Ahojte, jmenuji se Matyášek a jsou mi 2 roky, ještě v bříšku jsem prodělal Cytomegalovirus, o kterém maminka vůbec nevěděla. Zasáhl mi mozek, udělal tam neplechu a odešel. Nyní jsem opožděný ve vývoji a hypotonik. Mám rád společnost dětí, rád si s nimi hraji a směji se. Rád bych fungoval jako ostatní děti, ale to musím pořádně cvičit, abych zesílil a zpevnil celé mé tělíčko.










