Aaronek 🐶

Vybráno 0 Kč 950 Kč
6 000 Kč
45 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet
Zakladatel
Erika Endeová
Datum přidání
14. 3. 2023
Poslední aktualita

23. 3. 2023 11:19

Aaronek v novém domově 🐶

Aaronek se má v novém domově suprově, už zase zlobí a dovádí. Roste jako z vody 🙂

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Aaronek je skoro 5 měsíční štěňátko ze slovenského útulku, kterého jsme si dovezli 11. 2. 2023 k naší stafordí holčičce Roxy.

Komu pomůžeme?

Moje psí kamarádka Roxy mě moc nepřijala, doma to byl blázinec a Roxy byla nešťastná tak se moje panička rozhodla, že mi najde lepší a ten nejlepší nový domov a po dohodě s útulkem se začlo hledat s tím, že u mojí paničky zůstanu jak dlouho bude třeba. ❤️

No, co osud nechtěl… Dva dny před odjezdem (2. 3. 2023) do nového vysněného domova se mi udělalo špatně. Měl jsem střevní potíže, nechtěl jsem jíst, pít ani si hrát a jen jsem smutně ležel v pelíšku, panička neváhala a museli jsme jet rychle k naší paní veterinářce. 
Paní veterinářka mi změřila teplotu a měl jsem horečku 40. 7. Nějaká zákeřná infekce prý.. Tak mi paní doktorka nabrala krve, udělala sono, nasadila léky a panička mě musela hlídat pro případnou hospitalizaci na klinice, že bych odjel na infuze. Ale naštěstí jsem silný kluk a držel jsem se celou noc i den.

Další den (3. 3. 2023) mě čekala kontrola, ale nic moc se nezlepšilo. Právě naopak.. Horečku jsem měl stále 40.3 a stále mi bylo moc špatně. Dostal jsem dietu a že kdybych zvracel, tak musíme rychle jet s paničkou na zmiňované infuze. No, stále jsem se skvěle držel a nebylo díky bohu potřeba a víkend jsme doma nějak zvládli.

Následná kontrola (6. 3. 2023) kdy už mi bylo znatelně lépe. Znovu se mi dělalo sono, kde už vše vypadalo lépe a já už měl větší chuť do života ❤️ I tak jsem ale dostal pro jistotu ještě antibiotika na dalších 5 dní. 

Pak už mi bylo každým dnem lépe a lépe a poslední kontrola byla den před mým odjezdem do mého domova. Kontrola dopadla dobře, už jsem zase pořádně zlobil a nebyl k zastavení 🐶

Jenže vzhledem k tomu, že moje psí kamarádka od mé paničky je alergik a má speciální dietu a do toho 14 dní před mou nemocí měla zánět v očích.. to jsme se sešli teda.

Jela si pro mě až na Slovensko a koupila mi kvalitní granulky, hračky a vše co jsem potřeboval a to stálo taky hodně penízků a na tyto nečekané větší výdaje na veterině za mě, vlastně i za mou kámošku už sama neuplatí.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Případné vybrané penízky poputují na zaplacení faktur za veterinární péči a náklady spojené s léčbou.

V případě, že by se vybralo více než je cílová částka, tak vzhledem k tomu, že už budu v novém domově tak jsme se s paničkou dohodli, že se z toho koupí Roxynce její hypoalergenní granulky, které jí dochází a pošlou se penízky dál dalším psím kámošům, kteří je potřebují. Packu na to. 🐾

Všem případný dárcům chci dopředu moc poděkovat za pomoc.

Váš Aaronek 🐾❤️

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

23. 3. 2023 11:19

Aaronek v novém domově 🐶

Aaronek se má v novém domově suprově, už zase zlobí a dovádí. Roste jako z vody 🙂

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 3. 2023 11:04
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 3. 2023 12:43
Prosím dejte vědět, jak se Aronkovi v novém domově daří. Sbírku sdílejte na FB, aby se oslovilo více lidí.
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  16. 3. 2023 11:22
DobroDárce
150 Kč  •  15. 3. 2023 13:27

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 3. 2023 12:43
Prosím dejte vědět, jak se Aronkovi v novém domově daří. Sbírku sdílejte na FB, aby se oslovilo více lidí.
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 3. 2023 11:04
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  16. 3. 2023 11:22
DobroDárce
150 Kč  •  15. 3. 2023 13:27

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám