Spoustu nástrojů, tři mladí herci a jedna mladá herečka se potkali v divadle F.X. Šaldy v Liberci, a protože to chtěli zkusit, začali se scházet ve volném čase a snažili se vytvářit něco jako hudbu. Tak vznikla naše Kapela NE-klišé. Z rozmaru, z radosti a z přátelství. Před rokem jsme měli první koncert a nedávno jsme díky výhře v soutěži Tulifest nahráli čtyři písničky, které si nyní můžete poslechnout na sociálních sítích. Poslech naší hudby je k dispozici zcela zdarma.
Jedna deska – čtyři písně. To zní jako plýtvání vinylem. Proto chceme desku naplnit další hudbou. Písně už jsou složeny, už se hrají na koncertech, a však na kvalitní záznam zvukového orgasmu potřebujeme peníze. Chceme, aby byl záznam naší tvorby co nejkvalitnější. Proto přispěj na milimetr drážky vinylového záznamu, aby sis nás mohl poslechnout, a vyhraj cenu. Nebo přispěj jen na nanometr, měj dobrý pocit a přijď nás pozdravit na koncert! Těší se na Vás Eliška, Ondra, Stavros a Filip! Předem děkujeme!
PS: Zatím nemáme v plánu vydávat LP. Pojem vinylové desky je použitý jako metafora.





















