Sbírka ukončena:

Pomozte Lucy porazit rakovinu

Vybráno 0 Kč 16 700 Kč
40 000 Kč
 -
34 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
44 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomozte Lucy porazit rakovinu

Vybráno 0 Kč 16 700 Kč
40 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Irina Dolinina
Datum přidání
27. 3. 2023
Poslední aktualita

14. 5. 2023 17:12

Lucy má dobré zprávy!

Lucy se nyní daří dobře, nádor byl úspěšně odstraněn.

Potřebuje však hlubší testování nádoru pomocí imunohistochemie a genetického testování z chirurgického vzorku, aby byla pochopena prognóza. Na toto testování budou vynaloženy peníze, které jste zde darovali. Upřímně děkuji všem, kteří pomohli!! Velký ahoj všem od malého bojovníka:

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Ahoj všichni! Tohle je moje fenka Lucy. Je to bojovnice. Většinu svého života strávila ve stodole v množírně využívaná, kde porodila štěňata. Předchozí „majitelé“ ji dostatečně nekrmili o dokonce jí vyrazili jedno oko.

Podařilo se ji zachránit až dobrovolníkům a už je to rok, co žije svůj nový život se skutečnou majitelkou, která ji má moc ráda. Lucy se ukázala jako úžasný a kouzelný pes. Inspiruje, jak milovat život a být šťastný každý den, ať se děje cokoliv. 

Komu pomůžeme?

Celý rok Lucy se léčila s mnoha nemocemi, které jí nadělil její předchozí život. Nyní bojuje i s rakovinou (mastocystom). Veškerou její předchozí léčbu jsem jako majitelka hradila sama, ale léčba je příliš drahá. Proto vás žádám o pomoc. Lucy potřebuje několik procedur elektrochemoterapie (každá stojí 20 000 Kč). Dvě už má za sebou, ale potřebuje minimálně ještě jednu.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Pokud se vybere polovina částky, pokryje Lucyno třetí sezení elektrochemoterapie. Pokud se vybere více, tak se peníze utratí za čtvrtý zákrok a za vyšetření, testy, léky mezi zákroky. A také léčit další Lucyny nemoci, kterých má bohužel mnohem víc: má například problémy s trávicím traktem kvůli špatné výživě v minulém životě. Všem vám moc děkujeme za pomoc! Lucy má pouze jednoho majitele a bez podpory je pro ni velmi těžké platit účty za zdravotní péči ❤️‍🩹 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

14. 5. 2023 17:12

Lucy má dobré zprávy!

Lucy se nyní daří dobře, nádor byl úspěšně odstraněn.

Potřebuje však hlubší testování nádoru pomocí imunohistochemie a genetického testování z chirurgického vzorku, aby byla pochopena prognóza. Na toto testování budou vynaloženy peníze, které jste zde darovali. Upřímně děkuji všem, kteří pomohli!! Velký ahoj všem od malého bojovníka:

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat