Úspěšně vybráno:

Poslali jste vědkyni Lucii na International Space University

Vybráno 0 Kč 147 914 Kč
137 000 Kč
 -
213 dárců
Celkem se zapojilo
694 Kč
Průměrná výše daru
11 200 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Poslali jste vědkyni Lucii na International Space University

Zakladatel
Lucie Ráčková
Datum přidání
6. 3. 2023
Poslední aktualita

10. 3. 2023 18:59

Stačilo 5 dní a poslali jste Lucii na Inernational Space University. Díky za to, jste neuvěřitelní!

Milí podporovatelé a přispěvatelé,


5 dní. Stačilo 5 dní, abyste mě poslali do Brazílie. Stále tomu nemůžu uvěřit. Vaše podpora je neuvěřitelná. Srdečně Vám všem děkuji. Mám velkou radost a vážím si každé koruny. Díky vám dostanu příležitost učit se od těch nejlepších.

Přijímám to s pokorou a věřím, že se mi povede nabýt znalosti a kontakty k tomu, abych byla schopná pokračovat v profesní specializaci výzkumu člověka ve vesmírném sektoru. Budu se snažit jako člen výzkumné skupiny prof. Julie Dobrovolné na Masarykově univerzitě svoje zkušenosti zprostředkovat spolu s dalšími příležitostmi i dalším studentům, kolegům a vůbec Česku. Věřím, že technický pokrok vesmírného výzkumu a s ním spojené znalosti již mnohokrát prokázaly, že zlepšují život na naší planetě. Doufám, že tomu tak bude i nadále a mám velkou radost za tu příležitost být toho součástí –⁠ i díky Vám!

Ještě jednou Vám všem moc děkuji a doufám, že se i Vám dobrý skutek vrátí v podobě splněných přání.


A už se těším až Vám pošlu fotografii z Brazílie. Pokusím se i nadále o své cestě informovat na svém LinkedInu, Instagramu nebo v rámci popularizace v médiích.


Se srdečným pozdravem,
Lucie Ráčková

Zobrazit celou aktualitu

Proč potřebuji vaši pomoc?

Ahoj!

Jmenuji se Lucie a mým snem je zkoumat člověka ve vesmíru. K tomu ale potřebuji znalosti a kontakty. V Česku to ale není úplně tak jednoduché a proto musím do zahraničí. Do Brazílie, kde se letos koná Space Summer Program, pořádaný International Space University. Každý Evropan, který ve vesmírném sektoru něco znamená, ji absolvoval.

Space Studies Program - International Space University

A letos jsem k účasti byla vybrána i já. Čeká mě 9týdenní intenzivní program složený z přednášek a workshopů, práce s odborníky a vzdělávání se ve vesmírných tématech. Od technologie, medicíny až po business.

Zkušenosti od předních expertů ale něco stojí. V České republice neexistuje instituce, která by poskytovala podporu pro tento typ vzdělávání. Na rozdíl od svých německých, rakouských, francouzských nebo holandských kolegů si tak musím finance najít jinak. Proto se obracím na vás.

Účast na Space Summer Program stojí 20 000 euro, navíc je potřeba koupit zpáteční letenku a cestovní pojištění. Evropská kosmická agentura (ESA) mi uhradí zhruba polovinu nákladů. Od Masarykovy Univerzity mohu získat další podporu. Bohužel však jen do určité výše a tak stále chybí 5 429 euro, tj. cca 137 000 korun, které bych ráda získala zde na Doniu.

Pokud chcete podpořit rozvoj výzkumu člověka ve vesmíru a jeho českou stopu, přispějte na mou cestu.

Abych mohla v česku s nabitými znalostmi dále rozvíjet další kousek do skládačky poznání vesmíru a našeho místa v něm. Abych mohla inspirovat další ženy a muže ke kariéře v kosmickém výzkumu. A aby budoucí aspiranti měli vyšlapanější cestu. 

Moc děkuji. Lucie.

Tento obrázek nemá žádný alternativní popisek

Kdo jsem?

Momentálně studuji 3. ročník Ph.D. studia na ústavu Enviromentální fyziologie ve výzkumném centru RECETOX na Masarykově univerzitě. Tématem mé dizertace je Trajektorie akutního a chronického stresu v izolačních experimentech.

Lucie Ráčková.

Když jsem byla malá, nechtěla jsem být astronaut, ani jsem nesnila o dobývání kosmu. Studovala jsem umělecké gymnázium, kde jsem se specializovala na hudbu a směřovala jsem k profesionální kariéře v symfonickém orchestru. V maturitním ročníku jsem se ale rozhodla zkusit štěstí jinde. Říkala jsem si, že se k hudbě vždycky mohu vrátit. Okouzlila mě Antropologie, která nabízela studium člověka z pohledu biologie i sociálních věd. Nastoupila jsem také na Experimentální biologii, kde jsem se chtěla seznámit s laboratorními metodami a principy v biologických vědách. Chtěla jsem si posléze vybrat, co mě bude bavit více, ale nakonec dokončila obě bakalářská studia a v navazujícím magisterském studiu pokračovala jen v Antropologii. V té době už jsem totiž aktivně participovala v různých projektech nad rámec studia. A už jsem se k hudbě nevrátila. Učarovala mi věda.

Stres mě začal zajímat během bakalářského stupně, kdy mne fascinoval jako mechanismus, kterým se organismy mění. A to dokonce napříč generacemi, jako v případě těhotenství, kdy prostředí a prožívání matky dokáže ovlivňovat vývoj dítěte. Po dvou závěrečných pracích na téma prenatálního stresu jsem se chtěla posunout dál a studovat prožívání stresu u dospělých lidí. Zejména pak těch, kteří pracují v extrémních podmínkách, a musí si udržet krom dobrého výkonu i zdraví. Přesně tomu se věnuje i prof. Julie Dobrovolná, a proto byla její výzkumná skupina jasnou volbou pro doktorandské studium.

Prof. Dobrovolná totiž společně s kolegy vyvinula inovativní metodu pro měření stresu na bázi entropie. Jejich inovaci podpořila i Evropská kosmická agentura prostřednictvím ESA BIC, což vedlo k založení spin-off společnosti Entrant s.r.o., která nabízí zařízení pro měření stresu. A já měla možnost jej vyzkoušet v praxi.

V roce 2021/2022 jsem se jako výzkumník zúčastnila expedice Masarykovy univerzity na ostrov Jamese Rosse v Antarktidě, kde jsem zkoumala pomoci různých multioborových metod dynamiku stresu mezi polárníky. Po návratu do Evropy pak na sebe vesmírný výzkum nenechal dlouho čekat.

Příhlasila jsem se jako výzkumník a člen mission control support na cvičnou vesmírnou misi CHILL ICE II společnosti ICEE.Space pořádanou na Islandu a dostala se do komunity vesmírných nadšenců, kteří denně pracují na tom, aby člověka dostali na Měsíc a dál. A mně učaroval kosmický výzkum.

CHILL-ICE II geimfaraþjálfun í Stefánshelli á vegum ICEE SPACE í samstarfi  við Space Iceland - Space Iceland

Od té doby jsem stihla účast na International astronautical congress 2022 v Paříži nebo NASA Human Research Programme Investigators Workshop 2023 v Houstonu. Podzim jsem trávila na stáži ve španělském Cádiz u prof. Gabriela De la Torre mezi jehož specializace patří vesmírná psychologie a pracuje na projektech s NASA i ESA. Na této stáži jsem absolvovala cvičnou misi v Astroland Interplanetary Agency –⁠ jako snad první česká analogová astronautka. A plánuji další – jako výzkumnice, i jako cvičná astronautka.

Experience 'Life on Mars' in a cave in northern Spain for €6,000

Od února tohoto roku jsem na stáži v Toulouse. Pro projekt organizovaný firmou Human design Group a francouzským Národním centrem kosmického výzkumu (CNES) chystám studii na další cvičnou misi.

Tím snad ale dobrodružství nekončí. Doufám, že se mi podaří sehnat dostatek financí, abych mohla jet na International Space University. Nabyté znalosti pak mohu integrovat v České republice, kde budu působit jako vedoucí výzkumných projektů řešených ve cvičných vesmírných misích. A kdo ví, třeba se pak se pak zase o krůček příblížím tomu, že bych se někdy do vesmíru podívala i jako opravdová astronautka.

Tento obrázek nemá žádný alternativní popisek

Několikrát jsem o své práci mluvila i v médiích

DVTV

Prototyp přístroje Entrant v DVTV: Zjistěte více o zážitcích z polární  expedice od Lucie Ráčkové | Testováno v Antarktidě

Sama doma

Tento obrázek nemá žádný alternativní popisek

Forbes

Apetýt

Najdete mě také na sociálních sítích LinkedIn a Instagram – pravidelně zde o své práci píšu

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Letní škola stojí 20 000 euro. Zahrnuto je školné, ubytování a strava. Cestovní pojištění a letenka nikoliv. Doprava s pojištěním vyjde na dalších zhruba 1 500 euro.

Dohromady tedy potřebuji 21 500 euro.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Má účast na International Space University, Space Summer Program bude spolufinancována Evropskou kosmickou agenturou, která uhradí 12 000 euro. Žádám také o stipendium Masarykovu univerzitu. To může být vyplaceno do výše 4 000 euro (uvádím  zaokrouhlenou horní hranici, reálná výše přiznaného stipendia může být výrazně nižší). Zbývá tedy částka 5 500 euro (částka 137 000 korun počítá se slabší korunou, než je aktuální kurz). Ta bude spolu s další finanční podporou od ESA a MUNI použita na úhradu 20 000 euro přímo International Space University a na zaplacení dopravy do Brazílie a cestovního pojištění.

Tento obrázek nemá žádný alternativní popisek

Pokud se vybere větší částka, finance navíc budou použity buďto na případné dorovnání nižší přiznané částky stipendia MUNI, nebo na financování budoucích výzkumných aktivit jako je participace na cvičných vesmírných misích nebo účast na vědeckých konferencích.

Rozpis celkových nákladů

Školné, ubytování, strava            20 000 euro

Doprava                                           1 275 – 1 488 euro

Pojištění                                          100 euro

Díky za podporu a vzhůru do vesmíru!

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

10. 3. 2023 18:59

Stačilo 5 dní a poslali jste Lucii na Inernational Space University. Díky za to, jste neuvěřitelní!

Milí podporovatelé a přispěvatelé,


5 dní. Stačilo 5 dní, abyste mě poslali do Brazílie. Stále tomu nemůžu uvěřit. Vaše podpora je neuvěřitelná. Srdečně Vám všem děkuji. Mám velkou radost a vážím si každé koruny. Díky vám dostanu příležitost učit se od těch nejlepších.

Přijímám to s pokorou a věřím, že se mi povede nabýt znalosti a kontakty k tomu, abych byla schopná pokračovat v profesní specializaci výzkumu člověka ve vesmírném sektoru. Budu se snažit jako člen výzkumné skupiny prof. Julie Dobrovolné na Masarykově univerzitě svoje zkušenosti zprostředkovat spolu s dalšími příležitostmi i dalším studentům, kolegům a vůbec Česku. Věřím, že technický pokrok vesmírného výzkumu a s ním spojené znalosti již mnohokrát prokázaly, že zlepšují život na naší planetě. Doufám, že tomu tak bude i nadále a mám velkou radost za tu příležitost být toho součástí –⁠ i díky Vám!

Ještě jednou Vám všem moc děkuji a doufám, že se i Vám dobrý skutek vrátí v podobě splněných přání.


A už se těším až Vám pošlu fotografii z Brazílie. Pokusím se i nadále o své cestě informovat na svém LinkedInu, Instagramu nebo v rámci popularizace v médiích.


Se srdečným pozdravem,
Lucie Ráčková

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Hana H.
300 Kč  •  23. 3. 2023 8:54
Ať to vyjde!!! <3
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 3. 2023 14:50
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 3. 2023 7:26
DobroDárce
300 Kč  •  15. 3. 2023 21:03
Milý dárce
600 Kč  •  15. 3. 2023 13:15
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 3. 2023 4:54
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  14. 3. 2023 22:27
Milý dárce
500 Kč  •  14. 3. 2023 16:18
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  14. 3. 2023 8:51
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 3. 2023 19:26
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 3. 2023 18:38
Velkorysý dárce
200 Kč  •  11. 3. 2023 18:25
DobroDárce
500 Kč  •  11. 3. 2023 16:02
Velkorysý dárce
111 Kč  •  11. 3. 2023 10:34
Jan H.
200 Kč  •  10. 3. 2023 21:31
Držím palce! A co nejdříve vzhůru do kosmu!
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 17:22
DobroDárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 17:17
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  10. 3. 2023 15:59
Ana
200 Kč  •  10. 3. 2023 14:12
Enjoy Brazil :)
Velkorysý dárce
500 Kč  •  10. 3. 2023 13:58
DobroDárce
500 Kč  •  10. 3. 2023 12:30
Štědrý dárce
500 Kč  •  10. 3. 2023 10:50
Milý dárce
190 Kč  •  10. 3. 2023 10:29
DobroDárce
180 Kč  •  10. 3. 2023 10:15
DobroDárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 10:14
J.H.
1 013 Kč  •  10. 3. 2023 9:56
Ať to vyjde....
DobroDárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 9:50
A:-)
400 Kč  •  10. 3. 2023 9:39
Další malý krůček pro tebe, velký skok pro lidstvo ;-). Ať se daří.
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  10. 3. 2023 9:26
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 9:13
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 7:44
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 7:44
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 7:41
Milý dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 7:27
Lucie S
100 Kč  •  10. 3. 2023 7:18
Drzim palce, at to vyjde
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  10. 3. 2023 7:15
Milý dárce
2 000 Kč  •  10. 3. 2023 7:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 7:11
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 6:50
Milý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 6:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 6:05
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 23:19
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 22:20
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 22:07
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 3. 2023 20:56
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  9. 3. 2023 20:38
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 3. 2023 20:36
Jiri T
300 Kč  •  9. 3. 2023 20:33
Užijte si nabývání dalšího vědění
Štědrý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 20:28
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 3. 2023 20:26
DobroDárce
2 000 Kč  •  9. 3. 2023 20:02
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 19:49
DobroDárce
200 Kč  •  9. 3. 2023 19:45
DobroDárce
11 200 Kč  •  9. 3. 2023 19:34
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 3. 2023 19:31
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 19:06
DobroDárce
600 Kč  •  9. 3. 2023 19:06
Laskavý dárce
100 Kč  •  9. 3. 2023 19:03
Štědrý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 18:43
Maratha
300 Kč  •  9. 3. 2023 18:34
Ty to dokážeš! 🍀
Laskavý dárce
600 Kč  •  9. 3. 2023 17:52
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 15:59
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 15:33
Laskavý dárce
600 Kč  •  9. 3. 2023 15:27
Libor C.
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 15:19
splňte si své sny
DobroDárce
200 Kč  •  9. 3. 2023 15:08
Milý dárce
600 Kč  •  9. 3. 2023 15:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 3. 2023 14:02
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  9. 3. 2023 14:01
Vojtěch Š.
600 Kč  •  9. 3. 2023 13:54
Držím palce!
Milý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 13:46
Vladimír N.
600 Kč  •  9. 3. 2023 13:43
Vzhůru do nekonečna a ještě dál!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  9. 3. 2023 13:08
Milý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 12:58
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 3. 2023 12:15
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 12:01
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  9. 3. 2023 11:37
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  9. 3. 2023 11:29
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 3. 2023 10:56
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 10:37
DobroDárce
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 10:18
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  9. 3. 2023 9:54
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 9:50
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 9:49
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  9. 3. 2023 9:46
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  9. 3. 2023 9:35
Laskavý dárce
600 Kč  •  9. 3. 2023 9:25
DobroDárce
333 Kč  •  9. 3. 2023 9:07
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 9:01
Milý dárce
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 8:10
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 3. 2023 8:10
Martina Pavlicova
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 23:38
Drzim palce, a kdyby jste letela pres NYC, tak se ozvete!
Dobrosrdečný dárce
450 Kč  •  8. 3. 2023 23:24
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2023 22:32
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2023 21:25
Anna Krebsová
100 Kč  •  8. 3. 2023 21:21
Hodně štěstí a trpělivosti na cestě za životním snem!
Jaruška K.
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 21:17
Vzhůru ke hvězdám!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 20:00
LVICE²
3 500 Kč  •  8. 3. 2023 19:33
Češi do vesmíru! Mise LVICE² drží palce!
Milý dárce
500 Kč  •  8. 3. 2023 19:17
Josef Káles
300 Kč  •  8. 3. 2023 19:08
Ať to klapne! :)
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  8. 3. 2023 18:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 18:43
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 3. 2023 17:46
Velkorysý dárce
200 Kč  •  8. 3. 2023 17:06
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 3. 2023 16:25
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 16:16
Dárce, který je pro každou dobrost
111 Kč  •  8. 3. 2023 16:12
Dárce, který je pro každou dobrost
2 500 Kč  •  8. 3. 2023 16:08
Radim
600 Kč  •  8. 3. 2023 15:41
Váš příběh vydá za celoživotní kariéru. A to jste teprve na začátku. Tak ať je Vám Země malá, hodně štěstí.
Petr O.
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 15:13
Jedna moudrá žena mi kdysi řekla, že je lepší mířit vysoko a netrefit, než do hovna a trefit se:)) díky za inspiraci pro všechny ženy a může a držím palce při cestě do vesmíru!
Milý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 14:42
Eva
300 Kč  •  8. 3. 2023 14:34
Moc vám fandím. Přeji mnoho úspěchů, neutuchající elán a motivaci. :-)
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 14:22
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 14:13
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 3. 2023 14:06
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  8. 3. 2023 13:28
DobroDárce
600 Kč  •  8. 3. 2023 13:24
DobroDárce
100 Kč  •  8. 3. 2023 13:21
Laskavý dárce
200 Kč  •  8. 3. 2023 12:22
Laskavý dárce
150 Kč  •  8. 3. 2023 12:16
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  8. 3. 2023 11:38
DobroDárce
600 Kč  •  8. 3. 2023 11:36
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 11:32
Štědrý dárce
500 Kč  •  8. 3. 2023 11:11
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 3. 2023 11:05
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 11:02
Luci
600 Kč  •  8. 3. 2023 10:47
Drzim palce! 🚀
YYuri
200 Kč  •  8. 3. 2023 10:44
Do nekonečna a ještě dál!
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  8. 3. 2023 10:37
Víťa
300 Kč  •  8. 3. 2023 10:36
Na pivo :D
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 10:29
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 10:18
DobroDárce
150 Kč  •  8. 3. 2023 10:14
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 10:13
DobroDárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 10:07
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 10:00
Jan Majer
100 Kč  •  8. 3. 2023 9:54
Daniel Bílek
500 Kč  •  8. 3. 2023 9:49
Hodne stesti :-)
Braňo
600 Kč  •  8. 3. 2023 9:41
Držím palce Luci!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 9:27
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 9:19
Milý dárce
200 Kč  •  8. 3. 2023 9:18
Milý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2023 9:14
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  8. 3. 2023 8:21
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 3. 2023 8:09
IvoL
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 8:05
Per aspera ad astra !
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 7:25
Milý dárce
500 Kč  •  8. 3. 2023 6:32
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 5:59
Velkorysý dárce
100 Kč  •  8. 3. 2023 5:44
Laskavý dárce
200 Kč  •  8. 3. 2023 1:10
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  7. 3. 2023 23:49
Jan Knapp
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 23:45
Alespoň malý krůček, co zaeposouvá lidstvo zas o něco dál.
Milý dárce
200 Kč  •  7. 3. 2023 23:29
Charlotte P.
2 000 Kč  •  7. 3. 2023 23:20
Goodluck Lucie! You will absolutely love it!!
DobroDárce
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 22:52
DobroDárce
200 Kč  •  7. 3. 2023 22:37
Lulu KP
500 Kč  •  7. 3. 2023 22:31
Držím moc palce, Luci :)
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 22:29
Míša a Ondra
1 500 Kč  •  7. 3. 2023 22:22
At se daří a snad zbytek získáš včas
Petr P.
600 Kč  •  7. 3. 2023 20:55
Obdivuji Vaše nadšení a záběr. Držím palce ať se Vám splní profesní sny.
DobroDárce
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 20:23
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 20:15
Imergon
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 19:58
Na splněné sny
Milý dárce
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 19:55
Milý dárce
5 000 Kč  •  7. 3. 2023 19:53
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  7. 3. 2023 19:27
Štědrý dárce
400 Kč  •  7. 3. 2023 19:14
Radim H.
600 Kč  •  7. 3. 2023 19:11
Vzhůru do nekonečna a ještě dál!
Viki
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 18:52
Drzim palce! :)
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  7. 3. 2023 18:37
Milý dárce
600 Kč  •  7. 3. 2023 18:08
Velkorysý dárce
600 Kč  •  7. 3. 2023 18:03
Dušan Majer
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 17:54
Kosmonautix.cz podporuje Vaši misi. Je nám ctí podpořit vzdělání české vědkyně.
ydog
300 Kč  •  7. 3. 2023 17:53
mnoho úspěchů, nechť se daří
Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 17:46
Martin
300 Kč  •  7. 3. 2023 17:41
Uzij si to ;)
Milý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 17:33
Peťo
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 16:58
ku hviezdam! <3
Uther
600 Kč  •  7. 3. 2023 16:37
Europě zdar :)
Barney & /Pinky
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 15:51
Go girl go!!
Štědrý dárce
200 Kč  •  7. 3. 2023 15:46
Štěpán V.
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 15:43
Všichni chomutovští ti drží palce!
Natálie R.
300 Kč  •  7. 3. 2023 15:14
Držím všechny pozemské palce!
Qwí
200 Kč  •  7. 3. 2023 14:18
Doufám, že se pak podělíš o fotky z Marsu! :)
David Rychlý
200 Kč  •  7. 3. 2023 14:05
Držím palce!
DobroDárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 14:03
Tomo
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 13:41
od Obiho ;)
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  7. 3. 2023 13:13
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  7. 3. 2023 13:12
Kubík
200 Kč  •  7. 3. 2023 13:10
Znie to super snáď sa ti to podarí 😊
Jiří Zelinka
333 Kč  •  7. 3. 2023 13:04
Get spaced! :D
Milý dárce
60 Kč  •  7. 3. 2023 13:02
Radek Hrbáček
500 Kč  •  7. 3. 2023 12:59
Držím palce!
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 3. 2023 12:59
DobroDárce
100 Kč  •  7. 3. 2023 12:47
Držím palce!
L+V+L
500 Kč  •  7. 3. 2023 12:39
Ať to vyjde :)
Milý dárce
200 Kč  •  7. 3. 2023 11:15
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 10:37
Veronika a Jakub Eclerovi
600 Kč  •  7. 3. 2023 9:06
Luci, moc gratulujeme.
Marie D.
300 Kč  •  7. 3. 2023 8:29
Držím palce!
Michal Raszka
1 000 Kč  •  6. 3. 2023 23:29
Per aspera ad astra ;)
Monika Veselá
1 000 Kč  •  6. 3. 2023 22:22
Jsem na tebe moc pyšná ♥️
Táňa Rašková
1 000 Kč  •  6. 3. 2023 21:34
Lucko, moc Ti fandím💪❤️🐕

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat