Sbírka ukončena:

Maminka Nikola je sama na čtyři děti a chybí jí peníze na nájem

Vybráno 0 Kč 11 000 Kč
15 000 Kč
Maminka Nikola je sama na čtyři děti a chybí jí peníze na nájem
4 dárci
Celkem se zapojilo
2 750 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
17 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Maminka Nikola je sama na čtyři děti a chybí jí peníze na nájem

Vybráno 0 Kč 11 000 Kč
15 000 Kč
Tvůrce
Nikola Široká
Datum přidání
4. 5. 2020

Aktualita z pondělí 25. května 2020:

Chtěla bych vám, dárcům, ze srdce poděkovat za to, že jste mi pomohli v této nepříznivé situaci. Jste opravdu skvělí, vůbec jsem nečekala, že bude mít sbírka takovýto úspěch. Velmi jste pomohli nejen mě, ale především dětem. Nedokáži ani pořádně slovy popsat, jak strašně moc jste nám pomohli. Ještě jednou vám velice moc děkuji i za děti. 

---

Aktualita ze čtvrtka 7. května 2020:

Vzhledem k tomu, že je sbírka úspěšná, nechávám ji běžet dál. Peníze, které se vyberou, použiji na doplacení dalšího nájmu. Zbyde mi tak více peněz na zabezpečení dětí. Z celého srdce všem dárcům moc děkuji, jste skvělí!

---

Jsem maminka samoživitelka a pečuji o 4 nezletilé děti. Jejich otec nezaplatil výživné a vlivem koronavirové krize mi vzrostly výdaje, jelikož jsou děti se mnou doma. Musím pro ně denně vařit, také jsem musela pořídit spoustu věcí pro domácí výuku dětí. Bohužel mi nezbývají finanční prostředky na zaplacení najemného.


Komu pomůžete?

Jsem maminka samoživitelka a vychovávám sama čtyři děti. Verunku, dvouletou, hravou a čipernou holčičku, která si ráda hraje s kostkami a miluje muziku, u které tancuje. Marťu, devítiletého školáka, který hraje na flétnu. Bohužel trpí ADHD, takže na snížení velké aktivity bere léky. Jinak se snaží pomáhat, má rád stavebnice, rád si vyrábí a strašně rád se pere se svými staršími sourozenci. Péťu, který je již v 5. třídě a stejně jako jeho mladší bráška má ADHD, jinak rád sleduje filmy s postavami superhrdinů, a také pořád objevuje nové a nové hry. Nejstarší je Ivanka, to je už velká třináctiletá slečna, která ze všeho nejradši maluje. Jje tak talentovaná, že ji přijali na ZUŠ. Samozřejmě s ní již cloumá puberta, má ale i spoustu jiných zájmů, hudbu, filmy, vyrábění atd.

Kvůli současné situaci jsem se všemi čtyřmi dětmi doma, tím pádem mi vzrostly výdaje a nemám dostatek financí na zaplacení nájemného.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Jak již bylo zmíněno výše, peníze ze sbírky použiji na zaplacení nájemného, na které mi vlivem okolností, způsobených koronavirovou krizí, nezbyly finance. Výše nájemného je 9 000 Kč.

Štědrý dárce
200 Kč  •  20. 5. 2020 22:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 5. 2020 13:06
DobroDárce
10 000 Kč  •  6. 5. 2020 20:44
Milý dárce
500 Kč  •  4. 5. 2020 17:29

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám