Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Ninušce s akutní myleoidní leukémií

Vybráno 0 Kč 849 911 Kč
od 777 dárců
 -
777 dárců
Celkem se zapojilo
1 094 Kč
Průměrná výše daru
41 230 Kč
Nejvyšší dar
84 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Ninušce s akutní myleoidní leukémií

Vybráno 0 Kč 849 911 Kč
od 777 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Kateřina Gollerová
Datum přidání
7. 12. 2023
Poslední aktualita

26. 2. 2024 12:44

Nina je po transplantaci, držte palce!

Ninuška je dnes 5. den po transplantaci, i když se pro ní ideální genetické dvojče nenašlo, všem moc děkujeme, že se do registru dárců zapsali a dali jste tak šanci komukoliv dalšímu. Krvetvorné buňky dostala od její tety, která měla alespoň poloviční shodu. Současně dostává ještě chemoterapii, ale zatím je ji celkem dobře, jen jí stále trápí vysoke horečky. Věříme, že se kostní dřeň chytí, i když to pak bude ještě běh na dlouhou trať…Moc se těšíme, až budeme mít Ninušku konečně doma. Děkujeme, že jste náš příběh prožívali s námi.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Na Vánoce to budou dlouhé 3 měsíce, kdy se naší Nině, a vlastně celé rodině, doslova otočil svět vzhůru nohama. Začalo to nenápadnou únavou, která se přisuzovala změně režimu z prázdninového na školní. K únavě se přidaly opary, a když se ani po 3 dnech léčby stav nezlepšoval, vzal tatínek Ninu raději opět k pediatrovi. Telefon s výsledky po odchodu zazvonil nečekaně brzo… Bylo mu sděleno, ať se okamžitě zastaví pro žádanku do nemocnice v Hradci Králové. Téhož dne, po několika neúspěšných odběrech a opravdu velké pozornosti všech lékařů, se rodiče dozvěděli, že Nina má rakovinu krve. Ještě téhož dne v noci Ninušku převezli do Fakultní nemocnice v Motole, kde potvrdili akutní myleoidní leukémií (AML), která je u dětí velice vzácná a obtížněji léčitelná.

Komu pomůžeme?

Ninuška, naše nejhodnější dušička, která je vždy pro každou srandu a zábavu. Dokáže hodiny vyprávět svoje příhody ze školy, z výletů a obecně z jejího okolí, co se kde děje. Potřebuje vždy všechno vidět a slyšet, hlavně debaty dospělých a dospělácké problémy, na které se vždy vyptává. Miluje tancování, plavání a jakékoliv dobrodružství, které pro ni mamka nebo taťka vymyslí. Když byl Nině rok, rodiče šli od sebe, i tak se vždy oba velmi snažili, aby čas, který s nimi odděleně tráví, byl pro ni plný zážitků. Její největší láskou, kromě maminky, tatínka a ostatních z rodiny, jsou pejsci. Měla by jich klidně 10 kdyby to šlo. Moc ráda by se jednou stala veterinářkou, která bude pejsky zachraňovat a léčit.

Jednoho dne jsme už v nemocnici hráli hru, kde si každý losoval z balíčku otázky a Ninuška dostala otázku jakou schopnost by chtěla mít. Její odpověď zněla „schopnost vyléčit lidi“. Společně jsme probrali, že když se lidé dozvědí její příběh, může zachránit někde na světě jiné dítě nebo dospělého, který má podobnou nemoc a čeká na vhodného dárce kostní dřeně.

Nina má za sebou aktuálně několik vyšetření, chemoterapií, lumbálních punkcí, odběrů kostní dřeně a zavedení katetru. Bohužel zatím nereaguje úplně dobře na provedené chemoterapie a bude s největší pravděpodobností potřebovat také dárce. Jediná její šance je, že se upraví geneticky kostní dřeň od rodiče nebo někdo, třeba právě vy, kdo se zapíše do registru dárců, bude její geneticky vhodné „dvojče“ a bude moci Nině zachránit život.

Člověk si ani neuvědomuje jaké hlouposti v životě řeší, jak nevědomky ignoruje ohrané klišé, že pokud nejde o život, nejde vlastně o nic. Všichni věříme, že se naše Ninuška vyléčí a všechny její přání se vyplní a my zase budeme brzy se zdravou Ninuškou, doma tancovat a užívat si pohody. Třeba i s těmi 10 pejsky.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Jedna část prostředků ze sbírky by byla použita na úhradu nezbytných nákladů, které v souvislosti s Niny nemocí přibývají, a ještě přibývat budou, jelikož aktuální stav Niny neumožňuje ani jednomu z rodičů naplno pracovat. Nákladné je dojíždění a v případě vymodlené ambulantní léčby bude třeba udělat ve dvou domácnostech základní úpravy, aby vše bylo dostatečně sterilní (čistička vzduchu, vymalování protiplísňovou barvou, speciální úklidové prostředky, provedení drobných oprav apod.). S tím bude souviset i velice nákladná nízkobakteriální strava.

Málokdo ví, že zapsat se do registru dárců můžete až do 40 let věku. Výtěrem ze slin, který Vám mohou poslat i domů nebo odebráním malého vzorku krve. Většina lidí se také mylně domnívá, že darování kostní dřeně bolí, musí být v narkóze a zapíchají Vám do kostí obrovské jehly, což vůbec není pravda. Dnes je možné darovat kostní dřeň pomocí separátoru ze žíly, podobně jako odběr krve (respektive krevní plasmy).

Navíc šance, že zrovna Vy budete geneticky kompatibilní dárce, je jako vyhrát výhru v loterii, ale když už se to stane, výhra bude to, že někomu zachráníte život. V registrech po celém světě je přes 40 milionů lidí, takže jsou šance celkem slušné. Bohužel i přesto se najít vhodného dárce někdy nepodaří. Proto je potřeba, aby do nich neustále přibývala „nová dřeň“. Navíc veškerá administrace a vybavení nutné k registraci není hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Proto část finančních prostředků i to co se vybere navíc, chceme darovat do registru dárců krvetvorných buněk na tvorbu a publikaci osvětové kampaně na darování kostní dřeně, motivující k zapsání do registru dárců. Aby se šance na návrat do života zvýšila, když už ne naší Nině, tak komukoliv jinému.

Děkujeme všem, děkujeme, že vám není lhostejný život druhých. ♥️

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

26. 2. 2024 12:44

Nina je po transplantaci, držte palce!

Ninuška je dnes 5. den po transplantaci, i když se pro ní ideální genetické dvojče nenašlo, všem moc děkujeme, že se do registru dárců zapsali a dali jste tak šanci komukoliv dalšímu. Krvetvorné buňky dostala od její tety, která měla alespoň poloviční shodu. Současně dostává ještě chemoterapii, ale zatím je ji celkem dobře, jen jí stále trápí vysoke horečky. Věříme, že se kostní dřeň chytí, i když to pak bude ještě běh na dlouhou trať…Moc se těšíme, až budeme mít Ninušku konečně doma. Děkujeme, že jste náš příběh prožívali s námi.

24. 1. 2024 22:58

Děkujeme!

Ninuška je stále v nemocnici.. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli sbírku ještě prodloužit do konce února, kdy by se měla Ninušce transplantovat kostní dřeň, pokud to její zdravotní stav dovolí. Kostní dřeň dostane od své tety nebo od vhodnějšího dárce s větší shodou pokud se ještě třeba objeví🙌 Aktuálně je Nina konečně bez horeček a díky kortikoidům má obrovskou chuť k jídlu 😇

Strašně moc děkujeme za rekordní přírůstky do registru dárců kostní dřeně!

Děkujeme za Vaši ochotu pomoci najít všem nemocným jejich genetické dvojče! 

24. 12. 2023 16:15

Přání z Motola..

Za celou rodinu moc děkujeme všem, kteří přispěli finanční částkou nebo se zapsali do registru dárců kostní dřeně, jste úžasní!

Přejeme Vánoce plné pohody a hlavně nový rok ve zdraví, nic není víc…

Ninuška bohužel nemá dobré výsledky po chemoterapiích, tak se na Ježíška dnes těší s rodiči v nemocnici. Aktuálně se stále hledá vhodný dárce kostní dřeně v registrech, tak prosím šiřte povědomí o darování, které už v dnešní době nebolí a může zachránit život. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

David
500 Kč  •  27. 2. 2024 12:32
Hodně štěstí.
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 2. 2024 13:29
Štědrý dárce
1 500 Kč  •  25. 2. 2024 13:10
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 2. 2024 12:07
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 2. 2024 16:55
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 2. 2024 0:42
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  20. 2. 2024 15:50
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 2. 2024 12:49
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  19. 2. 2024 13:07
Dárce, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  19. 2. 2024 9:41
DobroDárce
600 Kč  •  19. 2. 2024 9:14
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 2. 2024 8:58
Štědrý dárce
500 Kč  •  18. 2. 2024 18:38
Monika
300 Kč  •  15. 2. 2024 13:08
Drzime palce!
DobroDárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 20:27
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 17:59
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 16:41
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 16:17
Jiří V.
3 000 Kč  •  14. 2. 2024 14:20
Brzo se uzdrav !!! J+I
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 13:51
Martina a Lubomír P. s holkami A a E
1 000 Kč  •  14. 2. 2024 13:24
Myslíme na tebe holčičko a moc přejeme brzké uzdravení.
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 12:47
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  14. 2. 2024 12:35
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  14. 2. 2024 12:16
Dobrosrdečný dárce
1 061 Kč  •  14. 2. 2024 12:10
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 11:55
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 11:50
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 2. 2024 23:17
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  13. 2. 2024 21:45
Velkorysý dárce
500 Kč  •  13. 2. 2024 21:23
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 17:38
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 14:01
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 13:26
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 7:41
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 7:35
DobroDárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 7:29
Jana
300 Kč  •  13. 2. 2024 6:37
Brzy se uzdrav, zlatíčko..
Milý dárce
150 Kč  •  12. 2. 2024 22:28
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 20:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 20:31
Drzime palce 😘
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 20:21
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 2. 2024 20:10
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  12. 2. 2024 19:59
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 19:50
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 19:36
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 19:30
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  12. 2. 2024 18:53
Martina
300 Kč  •  12. 2. 2024 18:28
Ať vše dobře dopadne!
Milý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 17:06
Laskavý dárce
200 Kč  •  12. 2. 2024 16:50
DobroDárce
200 Kč  •  12. 2. 2024 16:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 16:34
Milý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 16:33
Drzim palce❤️ Vim, jak je to narocne. Sama jsem v onkologicke lecbe.
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  12. 2. 2024 16:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 14:29
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  12. 2. 2024 13:35
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  12. 2. 2024 13:21
Milý dárce
500 Kč  •  12. 2. 2024 13:13
Honza
300 Kč  •  12. 2. 2024 12:57
At to vse dobre dopadne mala princezno
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  12. 2. 2024 12:55
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  12. 2. 2024 12:50
Milý dárce
600 Kč  •  12. 2. 2024 12:37
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 12:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 2. 2024 12:23
Milý dárce
500 Kč  •  12. 2. 2024 12:09
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 11:50
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 11:36
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 11:35
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 11:17
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 11:06
Šárka M.
300 Kč  •  12. 2. 2024 11:01
Hodně štěstí malé bojovnici ...
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 11:00
Milý dárce
200 Kč  •  12. 2. 2024 10:54
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  12. 2. 2024 10:53
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 2. 2024 10:52
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  11. 2. 2024 20:15
Milý dárce
300 Kč  •  8. 2. 2024 19:22
DobroDárce
300 Kč  •  7. 2. 2024 21:17
Milý dárce
700 Kč  •  6. 2. 2024 21:39
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  4. 2. 2024 20:49
DobroDárce
3 000 Kč  •  4. 2. 2024 15:37
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  3. 2. 2024 13:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 12:38
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 2. 2024 9:34
Štědrý dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 18:25
Milý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 16:02
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 12:17
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  2. 2. 2024 10:09
Velkorysý dárce
400 Kč  •  2. 2. 2024 10:02
Milý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2024 12:40
Velkorysý dárce
500 Kč  •  1. 2. 2024 5:27
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  31. 1. 2024 20:26
Velkorysý dárce
300 Kč  •  31. 1. 2024 12:33
DobroDárce
600 Kč  •  31. 1. 2024 12:02
Milý dárce
500 Kč  •  30. 1. 2024 23:19
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  30. 1. 2024 20:26
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  30. 1. 2024 17:36
Adel s klukama
300 Kč  •  30. 1. 2024 15:27
Uzdrav se, beruško!
Štědrý dárce
200 Kč  •  30. 1. 2024 11:24
Milý dárce
600 Kč  •  29. 1. 2024 22:12
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  29. 1. 2024 22:06
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 1. 2024 19:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 1. 2024 17:22
Štědrý dárce
200 Kč  •  29. 1. 2024 16:02
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  29. 1. 2024 12:42
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 1. 2024 12:15
Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2024 21:37
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  28. 1. 2024 21:25
Štědrý dárce
600 Kč  •  28. 1. 2024 19:47
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  28. 1. 2024 19:41
Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2024 19:40
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 1. 2024 19:39
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 1. 2024 19:37
DobroDárce
300 Kč  •  28. 1. 2024 13:04
Milý dárce
1 000 Kč  •  27. 1. 2024 18:22
Laskavý dárce
100 Kč  •  27. 1. 2024 12:40
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 1. 2024 23:42
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2024 16:54
Doktorka Petra K.
40 000 Kč  •  26. 1. 2024 14:04
Držíme ti s celou rodinou a týmem lékařů a sester naší kliniky palce! Rádi se postaráme v budoucnu o všechny tvé pejsky!!! 🦮🦮🦮
Milý dárce
50 Kč  •  26. 1. 2024 11:59
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 1. 2024 11:43
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  26. 1. 2024 8:54
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 1. 2024 8:49
Dárce, který je pro každou dobrost
222 Kč  •  25. 1. 2024 22:02
DobroDárce
3 333 Kč  •  25. 1. 2024 11:23
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 1. 2024 11:05
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 1. 2024 10:43
Registr vozidel HK
2 000 Kč  •  25. 1. 2024 9:58
DRŽÍME PALCE
Velkorysý dárce
200 Kč  •  25. 1. 2024 8:37
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 1. 2024 8:34
Štědrý dárce
100 Kč  •  25. 1. 2024 7:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 5:49
DobroDárce
200 Kč  •  24. 1. 2024 20:22
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 1. 2024 20:21
Milý dárce
500 Kč  •  23. 1. 2024 20:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 1. 2024 17:25
Michaela M.
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 16:18
Moc držím pěsti!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 14:24
DobroDárce
500 Kč  •  22. 1. 2024 15:18
Milý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 14:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 10:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 8:15
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 20:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 19:08
Denisa B.
300 Kč  •  21. 1. 2024 17:20
Ninuško, držím pěsti, ať se uzdravíš a máš kolem sebe vysněné pejsky,...🫶🏽✊🏻
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  21. 1. 2024 14:45
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 1. 2024 13:37
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 12:52
DobroDárce
1 000 Kč  •  21. 1. 2024 11:48
Vlasta
300 Kč  •  21. 1. 2024 11:10
Bojuj princezno!!!
Alice
1 000 Kč  •  21. 1. 2024 9:34
Přeji ti Ninuško brzké uzdravení
Laskavý dárce
1 111 Kč  •  20. 1. 2024 16:33
Štědrý dárce
500 Kč  •  20. 1. 2024 12:40
Jirka
2 000 Kč  •  19. 1. 2024 21:30
🤞
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 1. 2024 20:50
Milý dárce
333 Kč  •  19. 1. 2024 17:29
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  19. 1. 2024 16:09
Štědrý dárce
500 Kč  •  19. 1. 2024 15:50
Štědrý dárce
200 Kč  •  19. 1. 2024 15:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 9:44
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  18. 1. 2024 12:11
DobroDárce
250 Kč  •  17. 1. 2024 17:13
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 1. 2024 11:19
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2024 17:49
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 16:57
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  16. 1. 2024 13:17
Jitka K.
300 Kč  •  15. 1. 2024 19:26
Brzké uzdravení Ninuško.
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  13. 1. 2024 10:48
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2024 22:13
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  11. 1. 2024 13:10
Velkorysý dárce
500 Kč  •  11. 1. 2024 8:53
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 1. 2024 22:12
Velkorysý dárce
500 Kč  •  10. 1. 2024 9:13
DobroDárce
41 230 Kč  •  9. 1. 2024 12:34
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 1. 2024 17:46
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 1. 2024 17:25
Milý dárce
500 Kč  •  6. 1. 2024 21:15
TOM
200 Kč  •  6. 1. 2024 11:22
Níno věřím ti...přeji ti radost...☀️🍀
Dárce, který je pro každou dobrost
10 Kč  •  5. 1. 2024 16:48
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2024 13:20
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  3. 1. 2024 20:07
Laskavý dárce
200 Kč  •  3. 1. 2024 12:35
Velkorysý dárce
111 Kč  •  3. 1. 2024 11:48
Laskavý dárce
300 Kč  •  2. 1. 2024 21:29
DobroDárce
600 Kč  •  2. 1. 2024 17:02
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  2. 1. 2024 17:00
Laskavý dárce
600 Kč  •  2. 1. 2024 16:55
Laskavý dárce
600 Kč  •  2. 1. 2024 15:40
Laskavý dárce
50 Kč  •  2. 1. 2024 11:33
Milý dárce
300 Kč  •  2. 1. 2024 11:20
Laskavý dárce
600 Kč  •  2. 1. 2024 11:07
🍀
200 Kč  •  1. 1. 2024 22:43
❤️❤️❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  1. 1. 2024 22:31
Milý dárce
300 Kč  •  1. 1. 2024 15:36
DobroDárce
300 Kč  •  1. 1. 2024 14:53
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 12. 2023 23:33
David B.
1 000 Kč  •  31. 12. 2023 22:24
Do nového roku 2024 přeji úplný a pozitivní zvrat v léčbě, poražení nemoci a plné zdraví celé rodině
Velkorysý dárce
300 Kč  •  31. 12. 2023 20:30
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  31. 12. 2023 19:38
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  31. 12. 2023 17:19
OM Kostelec
530 Kč  •  30. 12. 2023 20:38
Marie Švajková
300 Kč  •  28. 12. 2023 17:39
Přeji sílu a ať vše zvládnete . Držím berušce moc palce v boji s touto zákeřnou nemocí . Zvládnete to !
#KIOLZ
7 750 Kč  •  27. 12. 2023 14:14
Na lepšie zajtrajšky pre Ninku
K.
5 000 Kč  •  27. 12. 2023 13:04
Držte se a doufám, že vše bude brzy dobré. Zázraky se dějí nejen o Vánocích!
Dárce
50 Kč  •  26. 12. 2023 18:14
Držím palce!
Zuzka
200 Kč  •  24. 12. 2023 17:29
Preji mnoho sil 🍀
Karolina S.
1 000 Kč  •  24. 12. 2023 14:25
Ninuško, přeji Ti brzké uzdravení!
Jakub
200 Kč  •  24. 12. 2023 11:14
Pan Ježíš stojí při tobě Nimi. 🥹
Michaela K.
20 000 Kč  •  23. 12. 2023 22:08
Holčičko..Sama mám 6 letého veselého chapečka, a neteře… moc mi je připomínáš…nechci nic jiného, než aby ses uzdravila a zase se smála… a tvoji rodiče s tebou. Objímám a myslím na Vás všechny…
Martin
1 000 Kč  •  23. 12. 2023 20:30
Přeji ti brzké uzdravení
Pietrová Verča
300 Kč  •  23. 12. 2023 20:05
Pevně věřím, že léčba bude úspěšná. Verča
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
30 000 Kč  •  22. 12. 2023 8:24
Z celého srdce ti přejeme brzké uzdravení. ERV pojišťovna a její zaměstnanci.
Honza D.
600 Kč  •  22. 12. 2023 1:29
Buď statečná princezno,všechno dobře dopadne! ❤️🙏🏻💋
Jaroslava P.
1 000 Kč  •  21. 12. 2023 12:00
Ninuško, posílám sílu a držím všechny palce ať se uzdravíš!
Kiki
100 Kč  •  21. 12. 2023 0:34
To zvládneš!❤️ myslím na tebe a posílám sílu
Veronika
600 Kč  •  20. 12. 2023 23:11
Moc drzime palce Nino!!!!
Yveta J.
500 Kč  •  20. 12. 2023 16:57
Přeji Ninušce uzdravení a rodině sílu.
Vláďa
600 Kč  •  20. 12. 2023 16:19
Ať se daří 😁
Tomas Kindl
1 000 Kč  •  20. 12. 2023 15:56
Věřím, že to zvládneš.
Lukáš
200 Kč  •  20. 12. 2023 13:39
Zvládni to!
Petr N.
1 000 Kč  •  20. 12. 2023 10:14
Držím palce ať se to co nejdříve zlepši.
Kolektiv Škoda Transportation a.s.
10 150 Kč  •  20. 12. 2023 9:56
Ahoj Ninuško, moc tě všichni zdravíme a přejeme ať už se všechno v lepší obrátí. ☀️
THD Chrudim
5 000 Kč  •  19. 12. 2023 12:16
Ninuško drž se a uzdrav se. Myslíme na tebe ❤️
Nomíčko
5 000 Kč  •  18. 12. 2023 10:02
Toník zdraví Ninu! Brzy se uzdrav...
Čapek Lubomír
600 Kč  •  16. 12. 2023 11:37
Přejeme štěstí, mnoho sil a oporu nejen u svých nejbližších. Uzdrav se a ukaž světu, co jsi zač. Bojuj a vyhraj!
Lukáš Silovský
300 Kč  •  15. 12. 2023 23:49
Milá Nino, přejeme ti s celou rodinou brzké uzdravení. Hlavu vzhůr,... pozitivní myšlení,... A vše se v lepší obrátí. Myslíme na tebe, nejsi v tom sama.... 😘
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  15. 12. 2023 15:20
Drž se Niny! Všichni věříme, že tě čeká ještě spousta krásných dní s božím úsměvem na tváři! Posíláme energii a pozitivní náladu! ❤️
Míša K.
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 9:59
Ninuško, přejeme Ti, ať se brzy uzdravíš 🍀
Vojta Brož
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 9:14
Hlavně ať se Nina co nejdříve uzdraví
Míša kr.
300 Kč  •  14. 12. 2023 18:00
Bojuj Ninuško!
Vladimír a Lenka
1 000 Kč  •  14. 12. 2023 16:07
🍀
💓❤️
500 Kč  •  14. 12. 2023 11:42
Posílám lasku ❤️
Tomáš Č.
4 000 Kč  •  14. 12. 2023 10:52
Něco málo, snad to pomůže.
Honza
600 Kč  •  14. 12. 2023 10:50
Ať zas jen a jen svítí slunce...
Martina s rodinou
600 Kč  •  14. 12. 2023 10:46
Ninuško buď statečná, všechno dobře dopadne.
DĚTI Z MŠ JALŮVČÍ
2 000 Kč  •  14. 12. 2023 9:21
Vzkaz od dětiček: Ahoj Ninuško, ať se brzo uzdravíš a ať se vybere hodně penízků :)
Hlinakovi
20 000 Kč  •  13. 12. 2023 22:54
Pusu a brzke uzdraveni
JanaM.
300 Kč  •  12. 12. 2023 14:27
🍀♥️ držím pěsti pro štěstí malá bojovnice
4Manovi
1 000 Kč  •  12. 12. 2023 5:46
Moc, moc držíme pěsti a myslíme na Tebe Ninuško !
Dobrodárce
50 Kč  •  11. 12. 2023 19:47
Corten L.
600 Kč  •  11. 12. 2023 18:29
Taky mám doma holčičku Ninušku, budeme společně držet palce a myslet na vás!
Helena M.
500 Kč  •  11. 12. 2023 13:50
držím obě pěsti pro štěstí
B+L+T+M+N
1 000 Kč  •  10. 12. 2023 20:42
Ninuško, buď dál statečná, usměvavá princezna..Posíláme hodně štěstíčka a zdravíčka..Jsi úžasná holčička..
Leoš
500 Kč  •  9. 12. 2023 15:30
Fanoušek BEZKARBONU.CZ
T
300 Kč  •  9. 12. 2023 14:37
🍀
Petra P.
1 000 Kč  •  8. 12. 2023 21:12
🍀
Pavlína
300 Kč  •  8. 12. 2023 13:36
Přeji hodně sil!🍀
A&E
1 000 Kč  •  8. 12. 2023 11:43
Moc na Tebe myslíme Ninuško♥️
Lehký
3 500 Kč  •  7. 12. 2023 20:01
Ninušce zdraví
Dárce
600 Kč  •  7. 12. 2023 17:28

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat