Rehabilitace na zpevnění hlavičky pro Tomáška

Vybráno 0 Kč 400 Kč
130 000 Kč
31 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Datum přidání
31. 5. 2022

Představení sbírky

Sbirku zakládám mému úžasnému synovi Tomáškovi na rehabilitace které mu pomůžou dělat malé krůčky dopředu. 

Komu pomůžeme?

Můj chlapeček se narodil 2. 7. 2018 Tomášek má ještě 2 sourozence 18letého brášku Kamila a 14letou sestru Simonku,  když jsem čekala Tomáška těšili jsme se na našeho benjaminka ,těhotenství probíhalo naprosto v pořádku bez komlikaci v den porodu,ale začli problémy a bohužel  byl 2 a půl h.bez přísunu kyslíku náš malý utrpěl nenávratné poškození mozku odnesl si DMO kvadruspastickou formu postiženi  všech 4 končetin,CVI poškozeni zraku a symptomatickou epilepsii Tomáškovi budou 4 roky a je bohužel ležící jíme mixovanou stravu hrozi nám peg ,ale při konzultaci,že musi přibrat alespoň  jedno kilo jsme za 4 měsice dosáhli dvou kil úspěch, kterých si my maminky takovýchto dětiček vážíme. Mým cilem je,aby posílil hlavičku tak,aby ji sám udržel pro mne jako maminku je to nesmírně těžké, když nevidíte velké pokroky,ale raduji se z každého malinkeho posunu a k tomu je potřeba pravidelná rehabilitace,snažime se 2×ročně jezdit do lázní a min.3×neurorehabilitace za kterými jezdime do Prahy věřím, že Tomáška dostaneme alespoň do sedu je to můj sen,kterého se nikdy nevzdáme.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Použili bychom prostředky na pravidelné rehabilitace, které se snažíme dodržovat 3×ročně a lázně se speciálním programem které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění,proto si vážíme v této těžké době jakékoliv finanční podpory.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 6. 2022 22:56
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 6. 2022 6:57
:-)

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Buďte první, kdo pomůže Dobrovýzvou


+ Přidat Dobrovýzvu

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 6. 2022 6:57
:-)
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 6. 2022 22:56

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám