Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Samíkovi, aby se mohl dále zlepšovat

Vybráno 0 Kč 152 239 Kč
od 524 dárců
 -
524 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
92 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Samíkovi, aby se mohl dále zlepšovat

Vybráno 0 Kč 152 239 Kč
od 524 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
26. 2. 2022

Kdo sbírku organizuje?

Dobrý den, jsme 5 členná rodina Syn Sebastian 8let dvojčata Julii A Samuel 5let táta Michal a já Týna. Změnil se Nám život když se narodili dvojčata.

Julii byla v 1dnech operovana se srdíčkem a teď už se zdá že je vše v pořádku, Samik náš bojovník tolik štěstí neměl. Operace hlavy po masivním krvácení operovana a inplantovan šant, který byl cca ve 3letech odstraněn krom hadičky která by nijak neměla bránit v životě Trpí DMO, EXSTREMNI LAMAVOSTI KOSTÍ A CENTRÁLNÍ PORUCHOU ZRAKU

Když se na vše přišlo a lékaři už byli částečně v koncích a nikdo nevěděl a neví zda někdy bude chodit jsme navštívili centrum Hájek, který se zdá že pomáhá. Intenzivně tam se Samem cvičí zvedají sebevědomí… Pomaými krůčky Nám dali naději, že syn bude někdy v budoucnu soběstačný snad i chodit… Ale vše je velice nákladné Centrum Hájek navštěvuje každý pondělí, a 4× ročně na 14dni. Náš rozpočet je omezený a proto se snažíme sehnat jakoukoli pomoc jakoukoli finanční podporu. Nyní ke všemu sháníme kočárek který by nám umožnil různé výlety, který bychom chtěli podniknout jako normální rodina Např prohlídka hradu, jízda na kole…Celá rodina přátelé lidé kolem nás pomáhají co to jde nikdo a hlavně Samik se nevzdáváme proto nyní děkujem za Vaši pozornost a popřípadnou pomoc Děkujeme 

Komu pomůžeme?

Pomůžete Samikovi 5letemu bojovnikovi a je jedno zda s financemi na cvičení či kočár. Vše znamená pro Sama lepší pohodlnější život, který určitě bude žít…Je to velice šikovný, vnímavý, pohotový kluk, který se rád směje tráví čas se svými sourozenci lidmi který ho berou jaký je Pozorný laskavý… 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Jakoukoli vybranou částku máme v plánu investovat do Samika a jeho života boji s tím co mu osud nadělil, naložil, že krůčky mu nejdou sami do pomůcek (kočárek, odrážedlo, kolo…)do cvičení, který mu v centru tak pomáhá… 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat