Sbírka ukončena:

Míša, která kvůli těžkým depresím nemůže skoro ani mezi lidi

Vybráno 0 Kč 2 100 Kč
500 000 Kč
 -
8 dárců
Celkem se zapojilo
263 Kč
Průměrná výše daru
600 Kč
Nejvyšší dar
5 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Míša, která kvůli těžkým depresím nemůže skoro ani mezi lidi

Vybráno 0 Kč 2 100 Kč
500 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Michaela Malá
Datum přidání
24. 2. 2023
Poslední aktualita

2. 3. 2023 9:37

Děkuji moc všem ❤️

Hrozně moc všem děkujeme alespoň za tak hezkou částku kteří mi přispěli 🙏 Za částku si zaplatím jednu ambulantní léčbu a léky ❤️ Mockrát děkuji !!!

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Ráda bych se představila. Jmenuji se Míša, je mi 28 let, mám přítele s kterým žiji 7 let a spolu máme šestiletého syna Šimonka. 
Do mých 16.let jsem žila život, tak jako každá slečna v těchto letech. Po 16.letech se bohužel vše zlomilo a na mě přišly veliké deprese, deprese, které po nějaké době ustálí prášky. Chvilku bylo lépe, ale po roce se to opět vrátilo až sem teď v takovém stadiu, že se bojím chodit i mezi lidi. Nemohu do práce nic, jelikož je mi věcně zle. Takže jsem na ÚP a pobírám alespoň nějaké dávky, jelikož přítel by vše sám bohužel neutáhl. Jelikož platíme nájem 16.000, staráme se doma o zachráněná zvířátka, jak pejsky, tak kočičky.. 

Komu pomůžeme?

Problém se objevil v mých 16ti letech, kdy mě poprvé odvezla sanitka s bušením srdce. Takhle to bylo bohužel každý týden, jelikož jsem se bála o svůj život. Vůbec jsem nevěděla co se děje. Až to skončilo úzkostí, kde nemohu do práce, jelikož se bojím mezi lidi. Celý den jen proležím, nikam nechodím, nejezdím protože se bojím. Když už jedu musím se nacpat léky na uklidnění. Kvůli této nemoci jsem přišla o spoustu přátel, protože oni nevědí, jak je těžké s tímto žít, a proto chci něco proto udělat a jít na léčení. Ale nemohu tu nechat kluky bez prostředků. Proto žádám o jakoukoliv pomoc ❤️

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze se použijí na obživu, poplatky za platby nájmu, aby mohl být přítel doma s našim synem a já mohla jít konečně na léčení a pak začít normálně pracovat a abychom se měli zase dobře a nemuseli žít z výplaty do výplaty mého přítele. Budu ráda za jakoukoliv částku i kdyby to bylo méně tak každá korunka pomůže 🙏❤️ 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

2. 3. 2023 9:37

Děkuji moc všem ❤️

Hrozně moc všem děkujeme alespoň za tak hezkou částku kteří mi přispěli 🙏 Za částku si zaplatím jednu ambulantní léčbu a léky ❤️ Mockrát děkuji !!!

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
500 Kč  •  27. 2. 2023 17:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 2. 2023 9:55
Laskavý dárce
200 Kč  •  25. 2. 2023 22:38
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 2. 2023 20:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  25. 2. 2023 17:34
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 2. 2023 15:50
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 2. 2023 17:46
DobroDárce
200 Kč  •  24. 2. 2023 11:26

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat