Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Davidovi žít jako dříve

Vybráno 0 Kč 994 347 Kč
800 000 Kč
 -
1 449 dárců
Celkem se zapojilo
686 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
63 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Davidovi žít jako dříve

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Lenka Sedláková
Datum přidání
2. 1. 2023
Poslední aktualita

13. 3. 2023 19:17

Velké Děkuji Vám všem!

Děkujeme!

Dobrý den, Ahoj,

chtěla bych Vám všem známým i neznámým dárcům strašně moc poděkovat za veškeré vaše příspěvky. Je to neskutečné, jak jste se dokázali spojit a pomoci vybrat částku, kterou jsme potřebovali. Neskutečně moc si toho vážíme, koupě auta nám velmi pomohla! David momentálně chodí na denní stacionář na Albertov. Pomalu, ale jistě se zlepšuje, za což jsme opravdu vděčný, snažíme se dělat vše proto, aby své hranice posunul co nejdále to jde a jeho život se co nejvíce přiblížil tomu, jaký byl, než ho toto neštěstí potkalo. Cesta to bude ještě dlouhá, ale naděje umírá poslední. Chtěla bych Vám všem jestě jednou poděkovat za obrovskou podporu Davidovi i celé rodině, kterou jste vyjadřovali po celou dobu v komentářích. Moc si toho vážíme.

Za celou rodinu velké Děkuji!

Manželka Lenka.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Ahoj, jmenuji se David,

je mi 45 let, prodělal jsem těžkou mozkovou mrtvici, mám dvě děti, milující ženu a dva psy. Celý život procházím s duchem sportovce. Od svých 3 let jsem se věnoval hokeji a od svých 18 let jsem se začal věnovat thai boxu a posilovně až do chvíle, než se mi 30. 6. 2022 obrátil život vzhůru nohama. V ten osudný den jsem s manželkou pokládal nový koberec, při čemž se mi udělalo velmi špatně, začal jsem se potit, bylo mi na zvracení a strašně mě rozbolela hlava. Padl jsem na sedačku s nepříjemným zásahem tlaku do spánku, v tu chvíli manželka zavolala záchrannou službu. Během doby, než přijeli mi padl koutek a oči se mi sklížily ke kořenu nosu, postupně zavřeli a nedokázal jsem hnout žádnou částí těla a dál už si vůbec nic nepamatuji. Záchranná služba mě odvezla do ÚVN Střešovice ARO, kde jsem byl přes týden v kómatu, do kterého jsem pak znovu dvakrát spadl. Prodělal jsem pět operací mozku. Po probuzení z kómatu mi museli zavést tracheostomii a v implantovat šant mozkem do komory břišní, jelikož můj mozek není schopen sám odvádět mozkomíšní mok. Vyživován jsem byl hadičkou přes dutinu nosní, kterou mi po čase vyndali a místo toho mi zavedli PEG přímo do žaludku, kterým jsem byl vyživován, jelikož můj smysl polykání byl poškozený. Bohužel polykací smysl nebyl jediný, který byl poškozený, byl to i zrak, řeč, chůze, rovnováha, levá ruka a porucha myšlení. Manželka s dcerami mě chodili navštěvovat každý den od samého začátku, což pro mě bylo velkým hnacím motorem, i když jsem jim to neměl jak říct. Následně mě převezli na JIP do Fakultní Thomayerovi nemocnice, kde se můj stav zhoršil, ale já bojoval dál. Žena mi každý den rehabilitovala mimické svaly, masírovala tělo a to mi pomohlo se dostat na takový zdravotní stav, abych mohl být převezen dále. Po měsíci a půl ve Fakultní Thomayerovi nemocnici jsem byl převezen na tři měsíce do Rehabilitačního ústavu Kladruby. Tam pro mě začal úplně nový život. Každý den se mi tam věnoval skvělý tým fyzioterapeutů, logoped a psycholog. Udělal jsem tam nesmírné pokroky, kdy jsem po dvou měsících začal pomalu mluvit a po dvou a půl měsících jsem si po půl roce mohl dát normální jídlo, i oči se trochu zlepšily, ale chůze je ještě velmi nestabilní, a proto i po propuštění musím dál navštěvovat fyzioterapeuty a logopeda. Chtěl bych Vás moc poprosit o pomoc vybrat na nové auto pro mou manželku, aby mě mohla dovážet na všechny potřebné rehabilitace a já mohl svůj život posunout zase o něco dál.

Komu pomůžeme?

Než mě potkal můj osudný den, pracoval jsem jako tělesná stráž a vyhazovač v pražských klubech. Také jsem působil ve Vojenském útvaru Žatec průzkumná rota jako voják v aktivní záloze. Miloval jsem sport a trávení času se svou milovanou rodinou. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané peníze budou použity na nové auto, které potřebujeme prostorné, vyšší a s velkým kufrem pro invalidní vozík, aby pro mě přístup do auta byl co nejjednodušší a já mohl dojíždět na veškeré potřebné rehabilitace. Dále budou finance použity na neodkladné rodinné výdaje, kompenzační pomůcky a léčebné výdaje.

Chtěl bych předem poděkovat všem, kteří nám pomohou jakýmkoliv finančním příspěvkem. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

13. 3. 2023 19:17

Velké Děkuji Vám všem!

Děkujeme!

Dobrý den, Ahoj,

chtěla bych Vám všem známým i neznámým dárcům strašně moc poděkovat za veškeré vaše příspěvky. Je to neskutečné, jak jste se dokázali spojit a pomoci vybrat částku, kterou jsme potřebovali. Neskutečně moc si toho vážíme, koupě auta nám velmi pomohla! David momentálně chodí na denní stacionář na Albertov. Pomalu, ale jistě se zlepšuje, za což jsme opravdu vděčný, snažíme se dělat vše proto, aby své hranice posunul co nejdále to jde a jeho život se co nejvíce přiblížil tomu, jaký byl, než ho toto neštěstí potkalo. Cesta to bude ještě dlouhá, ale naděje umírá poslední. Chtěla bych Vám všem jestě jednou poděkovat za obrovskou podporu Davidovi i celé rodině, kterou jste vyjadřovali po celou dobu v komentářích. Moc si toho vážíme.

Za celou rodinu velké Děkuji!

Manželka Lenka.

23. 1. 2023 22:18

Vaše podpora

Částka, kterou jsme potřebovali na nové auto už je vybraná, za což Vám z celého srdce mockrát děkujeme!❤️Také Vám moc děkujeme, že stále přispíváte jakoukoliv částkou, protože díky tomu budeme moc Davidovi koupit další potřebné věci k jeho rehabilitaci, jako je například notebook, na kterém bude moc dělat cvičení, díky kterému bude trénovat paměť, oči a celkově mozek. Ještě jednou Vám neskutečně děkujeme, jste neuvěřitelný, vážíme si každé koruny, každé zprávy, kterou nám napíšete, DĚKUJEME❤️

16. 1. 2023 17:04

Poděkování

Dneškem jste nám všem naprosto opět vyrazili dech, je opravdu neskutečné, kolik se za dnešek vybralo a určitě ještě za celou dobu vybere. Všem Vám neskutečně děkujeme za každodenní podporu a pomoc. Jak už jsem jednou psala, ať už je to jakákoliv částka, tak pro nás znamená moc. Je hezké vidět, že jsou mezi námi stále lidi, kterým není lhostejné cizí neštěstí a dokáží pomoc. Děkujeme, vše vidíme, vaše krásné komentáře poctivě čteme a vážíme si toho❤️

13. 1. 2023 20:13

Kontrola ŠANTU

Dobrý den, ahoj,

dnes jsem byla s manželem na kontrole ŠANTU na neurochirurgii ve Vojenské nemocnici. Kontrolovali na CT jestli ŠANT odvádí dobře mozkomíšní mok, ani moc, ani málo. Vše dopadlo dobře a já jsem za to moc šťastná🙏🙏🙏…I když se opakuji, všem Vám moc děkuju za podporu.

12. 1. 2023 20:20

Vyndání PEGu

Dobrý den, ahoj, 

dnes ráno jsem na 7.30 odvezla manžela do Vinohradské nemocnice na předem plánovaný zákrok: odstranění sondy z žaludku PEG🙏Vše proběhlo podle plánu, manželovi na sálku pod narkózou odstranili PEG, dali mu infuzi, aby se mu díra do břicha začala zacelovat a za 5 hodin mi ho pustili domu🙏Byli tam skvělý, hodný a strašně moc milý. Pro nás zase další krok vpřed. VŠEM MOC DĚKUJI ZA OBROVSKOU PODPORU❤️

11. 1. 2023 21:43

Poděkování

Strašně moc Vám všem děkuju, všech příspěvků a přání si nesmírně vážím❤️Sleduju a čtu je každý den. Je neuvěřitelné, jak strašně hodný lidi mezi vámi jsou, mám z toho každý den slzy v očích, DĚKUJI STRAŠNĚ MOC🙏 Budu moc ráda, když nám ještě pomůžete dostat se k cíli a získat auto pro Davida. Všem jsem Vám strašně vděčná za pomoc jakýmkoliv příspěvkem💋

7. 1. 2023 8:54

Stav Davida

Všem Vám moc děkujeme za podporu, každý den vše čteme s sledujeme. Manžela už pustili domu, naštěstí vše dopadlo dobře a my už zase můžeme být jako rodina spolu.

4. 1. 2023 16:49

Průběh Davida

Chtěla bych Vám přiblížit momentální situaci svého manžela. Včera odpoledne ho odvezla záchranná služba do nemocnice, udělalo se mu blbě, byl celý bílý, chvilkami nás neviděl, ale naštěstí se nám podařilo ho udržet při vědomí. Momentálně leží na JIPu na neurologii, klepu, ale vše vypadá dobře a mohli bychom ho mít brzo zpátky doma, tak nám držte palce🍀 Veškerou podporu od Vás vidíme a neustále sledujeme, vážíme si toho, je to neskutečné, děkujeme!

3. 1. 2023 8:03

Poděkování

Všem Vám moc děkujeme za veškerou podporu, kterou od Vás dostáváme. Jsme Vám vděčný a neskutečně si toho vážíme. Každý komentář a každá koruna pro nás znamená strašně moc, děkujeme.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

PIZZA GRANDE
7 920 Kč  •  6. 3. 2023 16:28
Ahoj Davide, posíláme vybrané peníze za měsíc únor od našich zákazníků a od nás :-) Drž se...
Lenka
300 Kč  •  2. 3. 2023 13:37
Držím palce Daví a snad tě brzo zase někde zahlídnu.. držte se celá rodina.
DobroDárce
1 000 Kč  •  1. 3. 2023 15:08
Milý dárce
600 Kč  •  28. 2. 2023 20:25
Milý dárce
600 Kč  •  27. 2. 2023 21:37
Anonym
600 Kč  •  26. 2. 2023 20:56
Je vidět že tě tvoje rodina miluje, a ty miluješ ji tak bojuj pro ni!!!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 2. 2023 15:53
Štědrý dárce
600 Kč  •  23. 2. 2023 10:42
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  22. 2. 2023 21:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  22. 2. 2023 20:17
PK
1 000 Kč  •  22. 2. 2023 13:22
Bojuj chlape
Lucka a Martin
1 000 Kč  •  22. 2. 2023 12:50
♥️♥️♥️🙏
DobroDárce
3 500 Kč  •  22. 2. 2023 9:50
Rodina Honzova
1 000 Kč  •  21. 2. 2023 19:16
Držte se, jsme s Vámi
DobroDárce
600 Kč  •  21. 2. 2023 9:17
DobroDárce
200 Kč  •  19. 2. 2023 16:14
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 2. 2023 12:01
DobroDárce
600 Kč  •  12. 2. 2023 17:05
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 2. 2023 10:43
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 2. 2023 19:41
PIZZA GRANDE
5 180 Kč  •  8. 2. 2023 22:34
Ahoj Davide, posíláme vybrané peníze za měsíc leden od našich zákazníků a od nás :-) Drž se...
DobroDárce
600 Kč  •  8. 2. 2023 22:31
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  6. 2. 2023 10:32
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  2. 2. 2023 8:39
Milý dárce
300 Kč  •  1. 2. 2023 15:51
Milý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2023 13:51
Velkorysý dárce
150 Kč  •  1. 2. 2023 12:29
Josef H.
222 Kč  •  30. 1. 2023 21:17
Přeju Vám ať vše dopadne jak má buďte silný držte se ✊🏻🍀 byl jsem na tom dost podobně a nejen díky doniu jsem zpátky ve hře
Milý dárce
500 Kč  •  30. 1. 2023 15:00
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  30. 1. 2023 14:38
Štědrý dárce
500 Kč  •  30. 1. 2023 12:03
Dárce, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  29. 1. 2023 20:05
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  28. 1. 2023 23:17
Laskavý dárce
300 Kč  •  27. 1. 2023 19:13
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 13:54
Dan a Petra
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 6:23
Držíme palce
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 22:39
Štědrý dárce
200 Kč  •  25. 1. 2023 18:13
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  25. 1. 2023 16:00
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 13:21
DobroDárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 11:50
Laskavý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2023 8:16
Hodně štěstí
Renata
1 000 Kč  •  23. 1. 2023 8:22
Držím palce
Milý dárce
200 Kč  •  22. 1. 2023 19:50
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2023 9:47
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  22. 1. 2023 9:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2023 21:22
Michelle + Danny
1 000 Kč  •  21. 1. 2023 1:06
❤️
DobroDárce
2 000 Kč  •  20. 1. 2023 15:31
Velkorysý dárce
100 Kč  •  20. 1. 2023 7:22
Alena T.
500 Kč  •  20. 1. 2023 7:11
Přeji hodně síly! Držte se!
Milý dárce
100 Kč  •  19. 1. 2023 23:30
DobroDárce
200 Kč  •  19. 1. 2023 22:53
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2023 17:51
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 1. 2023 15:42
Laskavý dárce
600 Kč  •  19. 1. 2023 14:50
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 1. 2023 14:24
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  19. 1. 2023 14:10
Laskavý dárce
600 Kč  •  19. 1. 2023 13:53
Milý dárce
200 Kč  •  19. 1. 2023 13:52
DobroDárce
150 Kč  •  19. 1. 2023 13:50
Petra
300 Kč  •  19. 1. 2023 13:42
Držte se!
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2023 13:40
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  19. 1. 2023 13:32
Milý dárce
500 Kč  •  19. 1. 2023 13:10
Laskavý dárce
50 000 Kč  •  19. 1. 2023 10:19
Jana
300 Kč  •  18. 1. 2023 21:47
Martin
2 000 Kč  •  18. 1. 2023 21:02
Držím palce rodinko😎
Klára
500 Kč  •  18. 1. 2023 20:57
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 1. 2023 20:47
DobroDárce
300 Kč  •  18. 1. 2023 15:22
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 1. 2023 11:37
Jan H.
399 Kč  •  18. 1. 2023 10:55
Hodně sil, přeji.
Libor
200 Kč  •  18. 1. 2023 8:19
Držím palce kámo....
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 22:59
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 21:24
Lucka
300 Kč  •  17. 1. 2023 21:12
Davide bojujte! Drzim pesticky Vam u cele Vasi rodince. Hodne zdravi!
Milý dárce
100 Kč  •  17. 1. 2023 20:58
Dárce, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  17. 1. 2023 20:20
Helena P.
5 000 Kč  •  17. 1. 2023 19:55
Držte se, mnoho sil posíláme
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 19:11
Simona
500 Kč  •  17. 1. 2023 19:00
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 1. 2023 18:15
Šárka
300 Kč  •  17. 1. 2023 18:13
Hodně sil a brzké uzdravení!
Peťa Humňal
600 Kč  •  17. 1. 2023 17:37
Držím ti palce Dejve x x x
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 17:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 17:09
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  17. 1. 2023 16:52
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 16:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 16:19
Jirka
100 Kč  •  17. 1. 2023 16:11
Hodně zdraví a sil
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 15:57
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 1. 2023 15:06
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 14:00
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 13:01
Marek
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 12:56
Držím palce, věřím, že to zvládnete!
DobroDárce
200 Kč  •  17. 1. 2023 12:53
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 12:26
Daniel
600 Kč  •  17. 1. 2023 12:10
Máte krásnou rodinu a za to stojí bojovat. Přeji brzké uzdravení.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 11:49
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 11:24
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 11:15
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  17. 1. 2023 11:14
Milý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 10:34
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 10:31
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 10:23
Radka P.
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 10:21
Držím Vám palce!
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 10:17
Dan
600 Kč  •  17. 1. 2023 10:14
Hodně sil všem!
Milý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 10:12
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 10:05
DobroDárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 10:00
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 9:50
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  17. 1. 2023 9:45
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 9:43
Štědrý dárce
200 Kč  •  17. 1. 2023 9:40
Marek
300 Kč  •  17. 1. 2023 9:35
Držím palce!
DobroDárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 9:27
Laskavý dárce
10 Kč  •  17. 1. 2023 9:23
Dárce, který je pro každou dobrost
79 Kč  •  17. 1. 2023 9:22
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  17. 1. 2023 9:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 9:08
Viktor Paták
300 Kč  •  17. 1. 2023 9:00
Držím pěsti a přeji zlepšování zdravotního stavu, ať se může zase věnovat rodině naplno.
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 8:55
DobroDárce
100 Kč  •  17. 1. 2023 8:49
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 8:47
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 1. 2023 8:45
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 8:31
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 8:17
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 8:17
Velkorysý dárce
150 Kč  •  17. 1. 2023 8:09
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 8:03
DobroDárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 7:58
Matyáš Boček
300 Kč  •  17. 1. 2023 7:58
Hodně síly!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 7:53
Štědrý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 7:53
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 7:36
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 7:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 7:07
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 7:06
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 1. 2023 6:41
Milý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 6:40
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 6:32
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 6:28
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 1. 2023 6:23
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 1. 2023 3:56
Martin Janžo
300 Kč  •  17. 1. 2023 3:52
Chlape drž se a ať se ti to povede a můžeš být se svou rodinou
Fleischman Marek
300 Kč  •  17. 1. 2023 3:52
Držím palce
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 1. 2023 2:54
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 2:04
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 0:35
Štědrý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2023 0:29
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2023 0:04
Jirka
300 Kč  •  17. 1. 2023 0:02
Davide,, hodně sil tobě a všem blízkým, ať vše směřuje k lepším zítřkům a důvodu k úsměvu.
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 23:59
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 23:37
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 23:25
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 23:11
Laskavý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 23:06
Katka a Roman
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 23:01
Držíme palce
Velkorysý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 23:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 1. 2023 23:00
Jakub Urgacs
300 Kč  •  16. 1. 2023 22:57
Drzim vam moc palce, at se vratite do normalniho zivota.
DobroDárce
200 Kč  •  16. 1. 2023 22:43
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  16. 1. 2023 22:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 22:22
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 22:21
Šárka
300 Kč  •  16. 1. 2023 22:14
Hodně štěstí 🍀🍀
Velkorysý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 22:02
Ivana M.
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 21:52
Ať každý den je alespoň maličká radost z pokroku, držím palce.
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 21:47
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 21:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 21:17
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 21:17
DobroDárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 21:10
DobroDárce
200 Kč  •  16. 1. 2023 21:09
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  16. 1. 2023 21:07
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 21:04
DobroDárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 20:58
DobroDárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 20:53
Štědrý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 20:52
Velkorysý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 20:43
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  16. 1. 2023 20:42
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 20:36
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 20:32
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 1. 2023 20:29
Laskavý dárce
700 Kč  •  16. 1. 2023 20:29
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 20:26
Milý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2023 20:26
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 20:22
Milý dárce
600 Kč  •  16. 1. 2023 20:21
Milý dárce
2 000 Kč  •  16. 1. 2023 20:17
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 20:07
DobroDárce
200 Kč  •  16. 1. 2023 20:06
DobroDárce
150 Kč  •  16. 1. 2023 20:03
Olejnik d.
300 Kč  •  16. 1. 2023 20:02
Snad aspon trochu pomohu, bude lip
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 19:55
DobroDárce
200 Kč  •  16. 1. 2023 19:53
Velkorysý dárce
50 Kč  •  16. 1. 2023 19:52
Dárce, který je pro každou dobrost
154 Kč  •  16. 1. 2023 19:52
Iveta s Eliškou
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 19:52
Přejeme Natalce a Nikolce brzy zdravého a silného tatinka,před paní Lenkou klobouk dolů.Myslime na vás.
Alexandra
600 Kč  •  16. 1. 2023 19:19
Přeju Vám mnoho sil a posílám navíc pozitivní energii🍀
Jan
50 Kč  •  16. 1. 2023 18:54
Držte se rád bych přispěl více ale bohužel aktuálně nemohu
Horackovi
400 Kč  •  16. 1. 2023 18:47
Drzime palce
Lucie
200 Kč  •  16. 1. 2023 18:32
Držte se.
Alča
300 Kč  •  16. 1. 2023 18:27
Přeji od srdce ať se vám zdraví vrátí v plné síle ♥️
Kateřina
600 Kč  •  16. 1. 2023 17:58
Držím palce a přeji hodně sil!
Pavel
600 Kč  •  16. 1. 2023 16:27
Držím palce
Jitka
300 Kč  •  16. 1. 2023 16:00
Přeji hodně štěstí!
Martin H.
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 15:37
Držím palce
Helena
600 Kč  •  16. 1. 2023 15:05
Moc držím palce!
Petr
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 14:55
víru a sílu
Marcela
600 Kč  •  16. 1. 2023 14:49
Držím palce celé rodině.
Monika
600 Kč  •  16. 1. 2023 14:23
Přeji mnoho sil ♥️
Lenka
600 Kč  •  16. 1. 2023 14:17
Přeji Vám hodně sil a zdraví....
Radek
300 Kč  •  16. 1. 2023 13:53
přeji vám pevné nervy a hodně sil
Pavel
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 13:08
At Vam laska a sila vydrzi!
Lenka Š.
500 Kč  •  16. 1. 2023 13:08
Hodne sil do budoucna v nelehkem boji s osudem!!!
J.T.
300 Kč  •  16. 1. 2023 11:53
Myslete pozitivně
Radka
600 Kč  •  16. 1. 2023 11:37
Moc drzim palce a preji hodne sil Davidovi a jeho zene, je pro nej to nejvic, co ma. Opatrovali jsme takto tatinka 5 let, bohuzel nemel takove stesti a uz mu je dobre. U Davida vidi
Lenča N.
300 Kč  •  16. 1. 2023 11:35
Držím palce!
Vejša
300 Kč  •  16. 1. 2023 11:25
Jsi borec. Drž se a bojuj.
Tom a Verča
3 000 Kč  •  16. 1. 2023 11:20
Daniel
100 Kč  •  16. 1. 2023 11:05
hodně vnitřní síly a odhodlání ! :)
Tomáš Tomsa
600 Kč  •  16. 1. 2023 10:46
Přeji hodně štěstí a sil.
Alena
300 Kč  •  16. 1. 2023 10:26
Hodně štěstí zdraví a síly přeji 🍀🤗🙂
Michal
100 Kč  •  16. 1. 2023 10:18
Držte se, zvládáte to skvěle.
Květa
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 10:14
Přeji hlavně hodně sil do toho boje. Máte super rodinu a to je nejvíc. :)
Zdeňka
300 Kč  •  16. 1. 2023 10:11
Moc vám všem držím palce k brzkému uzdravení
Mirek
300 Kč  •  16. 1. 2023 10:08
Ať je vše zase OK
Lenka
300 Kč  •  16. 1. 2023 9:57
Přeji Vám brzké uzdravení
Lucie
300 Kč  •  16. 1. 2023 9:53
Hodne stesti a sil Davide
JAREX
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 9:52
Pokud byse něco podobného přihodilo mně, byla by natom má rodina zle.
Kerry
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 9:41
Smutné. Hodně síly
Míra
5 000 Kč  •  16. 1. 2023 9:34
Hodně štěstí.
Lukáš K.
300 Kč  •  16. 1. 2023 9:24
Drz se, parkrat jsme se videli pred lety u Honzy na boxu, rikal mi, co se stalo.. Jsi bojovnik!
Erika
300 Kč  •  16. 1. 2023 9:16
Přeji Vám mnoho sil a držím palce🍀
Michal
300 Kč  •  16. 1. 2023 9:15
Hodně štěstí.
Miroslav
200 Kč  •  16. 1. 2023 9:09
Vše jen dobré
Michal
300 Kč  •  16. 1. 2023 8:42
Drž sem chlape! Mám tátu na vozíku po úrazu na lyžích, tak vím, jak je to těžké pro něj a pro rodinu.
Radek K.
500 Kč  •  16. 1. 2023 8:38
Držím palce Davide!
Alena Doskočilová
500 Kč  •  16. 1. 2023 8:27
Pane Davide, přeji Vám hodně dalších sil na cestě k uzdravení. I přes to všechno, co se Vám stalo, jste šťastný muž. Máte plnou podporu a lásku své krásné paní a dcer.
Zbyněk H.
300 Kč  •  16. 1. 2023 8:19
Davide, držte se !!!
Jan
100 Kč  •  16. 1. 2023 8:17
Koruna ke koruně
Irena K.
500 Kč  •  16. 1. 2023 8:16
Myslím na vás✊
Michal Kolář
300 Kč  •  16. 1. 2023 7:50
Davide, držím ti palce a přeji ti brzké uzdravení. Hodně štěstí.
Kateřina
500 Kč  •  16. 1. 2023 7:49
Přeji hodně sil tatínkovi, drzte se holky!
Kristýna
300 Kč  •  16. 1. 2023 7:42
Hodně štěstí a sil! :-)
Majo
500 Kč  •  16. 1. 2023 7:37
Přeju brzké uzdravení, moc Vám fandím, že tak bojujete!
Markéta
300 Kč  •  15. 1. 2023 22:06
Držím Vám palce ❤️

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat