Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Nikolce, které se vrátila akutní leukémie

Vybráno 0 Kč 186 766 Kč
od 277 dárců
 -
277 dárců
Celkem se zapojilo
674 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Nikolce, které se vrátila akutní leukémie

Vybráno 0 Kč 186 766 Kč
od 277 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Monika Orságová
Datum přidání
7. 12. 2022
Poslední aktualita

16. 2. 2023 9:19

Poděkování

Milí dárci,

ze srdce bych vám chtěla poděkovat. Nesmírně si vážím finanční podpory od všech, kteří se rozhodli pomáhat. Je to pro nás i psychická pomoc. Je hezké vidět, že jsou stále lidé, kterým nejsou osudy druhých lhostejné. Nikolka má za sebou již pátý měsíc léčby, a ještě spoustu dalších měsíců před sebou, ale díky vám a vaší pomoci se můžeme plně soustředit na léčbu. Vybraná částka nám pomůže při cestách do FNO, na běžný provoz domácnosti, ale hlavně na Nikolčinu nízko bakteriální dietu a hygienické potřeby pro bezpečný domov.

Děkuji vám za to, že jste.

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Kdo je Nikolka? Je to ta nejstatečnější a nejsrdečnější holčička, kterou znám a mám. Vždy usměvavá s velikou chutí do života. Celý svůj život se od ní učím. Ona je tím hnacím motorkem pro mne samotnou, abych nikdy nic nevzdávala a vše nějakým způsobem zvládla. Náš start nebyl jednoduchý, ale měly jsme vždy jedna druhou a mezi sebou neskutečné pouto, které nám pomohlo vše překonat. Když jsem si před třemi lety vyslechla Nikolčinu diagnózu ALL, vše se ve mně zhroutilo. Ale velice rychle jsme si uvědomila, že v mém srdci není prostor ani čas na lítost a pláč. Moje dcera potřebovala vedle sebe silnou maminku, která ji pomůže tím vším projít. Spolu jsme vše zvládly a léčbu dokončily. Pomalu jsme se snažily vrátit zpět k našim životům. Ale pravdou je, že nás nemoc Nikolky změnila natolik, že to, co pro ostatní bylo a je samozřejmostí, pro nás bylo a bude vzácné. Nakonec jsme to ale dokázaly a užívaly si pospolu každičký den. Do chvíle, než Nikolka nastoupila do druhé třídy a strašák jménem ALL, byl zpět. S Nikolkou žijeme v rodinném domku, který stále opravujeme, abychom měly obě pevné rodinné zázemí. Na počátku druhé léčby jsme přišli o našeho pomocníka, s nímž jsme dojížděli do Olomouce. S automobilem, který už nám není schopen dále sloužit. Při první léčbě nám byla velikou oporou moje rodina a přátelé, kteří při nás stále stojí, ale teď musím požádat o pomoc i vás, protože už není v mých silách vše finančně zvládnout, tak těžká a dlouhá nemoc ukrajuje nejen z nitra člověka, ale především z toho, že člověk není schopen zvládnou při péči o své nemocné dítě vše, jak by chtěl a potřeboval.    

Komu pomůžeme?

Nikolka je sedmiletá holčička s velkým srdcem. Narodila se jako zdravé, usměvavé miminko. Běžné dětské nemoci nás potkávaly jako všechny ostatní děti. Rýma, kašel, občas i laryngitida. Ve čtyřech letech se u Nikolky začala projevovat častá únava, bolesti bříška a hlavy. Nakonec se jí na těle začaly objevovat modřiny, kterými bylo během několika dní pokryto celé tělo. To už jsme Nikolku vezli do nemocnice ve Vsetíně, odkud jsme čekali okamžitý převoz do Fakultní nemocnice v Olomouci na dětské hemato-onkologické oddělení. 1. srpen 2019 nám přinesl začátek nejtěžšího boje v našem životě. Z nemocnice jsme se v tento den už nevrátili. Když za mnou přišla paní doktorka a zavolala si mne k sobě, tušila jsem, že to nebude dobré. Po tom, co mi oznámila, že výsledky krve potvrdily přítomnost leukémie, jsem už jen plakala a přestávala vnímat, co se kolem mne děje. Poté šlo všechno velmi rychle.

Odběr kostní dřeně, zavedení centrálního žilního katétru, podávání kortikoidů, chemoterapií, každodenní odběry krve a v neposlední řadě pomalé vypadávání vlásků. Všechny informace, které mi lékaři a sestřičky podávali ve srozumitelné podobě, jsem nebyla schopná v danou chvíli přijímat. Já viděla jen svoji dceru, jak při každém odběru krve pláče, jak ji doprovází strach a jak mne prosí, abych ji zachránila. S otázkou v očích, jak mohu dovolit, aby jí někdo tak ubližoval. Dítě vidí vše jinak, ale maminky, ty myslí vždy hlavně srdcem a láskou, které je v tak těžké nemoci velice zapotřebí. Vždy jsem byla se svoji Nikolkou, držela jí za ruku a snažila jsem se být pro ni tou největší oporou, kterou jsem mohla být. Nejtěžší byl pro nás obě první měsíc. Když jsme se po třiceti dnech vrátily z nemocnice domů, věděla jsme, že teď už vše padá jen a jen na moji hlavu, že budu za Nikolku bojovat už jen sama. Jelikož jsme s otcem mé dcery šli od sebe. Již před jejím onemocněním jsme řešili vážné problémy, které nešly překonat. Člověk si myslí, že starosti a bolesti lidi více sblíží, že v těžkém čase budou držet ještě více pohromadě, ale stane se, že toto pravidlo u někoho neplatí. Tak jako neplatilo ani u tatínka Nikolky, který její nemoc řešil alkoholem. Ztratil zájem o dceru po všech stránkách a nebyl schopen podat pomocnou ruku své rodině. Tato skutečnost nás obě posílila v tom, že jsme tu byly jedna pro druhou. To nám oběma pomáhalo vše zvládnout. Moje rodina, přátelé a všichni kolem nás se stali pilířem, o něhož jsem se mohla opřít a vše zvládnout. Byli mi pomocí, rodinou i ochrannou rukou, protože na jednu maminku toho všeho bylo až moc.

Nebylo to nikterak lehké, ale člověk má v sobě tolik síly, kolik potřebuje. Cesty autem do Olomouce na dané kontroly, nebo plánované chemoterapie, časté hospitalizace a potom konec léčby, který byl v nedohlednu. Ale víte co, zvládly jsme to a nakonec i s úsměvem s pomocí blízkých lidí a především s pomocí skvělých lékařů a sestřiček. Nikolka nastoupila do první třídy a já byla ta nejpyšnější maminka. Konečně jsme už mohly začít užívat život naplno. A také po dlouhé době jsme mohly do něho pustit i někoho, kdo nám dokázal vyčarovat úsměv na tváři a kdo nás miloval. Nechtělo se mi ani věřit, že veškeré omezení a zákazy skončily, náš život se stal velkou radostí ze všeho, co jsme obě měly. Až do okamžiku, kdy Nikolka nastoupila do druhé třídy, kterou si užila snad jen pár týdnů, ani to ne. Dostavila se u ní častá nevolnost, únava a tak jsme zůstaly doma s podezřením na zánět žaludku. Po deseti dnech dodržování přísné diety, nedocházelo ke zlepšení jejího zdravotního stavu. A tak jsme Nikolku odvezli na pohotovost do nemocnice ve Vsetíně. Po vyšetření bříška, bylo zjištěno zvětšení sleziny. I přesto jsme byli odesláni k domovu s tím, že budeme pokračovat v dietě, a co nejdříve se objednáme ke kontrole ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Nečekala jsem a hned druhý den jsem se svým přítelem odvezla Nikolku do Olomouce, kde jsem kontaktovala naši sestřičku s tím, že mám podezření na návrat leukemie. Opravdu jsem se nemýlila. A byli jsme zase na začátku nové léčby. Znovu se roztočila spirála všeho, co jsme už jednou prožili. A především na všechno opět Nikolku připravit, což byl pro mne úkol nejtěžší. Nejvíce ji mrzelo, že přijde o své tak krásné dlouhé vlasy, kterým slušel snad každý účes. Velkým problémem byl zánět, který nastal při zavedení centrálního žilního katétru, muselo dojít k jeho vyjmutí. Nové zavedení však nebylo možné. A proto jedinou možností jak Nikolce podávat chemoterapie a provádět odběry, bylo zavedení PICC katétru, který byl po konzultaci s odborníky zaveden do nožičky. Jen tímto způsobem mohla naše léčba pokračovat dál…Ačkoliv je před námi ještě dlouhá a náročná cesta, věříme, že společně vše zvládneme a Nikolka nemoc znovu porazí…

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky by byly použity na výlohy spojené s cestováním do nemocnice  a na klasické výdaje běžné rodiny. Kromě financování provozu domácnosti (nájemné, energie, speciální úklidové prostředky…) je zásadní položkou speciální nízkobakteriální strava, která je finančně náročná a zdravotní pojišťovna na ni nepřispívá. Také jsme přišli o našeho pomocníka, s nímž jsme dojížděli do Olomouce. Pokud by se podařilo vybrat dostatek peněz, chtěli bychom pořídit spolehlivé auto, které by splňovalo požadavky na současné nároky Nikolky.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

16. 2. 2023 9:19

Poděkování

Milí dárci,

ze srdce bych vám chtěla poděkovat. Nesmírně si vážím finanční podpory od všech, kteří se rozhodli pomáhat. Je to pro nás i psychická pomoc. Je hezké vidět, že jsou stále lidé, kterým nejsou osudy druhých lhostejné. Nikolka má za sebou již pátý měsíc léčby, a ještě spoustu dalších měsíců před sebou, ale díky vám a vaší pomoci se můžeme plně soustředit na léčbu. Vybraná částka nám pomůže při cestách do FNO, na běžný provoz domácnosti, ale hlavně na Nikolčinu nízko bakteriální dietu a hygienické potřeby pro bezpečný domov.

Děkuji vám za to, že jste.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Jaroslav M.
2 000 Kč  •  5. 2. 2023 12:15
přeju hodně zdravíčka a štěstíčka
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  5. 2. 2023 11:20
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  1. 2. 2023 21:29
S
800 Kč  •  1. 2. 2023 20:40
❤️ Pro Nikolku ❤️
DobroDárce
100 Kč  •  1. 2. 2023 16:12
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 2. 2023 6:11
DobroDárce
2 000 Kč  •  31. 1. 2023 21:22
Radek Řepka s rodinou
1 000 Kč  •  31. 1. 2023 14:10
Přejeme hodně zdravíčka 🙏
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  29. 1. 2023 23:41
Laskavý dárce
600 Kč  •  29. 1. 2023 21:26
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 23:16
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 6:46
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2023 22:02
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2023 20:53
Barbora
300 Kč  •  17. 1. 2023 21:54
Posílám sílu a přeji brzké uzdravení, to zvládneš Nikolko.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 19:02
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 1. 2023 13:01
Milý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2023 20:00
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  9. 1. 2023 19:02
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  8. 1. 2023 22:17
Velkorysý dárce
1 200 Kč  •  7. 1. 2023 6:46
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 1. 2023 20:54
DobroDárce
500 Kč  •  5. 1. 2023 14:59
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2023 21:15
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2023 9:20
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  3. 1. 2023 14:38
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 23:14
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 20:55
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  28. 12. 2022 23:37
Velkorysý dárce
200 Kč  •  28. 12. 2022 14:18
Štědrý dárce
100 Kč  •  28. 12. 2022 10:43
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2022 9:23
DobroDárce
200 Kč  •  28. 12. 2022 3:25
Milý dárce
300 Kč  •  27. 12. 2022 21:23
Milý dárce
100 Kč  •  27. 12. 2022 21:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 12. 2022 18:03
DobroDárce
3 500 Kč  •  27. 12. 2022 14:36
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 12. 2022 11:09
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  25. 12. 2022 16:16
DobroDárce
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 14:39
Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 12. 2022 8:17
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 23:40
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  24. 12. 2022 14:38
Milý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2022 14:02
Markéta M.
300 Kč  •  24. 12. 2022 9:19
Myslím na vás a posílám sílu.
Milý dárce
200 Kč  •  24. 12. 2022 8:50
Laskavý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2022 8:24
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 1:15
Petra
300 Kč  •  23. 12. 2022 20:35
Hodně štestí, krásné Vánoce
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 12. 2022 23:20
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 22:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 20:19
Velkorysý dárce
2 500 Kč  •  22. 12. 2022 16:25
Dárce, který je pro každou dobrost
10 000 Kč  •  22. 12. 2022 13:23
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  22. 12. 2022 13:10
Milý dárce
1 500 Kč  •  22. 12. 2022 8:24
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  21. 12. 2022 22:27
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 16:15
DobroDárce
50 Kč  •  21. 12. 2022 13:33
Velkorysý dárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 12:43
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 12:35
Štědrý dárce
1 500 Kč  •  21. 12. 2022 12:08
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 11:37
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 9:50
Štědrý dárce
100 Kč  •  20. 12. 2022 23:21
DobroDárce
600 Kč  •  20. 12. 2022 12:16
Velkorysý dárce
100 Kč  •  20. 12. 2022 9:38
Štědrý dárce
600 Kč  •  19. 12. 2022 18:07
DobroDárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 17:10
Milý dárce
200 Kč  •  19. 12. 2022 11:58
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 10:45
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 23:15
Velkorysý dárce
100 Kč  •  18. 12. 2022 19:30
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  18. 12. 2022 16:25
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 12. 2022 16:03
Milý dárce
200 Kč  •  18. 12. 2022 15:39
Blanka
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 12:39
Přeji Nikolce brzké uzdravení ❤️
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 12:17
Milý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 10:37
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 12. 2022 21:13
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 12. 2022 9:40
Popokviz
2 000 Kč  •  16. 12. 2022 21:44
Malá pomoc k boji
Milý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2022 21:34
Přejeme brzké uzdravení
DobroDárce
100 Kč  •  16. 12. 2022 20:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 12. 2022 18:39
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2022 18:29
Štědrý dárce
250 Kč  •  16. 12. 2022 17:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2022 17:31
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2022 1:42
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2022 21:10
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2022 21:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 20:54
Štědrý dárce
4 500 Kč  •  15. 12. 2022 17:23
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  15. 12. 2022 11:20
Milý dárce
1 000 Kč  •  14. 12. 2022 16:39
Laskavý dárce
100 Kč  •  14. 12. 2022 13:25
Milý dárce
600 Kč  •  14. 12. 2022 12:06
Štědrý dárce
500 Kč  •  14. 12. 2022 9:49
DobroDárce
600 Kč  •  14. 12. 2022 9:25
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 12. 2022 9:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 12. 2022 8:28
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 12. 2022 22:38
Niki drž se❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 12. 2022 21:38
Dárce, který je pro každou dobrost
222 Kč  •  13. 12. 2022 18:59
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  13. 12. 2022 14:53
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 12. 2022 10:25
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 12. 2022 22:16
Nicole
100 Kč  •  12. 12. 2022 21:08
Nikolko, jsi velká bojovnice a všechno zvládneš.
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  12. 12. 2022 20:09
Velkorysý dárce
600 Kč  •  12. 12. 2022 14:40
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  12. 12. 2022 12:18
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  12. 12. 2022 11:51
Štědrý dárce
200 Kč  •  12. 12. 2022 11:15
Štědrý dárce
100 Kč  •  12. 12. 2022 10:34
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  12. 12. 2022 10:19
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  12. 12. 2022 9:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 12. 2022 9:23
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 12. 2022 8:41
DobroDárce
100 Kč  •  12. 12. 2022 8:11
Laskavý dárce
600 Kč  •  12. 12. 2022 7:00
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  12. 12. 2022 6:10
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 12. 2022 5:49
Laskavý dárce
600 Kč  •  11. 12. 2022 23:22
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 12. 2022 23:15
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 12. 2022 23:04
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 12. 2022 22:59
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  11. 12. 2022 22:28
Štědrý dárce
600 Kč  •  11. 12. 2022 22:09
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 21:59
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 12. 2022 21:55
Laskavý dárce
150 Kč  •  11. 12. 2022 21:45
Milý dárce
300 Kč  •  11. 12. 2022 21:37
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  11. 12. 2022 21:23
Pastuch
1 111 Kč  •  11. 12. 2022 16:17
Držte se holky
Jitka K.
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 16:10
Holky, už jednou jste tu potvoru společně přepraly, určitě to dokážete i teď. Hodně síly!
DobroDárce
500 Kč  •  11. 12. 2022 15:32
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 12. 2022 15:11
Dárce, který je pro každou dobrost
158 Kč  •  11. 12. 2022 14:46
DobroDárce
100 Kč  •  11. 12. 2022 14:41
Jita Kryšpínova
600 Kč  •  11. 12. 2022 14:31
Děvčata❤️, buďte silné a statečne! Již jednou jste to zvládly, zvládnete to znovu! Verim s vami. 🙏🏻🥰
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  11. 12. 2022 11:54
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 9:52
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 0:11
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 12. 2022 22:09
R+J
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 18:11
Nikolko, myslíme na tebe. Brzo se uzdrav.
DobroDárce
250 Kč  •  10. 12. 2022 16:53
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 15:24
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 14:21
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 14:21
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 12. 2022 13:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 12. 2022 12:26
V
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 9:59
❤️
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 12. 2022 8:22
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 12. 2022 6:07
Milý dárce
600 Kč  •  9. 12. 2022 23:48
Milý dárce
300 Kč  •  9. 12. 2022 23:34
Velkorysý dárce
600 Kč  •  9. 12. 2022 22:48
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 22:45
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  9. 12. 2022 22:07
M+T+M
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 21:50
Holky, myslíme na vás a přejeme mnoho sil❤️
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 20:41
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 12. 2022 13:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 12. 2022 12:33
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 12:30
Velkorysý dárce
50 Kč  •  9. 12. 2022 12:04
DobroDárce
200 Kč  •  9. 12. 2022 10:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 12. 2022 10:50
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 12. 2022 10:25
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 10:21
Velkorysý dárce
3 000 Kč  •  9. 12. 2022 10:13
Milý dárce
300 Kč  •  9. 12. 2022 9:34
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 12. 2022 9:30
Velkorysý dárce
200 Kč  •  9. 12. 2022 9:17
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  9. 12. 2022 8:24
DobroDárce
100 Kč  •  9. 12. 2022 7:46
DobroDárce
300 Kč  •  9. 12. 2022 7:31
Milý dárce
1 000 Kč  •  9. 12. 2022 6:42
Štědrý dárce
195 Kč  •  9. 12. 2022 2:14
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  9. 12. 2022 1:59
DobroDárce
2 000 Kč  •  8. 12. 2022 22:25
Milý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 22:16
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  8. 12. 2022 22:13
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 22:05
Petra O.
600 Kč  •  8. 12. 2022 22:00
Nikolko, bojuj ať je líp a uzdravíš se!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 21:24
R+V
500 Kč  •  8. 12. 2022 21:18
Držíme palečky🙏
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 12. 2022 20:43
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 20:19
Maty a Didi
600 Kč  •  8. 12. 2022 20:10
Nikolko, ze srdce ti přejeme brzké uzdravení ❤❤
Milý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 20:10
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  8. 12. 2022 19:52
Laskavý dárce
500 Kč  •  8. 12. 2022 19:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 18:24
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 17:59
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 12. 2022 17:48
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  8. 12. 2022 17:47
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  8. 12. 2022 17:40
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 17:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2022 17:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 17:00
Petra Juřínková
600 Kč  •  8. 12. 2022 12:03
Ať máš léčbu úspěšně co nejrychleji za sebou a můžeš zase dělat vše co chceš. Přejeme krásné Vánoce😉
Eliška a Mari 💛
1 000 Kč  •  7. 12. 2022 22:14
Lásky naše, kousíček i od nás, objímám a posílám pusu!
Hanka
900 Kč  •  7. 12. 2022 21:26
Hodně štěstí a sil!!
Gaberová Lenka
1 000 Kč  •  7. 12. 2022 18:48
Hodně štěstí, zdraví, síly, víry a naděje.
Renata Zapalačová
500 Kč  •  7. 12. 2022 17:22
Nikolko, hodně štěstí!!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat