Vážení dárci, dobří lidé!
Už po dva roky intenzivně jezdíme na Ukrajinu pomáhat ozbrojeným složkám i obyčejným občanům zvládat válku a bránit se proti ruské tyranii. Stejně jako na začátku, i nyní naše schopnost pomáhat stojí a padá se solidaritou a pomocí českého národa. S pomocí nás všech.
Jsme malá ale velmi aktivní nezisková organizace. Pomáháme Ukrajině bránit se ruské agresi již od jejího počátku v roce 2014. Na Ukrajinu vozíme materiální, poradenskou a analytickou pomoc od samého začátku nyní probíhající války. V září 2022 jsme pro polní nemocnice podél frontové linie na východě Ukrajiny zajistili a bezprostředně do zóny bojů osobně doručili tři sanitky, zdravotnické přístroje, nosítka a mnoho zdravotnického vybavení. V roce 2023 jsme dodali dalších 11 civilních sanitek ať již civilním nemocnicím, tak vojákům. Dále jsme dodali i 3 pancéřové sanitky „Humvee“, vybavené nezbytnými zdravotnickými přístroji a vybavením Tyto vozy na frontě dle zpětné vazby jednotek ukrajinské armády pomohly zachránit řadu životů. Na základě četných a opakovaných žádostí obránců Ukrajiny jsme se nyní rozhodli tuto akci zopakovat.










