štítné žlázy 🐶❤️ Byl na radioterapiích, podstupoval chemoterapie taky na RegiaVet, je též v péči MVDr. Škora a teď byl na operaci ve Vídni. Držte se.
weru28
500 Kč  •  26. 4. 2023 13:05
Držím s naší Amy pěstičky, ať vše dobře dopadne! 🍀
Dárce
2 000 Kč  •  26. 4. 2023 12:25
Držte se, my vám držíme pěsti.
KR
500 Kč  •  22. 4. 2023 22:18
Sama jsem musela před týdnem nechat uspat svého psa, který pro mě byl mým dítětem🫶🏻 Jemu už bohužel pomoci nešlo, Vám doufám bude a tyto peníze to snad umožní🙏🏼
Marek Varga
300 Kč  •  22. 4. 2023 18:50
Přeji ať se z toho špatného dostane a bude zase šťástný pejsek🤗❤️
Šárka
300 Kč  •  22. 4. 2023 15:38
Držíme palce ♥️🐾
Zuzka
100 Kč  •  20. 4. 2023 11:00
Přeji ať vše hlavně dobře dopadne .
Delfínek
300 Kč  •  17. 4. 2023 23:29
Preji mnoho sil na Vasi ceste, drzte se! Delfi s rodinou! Haf haf! 🐕🐶💙🌞
Denkova P
500 Kč  •  17. 4. 2023 17:48
Je to cista laska,bojujte co to jde. Ja bych za sveho milacka,ktery je uz v duhove zahrade,udelala taky vse,co by bylo mozne. Drzte se,oba ❤️
Velkorysý dárce
150 Kč  •  17. 4. 2023 12:27
Veľmi držím palce ❤️
DobroDárce
100 Kč  •  17. 4. 2023 9:52
Hodně štěstí 🕊️❤️
Rammstein Bro.
5 000 Kč  •  16. 4. 2023 19:30
Komm Komm Cao
Rammstein
326 Kč  •  16. 4. 2023 0:02
Komm mit Cao 💪
V. I.
400 Kč  •  15. 4. 2023 13:45
Držím palečky ❤️
Tereza Barochová
1 000 Kč  •  15. 4. 2023 10:46
HODNĚ SIL🍀🙏🏻❣️
Šárka S.
200 Kč  •  14. 4. 2023 23:59
Držím palce, snad pejskovi bude lépe.
****
50 Kč  •  13. 4. 2023 21:02
Vice poslat nemohu, ale i tak drzim palce! 😍
Monika
200 Kč  •  13. 4. 2023 21:02
I já bych pro svého pesana utratila všechno, co mám. Držíme Caouškovi palce 🐶❤️
Dana K.
500 Kč  •  13. 4. 2023 19:51
Hodně síly a lásky k uzdravení
Andrea
200 Kč  •  12. 4. 2023 14:02
Držím palce! 💪🏼🍀
BADIN s.r.o
3 500 Kč  •  11. 4. 2023 21:04
Cítíme s vámi oběma a doufáme, že se léčba povede a budete opět šťastní jako predtim. Držíme palce a myslíme na vas
Monika K.
1 000 Kč  •  9. 4. 2023 9:22
Ať je brzy vybráno!!! Caoušku bojuj!
Iva
100 Kč  •  8. 4. 2023 13:56
Držím palce 🍀 a přeji hodně sil v boji s touhle zákeřnou nemocí.
Buddy a Cubas
3 000 Kč  •  7. 4. 2023 22:50
Drzime moc palce 🐾🙏🏽
Valtříci
300 Kč  •  7. 4. 2023 21:21
Caoušku drž se a bojuj!
Dárce
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 16:15
Caoušku bojuj 🤍
Maxmilián P.
100 Kč  •  6. 4. 2023 12:13
Držím palce! 🍀
Iva B.
5 000 Kč  •  6. 4. 2023 6:09
Chlapi to dáte..🌹🌹🌹🌹🙏🏿🙏🏿🙏🏿
Lada P.
200 Kč  •  5. 4. 2023 8:56
Hodně štěstí!
Dárce R+
300 Kč  •  3. 4. 2023 19:41
Dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 12:20
Ať to dobře dopadne
Iris
300 Kč  •  1. 4. 2023 22:22
Prošli jsme si dost podobným scénářem. U pana Škora jste v nejlepších rukou. Posílám alespoň něco málo (medicína pro našeho mazlíčka nás stále vychází na dost peněz) HODNĚ ŠTĚSTÍ
Danny
600 Kč  •  1. 4. 2023 11:01
Přeji hodně sil pejskovi i páníčkovi.
Petra
300 Kč  •  30. 3. 2023 15:31
Přejeme ať léčba zabere ♥️držíme tlapky
Dárce
200 Kč  •  30. 3. 2023 7:50
Držím palce!🍀💪🏼
Kateřina
500 Kč  •  30. 3. 2023 7:36
Přeji chlapákovi moc štěstí, sami jsme teď přišli o pejska. Držím pěsti, ať je s vámi co nejdéle!
Frida Kahlo Thai
600 Kč  •  29. 3. 2023 20:14
drž sa kamarát🐾🙏🏻🍀
Žaneta Miženkova
300 Kč  •  29. 3. 2023 18:34
Broučku posílám něco málo a ty bojuj❤️❤️❤️
Linda
400 Kč  •  28. 3. 2023 20:19
Hodně štěstí chlapečku ❤️🙏
Jana
100 Kč  •  28. 3. 2023 15:01
Držím palce a kupte všechen čas, který bude možný získat.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat