Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Zdeňce s rakovinou a jejím dětem k lepšímu životu

Vybráno 0 Kč 2 091 670 Kč
2 000 000 Kč
 -
3 105 dárců
Celkem se zapojilo
674 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Zdeňce s rakovinou a jejím dětem k lepšímu životu

Vybráno 0 Kč 2 091 670 Kč
2 000 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
BADY z.s.
Datum přidání
30. 11. 2022
Poslední aktualita

12. 2. 2023 20:05

Dnes 12. 2. 2023 ve 21:40 na ČT1 v pořadu 168hodin

Dnes bude o naší práci, kterou můžeme provozovat i díky vám, reportáž v pořadu 168hodin na ČT1. V pořadu bude i paní Zdeňka, na kterou jste konkrétně přispěli. 

Ještě jednou moc děkujeme za vaší pomoc. 

Za BADY z.s. Radka 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Vánoce pro Zdeňku s rakovinou a její dvě malé děti jinde než na ulici

Zdeňka (31) je mladá maminka Marečka (6) a Moničky (3). V březnu jí byl diagnostikován zhoubný druh rakoviny Hodgkinův lymfom. Zdeňka je samoživitelka a nemá ani rodinu, která by jí pomohla (maminka zemřela a tátu nikdy nepoznala). Kvůli svojí nemoci se do té doby soběstačná Zdeňka dostala na finanční dno. Přišla o bydlení a skončila v holobytě  plném štěnic, kde i s dětmi spali na zemi. Z původního bytu dokázala ve svém stavu odnést jen pár osobních věcí ve dvou taškách. Sama je díky nemoci vyhublá na kost, nemá vlasy, z ruky jí trčí permanentní port pro podávání chemoterapií.  K jídlu měli sotva čínské polévky a v podstatě bylo jen otázkou krátkého času, kdy by skončili na ulici úplně.  Zdeňka při tom všem dochází na chemoterapie a bojuje, nikdo nedokáže říct, kolikery Vánoce mají Zdeňky děti se svou maminkou ještě napsaných  ve hvězdách. Nyní se Zdeňce při kontrole v tunelu objevil nový útvar na plicích…

Komu pomůžeme?

Zdeňku „objevila“ Jitka Houdková, náš chomutovský/jirkovský anděl. O zvláštní pomoc se sama Zdeňka neprosila, snažila se to nějak i ve svém stavu, zvládnout sama. Přišla si k Jitce pro aktovku pro  Marečka, jako si chodí desítky dalších pro jiné věci.  Jitka vede dárcovskou skupinu na Facebooku #Darujeme – Jirkov, Chomutov a okolí.  Když Jitka vyslechla Zdenčinu situaci, dali jsme hlavy dohromady, nevěděli jsme jak, nevěděli jsme zda to zvládneme, ale prostě jsme věděli, že něco musíme udělat, teď hned. Udělali jsme pro Zdeňku sbírku v rámci našeho spolku BADY z.s. Zdeňce jsme nakoupili jídlo, přivezli darované postele, lednici.. Takovou radost, jakou měly děti z postele, jsme dlouho neviděli.  Po první fyzické návštěvě místa, kde Zdeňka měla bydlet (štěnice, šváby, díry ve zdech, smrad všude..), nám bylo jasné, že vozit tam další pomoc nebo investovat tam třeba do vymalování, nemá smysl. Že už jen s ohledem na svůj stav prostě musí odtamtud pryč. Všudypřítomný zápach z deratizačního postřiku nás škrábal v krku po zbytek dne.  Chtělo se nám plakat. Jenom Zdeňka měla starost, zda by opravdu nestačilo třeba jen vymalovat, aby nám zbylo i pro ostatní maminky v nouzi..

Rozhodli jsme se tedy, že za vybrané peníze, kterých nebylo mnoho, prostě zkusíme sehnat slušný byt jinde. Přišel první kámen úrazu. Přestože jsme volali jménem spolku, byli ochotní složit kauci, nájem.. Nikdo nebyl ochotný byt pronajmout.. Nemocné, sociálně slabé mamince samoživitelce.. Někteří to řekli na rovinu, že to není kšeft..  Někteří prostě přestali komunikovat. Některé další argumenty se snad nedají ani beztrestně publikovat. Jestli existuje zhmotnění toho, jak těžko se člověk odráží od dna, tak tady by se dalo snad krájet. Sáhli jsme si sami na dno.  Nakonec se našel anděl a my sehnali maličký útulný byt 1+1, kam jsme Zdeňku i s dětmi přestěhovali.

Domluvili jsme Zdeňce schůzku v sociálním centru a sebevědomě začali řešit dávky, na které má nárok, aby se mohla začít stavět na nohy. Přišla další studená sprcha. Vedle invalidního důchodu 5900,- Kč má nárok jen na pár stovek na přídavcích na děti. Na příspěvek na bydlení vznikne nárok až za 3měsíce, kdy bude hradit nájem.. Na víc prostě nemá nárok.. Chtělo se nám plakat podruhé.  Rodinu, která by jí pomohla, nemá. Kdyby chtěla najít útočiště třeba v azylovém domě, tam je momentálně beznadějně plno..  Se Zdeňkou jsme vyplnili i žádost Dobrému andělovi, takže postupně snad Zdeňka s dětmi přece jen dosáhnou na životní úroveň, která bude k přežití. Úplně se ale asi bez naší pomoci ještě dlouho neobejdou. Za Zdeňku nyní hradíme celý nájem, energie a velkou část ostatních nákladů, což je pro náš maličký spolek obrovská částka. Jen za poslední 2,5 měsíce jsme za Zdeňku vydali přes 70 000,- Kč a to jsme si opravdu nijak nevyskakovali. V podstatě jsme parta dobrovolníků, které svedla dohromady snaha pomoci těm nejslabším a nejzranitelnějším v našem okolí a jsme zvyklí pomáhat, dost často i za svoje prostředky, pokud je to třeba.  Tohle je ale pro nás opravdu velké sousto, tím spíš, že tady bude pomoc potřeba ještě dlouho. Zdeňku nyní čekají další dva cykly chemoterapií.  Prognóza léčby je už od začátku taková, že ikdyž se nyní podaří nemoc porazit, s největší pravděpodobností se dříve nebo později stejně vrátí….  

Proto jsme se my sami rozhodli obrátit s prosbou o pomoc a vypsat veřejnou sbírku. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Z vybraných peněz budeme Zdeňce a jejím dětem dál pomáhat hradit jejich životní náklady, dokud bude potřeba. Pokud by Zdeňka a její děti celou částku nevyčerpali, využili bychom prostředky i se souhlasem Zdeňky pro další, většinou zase maminky s malými dětmi, které se na nás dnes a denně obracejí. Účet našeho spolku je transparentní, takže využití peněz do poslední koruny  si může kdokoliv kdykoliv zkontrolovat.

Pokud dokážeme vybrat celou částku, koupíme za tyto peníze v Chomutově nebo Jirkově byt, kde najde útočiště nejen Zdeňka, ale tento byt už bude navždy sloužit jako záchytný bod a odrazový můstek těm nejzranitelnějším. Pokud tím dokážeme zvrátit alespoň jeden případ, kdy rodiče spí s dětmi na zemi někde ve sklepě nebo maminka s kočárkem nocuje na autobusové zastávce. Pokud dokážeme tímto uchránit alespoň jedno dítě od traumatu, kdy musí pustit máminu ruku a dívat se, jak se za ní zavřou dveře než se zase dokáže postavit na nohy, pak to všechno mělo smysl. Zdeňky případ nás utvrdil v tom, že takový byt je nutnost. Shánění nájemního bytu, placení komerčního nájmu, odměny realitce, kauce, přemlouvání majitele, jestli se může nastěhovat takový a makový člověk… To stojí opravdu mnoho času a peněz, které se dají využít tam, kde jsou skutečně potřeba. My často musíme pomoci teď hned.

Zdeňka je skvělá ženská a máma, která se neuvěřitelně pere s osudem, i v situaci, kdy by to většina ostatních dávno vzdala, a přitom ještě nezapomíná myslet i na ostatní.  Má dvě báječné děti, Mareček se už v pěti letech vzorně staral o sestru, když mamince bylo zle po chemoterapiích (a další je ještě čekají). Monička chce být doktorkou, svůj lékařský kufřík nedá z ruky. Pojďme nejen těm třem splnit velký  sen, žít obyčejný život. Moc si to zaslouží.  A my moc děkujeme.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

12. 2. 2023 20:05

Dnes 12. 2. 2023 ve 21:40 na ČT1 v pořadu 168hodin

Dnes bude o naší práci, kterou můžeme provozovat i díky vám, reportáž v pořadu 168hodin na ČT1. V pořadu bude i paní Zdeňka, na kterou jste konkrétně přispěli. 

Ještě jednou moc děkujeme za vaší pomoc. 

Za BADY z.s. Radka 

8. 2. 2023 16:06

DĚKUJEME!

Milí dárci, moc vám všem děkujeme za vaší neuvěřitelnou pomoc a solidaritu.. :-) Vy jste to, co nás nabíjí v další práci a pomoci lidem, jako je Zdeňka… Budeme moc rádi, pokud budete dál sledovat,  jak vynaložíme vaše dary a jak budou pomáhat Zdeňce a dalším maminkám.. :-) Kromě aktualit, které se sem budeme snažit dávat, nás můžete sledovat i na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/nemetvare.cz

S pozdravem Radka a Jitka 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

DobroDárce
300 Kč  •  26. 1. 2023 16:14
Laskavý dárce
400 Kč  •  23. 1. 2023 14:37
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2023 21:11
Velkorysý dárce
400 Kč  •  20. 1. 2023 17:52
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 1. 2023 13:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2023 0:46
Kej
1 000 Kč  •  13. 1. 2023 11:39
Zdeňko, držím palce Vám i dětem. Ať se brzy uzdravíte!
Vendula
300 Kč  •  12. 1. 2023 13:39
Držím moc palce!
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 1. 2023 23:05
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  10. 1. 2023 19:32
Štědrý dárce
600 Kč  •  9. 1. 2023 22:45
Laskavý dárce
350 Kč  •  9. 1. 2023 21:52
Milý dárce
9 500 Kč  •  9. 1. 2023 20:21
DobroDárce
600 Kč  •  8. 1. 2023 20:44
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 1. 2023 19:58
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  8. 1. 2023 19:18
Laskavý dárce
400 Kč  •  7. 1. 2023 16:55
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  7. 1. 2023 11:07
Milý dárce
200 Kč  •  6. 1. 2023 21:25
Velkorysý dárce
350 Kč  •  6. 1. 2023 12:23
Laskavý dárce
200 Kč  •  5. 1. 2023 13:16
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  5. 1. 2023 11:01
Milý dárce
5 000 Kč  •  4. 1. 2023 21:00
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  3. 1. 2023 22:59
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  3. 1. 2023 21:45
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 1. 2023 17:41
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  2. 1. 2023 21:59
Milý dárce
300 Kč  •  2. 1. 2023 20:03
Milý dárce
10 000 Kč  •  2. 1. 2023 16:33
Laskavý dárce
600 Kč  •  2. 1. 2023 15:52
Milý dárce
600 Kč  •  2. 1. 2023 10:01
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  1. 1. 2023 22:24
DobroDárce
100 Kč  •  1. 1. 2023 18:58
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 1. 2023 12:40
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 1. 2023 8:51
Dárce, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  31. 12. 2022 22:41
Velkorysý dárce
500 Kč  •  31. 12. 2022 10:43
Dárce, který je pro každou dobrost
226 Kč  •  30. 12. 2022 23:41
Milý dárce
234 Kč  •  30. 12. 2022 23:09
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 12. 2022 15:32
DobroDárce
500 Kč  •  30. 12. 2022 14:58
Štědrý dárce
500 Kč  •  30. 12. 2022 11:39
DobroDárce
1 000 Kč  •  30. 12. 2022 11:30
Jitka
600 Kč  •  30. 12. 2022 6:46
Zdeňka je nádherná žena s vlídnýma očima. Přeji jejím dětem, aby s nimi mohla být až do dospělosti. 🙏 Děkuji všem, kteří zde nebyli lhostejní a Zděnce pomohli.
Milý dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 21:42
DobroDárce
1 500 Kč  •  29. 12. 2022 21:01
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 18:26
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 12. 2022 12:52
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  29. 12. 2022 9:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 17:57
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 12. 2022 15:07
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  28. 12. 2022 11:29
DobroDárce
200 Kč  •  28. 12. 2022 10:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  27. 12. 2022 22:39
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  27. 12. 2022 20:59
Laskavý dárce
500 Kč  •  27. 12. 2022 14:24
Velkorysý dárce
80 Kč  •  27. 12. 2022 14:08
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2022 23:37
Milý dárce
200 Kč  •  26. 12. 2022 22:20
Milý dárce
600 Kč  •  26. 12. 2022 21:20
Milý dárce
600 Kč  •  26. 12. 2022 20:34
Dobrosrdečný dárce
21 000 Kč  •  26. 12. 2022 16:46
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 12. 2022 16:28
DobroDárce
300 Kč  •  26. 12. 2022 16:11
DobroDárce
2 000 Kč  •  26. 12. 2022 16:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 12. 2022 14:45
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 12. 2022 14:42
DobroDárce
600 Kč  •  26. 12. 2022 11:54
Milý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2022 11:53
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 12. 2022 11:24
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  26. 12. 2022 11:14
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2022 11:00
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  26. 12. 2022 10:51
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2022 10:27
DobroDárce
5 000 Kč  •  26. 12. 2022 9:46
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 12. 2022 9:36
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 12. 2022 7:37
Milý dárce
2 000 Kč  •  25. 12. 2022 21:55
Matěj
400 Kč  •  25. 12. 2022 20:53
Dobrý den, vím čím si procházíte, držím palce.
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 12. 2022 20:29
Štědrý dárce
200 Kč  •  25. 12. 2022 20:13
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 12. 2022 19:41
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 12. 2022 18:39
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  25. 12. 2022 17:19
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  25. 12. 2022 11:13
DobroDárce
300 Kč  •  25. 12. 2022 10:21
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  25. 12. 2022 0:13
DobroDárce
600 Kč  •  24. 12. 2022 22:55
DobroDárce
4 000 Kč  •  24. 12. 2022 22:24
Štědrý dárce
50 Kč  •  24. 12. 2022 22:18
Milý dárce
700 Kč  •  24. 12. 2022 22:15
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 12. 2022 21:57
Matěj
500 Kč  •  24. 12. 2022 21:19
Přeji hlavně zdraví, štěstí a síly do roku 23!
Milý dárce
2 000 Kč  •  24. 12. 2022 20:13
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 16:55
Milý dárce
100 Kč  •  24. 12. 2022 16:46
Dominika
3 500 Kč  •  24. 12. 2022 16:41
Je čas pláče i čas smíchu, čas truchlení i čas radování se, tak přeji, ať už platí jen ty lepší možnosti :-)
Vladana S.
100 Kč  •  24. 12. 2022 16:38
Krásné Vánoce a hodně sil v novém roce.
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 16:17
DobroDárce
600 Kč  •  24. 12. 2022 15:59
DobroDárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 15:46
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 14:58
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  24. 12. 2022 14:57
DobroDárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 14:36
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 13:56
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 13:55
Velkorysý dárce
250 Kč  •  24. 12. 2022 13:46
Jiri Z.
3 000 Kč  •  24. 12. 2022 13:43
Hodne sil, satkova kolegyne!
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 13:36
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 13:32
DobroDárce
600 Kč  •  24. 12. 2022 13:29
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 13:27
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  24. 12. 2022 12:25
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 12. 2022 11:32
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  24. 12. 2022 10:51
Laskavý dárce
600 Kč  •  24. 12. 2022 10:41
DobroDárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 10:41
DobroDárce
2 000 Kč  •  24. 12. 2022 10:26
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 9:29
Veda Yoga
1 650 Kč  •  24. 12. 2022 9:26
Drahá Zdeňko, přeji hodně síly a zdraví. V měla studiu Veda Yoga jsme uspořádali hodinu jógy, abysme Vám mohli aspoň trošku pomoci❤️Přeji hodně síly, pozitivní energie při boji s nemocí.
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 9:17
Zuzana
500 Kč  •  24. 12. 2022 9:08
Lásku, štěstí a dobrou mysl do nového roku a hodně sil pro zvládnutí překážek Držím palce!
Milý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 9:03
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 8:56
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 12. 2022 8:49
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  24. 12. 2022 8:39
Štědrý dárce
500 Kč  •  24. 12. 2022 8:17
Milý dárce
446 Kč  •  24. 12. 2022 8:13
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 6:08
Milý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 1:10
DobroDárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 0:33
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 0:04
Milý dárce
300 Kč  •  24. 12. 2022 0:00
Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 23:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 23:40
Ivo
600 Kč  •  23. 12. 2022 23:07
Držím palce!
Milý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 23:03
Štědrý dárce
400 Kč  •  23. 12. 2022 22:54
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 22:33
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  23. 12. 2022 22:33
Milý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 22:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 22:26
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 22:18
DobroDárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 22:04
Klára
25 Kč  •  23. 12. 2022 21:56
krásné vánoce!
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 21:51
Renata K.
2 000 Kč  •  23. 12. 2022 21:45
Přeji hodně sil v nelehkém boji
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 12. 2022 21:40
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  23. 12. 2022 21:19
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 20:47
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 20:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 20:40
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  23. 12. 2022 20:30
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 20:24
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 20:15
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 20:01
Milý dárce
500 Kč  •  23. 12. 2022 19:39
DobroDárce
60 Kč  •  23. 12. 2022 19:30
Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 19:23
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2022 19:22
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 19:01
Petra H.
2 400 Kč  •  23. 12. 2022 18:53
Držím obrovsky palce, ať je co nejlépe🫶🏻
Velkorysý dárce
200 Kč  •  23. 12. 2022 18:50
Laskavý dárce
1 500 Kč  •  23. 12. 2022 18:40
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  23. 12. 2022 18:38
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 18:20
DobroDárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 18:18
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 18:14
Lenka
300 Kč  •  23. 12. 2022 18:12
Krásné Vánoce a hodně štěstí Vám i dětem.
Denisa
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 18:05
Přeji pokud možno klidné Vánoce a držím a přeji štěstí s léčbou i s bydlením.
Štědrý dárce
700 Kč  •  23. 12. 2022 17:57
Dárce, který je pro každou dobrost
2 160 Kč  •  23. 12. 2022 17:52
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2022 17:48
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 17:41
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 17:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 17:28
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 17:22
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 17:09
Laskavý dárce
200 Kč  •  23. 12. 2022 17:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 12. 2022 16:58
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 16:57
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 16:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2022 16:21
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 16:20
Štědrý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 16:16
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 16:01
Milý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 16:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 15:53
Petr, Humpolec
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 15:52
Přeji celé rodině klidné vánoční svátky, hodně sil, a především brzké uzdravení.
DobroDárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 15:50
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 15:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 12. 2022 15:48
Milý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 15:45
Dobrosrdečný dárce
2 300 Kč  •  23. 12. 2022 13:51
DobroDárce
100 Kč  •  23. 12. 2022 13:36
Štědrý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 13:34
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  23. 12. 2022 13:22
Milý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 13:12
Milý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 12:33
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 12. 2022 12:27
SKOUMAL s.r.o.
10 000 Kč  •  23. 12. 2022 11:24
Marcela
300 Kč  •  22. 12. 2022 23:08
Ráda jsem přispěla již po druhé ,ale pomoci by měli hlavně rdní ,ti co tu jsou pro ty co to potřebuji nejvíce a ne si dávat vánoční odměny !!!
Lucie a Jirka
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 22:47
❤️🍀
Marylin
464 Kč  •  22. 12. 2022 15:44
Jste velmi statečná, doufám, že Vám sbírka pomůže a přeji vše dobré.
Monika
2 000 Kč  •  22. 12. 2022 13:29
Také bojuji s rakovinou, mám tři děti, ale k tomu manžela, neměla by Jste být na vše sama, tak jen doufám, že Vám tohle aspoň uleví a pomůže 🙏🏻🍀 Jste silná žena a musíte být zdravá pro své děti 🙏🏻🥰☺️
Sonya
600 Kč  •  22. 12. 2022 12:49
🍀🍀❤️
Lucie M.
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 11:59
Držte se. Jste velka bojovnice. Posilam 🍀
Alžběta
500 Kč  •  22. 12. 2022 9:01
Jsem s vámi.
Eva
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 0:43
Přeji, aby se paní Zdence vrátilo zdraví a mohli být bez starostí o budoucnost.
Martina
600 Kč  •  22. 12. 2022 0:13
Moc držím palce, abyste se uzdravila! Hezké Vánoce Vám i Vašim dětem❤️
D.D.
300 Kč  •  21. 12. 2022 22:44
Přeji mnoho sil a lepší zítřky Vám všem..
Marcela
2 000 Kč  •  21. 12. 2022 22:00
Přeji hlavně uzdravení a nový život ❤️❤️❤️
Michaela
2 000 Kč  •  21. 12. 2022 18:49
Mila Zdenko, moc Vam drzim palce a preji hlavne zdravi a hodne hezkych chvil s vasimi detmi.chvil s vasimi
Kačeslava
500 Kč  •  21. 12. 2022 18:45
Držím palce!
DobroDárce
3 000 Kč  •  21. 12. 2022 16:25
Držím palce..👍
Zita
300 Kč  •  21. 12. 2022 16:05
Hodně štěstí, držím Vám palce
Iveta
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 13:25
✊🍀 držte se
Jiří Wandas
100 Kč  •  21. 12. 2022 12:28
Věřím v uzdravení
Tereza
300 Kč  •  21. 12. 2022 11:43
Jako maminka stejne starych deti preji tem Vasim bezstarostne detsvi a zdravou maminku!
Muchnovi (M+E+L+L)
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 11:08
Přeji Zdeňce brzké uzdravení aby se mohla starat o své krásné děti
Terka
40 Kč  •  21. 12. 2022 11:05
Vím, že to není mnoho, ale každá koruna se počítá, držím palce! ❤️
Jana R.
500 Kč  •  21. 12. 2022 10:45
Ať jste spolu šťastní co nejdéle to půjde.
Vlaďka
300 Kč  •  21. 12. 2022 10:43
držte se
RomanaM
600 Kč  •  21. 12. 2022 10:10
Pro lepší zítřky....
Adéla K.
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 10:08
♥️
Iva B.
2 000 Kč  •  21. 12. 2022 9:47
Držte se Zdeňko, určitě se vše v dobré obrátí!
Velkorysý dárce
200 Kč  •  21. 12. 2022 9:38
Přeji Zdeňce hlavně zdraví a ať se vše v dobré obrátí....
Veronika
300 Kč  •  21. 12. 2022 9:10
Přeji rodince štěstí a zdraví. Obrovské díky a můj velký obdiv patří lidem, kteří téhle rodince pomáhají.
Pavla
600 Kč  •  21. 12. 2022 9:03
Držím palečky !
Katka
200 Kč  •  21. 12. 2022 8:52
Přeji hodně síly ❤️
Bohemian Copy, s. r. o.
10 000 Kč  •  21. 12. 2022 8:51
Pomůžeme vám to zvládnout!
Karolína
600 Kč  •  21. 12. 2022 8:49
Milá
Mili
111 Kč  •  21. 12. 2022 8:08
🍀❤️
Andrea B.
300 Kč  •  21. 12. 2022 8:03
Hodně zdraví a štěstí
Monika N.
300 Kč  •  21. 12. 2022 7:28
Hodně štěstí :-)
Leona
100 Kč  •  21. 12. 2022 6:21
Držte se , to zvládnete
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  21. 12. 2022 0:39
❤️
Štědrý dárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 0:03
Nic není nemožné 🍀 zvládnete to.
Denisa
200 Kč  •  20. 12. 2022 23:54
Přeji Vám a Vašim dětem spoustu sil pro zvládnutí tohoto náročného období a co nejvíce zdraví, štěstí a hezkých společných chvil.
Martina Ž.
600 Kč  •  20. 12. 2022 23:38
Hodně sil!
Iv
600 Kč  •  20. 12. 2022 22:05
Přeju co nejvíce prožitých Vánoc s dětmi ve šťastném prostředí
Hanny
100 Kč  •  20. 12. 2022 21:56
Držím palce
Cernousci
200 Kč  •  20. 12. 2022 21:33
Drzime palecky 🍀
Iveta T.
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 20:10
Buďte statečná 🤗🥰
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2022 19:48
Držte se🍀
Eva
300 Kč  •  20. 12. 2022 18:46
Držím palce, ať vše dobře dopadne😍, krásné Vánoce
Míša
500 Kč  •  20. 12. 2022 18:21
Milá Zdeňko, moc Vám přeju ať tu rakovinu přeperete a ať si užijete plno krásných dní s dětmi!
Marie
200 Kč  •  20. 12. 2022 18:13
Poslala jsem alespoň něco málo. Držte se, myslím na Vás i Vaše děti a posílám hodně síly.
Pavel
300 Kč  •  20. 12. 2022 17:44
Vánoce radostné, jak to jen jde!
Míša
300 Kč  •  20. 12. 2022 17:22
přejeme hodně síly, držte se

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat