Pomoc v boji s rakovinou

Vybráno 0 Kč 88 881 Kč
700 000 Kč
55 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet
Zakladatel
Tereza Peterová
Datum přidání
29. 3. 2023
Poslední aktualita

26. 5. 2023 0:12

Výsledky CT vyšetření

Ahoj všichni! 

Chtěla jsem Vám zde napsat jak se mi daří a hlavně moc poděkovat všem, kteří jakkoliv přispěli nebo sbírku sdíleli.

Bohužel nemám dobré zprávy, ale i přes všechno co jsem si v posledních dnech vyslechla chci bojovat a nechci se vzdát a proto budu potřebovat pomoc ještě více, než doposud, protože moc času již není.

Před dvěma týdny jsem skončila v Brně na onkologii pro nízký hemoglobin, což je u mě běžné a proto jsem dostala kapat dvě krve a za dva dny jsem šla domů, bohužel večer jsme přijeli domů a v noci jsem měla teploty proto jsem se ráno vracela zpět do nemocnice, kde jsem byla týden. Dělali mi různé testy a bylo zjištěno, že mám pancytopenii a leukocytopenii (mám hodně nízké hodnoty leukocytů a trombocytů a to nejnižší za celý svůj život) je to obrovský problém pro imunitu, krvacení,ale i pro život či léčbu rakoviny (dle lékařů mi zřejmě také dochází kostní dřeň – zjednodušeně řečeno). Zatím se nedaří s tím nic dělat, viníkem je obrovská slezina, kterou nelze odstranit. 

Den před odjezdem domů jsem měla v plánu kontrolní CT břicha, hrudníku a pánve (chodím na něj co dva měsíce od doby objevení prvního nádoru, aby kontrolovali jestli není někde něco dalšího). Na CT bohužel našli další nádory. 

Jeden mi roste v místě toho prvního nádoru tedy v místě, kde byla nadledvina a jde i do ledviny. Další mám na bránici a také v plicích mám několik ložisek a jedno z nich je metastáze. 

Bohužel vzhledem k té leukocytopenii a pancytopenii je velmi těžké cokoliv udělat, jelikož jsem ohrožena krvácením, infekcí a mnohým dalším. Přesto všechno chci bojovat,ale bez Vás to nezvládnu. 

Děkuji Všem za podporu a pomoc ♥️

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Hezký den Všem !

Jmenuji se Tereza, mám 23 let a celý život žiji v Ostravě společně s rodiči a donedávna i se sestrou v jedné domácnosti. Mám spoustu zájmů, ale bohužel kvůli svému onemocnění se nemohu spoustě věcem věnovat a s tím souvisela i střední škola. Mou vysněnou školou a oborem byla chemie a přes všechnu snahu jsem se do této školy i dostala, bohužel zdravotní důvody a neochota střední školy mě donutila skončit. Nakonec jsem se stala fotografkou. Mým snem byla i vysoká škola, ale můj zdravotní stav se horší a studovat dál momentálně nedokážu. Nemocná jsem bohužel od narození a ke všem problémům přišla nyní i rakovina.

Komu pomůžeme?

Narodila jsem se předčasně ve 32. týdnu s vrozenou vadou, která se postupně zhoršuje. Mám tedy cirhózu jater, opačně uložené orgány v těle (ty, které má zdravý člověk nalevo, mám já napravo a opačně). Dále jsem se narodila s atrézií žlučových cest a postupem času přišly jícnové varixy, revmatoidní artritida, osteoporóza, extrémně zvětšená slezina, problémy se srážlivostí krve, anémií a krevními destičkami. V osmnácti letech jsem dostala zánět jícnu, který se nepodařilo dodnes vyléčit a proto nejsem schopná jíst a pít. Do těla mám proto zavedeno několik hadiček, které slouží ke krmení, podávání vody a léků a nebo odtoku přebytečného žaludečního obsahu. Mám zavedený PEG do žaludku a občas i sondu nosem do žaludku – to je pro odtok přebytečného obsahu žaludku, jelikož bez toho bych zvracela 15× denně. Dříve mi tato hadička sloužila i ke krmení, bohužel můj stav se zhoršil a proto mi museli zavést centrální žilní vstup – hadička vede velkou žilou pod klíční kostí směrem do srdce. Do této hadičky doma připravujeme infuze jako v nemocnici a vše musí být za přísných sterilních podmínek, poté jsem po většinu dne připojená k pumpě, která mi dávkuje jídlo, léky a vodu. Tento stav je bohužel trvalý stejně tak, jako bolesti spojené se slezinou, které jsou tlumeny opiáty. Slezinu mi lékaři nemohou odebrat bez předchozí transplantace jater a je veliká tak, že utlačuje okolní orgány, které nefungují (žaludek, ledvinu, plíci a vaječník). Loni v červenci se lékaři rozhodli, že mě budou muset transplantovat, aby mohli odebrat slezinu. Vše se však změnilo po CT vyšetření. 

26. 07. 2022

V tento den jsem nastoupila k hospitalizaci do nemocnice IKEM,aby mi provedli všechny potřebné vyšetření k zařazení na listinu čekatelů na játra. Když jsem tam odjížděla měla jsem vyrážku v obličeji – už od března – vypadalo to jako běžné akné a velké bolesti břicha. S těmi jsem denně končila v Ostravě na pohotovosti, kde mi bylo vždy řečeno, že mě tam nemá co bolet. V IKEM si mysleli, že bolest způsobuje slezina.

První vyšetření a to hned v den příjezdu bylo CT. Tím to všechno začalo, ale také skončilo. Asi dvě hodiny po CT přišla paní doktorka se slovy, že mi v břiše našli velký tumor, neví co to je a ani jestli se jen opírá o určité orgány v břiše nebo z jednoho z nich vystupuje. Také mi řekla, že transplantace je tímto zastavena. Téměř celý zbytek léta jsem byla v nemocnici a dělali různé vyšetření, aby zjistili co v břiše mám. Jedna varianta byla rakovina jater nebo ledviny. Nakonec se ukázalo, že se jedná o nádor kůry nadledviny, ale ten daný typ může být i nezhoubný, proto je jediná možnost operace, odstranění a poslání na rozbor. Před operací jsem ještě podstoupila zavedení TIPSU – jedná se o spojku do jater, která zabraňuje vzniku přetlaku v břiše. Poté jsem byla pár dní doma a na 31. 8. 2022 naplánovali operaci.

2. 9. 2022

Operace byla přeložena na 2.9 a hned ráno mě odvezli na operační sál. Probudila jsem se po několika hodinách na ARU, kde jediné co mi ten den řekli bylo, že nádor je pryč, ledvina zachráněna a teď budeme čekat na výsledky. Druhý den mě předali na JIP a tam jsem byla asi osm dní. Prvních pár dní bylo vše v pořádku, ale čtvrtý den se ukázalo, že se jizva nehojí. Proto mi v jednom místě sundali tři stehy a břicho se vlastně otevřelo (vše bylo bohužel při vědomí na pokoji), kde mi do břicha vložili hojivý sáček (vypadalo to jak sáček od čaje), udělali stěry a zalepili. Pár dnů to takto nechali a veškerý zánět mi vytékal přes ty čtverce ven a jen se měnil ten sáček uvnitř každé ráno, což hodně bolelo.  Ono nechat si každé ráno sahat do otevřené rány na břiše, když mě bolelo i nadechnutí není moc příjemné. Po osmi dnech mě předali na normální oddělení, kde jsem už musela být soběstačná. V pondělí po předání mi, ale nebylo dobře a z břicha mi teklo něco víc a víc. Znovu jsem skončila na operačním sále, kde mi zavedli speciální drén – měla jsem v otevřené ráně hojivou houbu na tom přiložený drén, který vedl do krabice, která pomocí podtlaku tahala vše ven. Každé 4 dny mě znovu uspali a měnili tu houbu uvnitř, ale při jednom z následujících výměn houby museli otevřít břicho celé a ukázalo se, že mám natržený žlučovod. V nemocnici jsem byla déle jak měsíc a teprve 4 dny před odchodem domů se povedlo břicho definitivně zašít do té doby bylo otevřené a připojené na ten dren.  Asi tři týdny po operaci přišly výsledky rozboru nádoru a ukázalo se, že se jedná o rakovinu. Dva dny po propuštění z IKEM jsem odjela na onkologii do Brna -Masarykův onkologický ústav, kde nám bylo řečeno ještě něco horšího, než v IKEM. 

Na onkologii mi řekli, že mám velmi vzácný typ nádoru, který má jeden člověk z milionu (konkrétně adrenokoritikální karcinom vlevo, HG, pT3pNXM0, stage III) a že nádor v několika místech zůstal v břiše – nešlo jej odstranit. Dále mi řekli, že jediná možnost léčby je léčba chemoterapií v tabletách lékem MITOTAN,ale vzhledem k poškození jater od narození musí zvážit zda jej mohu. 

Bohužel není možné mi chemoterapii či nějakou jinou typickou léčbu nasadit z důvodu mého onemocnění jater. Také řekli, že tím pádem je vysoká pravděpodobnost, že dojde k návratu nádoru. 

Od té doby se bohužel můj stav zhoršuje po všech stránkách, slezinu není možné odebrat, jelikož na transplantaci bych mohla nejdříve za 5 let od doby co v sobě nebudu mít žádný nádor a budu takzvaně v remisi.

Momentálně mě čeká zavedení nové hadičky do tenkého střeva a dalšího žilního vstupu PICC katetr a spousty kontrol, testů a vyšetření.

Bylo mi však řečeno o možnosti sice alternativní léčby,ale jiná možnost u mě není a to léčba nanovitamínem C – což se pro mě jeví jako vhodná a šetrná alternativní léčba vzhledem ke všem mým onemocněním a je potřeba mě léčit zavčasu. Tuto léčbu však nehradí pojišťovna a je velmi nákladná. Obdobně jako péče o mě, která je velmi finančně náročná. 

Jedná se o velké náklady na tu alternativní léčbu, ale i celkově množství léků, neustále dojíždění do nemocnic z Ostravy do Prahy či Brna (a to jedeme jen do ambulance tedy brzy ráno vyjedeme a pozdě večer se vracíme).Taťka musí často zůstat doma, aby mě mohl tak daleko odvézt nebo odejít nečekaně z práce a jet semnou na pohotovost nebo zůstat doma, protože je mi tak zle, že nedokážu být sama. Řidičský průkaz má jen můj taťka a proto právě on často v práci není. Kdyby to bylo možné léčím se v místě bydliště,ale bohužel naše nemocnice není schopná poskytnout veškerou péči, kterou potřebuji a proto jsem vedena v IKEM a Brně Masarykův onkologický ústav.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybraná částka by tedy byla použita na alternativní léčbu – nelze přesně stanovit částku, ale s touto by se dalo pracovat. 

Pokud by bylo vybráno více peněz byli by použity na cesty do nemocnice, rehabilitace, případné léky nebo možná speciální postel. Záleží co časem budu potřebovat. 

V případě, že by se vybralo méně financí snažili by jsme se penízky sehnat jinak, zatím však nevíme jak. 

Děkujeme Všem případným dárcům za pomoc. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

26. 5. 2023 0:12

Výsledky CT vyšetření

Ahoj všichni! 

Chtěla jsem Vám zde napsat jak se mi daří a hlavně moc poděkovat všem, kteří jakkoliv přispěli nebo sbírku sdíleli.

Bohužel nemám dobré zprávy, ale i přes všechno co jsem si v posledních dnech vyslechla chci bojovat a nechci se vzdát a proto budu potřebovat pomoc ještě více, než doposud, protože moc času již není.

Před dvěma týdny jsem skončila v Brně na onkologii pro nízký hemoglobin, což je u mě běžné a proto jsem dostala kapat dvě krve a za dva dny jsem šla domů, bohužel večer jsme přijeli domů a v noci jsem měla teploty proto jsem se ráno vracela zpět do nemocnice, kde jsem byla týden. Dělali mi různé testy a bylo zjištěno, že mám pancytopenii a leukocytopenii (mám hodně nízké hodnoty leukocytů a trombocytů a to nejnižší za celý svůj život) je to obrovský problém pro imunitu, krvacení,ale i pro život či léčbu rakoviny (dle lékařů mi zřejmě také dochází kostní dřeň – zjednodušeně řečeno). Zatím se nedaří s tím nic dělat, viníkem je obrovská slezina, kterou nelze odstranit. 

Den před odjezdem domů jsem měla v plánu kontrolní CT břicha, hrudníku a pánve (chodím na něj co dva měsíce od doby objevení prvního nádoru, aby kontrolovali jestli není někde něco dalšího). Na CT bohužel našli další nádory. 

Jeden mi roste v místě toho prvního nádoru tedy v místě, kde byla nadledvina a jde i do ledviny. Další mám na bránici a také v plicích mám několik ložisek a jedno z nich je metastáze. 

Bohužel vzhledem k té leukocytopenii a pancytopenii je velmi těžké cokoliv udělat, jelikož jsem ohrožena krvácením, infekcí a mnohým dalším. Přesto všechno chci bojovat,ale bez Vás to nezvládnu. 

Děkuji Všem za podporu a pomoc ♥️

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
100 Kč  •  27. 5. 2023 10:40
DobroDárce
300 Kč  •  27. 5. 2023 7:20
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 21:13
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 5. 2023 6:38
DobroDárce
500 Kč  •  12. 5. 2023 22:06
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  10. 5. 2023 10:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  6. 5. 2023 17:54
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 5. 2023 13:15
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 4. 2023 8:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  27. 4. 2023 7:51
Alena
300 Kč  •  25. 4. 2023 17:01
Terezko bojuj
pomoc z Bober
600 Kč  •  24. 4. 2023 13:41
Terezko, pán Bůh ti pomáhej!!
Kateřina H.
1 000 Kč  •  20. 4. 2023 18:15
Hodně síly Terezko
DobroDárce
100 Kč  •  20. 4. 2023 15:19
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  18. 4. 2023 20:42
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 4. 2023 13:57
DobroDárce
500 Kč  •  17. 4. 2023 22:09
Velkorysý dárce
200 Kč  •  15. 4. 2023 10:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 4. 2023 9:42
Velkorysý dárce
400 Kč  •  13. 4. 2023 22:50
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 4. 2023 21:19
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  12. 4. 2023 11:02
Darce
500 Kč  •  10. 4. 2023 21:55
Terezko bojuj
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 4. 2023 20:43
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  9. 4. 2023 14:11
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 4. 2023 8:25
Verča
1 000 Kč  •  7. 4. 2023 20:53
Terezko, držím Vam palce,jste úžasná
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  7. 4. 2023 13:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 4. 2023 22:26
Štědrý dárce
600 Kč  •  6. 4. 2023 19:43
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 14:06
Velkorysý dárce
600 Kč  •  6. 4. 2023 9:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  6. 4. 2023 8:43
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 7:29
Vitka
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 2:55
Drzim vam place!! 😘
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  5. 4. 2023 20:53
Nekdo, kdo ti moc fandi
600 Kč  •  5. 4. 2023 19:35
Terinko drž se, jsi bojovník
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 4. 2023 19:10
Velkorysý dárce
600 Kč  •  5. 4. 2023 18:39
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  5. 4. 2023 17:40
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  5. 4. 2023 15:26
Velkorysý dárce
100 Kč  •  5. 4. 2023 14:55
Milý dárce
100 Kč  •  5. 4. 2023 11:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2023 11:39
Štědrý dárce
200 Kč  •  5. 4. 2023 9:46
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 4. 2023 22:56
Velkorysý dárce
200 Kč  •  4. 4. 2023 22:07
Štědrý dárce
200 Kč  •  4. 4. 2023 21:19
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 16:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  4. 4. 2023 14:19
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  4. 4. 2023 14:02
DobroDárce
600 Kč  •  4. 4. 2023 11:34
Velkorysý dárce
100 Kč  •  4. 4. 2023 8:18
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  4. 4. 2023 7:35
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 22:09
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 22:04
Štědrý dárce
80 Kč  •  3. 4. 2023 20:59
Zuzana
300 Kč  •  3. 4. 2023 20:51
Veľa sil prajem 🌸
DobroDárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 20:48
DobroDárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 20:38
Milý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 20:12
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 19:07
Velkorysý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 19:02
DobroDárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 18:47
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 18:34
DobroDárce
200 Kč  •  3. 4. 2023 18:03
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 17:28
DobroDárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 17:24
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 16:34
Milý dárce
150 Kč  •  3. 4. 2023 14:38
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 14:34
Dárce, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  3. 4. 2023 14:29
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 14:24
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  3. 4. 2023 14:22
Milý dárce
500 Kč  •  3. 4. 2023 14:08
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 13:46
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 13:30
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  3. 4. 2023 13:17
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 13:11
DobroDárce
500 Kč  •  3. 4. 2023 13:05
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 4. 2023 12:47
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 12:44
Štědrý dárce
200 Kč  •  3. 4. 2023 12:35
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 12:33
DobroDárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 12:22
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 4. 2023 12:22
Milý dárce
200 Kč  •  3. 4. 2023 12:18
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 12:11
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  3. 4. 2023 12:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 12:06
Milý dárce
200 Kč  •  3. 4. 2023 11:56
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 11:12
DobroDárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 11:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 10:45
Velkorysý dárce
200 Kč  •  3. 4. 2023 10:13
nagypan
500 Kč  •  3. 4. 2023 10:10
hodne zdravy
Michaela
300 Kč  •  3. 4. 2023 10:08
💪
Štědrý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 9:35
Laskavý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 9:30
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  3. 4. 2023 9:20
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 8:46
Laskavý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 8:41
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  3. 4. 2023 8:27
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 4. 2023 8:22
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 4. 2023 8:18
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 8:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 4. 2023 8:01
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:58
DobroDárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:55
Velkorysý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 7:47
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  3. 4. 2023 7:43
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:42
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 4. 2023 7:39
Hanka
500 Kč  •  3. 4. 2023 7:37
Přeji mnoho sil, Terezko🍀
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:36
Milý dárce
200 Kč  •  3. 4. 2023 7:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 7:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 7:19
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:19
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 7:04
DobroDárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 7:03
Milý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 6:48
Milý dárce
200 Kč  •  3. 4. 2023 6:28
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 6:15
Štědrý dárce
600 Kč  •  3. 4. 2023 5:43
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 5:06
Štědrý dárce
500 Kč  •  3. 4. 2023 4:27
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  3. 4. 2023 1:14
Laskavý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 1:07
Laskavý dárce
150 Kč  •  2. 4. 2023 23:58
Velkorysý dárce
200 Kč  •  2. 4. 2023 23:56
Milý dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 23:47
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 4. 2023 23:44
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 23:15
Jajda
200 Kč  •  2. 4. 2023 23:05
Nevzávej se Terko🍀✊️
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 23:04
Dárce, který je pro každou dobrost
121 Kč  •  2. 4. 2023 23:04
Milý dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 23:03
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 22:59
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 22:58
DobroDárce
200 Kč  •  2. 4. 2023 22:55
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 4. 2023 22:54
Dárce, který je pro každou dobrost
378 Kč  •  2. 4. 2023 22:54
DobroDárce
200 Kč  •  2. 4. 2023 22:53
Milý dárce
100 Kč  •  2. 4. 2023 22:43
Veronika V.
200 Kč  •  2. 4. 2023 22:43
Terezko, srdce mě bolí, když čtu tvůj příběh. Posílám ti i tvé rodině moc síly a energie, ať se vsechno v dobré zase obrátí. Moc vám držím pěsti!
Milý dárce
600 Kč  •  2. 4. 2023 22:43
Milý dárce
200 Kč  •  2. 4. 2023 22:42
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  2. 4. 2023 22:36
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  2. 4. 2023 22:34
Milý dárce
50 Kč  •  2. 4. 2023 22:27
Velkorysý dárce
30 Kč  •  2. 4. 2023 22:27
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 4. 2023 22:19
Terezko, moc Ti drzim palce! Jsi neskutecne silna a verim, ze uzasna divka! ❤️
DobroDárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 21:16
DobroDárce
2 000 Kč  •  2. 4. 2023 11:25
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 4. 2023 9:34
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 4. 2023 8:55
DobroDárce
50 Kč  •  2. 4. 2023 0:13
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 4. 2023 23:54
DobroDárce
300 Kč  •  1. 4. 2023 22:50
DobroDárce
300 Kč  •  1. 4. 2023 22:04
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  1. 4. 2023 21:43
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  1. 4. 2023 21:19
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 4. 2023 19:19
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  1. 4. 2023 19:07
Štědrý dárce
200 Kč  •  1. 4. 2023 17:13
Milý dárce
100 Kč  •  1. 4. 2023 16:07
Velkorysý dárce
600 Kč  •  1. 4. 2023 15:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 4. 2023 14:49
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 4. 2023 14:47
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 4. 2023 12:08
Milý dárce
300 Kč  •  1. 4. 2023 9:30
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 4. 2023 0:28
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  31. 3. 2023 18:48
Dana P.
1 000 Kč  •  31. 3. 2023 14:04
Nech je život aspoň o niečo jednoduchší ♥️
Velkorysý dárce
150 Kč  •  31. 3. 2023 12:21
DobroDárce
100 Kč  •  31. 3. 2023 10:59
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  31. 3. 2023 10:29
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  31. 3. 2023 9:56
Milý dárce
300 Kč  •  31. 3. 2023 9:45
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  31. 3. 2023 9:24
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 3. 2023 9:15
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  31. 3. 2023 9:06
Velkorysý dárce
600 Kč  •  31. 3. 2023 8:56
DobroDárce
300 Kč  •  31. 3. 2023 8:54
Štědrý dárce
100 Kč  •  31. 3. 2023 8:46
Zuzana
500 Kč  •  31. 3. 2023 8:22
Terezko jsi moc statečná. Držíme ti pěsti❤️
Milý dárce
100 Kč  •  31. 3. 2023 8:11
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  31. 3. 2023 7:59
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  31. 3. 2023 7:43
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  31. 3. 2023 6:57
Milý dárce
200 Kč  •  31. 3. 2023 3:35
Laskavý dárce
300 Kč  •  31. 3. 2023 1:35
DobroDárce
100 Kč  •  31. 3. 2023 1:20
Milý dárce
300 Kč  •  30. 3. 2023 23:42
Velkorysý dárce
200 Kč  •  30. 3. 2023 23:28
Milý dárce
100 Kč  •  30. 3. 2023 23:26
Milý dárce
200 Kč  •  30. 3. 2023 22:56
Dárce
100 Kč  •  30. 3. 2023 18:48
Posíláme hodně síly
Vladimír
500 Kč  •  30. 3. 2023 14:57
Hodně štěstí
BarboraP
300 Kč  •  30. 3. 2023 13:37
Držím palce 🍀
Jana
300 Kč  •  30. 3. 2023 13:23
Držím palce!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Alena
300 Kč  •  25. 4. 2023 17:01
Terezko bojuj
pomoc z Bober
600 Kč  •  24. 4. 2023 13:41
Terezko, pán Bůh ti pomáhej!!
Kateřina H.
1 000 Kč  •  20. 4. 2023 18:15
Hodně síly Terezko
Darce
500 Kč  •  10. 4. 2023 21:55
Terezko bojuj
Verča
1 000 Kč  •  7. 4. 2023 20:53
Terezko, držím Vam palce,jste úžasná
Vitka
1 000 Kč  •  6. 4. 2023 2:55
Drzim vam place!! 😘
Nekdo, kdo ti moc fandi
600 Kč  •  5. 4. 2023 19:35
Terinko drž se, jsi bojovník
Zuzana
300 Kč  •  3. 4. 2023 20:51
Veľa sil prajem 🌸

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat