Pomoc pro Alenu bojující s rakovinou a její dvojčata Honzu a Láďu

Vybráno 0 Kč 630 895 Kč
1 500 000 Kč
30 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Richard Svoboda
Datum přidání
22. 3. 2024
Poslední aktualita

19. 4. 2024 7:44

Poděkování

Ahoj všem,

chtěla bych opět moc a moc poděkovat všem malým i velkým dárcům, kteří mě podpořili v této nelehké době. Jste neuvěřitelní!!!  A je vás tolik, že mi to až vhání slzy do očí. Tolik dobrých duší a otevřených srdcí. Tolik úžasných lidí, kteří stojí po mém boku a podávají mi pomocnou ruku, i když mě vůbec neznají. Kráčíte vedle mě každý den, neviditelní, neslyšitelní, ale vždy blízko.

Též moc děkuji za podporu ZŠ Hornoměcholupská, kam moji kluci dochází.              

Síla lásky je nezměrná, její hloubka nekonečná a její schopnost uzdravit neocenitelná.                      

Děkuji Alena

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Velmi smutný příběh Aleny (49), samoživitelky a maminky dvojčat Honzíka a Ládíka (14), které nadevše miluje se začal odehrávat v roce 2020, kdy jí byla diagnostikována velmi agresivní forma rakoviny.

Situace nebyla dobrá, jelikož i paní doktorka, která jí nález sdělovala, jí přinesla bonboniéru a plakala se slovy, že je jí to moc líto a to hlavně kvůli jejím dvojčatům, jelikož dle jejího názoru je situace opravdu vážná. Prvotní vyšetření prokázalo rakovinu tlustého střeva a jater. Při první operaci byla Aleně odebrána část tlustého střeva. O změnách stravovacích návyků ani nemluvím. Alena je však bojovnice a už hlavně kvůli svým dětem to nechtěla vzdát a chtěla je vychovat navzdory nemoci až do dospělosti a tak podstoupila léčbu chemoterapií se všemi jejími důsledky. Při dalším vyšetření již rakovina metastázovala i navzdory léčbě znovu do jater (chirurgicky odstraněno 72%) a všech ženských orgánů (chirurgicky odstraněno 100%). Tyto operace sebou nesly nemalé komplikace s dýcháním a jelikož Alena již sama dýchat nedokázala skončila na plicní ventilaci, kde jí postupně bylo z plic odsáno 1,75 litru tekutin. Aby toho nebylo dost, tak se přidal COVID 19 společně se Zlatým stafilokokem, který zajistil, že pooperační rána velmi hnisala a její hojení bylo velmi pomalé.  Boj s rakovinou vrcholil a neutuchající síla žít a vychovat své děti dávala Aleně sílu i navzdory špatným výsledkům. Je úžasná. Nevzdala to!!! Slovo nejde v jejím slovníku neexistuje a se slovy „každý kdo tvrdí, že něco nejde byl překonán tím, kdo to dokázal“ se s urputnou silou vrhla do dalšího boje s rakovinou. Další vyšetření zasadilo Aleně zničující ránu, jelikož rakovina zasáhla už i její plíce s mnoha ložisky a je tak bohužel zcela neoperativní. Alena to ani tak nevzdala a pomocí chemoterapie dále bojuje s rakovinou více než 3 roky. Nyní je již rakovina ve stádiu, kdy chemoterapie neúčinkuje a Alena byla z chemoterapie přeřazena na alternativní výzkumnou léčbu nových preparátů.

Alena je v tuto chvíli již více než 3 roky v invalidním důchodu. O svá dvojčata se snaží starat jak nejlépe dokáže, ale pod tíhou nemoci a velkého vyčerpání je většinu dne odkázána na lůžko a zvládne jen základní denní činnosti. Její dvojčata jsou úžasná a dle svých možností obstarávají nákupy a snaží se jak jen můžou své mamince pomoci. Je to pro ně ale velmi obtížné, zvládnout školu, úkoly, tréninky, nákupy, nádobí, úklid a ještě se starat o maminku. Kluci jste úžasní a máte můj velký obdiv. Takhle předčasně dospět a o všechno se postarat je opravdu velmi obdivuhodné. Vím, že je to pro vás velmi psychicky náročné dívat se, jak se Vám maminka ztrácí před očima. Držím palečky a vždy Vám budu velkou oporou. Osobně Vám obratem zasílám 10.000Kč. Váš rodinný přítel Richard

Velké poděkování také patří mému nejlepšímu kamarádu Láďovi (46), který je zaměstnán jako čalouník a nabídl se, že bude Aleně též pomáhat jak to jen půjde. Láďa se k Aleně přistěhoval před cca třemi roky a popdporuje ji nejenom psychicky, ale i finančně. Částečně pomáhá s nájmem, s domácími pracemi a bere kluky na výlety a do přírody, aby si zatím mohla maminka odpočinout. Dokonce jim poskytl i vlastní chatu.              Láďo díky.....jsi chlapák.

Komu pomůžeme?

Sbírkou pomůžeme Aleně, aby svíčka jejího života svým jasným světlem vyzařujícím lásku hořela a hřála co nejdéle a aby mohla prožít šťastné chvíle se svými dvojčaty. Jistě též velmi pomůžeme jejím dvojčatům Honzíkovi a Ládíkovi v jejich nelehkém osudu. Invalidní důchod není veliký a nepokryje náklady na domácí péči, bydlení a základní potřeby celé rodiny. Tím, že přispějete nebudete jen anonymní dárci a nepošlete jen peníze, ale přidáte se k Aleně ruku v ruce na její cestě v boji proti osudu. Budete součástí jejího života. Ve dvou se to opravdu lépe táhne a co teprve, když nás budou tisíce. Jsem přesvědčen, že Alena bude denně cítit vaši podporu ve svém srdci a nikdy na vás nezapomene.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze z této sbírky budou použity k úhradě zdravotnických služeb při domácí péči, rehabilitaci, polohovací lůžko, invalidní vozík, doplňky stravy, bažanta, toaletní židli, pleny.

K částečné úhradě nájmu a provozních nákladů spojených s bydlením tak, aby v nájemním bytě skýtajícím jejich poslední útočiště mohli bez obav z vystěhování klidně žít.

Dále budou finanční prostředky použity pro dvojčata na oblečení, boty, základní potřeby dětí, vybavení jejich dětského pokoje a na jejich kroužky, které jim aspoň na chvilku dají možnost být zase těmi malými dětmi, které zapomenou na to, co jim osud přichystal. Tyto prostředky přinesou do rodiny aspoň trochu klidu a harmonie v této nelehké zkoušce.

                        Alenko drž se.....jsme s tebou.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

19. 4. 2024 7:44

Poděkování

Ahoj všem,

chtěla bych opět moc a moc poděkovat všem malým i velkým dárcům, kteří mě podpořili v této nelehké době. Jste neuvěřitelní!!!  A je vás tolik, že mi to až vhání slzy do očí. Tolik dobrých duší a otevřených srdcí. Tolik úžasných lidí, kteří stojí po mém boku a podávají mi pomocnou ruku, i když mě vůbec neznají. Kráčíte vedle mě každý den, neviditelní, neslyšitelní, ale vždy blízko.

Též moc děkuji za podporu ZŠ Hornoměcholupská, kam moji kluci dochází.              

Síla lásky je nezměrná, její hloubka nekonečná a její schopnost uzdravit neocenitelná.                      

Děkuji Alena

28. 3. 2024 10:38

Poděkování

Ahoj všem, dnes je mi trochu lépe a tak jsem našla sílu Vám všem, kteří jste mě v této obtížné životní zkoušce podpořili poděkovat. Jste opravdu úžasňáci. Ani jsem v tak obrovskou podporu nedoufala. Jsem moc ráda, že se v této době ještě najdou lidé, kteří mají dobré srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Dává mi to sílu věřit v lepší zítřek a možnost soustředit se na boj s touto zákeřnou nemocí. Nevzdávám to!!! Budu bojovat. Chci tady být pro vás a své děti. Ráda bych jim byla dobrou matkou a podporovala je až do dospělosti. Chtěla bych vidět, jak z těchto mých chlapců vyrostou zdatní muži.

Pokud by Vás ještě napadlo kde tuto sbírku sdílet, tak to prosím udělejte. Budu ráda za jakoukoliv podporu. 

Děkuji a přeji krásný den Alena

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
300 Kč  •  21. 4. 2024 0:04
Milý dárce
300 Kč  •  20. 4. 2024 22:51
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 4. 2024 21:36
Petra S.
10 000 Kč  •  20. 4. 2024 21:09
Drzim palce at vse zvladnete
Milý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 18:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 4. 2024 17:25
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 16:22
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 4. 2024 16:18
Eva B.
200 Kč  •  20. 4. 2024 13:04
Paní Alenko, loni jsme si manželem během 3 měsíců také prošli něčím podobným. Člověk nemá strach o sebe, ale deti. Z celého srdce Vam a vašim chalapkum přeji mnoho společných let
Laskavý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 12:22
František s rodinou
500 Kč  •  20. 4. 2024 12:11
Posíláme hodně sil!
DobroDárce
100 Kč  •  20. 4. 2024 11:03
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  20. 4. 2024 10:44
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  20. 4. 2024 10:06
Velkorysý dárce
500 Kč  •  20. 4. 2024 9:51
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 4. 2024 9:50
Velkorysý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 9:40
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  20. 4. 2024 9:32
Laskavý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 9:23
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 9:22
DobroDárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 9:21
Laskavý dárce
200 Kč  •  20. 4. 2024 9:17
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  20. 4. 2024 9:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 4. 2024 8:13
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 4. 2024 7:49
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  19. 4. 2024 23:28
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 4. 2024 21:20
DobroDárce
1 000 Kč  •  19. 4. 2024 20:02
Jiří M.
2 000 Kč  •  19. 4. 2024 19:38
Držíme palce ať je zase dobře
Milý dárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 17:21
DobroDárce
200 Kč  •  19. 4. 2024 17:04
Milý dárce
200 Kč  •  19. 4. 2024 16:14
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 15:50
DobroDárce
70 Kč  •  19. 4. 2024 13:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 13:36
DobroDárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 13:34
DobroDárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 13:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 13:07
Štědrý dárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 12:51
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 4. 2024 12:40
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 4. 2024 12:32
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  19. 4. 2024 12:29
Milý dárce
500 Kč  •  19. 4. 2024 12:11
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  19. 4. 2024 11:51
Milý dárce
100 Kč  •  19. 4. 2024 11:38
Štědrý dárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 11:37
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 4. 2024 11:02
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  19. 4. 2024 10:58
Šárka B.
500 Kč  •  19. 4. 2024 10:39
Nedávno mi odešli rodiče v mladém věku na něco podobného, oni ale nedostali ani čas bojovat. Držím všechny prsty, co mám, aby se u Vás uzdravení podařilo. Zázraky se dějí, jen na ně nepřestat věřit!!!
Milý dárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 10:37
Gabriela Ž.
1 000 Kč  •  19. 4. 2024 10:26
Posílám VELKÉ obejmutí !
DobroDárce
600 Kč  •  19. 4. 2024 9:44
Štědrý dárce
100 Kč  •  19. 4. 2024 9:16
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 4. 2024 8:42
DobroDárce
200 Kč  •  19. 4. 2024 8:25
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  19. 4. 2024 7:44
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 4. 2024 7:38
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  19. 4. 2024 7:31
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 4. 2024 0:21
Milý dárce
500 Kč  •  18. 4. 2024 23:42
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 4. 2024 23:18
Milý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 23:14
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  18. 4. 2024 23:02
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 22:48
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  18. 4. 2024 22:47
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 22:34
Milý dárce
500 Kč  •  18. 4. 2024 22:28
Velkorysý dárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 22:25
Milý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 21:57
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 21:42
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 21:38
Marie P.
300 Kč  •  18. 4. 2024 21:21
já ani nenalézám slov,jen pevně,pevně držím palce
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 21:10
Naďa Rutová
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 21:03
Přeji Vám hodně sil a držím palce.
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 20:58
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 20:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 4. 2024 20:48
Milý dárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 20:36
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 20:08
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 20:00
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 4. 2024 19:59
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 19:51
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 19:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 4. 2024 19:48
Dobrosrdečný dárce
10 000 Kč  •  18. 4. 2024 19:28
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 19:09
Velkorysý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 19:07
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 18:45
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 18:35
DobroDárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 18:26
Velkorysý dárce
700 Kč  •  18. 4. 2024 18:15
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 17:29
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 16:47
Velkorysý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 16:25
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 16:21
Milý dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 16:01
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 15:13
Dárce, který je pro každou dobrost
90 Kč  •  18. 4. 2024 15:11
DobroDárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 15:02
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 14:34
Josef J.
200 Kč  •  18. 4. 2024 14:22
Vím jaké to je. Držím palce.
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 14:20
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 14:19
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 14:01
Štědrý dárce
500 Kč  •  18. 4. 2024 13:55
Radka L.
600 Kč  •  18. 4. 2024 13:38
Moc držím palce
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 13:33
Milý dárce
50 Kč  •  18. 4. 2024 13:29
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 13:24
DobroDárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 13:23
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 13:13
DobroDárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 13:08
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 13:04
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 13:01
Dárce, který je pro každou dobrost
120 Kč  •  18. 4. 2024 12:56
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 12:53
Laskavý dárce
500 Kč  •  18. 4. 2024 12:49
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 4. 2024 12:42
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  18. 4. 2024 12:31
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 12:28
Laskavý dárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 12:23
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 4. 2024 12:22
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 12:20
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 12:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 12:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 12:18
Olga G.
500 Kč  •  18. 4. 2024 12:17
Moc Vám držím palce a modlím se za Vás.Jako samoživitelka vím,jak těžko Vám musí být.Jsem s Vámi
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 12:16
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 12:10
Jan G.
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 12:07
Držte a dobré uzdravování.
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 12:05
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 12:05
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 11:59
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 4. 2024 11:58
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 11:50
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 11:47
DobroDárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 11:46
Laskavý dárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 11:43
Dárce, který je pro každou dobrost
30 Kč  •  18. 4. 2024 11:39
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 11:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 11:31
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 11:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 11:11
Milý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 10:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 4. 2024 10:52
Milý dárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 10:47
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 10:21
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 4. 2024 10:12
Milý dárce
100 Kč  •  18. 4. 2024 9:24
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 4. 2024 9:13
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 4. 2024 8:58
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 8:15
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 4. 2024 7:23
Štěpa K.
600 Kč  •  18. 4. 2024 0:29
Hodně štěstí, všechno dobře dopadne, věřím tomu!:-)
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 4. 2024 22:48
DobroDárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 22:34
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 4. 2024 22:25
Milý dárce
500 Kč  •  17. 4. 2024 21:29
Laskavý dárce
500 Kč  •  17. 4. 2024 21:18
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 21:10
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  17. 4. 2024 20:24
Laskavý dárce
1 500 Kč  •  17. 4. 2024 20:12
Laskavý dárce
150 Kč  •  17. 4. 2024 20:08
Štědrý dárce
500 Kč  •  17. 4. 2024 19:57
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 4. 2024 19:49
Kateřina S.
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 18:52
Přeji Vám hodně sil, jste neuvěřitelně silná žena!
DobroDárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 18:10
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 4. 2024 17:58
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  17. 4. 2024 17:38
Milý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2024 17:23
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2024 17:12
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  17. 4. 2024 16:51
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 4. 2024 16:43
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 4. 2024 16:32
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 16:11
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 16:00
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 15:59
Ilona H.
300 Kč  •  17. 4. 2024 15:58
🍀
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 15:36
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 15:15
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  17. 4. 2024 15:07
Milý dárce
200 Kč  •  17. 4. 2024 14:37
Elena P.
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 13:55
Milá Aleno, nevzdávejte se, děti, tento svět vás potřebuje! Modlíme se za vás!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 4. 2024 13:49
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 13:45
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 13:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 13:26
DobroDárce
200 Kč  •  17. 4. 2024 12:47
Milý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 12:45
Tomáš Š.
800 Kč  •  17. 4. 2024 12:27
Přejeme hodně sil
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 12:14
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 12:11
Laskavý dárce
250 Kč  •  17. 4. 2024 12:11
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 11:59
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 11:47
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 4. 2024 11:36
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 4. 2024 11:27
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 4. 2024 11:22
Laskavý dárce
500 Kč  •  17. 4. 2024 11:12
Štědrý dárce
600 Kč  •  17. 4. 2024 10:59
Alena S.
5 000 Kč  •  17. 4. 2024 10:49
Držte se!❤️
Zuzana E.
800 Kč  •  17. 4. 2024 10:44
Držíme moc palce!
Adriena B.
3 500 Kč  •  17. 4. 2024 9:52
Jste bojovnice! Držte se.
Eliška N.
2 000 Kč  •  17. 4. 2024 9:24
Držte se! Jsme všichni s Vámi, i když se neznáme. Držím palce, ať vše dobře dopadne!!!
Nela D.
600 Kč  •  17. 4. 2024 8:36
Posílám alespoň na dálku celé rodině spoustu sil.
Adéla L.
300 Kč  •  17. 4. 2024 6:31
Držte se!
Radka V.
200 Kč  •  16. 4. 2024 21:35
Držte se
Iveta K.
600 Kč  •  16. 4. 2024 18:56
Alenko bojujte, posílám vám svojí sílu 🍀 a kluci držte se 🍀 jsme s Vámi a moc na vás myslíme 🏵️🍀 Ivet s maminkou
Renáta S.
2 000 Kč  •  16. 4. 2024 14:50
Kluci, držte se!
Ivana K.
300 Kč  •  16. 4. 2024 13:50
Hodně sil 🩵🩷💚
Veronika V.
2 000 Kč  •  16. 4. 2024 13:11
Kéž se zlé v dobré obrátí! Alenko, hodně sil Vám i klukům. Ať se Vám splní Vaše přání.
Jitka Č.
1 000 Kč  •  16. 4. 2024 10:54
Myslím na vás, držte se.
HT
1 000 Kč  •  16. 4. 2024 9:06
Drzte se!!!
Jana M.Ž.
600 Kč  •  16. 4. 2024 8:15
Posílám hodně sil ❤️
L.
500 Kč  •  16. 4. 2024 7:38
Posíláme moc energie ❤️
Eva M.
300 Kč  •  16. 4. 2024 3:36
🍀
Hana M.
300 Kč  •  15. 4. 2024 20:26
Držte se❤️
Šárka
600 Kč  •  14. 4. 2024 21:22
Držte se, Alenko, jste úžasná a Vaši kluci také!! ❤️
Renata V.
300 Kč  •  14. 4. 2024 20:57
Ať se vše v dobré obrátí
Hana R.
1 000 Kč  •  13. 4. 2024 22:07
Paní Alenko, je mi to moc líto. Držte se! Mně před téměř 4 lety náhle zemřel manžel a od té doby se nejvíc bojím toho, že se mi něco stane a nedovedu své dvě děti k dospělosti. Moc vám rozumím.
Denisa H.
200 Kč  •  13. 4. 2024 13:52
Je mi strašně líto co vás potkalo, vydržte
Petra S.
300 Kč  •  13. 4. 2024 8:51
Držím moc palečky.
Jiří Č.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 22:41
Držte se!
Jana S.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 19:45
Držím Vám moc pěsti, jste bojovnice
M. F.
1 000 Kč  •  12. 4. 2024 14:27
Hana G.
600 Kč  •  12. 4. 2024 10:14
❤️🙌❤️🙌❤️🙌
Pavel P.
600 Kč  •  11. 4. 2024 20:55
Držte se
Jaroslava K.
1 000 Kč  •  11. 4. 2024 15:11
Hodně štěstí 💞
Miluše
300 Kč  •  11. 4. 2024 12:27
Držte se:*
Babu
150 Kč  •  10. 4. 2024 13:04
Myslíme na vás. Zvládnete to. 👍
Světlana Š.
300 Kč  •  10. 4. 2024 10:49
Držte se rodinko!
Linda
1 000 Kč  •  7. 4. 2024 13:13
Hodně sil celé rodině!
Petr a Jitka Dobřichovských
1 500 Kč  •  5. 4. 2024 18:12
Myslíme na Tebe a kluky a moc držíme palečky. Hodně štěstí.
Patrik Raš
300 Kč  •  5. 4. 2024 0:31
Držete se a hodně sil a štěstí!
Stepanka
300 Kč  •  4. 4. 2024 12:27
Moc Vam drzim peste. Prejeme hodne sil
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2024 22:59
❤️
Zuzana U.
2 000 Kč  •  3. 4. 2024 18:45
Držím Vám moc palce, posílám úsměv a mnoho mnoho obdivu Vám i Vašim chlapcům/chlapům.
Majka H.
1 000 Kč  •  28. 3. 2024 16:53
drž se holka,drž.
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  28. 3. 2024 15:11
Držte se, Alenko.. hodně sil Vám i dětem.. 🙏🏻🍀💝
Šàrka
100 Kč  •  28. 3. 2024 10:45
Myslím na vás 🍀
Čalounictví PF s.r.o.
20 000 Kč  •  27. 3. 2024 13:00
Za celý tým Čalounictví PF s.r.o.
Ondřej Š.
2 222 Kč  •  27. 3. 2024 10:12
Snad pomůžu alespoň takto, jsme celá rodina s Vámi.
Věra K.
2 000 Kč  •  27. 3. 2024 8:30
Alenko jsi velký bojovník 💖
Magda
300 Kč  •  26. 3. 2024 16:18
Hodně štěstí a síly
Slávek Kraus
2 000 Kč  •  25. 3. 2024 19:09
Držíme palce Ajo
Jitka K.
1 000 Kč  •  25. 3. 2024 17:37
Díky všem, kdo pomáhají, držím pěsti!
Lenka V.
1 000 Kč  •  25. 3. 2024 7:43
Hodně sil, držte se!🍀
Bohuslav Med
1 000 Kč  •  24. 3. 2024 22:04
Alenko, přeji Vám hodně životní energie a optimisnu při zvládání nelehké životní situace a hodně radostných zážitků s Vašimi kluky. Držte se !
Týna
1 000 Kč  •  24. 3. 2024 20:05
Držím Vám palce
Tetana Vursta
1 000 Kč  •  24. 3. 2024 19:02
Alenko ,jste velká bojovnice ,určitě výhra nad nemoci bude Vaše.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Petra S.
10 000 Kč  •  20. 4. 2024 21:09
Drzim palce at vse zvladnete
Eva B.
200 Kč  •  20. 4. 2024 13:04
Paní Alenko, loni jsme si manželem během 3 měsíců také prošli něčím podobným. Člověk nemá strach o sebe, ale deti. Z celého srdce Vam a vašim chalapkum přeji mnoho společných let
František s rodinou
500 Kč  •  20. 4. 2024 12:11
Posíláme hodně sil!
Jiří M.
2 000 Kč  •  19. 4. 2024 19:38
Držíme palce ať je zase dobře
Šárka B.
500 Kč  •  19. 4. 2024 10:39
Nedávno mi odešli rodiče v mladém věku na něco podobného, oni ale nedostali ani čas bojovat. Držím všechny prsty, co mám, aby se u Vás uzdravení podařilo. Zázraky se dějí, jen na ně nepřestat věřit!!!
Gabriela Ž.
1 000 Kč  •  19. 4. 2024 10:26
Posílám VELKÉ obejmutí !
Marie P.
300 Kč  •  18. 4. 2024 21:21
já ani nenalézám slov,jen pevně,pevně držím palce
Naďa Rutová
1 000 Kč  •  18. 4. 2024 21:03
Přeji Vám hodně sil a držím palce.

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat